6-1.-». «lier avril i8f4, monsieur Auguste-Serapbin- Joseph Meurillon notaire Coinines, (France), en sa qualité de subrogé tuteur, de César, Ade- line, Octavie et Flavie Lauriequatre enfans mineurs du sieur André-Joseph Laurie procrées de son mariage avec feue Jeanne Antoinette De- coninck; 2° A la personne de monsieur Charles de Patin procureur du Roi près le tribunal de première instance séant Y prèsd'un acte de dépôt au greffe du tribunal préraentionné de la grosse collationnée d'un acte de vente passé devant Mra Louis-Charles-Joseph Lambin de la résidence de Comines, France, le sept juillet 1854 visé pour valoir timbre, et enregistré Hooghledele quinze du mcme mois de juillet, 1854, F° 7g, R°, cases première et suivantes, reçu pour vente quatorze cent vingt-huit francs quatre vingt cen timespour loyers échus dix francs vingt centi mes, pour procuration un franc soixante dix centimes, faisant avec les vingt six p. additi onnels, dix huit cent quinze francs, vingt-neuf centimes, le receveur, signé, Snellebout, au profit de mon requérantde toute une ferme avec maison de campagne et autres dépendances con tenant dix neuf hectares, trente deux centiares de patûre, jardin, verger et terres labours en une masse et plantés d'arbres montant et fruitiers le tout situé Zillebeke, l Belgique et moyen nant la somme de trente quatre mil six cents francs, outre les charges, ledit dépôt fait pour parvenir de la part du requérant purger les hypothèques légales dont le bien prementionné pourrait être grèvé déclarant monsieur le pro cureur du Roi susdit, que, ceux du chef des quels il pourrait-être formé des inscriptions pour raison d'hypothéqués légales existantes indépendamment de l'inscription n'étant pas tous connusle requérant fera publier la présente si gnification dans les formes prescrites par l'article 685 du code de procédure Et pour qu'aucun ne puisse prétexter cause d'ignorance j'ai expédié par paquet chargé la posteaux lettres Ypres, l'adresse de monsieur Augustin-Joseph Meurillon susdit copie de l'acte de dépôt, et le double de mon présent exploit et pareils copie et double ont été immédiatement affichés la porte extérieure du palais de Justice, Grand'-Place audit Ypres, conformément l'ar rêté prémentionné Et ai laissé monsieur le procureur du Roi en son parquet, parlant sa personne, lequel a visé mon original avec copie de l'acte de dépôt susmentionné le double du présent exploitdont le coût est de quant moi huissier, sept francs soixante douze centimes (signé), Leupe huissier; Vu et reçu copie par nous procureur du Roi, en notre parquét le dix neuf août 1800 trente quatre signé de Patin. Enregistré sans renvoi Ypres le vingt août 1800 trente quatre, vol. 52 F° g4 case 5. Reçu deux francs quinze centimes additionnels compris (signé Deschodt. POUR COPIE CONFORME VANDAELE. VAN WEGE DEN KONING. OPENBAERE YERKOOP1ING BY GEDWONGENE ONTEIGENING. Van een HUIS met verdere Gebouwen en een roede negentig ellen Grond van Erve, waer op die zyn staende, gelegen binnen het geregterlyk W omtrek van Yperen, stad Poperinghe, Duinkerk- straet, sectie F., n° 581paelende zuid de gezegde straet, west het huis en erve van Jakob Baert noord en oost de erve van den heer Watrepont. te Rysselbewoond en gebruikt door Lodewyk de Roode, herbergier en koopman te Poperinghe. Zelfde Huis en Erve zyn in beslag genomen op genoemden Lodewyk de Roode, als derden be- zitter gelyk hy het gekocht en verkregen heeft van Josephina-Theresia Fleurbaey, weduwe van Lodewyk Dutel, zonder byzonder beroep, laetst ge- woond en gehuisvest geweest hebbende te gezegde Poperinghe, principaeleschuldenaeres van den ver- volger hier na genoemd. Uit krachte van een vonnis by verstek op regtsverzuim tegen deze laetst genoemde uitgesproken door de Regtbank van eersten aenleg zitting houdende te Yperen den 5° april 1829, reeds door in uitvoer legging, kracht van gewezene zaek bekomen hebbende, en agtervolgens artikel 2169 van burgerl vk wetboek. l'en verzoeke van den heer Livinus-Engelbertus Geleedts koopman horlogie maeker te Gend, heb bende voor avoué Meester JAN MEERSSEMAN woonende te Yperen, Ryssel-straetn° 21. By proces-verbael van den deurwaerder Casierin daten i5" der maend january i85o, van welk ten zelven dage copy gelaeten is geweest aen den heer Desouter schepen doende de bediening van burgmeester der stad Poperinghe, en