184. SCHOONE HUIZEN, LANDEN En Bezette Renten El deuxième Loi, - Une partie contenant d'après te cadastre gi perclies go aunes, s'étendant du midi au nordtenant de l'est la terre labour de Monsieur Debrigode, sé parant sur fossédu midi au grand chemin de Messines Comines rie l'ouest avec le Irain de cliariot pour at river la pattie précédente la terre labour du sieur François Habaux, séparant sur borne de pierre et piquet et du nord la partie précédente et la terre de M. Debrigode séparant sur moitié fossé. Mis prix Les deux lots contenant ensemble 3 bonniers o5 perches seront aussi exposés en vente par accumulation. Ils sont occupés par le sieur Laumosnier-Dieryck avec droit de jouissance jusqu'au ter octobre i833,nu modique ren- dage de 80 florins 3a i/a cents par an, outre lesc onlributions. Mis prix 800 florins. L'Adjudication définitive se fera Messi nes au cabaret Y Ours, occupé par le sieur Louis Coppin le Vendredi deux Décembre 1831 2 heures de relevée. Le cahier des charges et les titres de pro priété réposenl en l'étude du Notaire VICTOOR Messines dénommé par le tribunal pour pro céder cette vente. 2 187. SCHOON HOFSTEDEKEN EN HUIS, Openbaer le P^erkoopen. Waer van deni«ste/zal gebeuren op vrydag g decetnber 1831 en den Overslag op vrydag a3 der zelve maendt'eikens ten drye ueren na middag tebeginnen. in de herberg de Zwaene, bewooud dcor Carolus Lauwers op de Markl tôt Loo. POLLYNCHOVE. Alvooren een wel betimmerden beplant Hofstede- ken groot 2 bunders 45 roeden 54 ellen, gebruykt door den raede verkooper Carolus—Ludopic us Dan d3 Casteele om handslag, te weten: aen het zaey- land met het scheeren der vrugten van denaenstaen— den ougst, aen de garzyngcn met in décembre daer naer, en aen de huyzingen met iu mey i853t ver- deeld in de twee volgende koopen, met regt van verzamelyng. Eersten koop. - Een dry houkte perceel Zaevland groot 1 bunder 19 roeden 7 ellen met het woonnuys, koeystal en verder gebauwcn daer op staende ten oosteyndepalendeoost en zuyd den volgenden koop, west het Zandvoord straetkenen noord zaeyland van de weduwe Matthys toi Loo. Tweeden koop. - 1 bunder 24 roeden 47 ellen Hofplaets, hovenier hof en boomgaerd, palende oost en zuyd zaeylanden van d'heer Vanderhelle nog zuyd en west het Zandvoord straetken, noord den iD koop en het zaey land van de wedu we Matthys. De.penningen die van dees verkooping, zulien toekomen aen de minderjarige mede verkoopers zulien op deze twee koopen gehypothékeerd blyven tôt hunne nieerderjarigheyd of eiuancipatie by hu— welykaen den intrest van 5 p. 0/o en in het geval de zelve koopen by verzameling wezen verkogt,zal den kooper mogen afreken' van de koopsom, de hoofdsommen van 2 losrenten te zamen bedragende tôt 5i4 guldens 28 cents 4 p- en eene obligatie van 578 guldens 5. p. °j0 - Eyschbaer den 6 raey 1840. LOO. Derden en laetsten koop. Een huis met grond en hovenier hof, staende binnen Loo, aen de zuid- zyde van de Ooststraet. Bewoonddoor Pieter Hopaere, om handslag met i» mey 1822. Deze verkooping zal gebeuren kfagtens oc- troy verleend door de reglbank van ien aenleg zitlende toi Veurne, ter overstaen van den heer vrederegter van het kanton van Haringhe, en door liet ambt van den Notaris FLOOR ter residentie van Loo. De gegadtgde konnen alleinlichtingen beko- meu wegens de voorwaerden van gemelde ver kooping, ten kantoore van den Notaris FLOOR voornoemd. - Elk zegt het aen andere. 