sa delvalx-looteys villettypres. darbres. asm/a déh0crati01ie. 4 1° INSTEL, i2n Maert i846, in den Verbran- den Molen, le Zillebeke, en OVERSLAG, 26" der zelve maend, in het Zweerdte Ypre, ten 4 uren namiddag, van 3° Maendag, 16° Maerte i846, ten 11 uren voormiddag, Vendilie met tyd van betaeling, van 80 koopen extra schoone en zwaere Eiken, waeronder 4° INSTEL, .7° Maert .846, en OVERSLAG, 3tn zelve maend, telkens ten 4 uren namiddag, ter lierberg bewoond door Francis Verhelst, ter plaetse van Dickebusch, van CHANGEMENT DE DOMICILE. Chez WOUTERS. Frères éditeurs Bruxelles. Lot 16. Twee hectaren 5 aren 80 centiaren Zaeiland, gebruikt door Joseph Folckaert. Lot 17. Zeven aren 86 centiaren Bebouwden Grond, gebruikt door Victor De Saeyher reninghelst. Lot 18.Eene hectare 4 aren 20 centiaren Zaei land, gebruikt door François Dehem. ypre, (sint-jacobs buiten). Lot 19. Zeven en tachtig aren 5o centiaren Weide en Hof, gebruikt door Karel Verhack. ylamertinge. Lot ao. Zeven en dertig aren 66 centiaren Zaeiland, gebruikt door Karel Rommens. noordschote. Lot ai. Acht en veertig aren 10 centiaren "Weide, gebruikt door François Loonis. Lot ai. Een hectare 75 aren 18 centiaren Maeigrasgebruikt door Ferdinand Hellewaere. reninghelst. Lot 23. Een en zestig aren 90 centiaren Zaei land, gebruikt door Pieter-Joannes De Coninck. sint-jans. Lot 24. Zes aren 98 centiaren Grond van een Speelhof, gebruikt door den heer Baron De Posch. Lot a5. Eene Hofstede groot 22 hectaren 45 aren 55 centiarengebruikt door de kinders van Angélus De Bandt. Lot 26. Zes aren 57 centiarenzynde eenen IJitweg, in pachte gehouden door Mr Herman De Limon. langemark. Lot 27. Drie hectaren 3 aren 56 centiaren Meersch en Zaeiland, gebruikt door Pieter-Ignaes Vuylsteke. brielen. Lot 28. Eene hectare 10 aren 20 centiaren Zaeiland, gebruikt door Pieter-Joannes Tierssoone. sekcke9i. Lot 29. Eene Hofstede groot 24 hectaren 71 aren 1 centiare, gebruikt door Ferdinand Hellewaere. DICKEBUSCH. Lot 3o. Twee en veertig aren 5o centiaren Zaeiland, gebruikt door de weduwe Pieter Samgn. yvoesten. Lot 3i. Twee hectaren 20 aren 94 centiaren Bebouwden Grond, gebruikt door François Moury. Lot 32. Een eri taclitig aren 3o centiaren Zaeiland, gebruikt door Jacobus-Emmanuel. De Poorter. Lot 33. Vyf en vyitig aren Zaeiland, gebruikt door Jean- François Moury. langemark. Lot 34. Eene hectare 54 aren 10 centiaren Weide en Zaeiland, gebruikt door Jean-François Prootdie daervan vrywillig afziet. boesinghe. Lot 35. Twee en twinlig aren 60 centiaren Zaeiland, gebruikt door Benoit Liefooghe. Lot 36. Twee hectaren 20 aren 3o centiaren Zaeiland, gebruikt door Pieter-Auguste De Schodt. Lot 37 Eene hectare 23 aren Weide, gebruikt door Charles Le Roy. brielen. Lot 38. Eene Hofstede groot 18 hectaren 81 aren 5o centiaren gebruikt door de weduwe Kestelyn. tpre, (sint-jacobs buiten). Lot 39. Eene hectare 64 aren 58 centiaren Hovenierhof, gebruikt door Benoit-Leopold Leduc. Lot 4o. Een en dertig aren 3o centiaren