GOEDEREN, terrier- deraedt GOEDEREN mumm m maëigras, GOEDEREN Adjudication. 3 VRIENDELYKE VENDITIE van TE NOORDSCHOTE-POESEL. AVIS. NÉGOCIANT, PATRIMONIELE ONROERENDE VETTE-GRAS, PATRIMONIELE ZAEILAND, BOOMGAERD EN VÉTTE GARS, Xc koopen te Boesinghe. GEMEENTE BOESINGHE. GEMEENTE LANGEMAÇCK. Jeudi, iG Septembre 1847, 4 heures de relevée, au cabaret Les trot» Amis occupé par Reun, "YYarnêton, te Notaire îionjemë vs5 au dit lieu dé l'intervention de Mr le Juge de paix du canton de Messines, procédera l'ADJUDICATION DEFINITIVEdes biens dépendants des successions de Philippe-Jacques Gadeyne, et Cathèrine-Rose R011- duelle, son épouse, décédés Wytscliaete,consistant comme suit i" Lot. IJnc Maison deux demeures, et 6 ares Go centiares de Fond et Jardin en dépendant, situés Bas-Warnêton tenant du nord au pavé de Warnêton Cominps; occupée par Crespelet Notre- dame. Mise prix 800 francs. 1' Lot. Une partie de Terre a labour de 38 ares 22 centiares, au dit Bas-Warnêton, tenant du midi le pavé de Warnêton Comines; occupée par les dits Crespel et Notredame. Mise prix 1,030 francs. 3° Lot. Une partie de Terre a labour de 42 ares 33 centiares, située Warnêton, contre la ville, tenant du midi le pré de M. Yolbrecht, occupée par Augustin Vereecke. Mise prix 2,500 francs. 4* Lot. Une Obligation dè'5oo francs capital, exigible le 20 Juin i8Si,à5p"/. par an, charge de Pierre-François Delbecque-Leleu fermier Comines-ten-Bjielen, non hypothéquée. Mise prix 300 francs. 5" Lot. Une Obligation de 1,000 francs ca pital, exigible le 1" Octobre 185 1, 5 "p par an, charge du dit Delbecque. Mise prix 650 francs. 6° Lot. Une Obligation de 1,000 francs ca pital, exigible le 26 Novembre i85i,à 5 p par an, charge du dit Delbecque. Mise prix 660 francs. 7* Lot. Une partie de Terre a labour de 4r ares 89 centiares, située Bas-Warnêtontenant du nord l'ancien chemin de Warnêton Comines occupée par le dit Crespel Mise prix 1,510 francs. 8* Lot. Une partie de Terre a labour de 35 ares 28 centiares, située Warnêton, près Saint- Ivon, occupée par De Gaeoer-Boeteman. Mise prix 1,150 francs. 9* Lot. 17 ares 64 centiares de Bois nommé Klytgat, avec les arbres et plançons y existants, situés Wytschaete, près la Wambeke. L'arquéreur de ce lot devra payer au-delà de son prix d'achat 65o francs pour la valeur du bois. Mis prix 260 francs. Et 1 o" Lot. Une Maison ci-devant usage de cliarronnerie, érigée sur 2 ares -i 8 centiares de fond, avec droit d'arrentement de 79 ans compter du 1" Octobre 1847, 5 francs l'an située Wyt schaete, près le cabaret le Grand Bloc, occupée par Rose Bonduelle. Mise prix a 730 francs. Qu'on se le dise. MtBnygiRii m iniyuiû^raniLWi; Op Dinsdag, 28" September 1847, ten 12 nren 's middags, op het hofstedeken bewoonden gebruikt byV Jgnatius Debaere, in de gemeen te Noordschote- Poesel, zal den Notaris PIETERS, 1er resi- denlie van Reninghe, verkoopen hijiscithelyke goederen. Schapraede, koffers, kasse, bedbakken met plui- men bed pluimen hoofdeinden onderbedden slaeplakens, wollen sargien, enz.; bastiere, koperen fournois en marmitlen; nogander koper, tin, yzer, gleisch en aerdewerk, lafels, stoelen en banken. LANDS-ALI.AEM. Wasch-kuip, groole en kleine inelk—kuipen en seulen, spaden, hauwen, drietanden, greepen, rae- kels, vorken, bouw- en al het scheurallaem. bf.esti alen. 4 schoone melkkoeyen, jaerling-veers en jaer- ling-os, drinkeïing-kalf en 3 schoone schoteling zvvyns. VRUCIITEN, ENZ. Eene hoeveelheid klaverhooi, aerdoppels en al de fruiten zoo als appels en peeren. Ten zelven dage znllen nog verkocht vvorden al