1 Openbaer te Koopen binnen Loo. Waer van den lnstel zal gebeuren op don- derdag 8en décembre i83ien den definitiven Overslag op donderdag 32en der zelve maend, t'eikens te beginnen ten een uere na middagin de herberg het Stadhuis binnen Loo. LOO. Eersten koop.- 10 roeden 7 ellen huisgrond en hovenierhofpalende noord de straet leydende van de groote Kruysstraet naer de buschbrugge, west den volgenden koop. gebruikt door Laurentius Philips voor z4*jaeren ingegaen 1 mey 182g, 5 guldens 55 cents by jaere boven de belastingen. Tweeden koop. - 10 roeden 7 ellen huisgrond en hovenier hof, palende west en noord de voornoemde straet. Gebruykt door Joseph Eouve zonder pacht regt, aen 5 guldens 60 cents by jaere boven de belastingen. Derden Koop. - Een huis zynde eene twee woonste, staende ter westzyde van de Zuydstraetemet des- zelfs grond en agterplaets. Gebruyk door Joannes Visage en Ludopicus Brassaertbeyde zonder pacht regt, te zamen aen 44 guldens 71 cents, vry van contributien. Vierden koop. - Een ander huis, met grond en agterplaetsnoord aen den voorgaenden koop. Gebruykt door Joannes Bopynaen 25 guldens 14 cents, vry van belastingen. Vyfden koop. - Een gerieflyk buisten gebruyke van yzer en kruydeniers wynkelmet slotmaekery agter gebouwen en verder afhangsels, staende ter noordzyde van de weststract. Lest bewoond door sieur Desiderius Debreucq om handslag met de geldtellinge. ALVERINGHEM, WEST-OVER. Zesden koop. 10 roeden 46 ellenzynde het derde deel van de hofplaets der bofstede alwaer Al- bertus-Ignatius van Steene woond, met de scheure en wagenbuis hier medegaende. Zepensten koop. - 1 bunder 76 roeden 42 ellen gras, in twee perceelcn liggendc zuyd aen de zelve hofplaets, palendeoost land sieur Carolus Butaye, tôt Crombeke, zuid aen eene beke, daer over lund aen de erfgenaemen heer Hinderyk-Isenbrandt, en aen land gebruykt door Pieter Devogbelwest land van het armbesteur van Hoogstade. Achsten koop. - 45 roeden 49 ellen zaeyland felcgen noord naer den oosten aen den voorgaenden ooppalende oost en noord landen van dito Butaye en west de weduwe Dequekertôt Oostvletercn. De drie poorenstaende koopen te zamen groot 2 bunders "ho roeden 57 ellen zulien 00k by perza- meling gepeyld worden. POLLINCHOVE. Negentten koop. - 1 bunder gi roeden 16 ellen zaeyland,in twee perceelen, palende oost de landen van dito Butaye, zuid landen gebruykt door Codde- ville-Devoghelen de weduwe Rosseel west land van het arm-besteur tôt Pollyncbove, noord de bekedaer over de landen van sieur Derloo, tôt Oostvleteren en d'heer Vanderheyde tôt Verthem, Tienden koop. - 68 roeden :5 ellen zaeyland, liagende wat zuyd oost van den voorgaenden koop, strekkende zuid en noord, palende oost zaeyland van de weduwe Depoot 'tot Âlveringhemzuid het Clannierasstraetken west land gebruykt door dito Devogbel en noord dat van sieur Butaye. Deze twee koopen te zaemengroot 2 bunders 5g roeden 5i ellenzulien 00k by