aen den heer Coenegreffier van het vrederegt van zelfde canton, die het origineel geviseerd hebben. Ge- ristreerd te Yperen, den 16 der zelve maend en jaerdeel 29 blad 157 recto 6 vakdoor Le- graveranden wyders overgeschreven ten kan- toore van hypotheek-bewaering ter zelfde Yperen, den 18" dito, deel 5, n" 5g, door gezegden Le- graverand, bewaerder, en ter greffie der Regtbank voormeld,den 25° van gezegde maend en jaer.Na- derhand gedenonceerd aendebeslaegene partyen by exploit van gezegden deurwaerder Casier, in daten 8n february i85o, 00k behoorlyk geviseerd door den heer van Merrisburgmeester der stad Po peringhe, den zelven dag, en des anderen dags geregistreerd en overgeschreven ten kantoore van hypotheken te Yperen beide door Legraverand, ontvanger en bewaerder. Gezegde proces-verbal van inbeslagneming is door den heer Vandenbogaerdegreffier by de Regtbank voormeld, by extrakt geplaetst geweest ter gehoorzael van zelfde Regtbank den z5n ja nuary i85o. De eerste afkondiging van het kohier van lasten zal plaets hebben ter gehoorzael der Regtbank van eersten aenleg te Yperen, in het paleis van justitie op de Groote-Marktden 25 april i85o om 9 uren 's morgens. De voorbereidendetoewyzing van bovengemeld Huis en medegaende afhangelykheden, heeft plaets gehad ter zitting van de voornoemde Regtbank van eersten aenleg te Yperen, in daten veertienden ougst achttien honderd vier en dertig, op de som van zes honderd vier en dertig franken twee en negentig centimen. De définitive toewyzing van zelfde Goed zal plaets hebben, met het ontvangen der verhoogen op gezegde som van ses honderd vier en dertig franken twee en negentig centimen, ter gehoor zael van meergenoemde Regtbank van Yperen in hare zitting van zesden november achttien hon derd vier-en-dertigten gevolge van een arrest van het hof van beroep van Gend, in daten 24 january 1854, en in voorzetting der ontgonnen vervolgen. Gbtbbkesd MEERSSEMAN. 6-K.-1. SCHOONE PATRIMONIEELE II U I Z E N EN ERVEN, Gestaeo en gelegen binnen de slad Ypre, al- daer le koopen. Eersten Koop. Een schoon groot Huis en Erve, aen de west- zyde der Ryssel-straet binnen Ypre, eenen grooten hof, beplant met veel fruitboomen in voile dragt en van de alderbeste soorten eene bloem-berg- plaets (serre) in den zelven hof peerde-stal, remise en andere gerievenhebbende uitgank door eene koetspoort in de Lombaert-straetpalende van zuiden aen het huis en brou werie van d'eer Ver- heylewegenvan westen aen den hof van me- vrouw de Gheus en het huis van de burgerlyke Godshuizen, en van noorden aen het geene van d'heer Bollaert, en met de achter gebauwen aen de Lombaert-straet. Dit huis thans ledig, is het geene al waer wylen den notaris Verminck overleden is. Ingesteld 9800firancs. TweedersK Koop. Een ander groot Huis en Erve, gestaen en gele gen als het voorgaendegeteekend n° 149, pae lende van zuidasn aen het huis en helft der gemeene poorte van d'heer van Lerberghe, van westen aen den volgenden koop, van noorden aen het huis van de arme schoolen aen de erve van het huis den vierden koop. Dit huis bewoond door joefv. Billet, kan dage- lyks gezien worden van 2 tôt 5 uren des namid- dags. Ingesteld 56oofirancs. Derden Koop. Drie Huizekens aen elkanderen, met de erve thans daer mede gaende, gestaen en gelegen achter het laetstvoorgaendehebbende uitgank in het Capucine-straetje. Het eerste bewoond door Wil lem Putshet tweede door N. Rulleen het derde door Jacobus de Somerj ieder ten pryze van 70 fr. 75 c. by jaere. Ingesteld i55o firancs. Vierden Koop. Een Huisje en Ervegestaen en gelegen aen de zuidzyde van het zelve Capucyne-straefjege teekend n° 1bewoond door Karel Kapil aen 54 fr. 42 c. by jaere. - Ingesteld 5oo francs. Masse koopen 5 en 4 Ingesteld 2200 francs. De drie laetst-voorgaende koopen zullen 00k in eene masse geveild worden. Ingesteld 65oo firancs. Den Instel zal gebeuren zaturdag, 25 ougst, i854, en den Overslag zaturdag 6 september daerna, t'elkens ten 4 uren namiddag, in de esta minet de Lange-Allée in de Ryssel-straet te Ypre, met gewin van Instel- en Verhoog- penningen, en onder de voorwaerden rustende ten kantorc van den Notaris RLN'l YLenle- Markt, n° 26, te Ypre. Elk zegge het voord. Ypres. Imprimerie de la Veuve Gasibart-Moiuisr grand'-plaçe, vis-à-vis fa grand'-garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1834 | | pagina 4