september 18^8't elkeos «en negen uren 'smorgens le beginnenza! men opcobaerlyk veikoopenailes wat'er (en hnyze en bove te bevinden is 1er bofstede genaetnd de Witteporlolwaer overleden is de wedu- Tfe P.eter Joseph Catry, digl aen de plsets van Ghe- Inwe, we'ke goedereo znllen verkogt wordeo naer de ■volgende sehikking YVoensdag i"]ea september 1828, meubels en hcys- catbeylen besiaende byzonderlyk in lafels sloelen zotels, koper -tin-aerd-gleys-enyzerwetken ketels groote en kieyne tnarmilen glaezen. tellooren, aile glag van tafel gerief, servetten, dwaelen, kussen, com- modeo horlogie met staende kas dry koffersbed- den bukken beddingen: wolle en-werke sargien, vyf- tig paeren alaeplaekenspluytnen-en-kaffen bedden, twee ranwe stukken lynwaet, en een gebleekt, eeno witte en eene grauwe wagen bastiere, vleesch standen roomteelenflessehenfustagien, kordc-en-bak-wa- gens en meer sndere meubilsire voorwerpen. Dooderdag 18e" september keern, schoudsel roelk en-room-kuypep zurngel-voeicn, het scheur çeritf, kaf-en-koorn-hand wind molen, wan trog en sny pnerd het akkerallaem baelkuypnr. karteelen potn- p<ra en gooten, meit-planken en leeren, spaodeo, bou- wen greepeo drytandenvorken, zeysens, ptkkeo eegden sleuphouten lyf-en-peérdeo-rollen, twee ki reo, twee kieyne wagena en eenen grooten met breed beslug vier trek-peerden met huone barnassu- ren twintig wel gekweekte melkkoeyen vyl vaersen vier kalvers en lweo îvvyns, aile vvelke beesliaelen .zullen des namiddags veikogt worden- Vrydag igt-n september, gezaegd haut bondert vyftig stroy-en plaklatten brandbout, eene kwanti- teyd hooy acht duyzeod hondels tarwe stroy en lien dnyzend oude rogge gelegen, ailes verdeeid in koopen ten gerieve der gegadigde. Daer zullen nog veele zndere objecten ten gestelde dageu, veikogt vvordeu te aienigvuldig otn hier aen te haelen. Deéze venditie zal geschieden me! dry maenden tyj van betaeliug, voor de koopers die zullen goede bor- gen stellenter voldoeoing van den Notaris DELEFORT RIE. Ell zcgge het voorts. 158 OUDERLÏKE GOEDEREN. siiderbeste Zaeylanden digt aen de plaets van Gheluwete koopen. Met hstboudcn van twee zitdagen en eeeen derden in raede viodende zal mon openbaeriyk op de ge- woonelyle manier Verkoopen de volgende Goederen die zullen zoo afzonderlyk als by saemenvoeging aen- goboden worden aile golegen ontrent de plaets van Gheluwe. Eersten koop. Zeventien persen een-en-zeventig ellen Zaeyland, palende van ooslen aen de calchicde van Meeoen naer Yperers, suyd den bovenierbof van Mynheer Vanden- herghewest on noord het land eu behuisde erve der wednwe en kinderen Masschelein. Gebruykt door Joannes Gheysen met recht van p3gt tôt eersten october acbttien hondert negeo-en- twintig voor veertien guidons zeventien cents 's jaars. Staël op t3o guldens. Tweeden koop. Vyl en-zeventig persen, zes en-iwientig ellen Zaey land makende den oostksnt van eene gelyke party pziendo van oosten d'heer Mahy Rysselsebeydoode op dyk, zuid eene straet d'kelft alhier medegaende en daet over 1 land gezegden beer Mahy west bet vol- gende eo noord de Maerteastraet d'helit alhier 00k loebehoorende Slael op 12 3o guldens. Derden koop. Vyl-en zc-ventig persen, zes