perzameling ge~ peyld worden. De koopen 6, 7, 8, g en 10 zyn gebruykt door den voornoemden Albertus-Ignatius pan Steene by pacbt voor 9 jaeren ingegaen in october 182g, aen 128 guldens 57 cents s'jaers, boven de publyke lasten. NOG LOO. Elfsten koop. - 1 bunder 37 roeden 5i ellen zaey land met eene dreve noordwaerdstrekkende tôt aen het zaeyland van den Notaris Floorpalende oost en zuid zaeylanden van sieur Vereecke en De Lanoeyewest mevrouw Dejoigny Depamele, noord 't Godshuis tôt Loo en Joannes Feys. Twaelfsten koop. - 80 roeden 70 ellen zaeyland, strekkende oost en westpalende ôost en zuyd zaey land mevrouw Dejoigny Depamele, west d'heer Vandaele tôt Yperen, en noord d'heer Scbadet tôt Duynkerke. De koopen 9 en 10 te zamen groot 2 bunders 18 roeden 1 ellegebruykt door sieur Jan-Baptistc Verfaillie, poor g jaeren ingegaen 1 october i85o, aen 60 guldens by jaere bopen de belastingen zul ien 00k by perzaemeling gepeyld worden. ALVERINGHEM, OOST-OVER. Dertienden koop. - 5 bunders 55 roeden 32 ellen zaeyland, gelegen byde Kruysse,in een stuk, palende oost de Reyghers Dykstraet zuyd zaeyland d'heer Danhedl tôt roperingbewest dat van d'erfgenamen Follet, en noord d'heer van Vossen. Gebruykt door Joannes pan de Wallevoor 18 jaeren ingegaen 1 october 185iaen 9g guldens 47 cents by jaereboven de publyke la«ten. LOSRENTEN. Veertienden koop. - 2,057 G. 14 C. capitael, a 5 p. ojo ten laste van Alexandre Desavcr tôt Loo, bezet aïs eerste bypotheke, op de bofstede door hem gebruyktgelegen in Loo en rollynckhove. Vyftienden koop. - 385 G. 71 C. kapitael aen 4 172 p. en bctalende binnen de dry maenden 4 p. °/o ten laste van Pieter-Jacobus Vuylsteke bakker tôt Loo, bezet als eerste bypotheke op zyn huis en bakkerye aldaer. Zestienden koop. 1,417 G. 5oC. kapitael 5 p. t«n laste van Barbara-Rosalia Moorenweduwe Matthys tôt Loo, bezet als de eerste bypotheke, op ccne hofstede groot 10 bunders 33 roedengelegen in Loo gebruykt door de weduwe Pieter Mooren. Zepentienden koop. - 1,542 G. 86 C. kapitael 5 p. ten laste van d'heer Jan-Baptista Boedt, ontfanger toi. Loo en juffrouw Maria Reyplrins tôt Poliynchove bezet als eerste bypotbéke op 1 bunder g5 roeden 8g ellen weyde in Stecnlcrke en op 1 bunder 85 roeden i3 ellen zaeyland, in Avecappelle, gebruykt door Eugenius pan Heetôt Eggewaers- capellc. Achtienden en laetsten koop. - 378 G. kapitael 5 p. ten laste van Anna-Theresia Aernout, we duwe Devrierc tôt Nieuwcapellebezet op d'helfd van de bofstede alwaer zy woond, groot 6 bunders 5i roeden 6g ellen. De verkooping der voorenstaende goederen zal gebeuren tenopzigteder mindcrjaerige mede etjgenaeren kragleus octroy verleend door de Regtbank van eersten aenieg zitting houdende tôt Veurne, ten overstaen van den heer vrede regter van het kanton van Haeringhe, en door het ambt van deu Notaris FLOOR, toi Loo. De voorwaerden der zelve verkooping met de bewyzen van eggendom, berusten ten inzage der gegadigde ten kantoore van den voornoem- den Notaris FLOOR. - Elk zegt het andere. 3 Ypres Imprimerie de R. GAMBART-MORTIER, Libraire, et tient Magasin de toutes sortes de Papiers sur la Grande-Place

Le Propagateur (1818-1871) | 1831 | | pagina 4