4 TT^r avec droit de bail jusqu'au premier octobre Mise prix en totalité i5,64S> florins. On se dispense de donner ici le détail et la mise prix des parties, attendu que celte mise prix est inférieure celle de la totalité de 1,573 florins, et que pour celle raison l'on pcuse que ce bien sera adjugé en masse. Les titres de propriété et plan figuratif se trouvent chez la V« Del va audit Warnê- ton, où les amateurs peuvent en prendre in spection. 1 99. ZEER SCHOON HlïS EN ERVE, te Vlamertinghe publiek te koopen. Men bied in het openbaar te koopen een zcer sclioou Huis van twee stagien, met shoo- «cii grooten hof en cour,alwaaronlangs over- leden is d'heer Joannes-lgnatius Onraet gt-wezen griffier van Vlamertinghe, gestaan en gelcgen ter plaals van het zelve Vlamertinghe, aan de oostzyde van de caichiede paleude van oosten de weede van d'heer Jan-Bap- tiste Van den peereboom van zuiden den grond gaande met d'herberg den Gouden- Leeuw, van weslen de caichiede en van rioorden het huis competerende Lodewyk Paret, en de zelve weede van M. J an-Baptiste Van- denpeereboom» Den kooper zal in gebruik en genot treding komen met den dag van de belaling der koop- som. Slaat op 2,561 guldens. Den lostel zal gebeuren maandag 7at'n en den Ovcrslag zonder uitstel den maandag 2 i,tcn van de maand juny i83o, l'elkens ten twee luen precies na middag, in d'herberg den Hert bewoond door Fidelis van Ryckeghem, ter plaals van Vlamertinghemet gewin van instel en verhoogpenningen. Den INotaris BOEDT, der residentie van Vlamertinghe, is met deze verkooping gelast. 1 100 Zeer schoone Venditie van allé de MEUBELS En arrderc mobilière voorwerpenten sterf- huize van wijlen d'heer Onraette Vla mertinghe. Opdijugsdag 223,en enwoensdag a3sten der maand junij i83o, l'elkens te beginnen den voormiddag ten 9 en den na middag ten 2 uren, ten sterfliuize van gezegden beer Onraette Vlamertinghe, zal'er door de Ambtsverrigting van den Notaris BOEDT, gehouden worden venditie van veele schoone meubels en audere mobilière voorwerpen: als secrétairen komoden, kleerkassen ledekanlen tafels en sioelen schoone slaghorlogie, met kasse, veele schoone beddingen. menage-lijnwaat, als dwaelen, ser- vietten en handdoeken; veele mans en vrouw kkederen en lijnwaten; veelzilver koper, tin ijzer, porzelein, glas en gleisweik de biblio- tlieek van den oyerleden eene hoeveelheid wijnen, immers généralyk al het mobilier die zich ten gemelden Sterfhuize bevindte lang om alhier te melden. Alsmede nog eene hoeveelheid schoone bloe- nien van aile slag. Deze venditie zal geschiedén met zes weken tijd van belaling voor de koopen boven eenen t'iildende koopen van eenen gulden en daar beneden zullen moeten comptant betaald worden. EU zegge het voort. 1 to3. VAN WEGE DEN KON1NG. OPENBAREVERROOPING Bij Gedwongene Onteijgening. Van een Huis met verderé gebouwen en een roede negentig ellen grond van Erve waar op die zijn staandegelegen binnen het geregter- liik omtrek van Yperen stad Poperinghe, Duinkerkstraat sectie F. n° 581 palende zuid de gezegde straatwest het huis en erve van Jakob Baert, noord en oost de erve van den heer Watrepont te Rysselbewoond en ge bruik t door Lodewyk de Roode, lierbergier en koopman te Poperinghe. Zelfde huis en erve zijn in beslag genomen op Lodewijk de Roode, als derden bezitter, geliik hij het gekochten verkregen heeft van Josephina-Theresia Fleurbaey, weduwe van Lodewijk Dutel, zonder bij zonder beroep, laalst gewoond en gehuisvest geweesl hebben- de te gezegde Poperinghe, principale schulde- nares van den vervolger hier na genoerod. Uit krachte van een vonnis bij verstek opregtsver- zuim legen deze lestgenoemde uilsgesproken door de regtbauk van eersten aauleg zitling houdeude te Yperen den 3en april 1829, reeds door in uilvoer legging, krachl van gewezene zaak bekomen hebbeude. en aglervolgens ar- tikel 2169 van burgerlijk wetboek. Ten ver- zoeke van den heer Livinus Engelbertus Ge- leedte, koopman horlogie maker te Gend, hebbeude voor Avoué Meester Jan MEERS- SEMAN wonende te Yperen, Rijsselstraat n.