NIEUWE II U Y L E M, 4 VERKOOPING BY INSCHRYVING VAN TWEE SCHOONE Weerdig 45,ooo Francs Gelegcn te Brugge, hoofdstad van Westvlaenderen met uitzondering van 69 oude eyken 1 oude beuken, 76 nieuivc eyken, 3 beuken en 1 nieuwen olme, 33 eyken2 bcuken, 1 olme en 4 esschen- felgen en van 147 eyken en 10 abeelen-telgen van kaps oude gerist. Derden koop. 11 benken 3 olmen stacnde op lict zelve lot en met de zelve uitzondering. Vierden koop. 4 esscbcn op het zelve lot en met de zelve uit- zondering. Vyjden koop. 24 eyken op net 2e lot met uitzondering van 19 oude eyken en 11 oude abeelen, 3i eyken, 1 abeel en 1 nieuwe kersclaar, i5 eyken en 1 ejschen-telgen en van 5o eyken en 3 abeelen- telgen van kaps oude gerist. Zesden koop. 18 aheelen, 1 olme op bel zelve lot en met de zelve uitzondering. Zevensten koop. 5 esseben op bet zelve lot en met de zelve uit zondering. Achtsten koop. 20 eyken op bet zesde lot met uitzondering van 17 oude eyken en 12 oude bcuken 56 eyken en i5 nieuwe beuken 61 eyken en 2 beuken-telgen en van i3o eyken-telgen van kaps oude gerist Negensten koop. 38 eyken op de 10" 12e, i3e en 14e loten met uitzondering van i5 oude eyken en 18 oude beu ken 57 eyken en 18 nieuwe beuken, 16 eyken, 2"5 bcuken en 2 berken-telgen25 telgen van twee oude gerist, en 00k 121 eyken en 8 abeelen- telgen van kaps oude gerist. Tienslen koop. G6 evken op de 16% 17e en 18e loten met uit zondering van 17 oude eyken en 3 oude abeelen, 56 eyken, 2 berken, en 1 nieuw abeel, en van 24 eyken-telgen, en van 108 eyken en 2 elzen- telgeu van kaps oude gerist. El/sten koop. 67 eyken op de 19-, 20e en 2i« loten, met uit zondering van4> oude eyken en twee oude abee len. J'o eyken, 5 abeelen en 1 nieuwe berken, en 62 eyken-telgen, en met eene rits 262 eyken- telgen van kaps oude. En ten zelven dag en op plaets voorschreven zal men verkoopen eene kwantiteit srarrb dunsel dienstig voor boonb en- voor hoppe perssenmits- gaders de boomsnoetiss vandebauwen onlblootin i834 en i835. Opgemaekt door den onder-inspecteur in de twee Vlaenderen. Tperen ,12 maerte i836. J.-C. VAX GRAVE. jGezien en goedgekeurd. Brugge, den 25 inaerte i856. Voor den directeur der registratie, domeynen •en bosseben afwezig voor dienstzaken. Den inspecteur der eerste dit'isie 42-1. VAX LOO. JVaer van de ADJUDICATIE zal gedaen worden openbaerlyk in hel Stadhuys te Brugge door het ampt van den Nocaris HEADKIK CLAERIIOGDTin de zelve stad residerende. Deze HUYZEN zyn gelegen aen den ingang van de Lange-straettegen de Molen-brug te Brugge, dus in bet midden en in een der meestbewoonde gedeeltens van de stad. Zy maeken te saemen maer een gebouw waer van de zoo kloeke als cierlyke voorgevel gezien word van versebillige afgelegen punlen naemelyk van de Visch-marktHoog-straetLange-straetenz., enz- Z y zyn gebou wd geweest in het jaer 1835 met vele zorgen onder toezigt v an stads-bou wmeester, naer de laetste smaek en volgens een plan voorgeschreven door de Regeering van Brugge. Zy zyn volgens de wet vry van grond-belasting geduerende 8 jaeren. AENWYZING DER TE KOOPEN HUYZEN. Eerstss Koop. - Dezen koop bevat bet eerste en byzonderste HU YShebbende beneden: eene groote Voorzael met marmeren Vloer; eenen schoonen Salon met dry kassynen, een in de Lange-straet en twee op de Reye; eene fraeye Eét-kainer, - ieder dezer plaetzen vercierd met marinere sebouw en seboonen Plancher of bardelen vloer; - voorts een Kabinet, eenen Keuken met twee soorten van water en andere gerieven Bottelry, Kelder-keuken Achter-plaets enz. De eerste verdieping of stagie van waer men verschillige groote g<bouwen, t >orens straeten en bruggen ziet, levert bet fraeyste gezigt op en beslaet voornaemelyk in eenen giootei Salon met aller-» schoonsten Deitlien Vloer,en in verscheide andere Kamers aile keurig gesebikt. - De t weede veidieping is verdeeld gelyk de eerste en daer boven is eenen