ïToirt pu jusqu'à ce jour se réaliser.... Mais, ■grâces sans doutela Foire du Tuindag ces artistes dramatiques qu'a devancés, ici, ■une réputation justement acquise, viennent, enfin nous dédommager de la longue viduilé de la scène Y proise (car nous ne croyons point devoir faire mention l'exception, toutefois des Jeunes Élèves de MM. Bouchez et Fiel- ion des intérimaires passageis, au dessous du médiocre qui ont apparu sur notre horison îcenique. - La première représentation aura lieu, jeudi prochain, 22 du courant. - On donnent - Thibaut et Justinevaudeville, et le Bar bier de Séviile, opéra, en iv actes, paroles de Beaumarchais musique de Rossini. Tou nous donne lieu d'espérer que les débuts de la troupe de M. G. Bessières attireront la foule et que par leurs efforts et par leurs talens, les artistes dramatiques de Bruges mériteront les suffrages et la bienveillance d'un puLlic équi table, appréciateur éclairé du vrai mérite, sous quelque dénomination d'Jilieurs, qu'il se pré- Siiile. - X. Y. Z. 123. VEYrfi D'AVE1TUBES, Sur les propriétés et occupation de M. Tiraux-Bonduelle Messines, Avec 4 mois de crédit. Lundi 36 Juillet r83o, une heure de rele vée, on vendra publiquement au plus offrant sur les liensles avêtures ci-après mention nées savoir Commune de Wïtschaete. i° - I.e bled sur 70 perches 48 aunes, derrière le cabaret la Tcte-d'Or, près de Messines. 2" - L'Herbage et le Regain de 35 perches 20 curies de pré situé un peu du levant du chemin de Kemmiltenant au bois de Joseph Bondue et au pré de la veuve Louis de Coninck. Commune de Messines. 3° - Le bled sur 52 perches 80 aunes près la pe tite ferme occupée par Woussenet le long du sentier conduisant au moulin du sieur van Ryc- ieghem. 4° - Le bled de mai, sur 26 perches 40 aunes, tenant h la partie précédente. 5° - L'hivernage sur 26 perches 40 aunes, tenant la précédente. 6° - Le bled sur un bonnier5a perches 3o aunes «n deux parties, tenant l'hivernage précité. 70 - L'Herbage et le Regain sur un bonnier, 85 perches 21 aunesde pré au bas du Keitenant ail pré du sieur Ignace Dierycklong du chemin de Messines Armentières. La vente commencera sur la partie der rière la Tête d'Orprès Messines. Les acheteurs qui voudront jouir du terme de pa ement ci-dessus seront obligés de four nir des co-acheteurs solidaires. Les amateurs sont priés de faire le moindre dommage possible en examinant les avêtures. Le Notaire Victoor, Messines, est chargé de cette vente et de la recette. 2 TIg! schoonen koopdag van VRUGTEPi, Paarden en fixagens op Brielen. Men laat weleD dal men maandag 26 julij i8'3o, te beginnen om 9 uren precies voor mid dag openbaarlijk zal verkoopen, ter hofstede gchruikt door Marie-Francisca Dezeure weduwe van sieur Franciscus Coudron, ge- legen op Brielen, bij de plaatse, het navolgende. 6 bntiders 20 roèden kooren. 1 bunder 3a roen rogg'e. 4o roeden Vitseu. 2 bunders 20 roen boonen. 1 bunder 76 roeh haaver. En 1 bunder 3(5 roen maaijgras. Al verdeeld in koopen t' elks gerieve. Voorts 2 vverk-paarden drie wagens, waar van eeoe met breede wieleu, twee karren met al het voorder landbauwers- en Baud-allaam. Le gonne gaading hebben om eenigte der voormelde voorwerpen te koopen, kuunen hun tengestelden tlagen uur terplaats laaten vinden, ahvaar de verkooping met iangen tijd van be- taling, mits goede,borge te stellen eu de be- spreken te voldoeD, zal gebeuren. Elle zegge het voort. 2 124. Schoone venditie vanvruchten op den Ak- ker beestialen en Akkerbouw-Allaam te Reninghelst. Dyusdag 27 Julij i83o, ten negen uren precies voor middag, ter Hofstede gebruikl door Karel Fanwonterghern op Renin ghelst bij den Ouderdom langst de slraal leedcnde naar Poperiughe zal'er venditie gehouden worden van: Vruchten op den Akker. y bunders 5 o roeden kooren s bunders m roeden Rogge 3 bunders 53 roeden Boonen 1 bunder 33 roeden Haver 1 bunder o3 roeden Klavers En 1 bunder 33 roeden Maaigras. Beestialen. Twee werkpaarden met arnassure een kachtel van 18 maanden en een zuiger kachtel, tien melkkoeien, tweeschol-veersendrij Jaar- lingen, drij kulvers, een ovecjaars en drij schoteliDg-zwijns. Akkerbouw-Allaam. Grooten wagen met breede wielenkleenen wagen, twee