de opgaemle en fruitdragende Roomen, staende op het gemelde hofsledekéii van Ignatius Debaere als 00k 270 zagle sluiten, de welke al in koopen zullén worden gereguleerd. Deze vendilie zal geschieden op langen tyd van hetaling 111 ils slellende goede en bekcnde mede- koopers. marché aux poulets, a tpres A l'honneur d'annoncer au public, qu'à dater de ce jour, il tient chez lui un dépôt d'HUITRES ANGLAISES, prendre fraîches de jour autre, au prix de fr. 4-5o le 100. BESTAENDE IN ol'enbaer te koopen tot reninghe. Wanof den OYERSLAGzal plaets hebben zonder verdf.ren uitstel op Zaterdag, 18° September 1847, ten 2 uren namiddag, ter herberg het Oud Wethuis, bevvoond by .Pieter Rornmelaereter plaets van Reninghe; de zelve Goederen bestaen zoo volgd tenKoop. Eene Vette Weide, genaemd het Schichtje, groot volgens cadaster, sectie E, n" 406, 2 h. 23 a. 60 c. 5-o-32 en volgens titel 2 h. 34 a. 125 m. 5-i—04) gelegeri in Reninghe, strek- kende zuid en noord, palende van oosten en zuiden ae/i den Kaerdyk, van westen den Boesinghe-gracht, daerover de maeigarzen van de heeren Van Straes- selle, De Langhe en De Gheus, en van r.oorden den Dyseren-vaert. Staël op 9,050 fr. 2" Koop. Eene partie Zaeiland, groot volgens cadaster, sectie D, il" 289, 76 a. 70 c. 1-2-26 en volgens titel 81 a. 28 c, 1-2-56 gelegen in Re ninghe palende van oosten het zaeiland van M. E.-B. Vanden Berghe brouwer tôt Reninghe, van zuiden het land van Cecilia-Theresia Becquaerl en zuster, lot Dickebusch, van westen den volgenden koop en het land van Karel-Alex. Nuylten, naer de weduwe Verslraete, en van noorden het land van M. De Moucheron. Staet op 2,150 fr. 3" Koop. Een sluk Zaeilanp, groot volgens cadaster, sectie D. n" 290, 49 a. 20 c. 1-0-37 en volgens titel, 52 a. 57 c. 1-0-60 gelegen gelyk de voorgaende, strekkende oost en vvest, palende van oosten den laetstvoorgaenden koop, van zuiden het land der gezusters Becquaert voornoemd, van wes ten M. De Moucheron, en van noorden bel land van den disch van Reninghe, het gene van M. De Dob- belaere-Dubar, M"" vidua Mahiéu-Vasseur, en dilo Nuylten, naer de weduwe Verstraete. Staet op 1,670 fr. Masse van den 2" en 3n koop 5,010 fr. En 4" Koop. Eene partie Maëigras, genaemd de Kemmellektc, groot volgens cadaster, sectie B, n° 441 bis, 96 a. 20 c. 2-o-5g en volgens titel, 1 h. 8 a. 57 c. 2-1-40 gelegen tôt het zelve Re ninghe, tusschen de Kemmelbeke en den oever scheidende de gemeeuten Noordschoote en Reninghe, palende deze partie maëigras over den oever, de eigendommen compelerende K. Becoere, M. Fer— ricx-DelbecqueM. De Man, M. De Gheus, M. De Cannetlemont, M. De Gasl-De Bralf, en andere, en over de Kemmelbeke, de eigendommen van Mmo vidua Maliieu née Vasseur, P. Bonté, tôt Boesinghe. M. Vanden Pcereboom, M. Merghelynck, M. Domi- cent, J. Leuridan, den Gendbroek en andere. Staet op 2,700 fr. Al deze goederen zyn thans gebruikt by F. Lou- tcagie en K.-L. Wyckaerl, en de koopers zullen daer aen mogen handslaen, te weten aen de Vette Weide met S1 Maertensdag, 11" November, en aen de Zaeilanden en Maëigras met Baefmisse, al in dezen jare 1847. Deze verkooping zal geschieden ten overslaen van den bevoegden heer Vrederegterdoor de ambsverrigting van den Notahis PjiEXEKS, ter residentie van Reninghe, ten vviens kantoore de titeleu van eigendom berusten en aile inlich- tingen te bekoinen zyn. BESTAENDE IN Den Notaris XIXECA, ter stand plaets van Boesinghe, zal op Woensdag, i5° September 1847, ten 3 uren namiddag, ter herberg de Zwane, be vvoond door de wwe Joannes G/iyselen, te Boesinghe, overgaen tôt