grooten strekkenden Zolder. Dit Huys gebeel op kelder gebouwd langs de Reye levert vecl gemak op voor den bandel. Tweeden Koop. - Dezen koop bevat het minder HUYS, zynde eene zeer fraye VVoonst, waer van den ingang in den Molenmeersch is. Dit huys beeft beneden eenen seboonen Salon, seboone Eét-kainer, Kabinet, Keuken met twee soorten van water, Bottelry, Agterplaets, enz. - Op de eerste stagie verscheyde Kamers en Kabinetten. zeer wel gesebikt. De tweede stagie is 00k in versebillige plaelsen, gedeeld. Dit Huys heeft 00k eenen grooten Zolder en seboone Keldering. De twee te veylen Huyzen zullen te rekenen van 1 Maert i856 tôt den dag der verkooping, konnen gezien worden allen zondag, maendag, donderdag en zaterdag van een tôt zes uere na-middag. V E R K O O P - TV Y S: Eerste artykel. - Het getal der inschryvings-actien is bepaeld op vyf duyzend vyf honderd aen ties francs ieder nogtans zal de verkooping plaets bebben zoo haesl 5ooo actien zullen genomen zyn aile de onverkogte actien boven dit getal, zullen in bet openbaer vernietigd worden en geen aeel nemen in de verkooping. Tweede artykel. - Daer zal op de peqningen voortskomende van de actien voor af genomen worden eene som van 5oo fr. ten profyte van den Disch van de proebie Ste-Anne» in Brugge. Derde artykel. - Daer zullen prœmien zyn voor eene som van./20oo ver deeld op de nagcmelde wys. Vierde artykel. - Daerenboven zal eene prœmie zyn van J" i5o voor den genen die bet grootste getal actien zal nemen. Vyfde artykel. - De verkooping zal gedaen worden in een eenige zitting aengekondigd eene maend te vooren by middel der dagbladeren. Zy zal gedaen worden openbaerlyk, in tegenwoordigbeyd der twintig byzonderste gekende actionnarissen ten dien eynde geroepen by brieve gecbargeerd by den brieven-post. Zesde artykel. - Daer zal maer een rad zyn inhoudende de nummers van aile de genomene actien. De trekking zal door een kind gedaen worden. Zevende artykel. - De acbt actien wier nummers in de volgende orde uytkomen zullen elk eene geld-prœmie bebben te weten Voor den eerst uylkomenden nummer 4®o fr. Tweeden 3oo Derden 200 Vierden 100 Eerst uylkomenden der zes laetste N' 100 fr. Tweeden 200 Derden 3oo Vierden 4"° Achste artykel. - Het Huys onder den tweeden koop hier boven zal toebebooren aen den action- naris van den voorlaetsten uytkomenden nummer. Eyndelyk zal bet groot Huys onder den eersten koop gelegd bebooren aen den eygenaer van de actie waer van den nummer den laetsten van al zal uytkomen. Negende artykel. - Deze twee Huyzen zullen aen de koopers afgeleverd worden vry en ontheven van aile lasten, privbegien en hypotheken. Aile kosten van verkooping, registratie- en transcriptie- rechtenzullen door den tegen woordiger. eygenaer gedragen worden, indervoege dat de nieuwe koopers in den eygendom van bet hun vallende irameubel zullen komen Zonder iets anders te bclai— len te hebben dan den prys hunner actien. Zy zullen seffens in het genot treden. Tiende artykel. - Den uytval der verkooping zal door de dagbladeren aengekondigd worden Eljde artykel. - De geld-prœmien zullen betaeld worden ten kantoore van den voornuemden No- taris binnen de dry maenden naer de verkooping. Dezen termyn verstreken zynde, zal het beloup van de ongev orderde gestort worden in de Kas van den bovengemelden disch van Sle-Anna. De voorwaerdentytelen en plans berusten ten kantoore van den voornoemden Notaris, op de Visch-markt, n° 63, te Brugge, alwaer actien te bekoiuen zyn aile dage, de Zondagen en Feestdagen uytgnomen. Men kan zich 00k adresseren in 't Parnassus-Hofte Yperen alwaer aile Vrydage eene inteeke- ningslyst openligtaile dlaendage te Gend in de Posthooien en aile YVoensdagê te Kortryk in het koffyhuys den Savoyard. 58-2- YpresImprimerie de Lambin-Mo&tisr, Grand'-Place, vis-à-vis l a Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1836 | | pagina 4