Zaei land, gebruikt door Henri Nicaise. langemark. Lot 4i. Eene hectare 7 aren Weide en Zaei land, gebruikt door Pieter-Jacques Baelen. Lot 42. Zes en veertig aren 20 centiaren Zaei land, gebruikt door Léo Hoedt. yoormezeele. Lot 45. Zeven en veertig aren 80 centiaren Zaeiland, gebruikt door François-Eugène Petit. brielen. Lot 44» Een Hofstedeken groot 6 hectaren 88 aren 80 centiaren, gebruikt door Emmanuel Knoc- 'Lot 45. Twee hectaren 5 aren 80 centiaren /r Zaeiland, gebruikt door dito Knockaert. j?.v passchendaele. r/j°T 4^/Twee hectaren 98 aren 89 centiaren w, '^eerschf/Eosch en Zaeiland, gebruikt door Pieter— sÇFdllqrtin.De Langhe, die daervan vrywillig afziet. Lot 47. Drie hectaren 7 aren 5o centiaren Meersch, Bosch en Zaeiland, gebruikt door Joseph Oslyn. YVYTSCHAETE. Lot 48. Acht en zeventig aren Bebouwden Grond, gebruikt door Jean-Baptiste Vlamynck. Lot 49- Twee hectaren 73 aren 85 centiaren Be bouwden Grond, gebruikt door Dominicus Trachet. De Voorwaerden dezer Verpacliting rusten ten kantoore van M' YMDEllilIEER§CII, Notaris Oude Houtniarkt, n° 27, en in het Secretariaet van gemelde Godshuizen, Rysselstraet te Ypre, alwaer de gaedinghebbende mogen lezing nemen. Elk zegge het voort. kantoor yan den notaris Y AN EECKE, te tpre. EEN SCHOON WOONHUIS, en 4 aren 60 cent. Erve, op de plaetse, te Zillebeke, gebruikt door F. Herteschene100 Irancs 's jaers. AVIS. Le soussigné informe le public, qu'on peut se procurer l'estaminet S1 Laurent, rue des Chiens, Y près, d'EXCELLENTES POMMES DE TERRE propres a la! plantation. RI. Bélanger, négociant d Dunkerque Venant de Caen, en Normandie. S* OVERSLAG, Vrydag i3n Maert 1846, ten 3 uren namiddag, ter herberge gebruikt door Jean Vermeulenter plaetse van Moorslede, van i° Een WooNiiuis van twee wooningen en H. o-46-5o cent. Erve te Moorslede, noord van de kerk, langs de Rousselaerstraetgebruikt door Pelrus Verfaillie en Jean Mernhout, fr. i36-o4 c. s' jaers. En 20 Een Huis en 4 aren 40 cent. Erve, van oosten en zuiden aen 't voorgaende, onbewoond. 4 Molenasseti, verscheidè Pestels, Einden en Kruis- plaelen, voorls Abeelenfen andere Boomen en 1100 zwaere Eeken Plaulsoeuen ter gemeente Boesingbe, zuid van de kerk, naby de vaerl en den steenweg, op de hofsteden gebruikt door Angélus Pauwels, Louis DevachtFrancis Descampsen in de bosschen daer nevens. Eenegoede Vette Weide, met Woonhuis,Scheu- re en Stallingen daerop slaende, groot h. i-i5-ooc., gelegen te Dickebusch, in het dorp, houdende aen de eigendommen van den heer baron De Vriere en de weduwe en kinderen Vergeelzoone gebruikt door de weduwe en kinderen Joannes-Jacobus Vun Eecke, tôt i" Mey i846. De voorwaerden van deze Verkoopingen zyn be- rustende ten kantore van genoemden Notaris VASf EECHE, le Ypre. CORROYEUR ET APPRÊTEUR, Ayant demeuré rue Notre-Dame, Ypres, vient de transférer son domicile rue de la Porte de Thou- rout, n" 63, en cette ville. BERICr T. Den ondergeleekenden maekt het publiek bekend dat er te bekomen zyn in de