den ABSOLUTEN OVERSLAG, der volgende Goederen van patrimonielen oorsprong i" Koop. Een schoon en gerievelyk Woonhuis, met aengevoegde gchouwen, staende op 5 a. 65 c. (o-o-25) cheinsgrond, toebehoorende aen M. De Ruddere-De Glielcke, te Aelst, gelegen te Boesinghe op de plaets, bekend by cadaster, sectie A, nr 795, palende van oosten aen de weide van M. Vande Walle-De Ghelcke, van zuiden aen eenen voetweg leidende naer de vaert, van westen aen de calsyde, en van noorden, aen het volgende huis. Laetst bewoonddoor wylent joefvr. Anna-Theresia Cardi- nael, en thans ledig, om door den kooper liand te slaen met de geldtelling. Door deszelfs goede gelegendheid en solide con- struclie, is dit huis dienstig lot aile slach vanneiring en handteiring. 2° Koop. Een ander Huis opgetrokken in steèn en gedekt met pannen, staende op 2 e. 33 c. (0-0-16) cheinsgrond van gezegden heer De Ruddere-De Ghelcke, gelegen le Boesinghe, cadaster A, n* 794» palende van oosten aen de weide van dit6 heer Yande Walle, van zuiden aen den voorgaenden koop, van westen aen de calsyde en van noorden aen het huis der kinderen Cornelis Bylo. Ge bruikt door joefvr. Pélagie Onraet, ten pryze van fr. g3-52, boven de contributien by de .jare, met regt tôt j" July 1852. 3n Koop. Een 4e deel gemeene tôt de overige 3/4 met M. Marquette, deurwaerder te Ypre, van i5 a. 32 c. (0-0-26 i/4) Lands, zynde eene hof— plaets daer de huizingen besclireven by den vol genden koop opstaen, met gelyk part in de groene callielen, gelegen te Langbemarck, west by Poel- capelle, bekend by cadaster, sectie E, n1' 916 en 917, strekkende zuid en noord, palende oost op regte linie van den gevel naer den zuidlioek van de liage, zonder separaet, gezegden heer Marquette, west, zuid en noord denzelven. 4° Koop. D'helft gemeene tôt de wederhelft met dito heer Marquette: r° in het oosteinde van den woonhuize met koei- en zwynslallen daer annex en onderlat van noorden, te zamen ter lengte van outrent i3 inelers, scheidende op halfdobhel steenen vuurstede;en 2* in het noordeinde van de scheure met peerdestal daeraen, scheidende op half den deschvloer of makelaere van de scheure deure, lank wat meer dan 1 o meters, dies de andere einden competeren aen gezegden heer Marquette. 5" Koop. Eene drayende partie Meersciiland, in Langhemarck, groot volgens titel 46 a. 27 c. (1-0-17), en volgens cadaster, sectie E, n'g35, 4i a. 70 c., abouterende van oosten M. Marquette, zonder separaet, nog oost en zuid het land Pieter Vulsteke, wesl denzelven en dito Marquette, half beke, en noord de Burgerlyke Godshuizen van Ypre. Den kooper zal moeteri betalen van hetopgaende boomgewas 12 francs. Ingesteld 900 francs. 6° Koop. Eene partie Zaeiland in Langemarck, groot volgens uilmeting ten jare ijSggedaen, 1 h. 2 1 a. 3i c. (i-2-3i), volgens titels 1 li. 19 a. 71 c., volgens cadaster sectie E, n° go5, 1 h. i4a. 90 c., strekkende zuid en noord, abouterende van oosten het land M. Marquette, van zuiden den 8" koop, van westen het bosch François De Clerck, te Langemarck, en noord over de Hanix-beke half mede aen het land M. Borlier, te Bi ussel, en M. Mulou-Yanden Peereboom, te Ypre. Den kooper zal betalen 3o francs over de weerdo van bel opgaende boomgewas. Ingesteld 2000 franc's. 7" Koop. Een h. 17 a. 88 c. Zaeiland, (2-2-07 'Z1) met eci> klein busselken ten noord- oosthoeke makende een hapken ten zuid-west lioeke, zynde deel van meerder partie, dies het sur plus groot 29 a. 20 c. behoord aen M. den Graef D'Hane de Steenhuyse, le Gcnd, naer jotlvr. Do

Le Progrès (1841-1914) | 1847 | | pagina 3