karren, twee ploegs eene zole, eegdenslede, en verder akkerbouw-allaam twee kooren molens kuip-keru-eu baut-al- laam; enz. Deze venditie sal gesehieden met 3 maanden tijd van betaling voor de principale koopsom mits stellende goede bekendeborge eu comptant betalende de bespreken. Den Notaris BOEDT, der residentie van Vlamerlinglie, is met deze venditie en ontvangst belast. - Elk zegge het voorts. z 122. YRYW1LL1GÉN KOOPDAG Te Kemmel. Op Woensdag 28*° Julius i83o, 'sraid- dags precies te beginnen zal ter Hofstede en Landen gebruyki door de weduwe en kinders Pieler-Jacobus Kestelool, langst den grooten weg leedende van de Veurstraete naef Kem- melopenbaar verkogt wcrdtn de vrugieti op den Akker, bestaende onder andere in circa 3 bunders koorn 90 perchen peerdeboonen 3o perchen haver, 3o perchen viashet hooy komende van 4o perchen Meersch voorts een seboon merriepeerd met zyne arnasseuren een vvaegen drie wielkarren rolle hoezelaer heegde aelkartcelpioeg immers geheel het wagen arnasch eu uienigvuldige andere voor werpen te lang om te melden. Deze verkooping zal gebeuren met tyd van betaeliuge mits stellende goede en bekende medekoopers de koopen van drie guldens en daer onder met de bespreken alleen comp tant te belueleu al onder de coudilieu dau af te lezen. 128. VRYWILLiGE VERKOOPINGE Fan IFagen-Harnasch Beestialen Fèldgewassen en andere voorwerpen te Moorslede bij de IFaterdam. Maandag 26 Julij r83onegen uren pre cies vooi tniddag, zal'er venditie gehouden worden ter hofstede gebruikl door Jan-Bap tiste Ghekiere te Mooislede, bij de YVaiet- datn, van: 1 blinder 32 roeden 3o ellen tarwe; 1 bunder 8(5 roeden 10 ellen rogge; roeden i5 ellen vlas 3a roeden 20 ellen boonen; 1 bunder 7 roeden haver; 33 roeden 7 ellen suikerjoen -, 96 roeden 92 ellen geers- len 26 roeden boekwiel 1 bunder 76 roeden 4o ellen aard'appelen 2 bunders 3o roeden maaijgras (5(5 roeden t5 ellen klavers van da tweede snede; voorts van een zeer goed rhun- paardt met zijn tuig 5 schoone melk-koeijen eene veerse, een kalf en een zwijn, mitsgaders van eenen wagen, twee karren, pioeg kegge eggen, sleephout, lolle, karlecl, haalkuipen windraoleu, eene schoone hoeveeliieid meersch- en klaver-liooij en meer andere objecten ten. dage der Verkooging voren te brengeu. Deze verkoopinge zal gebeuren met drie maanden ujd van betaling mits goede en be- kende borge te stellen en de bespreken dadelijk te betalen en onder de koudilien alsdan voo- ren le lezen. Elk zegge het voort. 1 127. VERPACHTING VAN GOEDEREN* behoorende het Armbestuer der gerneente Proven. Woensdag augusius i83o, om de middag uer in het Dorphuys der g mee ne Proven, zal door het ambt van den Notaris FLOOR te Loo, overgegacn worden tôt de openbaere verpachlirig voor negen naeenvol- gende jaeren, aenvang te nemen eersten october i83o, van de laodgoederen hier onder aenge— wezen, hetgezegd aimb.-stuer toebehooretide. Naem e» Voornaem GELEGEN- der gebruikers. HEID. natuerder Goederen. Grootti. B.» R.oE.1» De Hondt Jacohus. Dever Victor. Mouchie Philippus Folcke Louis. Deraed Franciscus. Depuidt Antonius. Neuville Jacohus. Dchergh Jan-Bap- tiste. Carton Franciscus. Maveau Piet.-Kar. Buissaert Jacobus. Alleweereld Jacob. Vanlaeres Francise. Castelyn Cornelis. Ollevfer Louis. Proven. Hofstede. Id. Zae vland. Id. 'Id. Id. Id. Id- Id. Id. Id. Id. Gras en Id. Zaeyland. Zaevland. Poperinghe. Id. Id. Id. Crombeke. Id. Id. Id. Id. Id. Houckerke. Id. Crombeke. Id. 5 92 45 65 2» et 43 76 48 98 43 78 te 21 89 02 91 1 34 2$ et 3î 85 3a 85 2 74 o5 1 75 it, et 43 78 te 54 7a 33 5o De voorwaarden der verpachting berusten ter inzage der gegadigdeiu het sekretariael der gemeeule Proven. Elk zegge het voorts. 1. ABONNEMENT au Propagateur Journal d'YrREs, politique, Judiciaire et Notarial. Prie: pour lu ville 2 fl., cents par 3 mois pour les autres villes du royaume, 4° cents de plus (franco, par la poste) par trimestre. INSER1 IONS. Pau: 8 cents par ligne; au dessous de 7 lignes 5o cents. S'adresser chez l'Éditeuret tous les bureaux des postes des fays-Bas. Iprei. Imprimerie de R. GAMBART-MORTIER Libraire, sur la Grande-place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1830 | | pagina 4