3 a55. VENDITIE VAN ZES BUNDERS - €>n écrit 'à'Anccr.e ri novembre: ^Hier Tuatic. la gabare française la Durance est entrée ici elle apporte des provisions Da- rtrleét'i lS ir.atelats pour le complètement des équipages des l'escadre française. Jeudi la frégate la Victoria mettra la voile pourTou- 'loa. Les arrestations continuent toujours; on perle même de l'arrestation de toute l'ancienne cclonne mobile. Gaz. Uuiv. - Dans le duché de Nassau, le contingent s'apprête s se mettre en marche. On apprend que des troupes fédérales occuperont le Luxembourg, et vraisemblablement les troupes de Nassau en "feront partie. -*Oq écrit de Wisbade, le novembre: Notre armée est prête entrer en campagne; on dit que le nombre des troupes du duché qui doivent se mettre en marche monte 24°° hom mes; 5oo hommes seront levés pour faire la ré serve, et une compagnie d'artillerie sera nou vellement organisée. On dit que ces troupes, sont destinées pour le Luxembourg, Ou confectionne déjà des cartouches balles, et le département de la gntvre déploie une activité extraordinaire. On n'accorde des congés que pour peu de jours. ANNONCES. 254. Maendag den 17e11 december i832, ten negen uren 's morgens, in de gewoone ziltiogs- kamer van de administratie der Burgerlyke Godshuizen binnen Ypre, in hel Belle-Gods- huis, in de Rysselstrael, zal men openbaerlyk •verpachleu, voor negen jacren in tegaendtn eerslen october 1833de landgoederen hieron- der opgegeven en aen dezelfde Godshuizen toe- behooreude. Sint-Pieter, nevens Ypre. Lot 1. - Eene bofstcde groot 46 bunders 01 roede 5a ellen, gebruikt door de weduwe van Antonius Duquesnoy. Lot 2. -Twee bunders 06 roeden 27 ellen meerscb, gebruikt door Joannes-Benedictus de Roo. Lot 3. - Vier en negentig roeden 81 ellen molen- grond gebruikt door Pieter-Joannes Jonckheere. Lot 4- - Twee bunders 20 roeden 5o ellen war- moezierhof, gebruikt door LodeWyk Seghers. Lot 5. - Veertien roeden 70 ellen weide, gebruikt door denzelfden Seghers. Loi 6. - Acht roeden 24 ellen grond van eene peerdesmissegebruikt door Fronçois de JVachter. Lot 7. - Zeven roeden 20 ellen grond van eene •waegenmaekcrye, gebruikt door Josephus de Lava. Lot 8.- Vicr roeden 11 ellen grond van een huis gebruikt door Jacobus-Joannes Endron. Voormezeele. Loi g. - Een bunder47 roeden zaeiland en boscb gebruikt door Uballus Walléeam. Vlan ert nge en Voormezeele. Lot 10. Twee bunders 3o roeden 79 ellen be- foouwden grond, gebruikt door de weduwe van ■Joseph de Puydtna de weduwe van N. de Vroede. Reninge. Lot 11. Zes en zestig roeden i5 ellen zaeiland, gebruikt door de kinderen den Exter. Noordschote. Lot ï2. - Drie bunders 36 roeden 77 ellen weide, macigras en zaeiland, gebruikt deor Amandus van Biervliet. Qostvleteren en TVoesten. Lot. «3. - Eene kofstede groot 25 bunders 65 roeden 09 ellen, gebruikt door Pieter-Carolus van Dre m nie. JVoeslen. Lel 14. - Acht en tachcntig roeden 20 ellen zaei- land, genaemd het Kokertje, gebruikt door Pieter- Albert Morlion. Lot i5. - Een bunder 14 roeden o5 ellen zaeiland, geheeten den Plaetsput, gebruikt door Jan Glorie en Engel Coutenier. Langemark. Lot 16. - Drie bunders 46 roeden q3 ellen zaeiland met een klein deeltje mecrsch en bosch of singelhaege, gebruikt door Jan-Baptiste van den Broeleîn vyf partiendie separaet zullen te pacht gesteld worden, zoo volgt Eerste partie 55 roeden 22 ellen zaeilandnoord aen de Langemarktstraete, west aen de volgende en van zuiden aen de Luizebeke. Tweede partie, 3o roeden 72 ellen zaeilandhou- dendevan oosten aen de Voorgaende. Derde partie, een bunder 07 roeden 35 ellen zaei land en meerscb, van zuiden aen de twee voorgaende partien, daer tusschen dezelfde Luizebeke. Vierde partie, een bunder 07 roeden 61 ellen zaei- landen en een deeltje singelhaege, verre oost van de drie eerste partien, over den uitweg der hofstede van M. Courtilte Belle, en van noorden aen de gezegde beke. Vyfde partie, groot 48 roeden o5 ellen, verre noord west van de voorgaende, en houdende van noorden aen