° ai. Bij proces-verbal van den Deurwaarder Casier, in daten i3en der maand januaiij i83o, van welk ten zelven dage copij gelaten is geweesl aan den heer Desouterschepen doeude de bediening van Burgmeester der stad Poperinghe, en aan den heer Coene griffier van het vrederegt vaD zelfde canton die het origi- neel geviseerd hebben. Geregislreed le Yperen den i6en der zelve maand en jaar,deel29, blad 157 recto, 6° vak, doqr Legraverand en wijders overgeschreven ten kantoore van hypolheek bewaring ter zelfde Yperen, den i8en dito deel 3, n° 39, door gezegden Legraverand bewaarder, en ter griffie der regtbank voorraeld, den 25«n van gezegde maand en jaar. Naderliand gedenonceerd aan de beslagene partijen bij exploit van gezegden Deurwaarder Casier in daten 8,n Februarij i83o, 00k behoorlijk geviseerd door den heer van Merris Burgmeester der stad Poperinghe den zelven dag, en des anderen dags geregis- treerd en overgeschreven ten kantore van hijpotheken le Yperen beide door Legraverand onlvanger en bewaarder. Gezegde proces-verbal van inbeslagneming is door den heer van den Bogaerde griffier bij de regtbank voormeld, bij extrakt geplaatst geweesl lergelioorzaal van zelfde regtbank den 25eu Januarij r83o. De eerste afkondiging van het kohier van lasien zal plaals hebbeu ter gehoorzaal der regtbank van eersten aanleg te Yperen in het Paleis van Justitieop de Groote-Marktden 23«n april i83o, om g uren 's morgens. Boven gemeld huis en verdere gebouwen met hunne erve zijn ingegteld met drie hon- derd guldens. De voorbereidende toewijzing eerst vastge- steldop 4en Junij i83o is door lusschenvallig geding verschoven geweest, en zal plaals, heb ben ter zitting van bovengemelde regtbank; vrijdag a5en der zelve maand Junij i83o. Geteekend: MEERSSEMAN. 1 69. COMINES BELGIQUE. En la mortuaire du sieur Chrisole Clinc- que y décédé cultivateur. MOBILIER Consistant en tables, chaises, faïence, élain, chaudielat, pendule, pelle, pincettes, crémail lère, literiesbois de litscoffrescnvelles an lait, tonneau battre le beurre, deux pots de fer, chaudrons noir et blanc, fumier, engrais dans les citernes, grande quantité de bois brûler et de perches de sapin, tonne et ton neaux aux engrais, ustensiles aratoires tels que houesrâteauxbêches, tridens, ronde- loires et autres objets, puroirs, échelles, per ches de Chenelle; grande quantité de lin brut renfermé toute la récolle de tabac de l'année dernière, blé battu, gluis, fourrage, plançons, vans, cuvelleslessive, deux vaches lait, et une quantité d'autres objets ici non détaillés. A VENDRE, Jeudi 24 Juin i83o, 8 heures du malin précises en la Mortuaire susdite, il sera procé dé par le ministère du Notaire ci-après,la Vente desjobjets ci-dessus: le tout terme de paiement, moyennant caution solvable four nir au moment même de l'adjudication. Tous les marchés de 3 florins et au dessous t seront payés comptant. M. COURTENS. Notaire audit Comines, est chargé de celte Vente. Qu'on le redise, 2 101. Cirque Olympique de M. Blondir, Situé dans la Grande Baraquesur la Grand'-Placey Ypres. M. B L O N D I N Directeur de la Grande Société d'Ecuyeîset d'Equitation la plus renommée qui existe maintenant, composée de 20 Personnes, et de 4o beaux Chevaux bien dressésa l'honneur d'annoncer qu'il arrivera très-incessamment pour donner quelques représentations d'Equita tion consistant en Manœuvres Cheval Evolutions, Pantomimes historiques, etc., etc. Le jour du début et le détail des Exer cices seront annoncés par de nouvelles affi ches. - Salut et respect BL0ND1N. 1 90. Zaturdag ig junij r83o, om 6uuren'sa- vonds, in d'afspanning het Zwaardop de groote markt binnen Yperen, zal met het gewiu van stel en verhoog penningen, den Tnstèl ge beuren der twee nagemelde huizen binnen de zelfde stad i° Vau een huis en erve aan de west-kant der Boomgaard-straat, n° 16, palende noord aan den heer Vanacker, en zuid aan den heer Hof: thans in gebruik by den heer Augustinus Grygny, en waar aan den kooper zal vermogen haudslaan en in gebruik komen acht dagen naar den overslag. En 20 van een huis ende erve aan de zuid- zyde van hetClaverstraatje, n° 1 2,palende aan het huis van jouff. de we Rabau,en aan het geene van den heer vrede-regter Cornette, thans in gebruik, zonder pagt, door Pieter Hennequin. De voorwaarden berusten bij den Notaris VANDERMEERSCH. 3 91 Lundi 2 1 du mois de juin i83o et jours suivans, la maison-mortuaire de M«Ne B.-G. Fervaecke, décédée Ypres, marché au bois, il sera procédé la vente du mobilierdes por celaines delà Chine et autres et d'une belle col lection de tableaux et estampes des meilleurs maîtres. Les tableaux, estampes et porcelaines, de même qu'un très-bon Piano-forte, seront ven-< dus le mardi 22 a deux heures de relevée. 3. abonnement au proricaiedr journal ci'yfres, Politique, Judiciaire et Notarial. prix: pour la ville y 2 ficents par 5 moispour les autres villes du royaume, 4° cents déplus (franco, par la poste), pat trimestre. INSERTIONS.prix: 8 cents par ligne au dessous de 7 lignes, 5o cents. -S'adresser chez l'Éditeur, et tous les bureaux des postes des Pays-Bas. Ypres. Imprimerie de R. GAMBART-MORTIER Libraire, sur la Grande-Place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1830 | | pagina 4