en-ivviniig ellen Zaey- iiuà 1 zjnde den westkaol der voorgaeude partvj pa- 3 lende van zuideneeue straet d'helit elhier tnedegaende en daer over 't land van d'heer Mahy Rysselwest bet goone van d'heer Vandenbergbe ende noord de Maertenstraetd'helit alhier begreépen. Staël op 1180 guldens, Vierden koop. Ten noordkante van den steenweg leydende naer wervick eene party zaeyland groot twee en-negen- tig persen negen-en-negentig ellen belendende oost aen eenen uytweg d'helfl albier toekoomende, zuid voornoemden s'.eenweg, west bel volgende, noord de landen d'heer Debus-d'Hollebeque en Louis Ghes- quiere met broeder en zuster. Staël op iiâo guldens. Vyfden koop. n Eene party zaeyland groot acht-en-taehentig perd senzes-en-yyftig ellen, palende vao oosten dea voorgaenJen koop zuyd gezegden sieenweg west het volgende en noord't land van Louia Ghesquiero met broeder en zuster. Staet op 1200 guldens. Zesden koop. Eene party zaeyland groot acht-en-tachentig per sen zes en-vyftig ellen palende vsn oosten den vyf den koop, zuyd gemelden sieeoweg, west bet volgeuds en noord 't land der bospitien van Meeoen. Staet op 1210 guldens. Zevensten en laetsten koop. Eene party zaeyland groot acht-en-tacbentig per sen, zes- en-vyf:ig ellen paelende van ooslen den tesdeu koop zuyd den meer gezeyden stenweg west 't land d'heer Mahy en noord 't goone der bospitien van Meenen. Staet op 1220 guldens. De koopers der zes laetste koopen zullen in liber gebroyk ire den met den eersten october 1828. Den Ovenlag zal gebeureo op donderdag ellsten september 1828 ten dry uren naer noen in d'herberg het Gouden Hoofd gebruykt door do weduwe van Yitalis Engelbeen op de plsetst te Gheluwe onder de condiiieo rnstende ten kantoore van den Notaril DELEFORTRIE, ter verblyfplaets van het zelva gemeeute. Elk zegge het voorts. (i5q) Om oorzaak van vrywillig afscheid. Schoonen koopdag van vruchten beestialen en landsallaaniop d1 ho js te de gebruikt bij Edouardus f^laeminckgelegen op Zonne- beke bii de herberg den Mispelaar t en een kwartier uurs de Broodsende. Masndag 29 September 1828, wezende St.-Michieli- om 1 uur namiddag precies zal men ten voormelda llofstede publiek eo asn de meestbiedende Verkoo pen.- de baver van 1 bunder 53 roeden 26 ellen, de boonen van 43 roeden 79 ellen het roeerschhooi van 1 bunder 7 5 roeden 1G ellen, het klaveihooi van 65 roeden 68 ellen, het hoekwiel op 85 roeden 18 ellen de Aardappels op 1 bunder 97 roeden o5 ellen, werkpaarden, 5 melkkoeijen, t |»srlingskalf1 drink- lingkalf, 6 jonge zwijns eefl^wagen 2 karren t wiel- zoole, 1 ploeg, 2 eggen, 1 rolle, en het vordere lands- allaam, al het kuip en kerne allaam en veel meer an- dere effet ten te laog om te beschrijven. Deze Verkooping zal geschieden men tijd van beta- ling voor de koopen van bovttn 3 guident tnils stellen- de goede en welbekeDde solidaire medakoopers en de bespreken dedelijk voldoende. De notaris Victoor, ter residemie van Meessen is met de Ontvaogst belast. Dnt men het Fcorsegge. Cl do) Vrijwitlige verkopinge te Passchendaele. Dinsdag 3o September 1828, tien uren s'mor- gens lal'er vçrkoping gehouden worden ter hofste-

Le Propagateur (1818-1871) | 1828 | | pagina 3