de Langemarkstraete. Lot. 17. - Zeven en twintig roeden 95 ellen meerschgebruikt door mevrouw de weduwe de Harnes, geboren deGheus, te Doornyk. TVytschaete. Lot 18. - Een bunder 85 roeden 12 ellen weide en zaeiland, gebruikt door de weduwe van Jan-Bap tiste Tiersen. Zillebeke. Lot ig. - Twee bunders 4g roeden 75 ellen, be- bouwden grond, gebruikt door François Logie na N. de Leu. Lot 20. - Eene hofstede groot 5 bunders 08 roeden 01 elle, gebruikt door Pieter-Jacobus de Fever. Boesinge. Lot 21. - Eene hofstede, genaemd het Klein Zwaenhof, groot 24 bunders 25 roeden 14 ellen gobruikt door Pieter-Alexander Boussemaere. Lot 22. - Twee bunders 20 roeden 5o ellen be- bouwden grond, gebruikt door Pieter-Joannes van den Broucke. Lot 25. - Een en veertig roeden 16 ellen hofstede- ken, gebruikt door Josephus Verbrugghe. Sinl-Jan, nevens Ypre. Lot 24. - Drie bunders 42 roeden g5 ellen war- moeziethofgebruikt door Pieter-Joannes le Roy. Lot 25. - Vyf en twintig roeden 98 ellen be- bouwden grond. gebruikt door Lodewyk P'erschaeve. Lot 26. - Veertien roeden 70 ellen bebouwden grond, gebruikt door M. Castricque-Werkyn. Lot 27.- Twee bunders 09 roeden 32 ellen be bouwden grond, gebruikt door Pieter-Joannes de Camp. Sint-Janen Boesinge. Lot 28. - Drie bunders 49 roeden o5 ellen zaeiland, gebruikt door Josephus Verbrugghe. 8int-Jacobnevens Ypre. Lot, 29. - Eene hofstede groot 10 bunders ao roe den o3 ellen, gebruikt door Engel-Albert Kestelyn. Lot 5o. Twee bunders 10 roeden g5 ellen zaei land, gebruikt door Jan-Baptiste de JVcerdt. Dit lot is nu geleid in twee partien zoo volgt Eerste partie, een 1 under 81 roeden 55 ellen, alleenlyk te pachten geveild voor ses jaeren. Tweede partie, negen en twintig roeden 4o ellen, zynde den noordkant. Lot 5i. - Drie en zestig roeden 21 ellen grond van de berberg geheeten Pauwtjes, gebruikt door Autonius van de Vyver. Ixjt'bi. - Vyf roeden 1 4 ellen bebonwden grond, gebruikt door Karel VerJ'aille alleenelyk te pach ten gesteld van vy{ jaeren. Nog Noordschote. Lot 55. - Zes en wertig roeden 64 elle" meerscb gebruikt door Martinus Boerhaù'enu overleden. Nog Reninge. Lot 34. Vîer en veertig roeden 10 ellen Weide gebruikt door Pieter-Joannes Jacob. De voorwaerden dezer verpachting rusten ter beschouwing van de liefhebbersten kau- toore van den Notaris VANDERMEERSCH Oude Houtmarkl, N» 27, te Ypre. i SLAGHOET, Te JVaereghem. Op TVoensdag S december i83i. Den Ntoaris STORME, ter standplaets Wae- reghera, zal ten verzocke van de heeren leden der burgerlyke Godshuyzen der stad Kortryk, in 'l openbaer aen de meestbiedende verkoopen op woensdag 5n december i832, van ten ne gen ueren 's voor middags le beginnen het kap- lioul staende op eene partye bosch gelegen te Wacreghem vvyk Poteghemgenaemd de Es- schers groot zes bunders in koopen 'l elks ge- rieve geschikt. De géene tôt koopen genegen zyn laelen hun vindeu op boven gemelden dag en uer ter hof stede de Blauwepoorlvan waer men zal gaen alwaer het te verkoopen bout is staende. Dit op gewoone voorwaerden. Elk zeg het voords. 1 256. PUBLIEES VERKOOP1NG BINNEN OOSTENDE, YAN EXTRA SCHOONE MEYLELSCHEEN NOORDSCHE HOLTWAEREN. A. en J. van Isechem, te Oostende, zullen aldaer, op maendag 3 décembre i832, 's mor gens ten lien ueren preciesop den Bassin openbaerlyk door het ministerie van denmaeke- laer Dulremezlaeten verkoopen de volgende extra schoone Iloulwaereu, aldaer aengebragt door de schepen Frau Fencke Engelina kap. J. Kreye van Memel. Odin kap. O. GullichseD van Christiania. 1614 Memelsche deélen en plankeu, 10 a 21 voetlang, 10 n duym breed1,1 ija 3 duym dik. i34 dito balken 14 44 voet 'ang« 75o eykcn pyp-duygcn. 2400 noordsche roode en witte plankcn, 7 18 voet îang, 3 duym dik. 10,000 dito dito deélen, 7 a 17 voet5[4 duym dik- Verders nog Eene partye balken en knlters van versebeyde langden en dikten, onlangs aengebragt van Riga Goihcnburg, Sutidsvvall en Nooiwegen. Op de condilien alsdan vooren te leézew l

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 2