estaminet S1 Laurens, Hondstraet, te Ypre, GOEDE PLANT-AERDAPPE- LEN. M. Bélanger, koopman te Dunkerke, Komende van Caen, in Normandie. £tude du notaire RENTYa xpres. Le Samedi, i4Mars 1846, 3 heures de relevée, l'Hôtel le Petit Ypres, en la ville d'Yprcs, il sera procédé par le dit Notaire MSjVTÏfa L'ADJU DICATION DÉFINiriVEd une bonne Ferme d'ori gine patrimoniale,d'après titre de 13 hectares, 6 ares, 24 centiares et selon cadastre de i3 hectares, 12 ares, 15 centiares, située Boesinghe, divisée en onze lots, amplement décrite aux affiches parcellaires, occu pée par la veuve Pauwels, au prix de 707 francs 48 centimes par an, jusqu'au i"r Octobre 1849. La masse a été mise-à-prix 34,500 francs. Le Jeudi, 19 Mars 1846, 3 heures de relevée, Ypres, Y Hôtel de ville, la MISE-A-PRIX de <i- i° Une Maison et dépendances, Ypres, Marché aux Fripiers, occupées par le Sr Minnekeer, moyen nant 146 francs, 95 c. par an. 20 Une Rente hypothéquée au capital de 2,721 francs 08 centimes, donnant intérêt 4 ip du cent, ou 4 p» °/o moyennant payement dans les trois mois de chaque échéance. 3° Une idem de 1,481 francs 48 c., l'intérêt de 5 du cent. Et 4* Une idem au capital de i,632 francs 65 c. donnant pour intérêt annuel 76 francs go c. Pour plus amples renseignements, s'adresser au dit Notaire RENTY. VENTES Jeudi, 12 Mars i846, midi, Kemmel, le long du chemin dit Mille kruysse, la ferme occupée par les enfants de Charles 'LVildemeersch, de 3g marchés de Chênes, 10 marchés de Frênes, 8 marchés d'Or mes et un bel Aune. Le Musée de la Ville sera ouvert au public pendant la durée de la Foire, du Dimanche, 8 Mars i846, jusques et y compris le Dimanche, 22 du même mois, depuis 10 heures du malin jusqu'à midi, et de 2 4 heures, et les Dimanches, de 10 1 heure et de 3 5 heures de relevée. Le Lundi, 16 Mars i846, midi, Reninghelst, au bois nommé le grand Mollemaert, et la ferme occupée par le sieur Pierre-Jacques Cappoen, de 21 marchés de Chênes et 37 marchés de Bois-blancs. Ce Recueil est spécialement consacré: au développement du principe démocratique de la con stitution belge; l'appréciation de la marche du Gouvernement; l'étude du caractère de la nationalité belge, aux moyens de la développer et au rôle qu'elle est appelée jouer dans le progrès général; l'examen des idées sociales et de tous les moyens propres améliorer pacifiquement le sort des masses; au progrès des arts et des sciences en Belgique. La Revue Démocratique sera publiée par livraisons mensuelles de 40 pages in - 8». Le premier numéro est en vente. Prix de l'abonnement, 6 Fasses par an, payables par trimestre. Table des matières contenues dans la deuxième livraison 1. De» quiiut années prcce'brntts et be la situation nouvelle 1846. 2. Du principe be la nationalité bans le passé (t bans l'nncnir. 8projetbe construction habitations pour les ounricrs. on souscrit au bureau de cette feuille. Ypres, imp. de LAMBIN, Fus, éditeur, Marobé au Beurre, 31.

Le Progrès (1841-1914) | 1846 | | pagina 4