t 4 etraétc, zuyd de kynders Bolluyt, wet de Nalte- beke en noord M. Focqueur, met 325 plantsoenen en 5i krullaers. H Oe Dissche Haege, groot 18 aren 80 centiaren, of 12g roeden strekt zuyd en noord, doorsneden *>p het zuyd eynde van de Loostraete, paelende post mynheer Emanuel Deghelcke, en zuyd taynheer Bovrymet 36 plantsoenen en 6 krullaers. De Kilken Vloge, groot hectare 6 aren 77 centiaren, of 2 geinelen i5a roeden strekkende /zuyd en noordpalende oost de Kerke heyde /zuyd de kynders Coene, en west sieur Wulleman, j verdeeld in twee koopen. Eersten koop, wezende het zuyd eynde, met 192 plantsoenen. T weeden koop wezende het noord eynde, met j ig5 plantsoenen 1 espe. Het Wallekengroot 6 aren 66 centiaren of 4o roeden paelende oost west en noord, M. Beliae- ghel-Huughe en zuyd de Loostraetemet 20 plantsoenen en 2 krullaers. De Dissche twee Lynengroot ig aren 60 centiaren, of i54 roeden strekkende zuyd en noord, paelende oost M. Vandcrmarlierezuyd M. Dejoigny Depamele, west V. Bancourt en noord dezen disch, met 70 plantsoenen. Het Abeel Elstgroot 5o aren 70 centiaren, of 208 roeden strekkende zuyd en noord, paelende oost Charles Vercruysse, zuyd de kerke van Westvleteren, west de Nattebeke en noord Catha- rina De Clerck, met 201 plantsoenen. i5 krullaers, 1 espe. Bosschen toebehoorende d'heer Delanghe grond- eygenaer te Yperen. POPERINGHE. Art. 1. Het Paeters Gemet, groot 3g aren 11 centiaren, of 268 roeden strekkende zuyd en noord, paelende oost M. Fraeys, zuyd de Loo straete, west Jan Kesteloot en noord M. Vanhou- ver, met 101 plantsoenen, 5 krullaers en 5o persen om te dienen voor inleggcreserveerd. WESTVLETEREN. Art. 2. De VyJ Lynengroot 86 aren 53 cen tiaren of 1 gemet 2g3 roeden strekkende zuyd en noord, paelende oost de kynders Delva, zuyd M. Delanghe west den disch van Westvleteren en noord de Tempeldreve, met 275 plantsoenen, 6 krullaers en i5o persen gereserveerd voor inleg. 1Vog POPERINGHEdigt aen de Copernolle. Art. 3. De Zeven Gemeten, van den Kappelle- bosch verdeeld in vier koopenscheydende met regte grachtcn. Eersten koop groot 86 aren 82 eentiaren of 1 gemet 2g5 roeden paelende oost aen de Kraey- straete, zuyd P. Cornette, west den volgenden koop en noord M. Delanghe, met 260 plantsoenen, 20 krullaers en 100 persen gereserveerd voor inleg. T weeden koop groot 76 aren 61 centiaren of I gemet 225 roeden paelende oost aen den voor- gaenden, zuyd P. Cornette, west den volgenden koop en noord M. Delanghe, met a5o plantsoenen, II krullaers en 100 persen gereserveerd voor inleg. Derden koop, groot 72 aren g6 centiaren, of 1 gemet 200 roeden paelende oost aen den voor- gaendenzuyd Charles Cailliau, west den volgenden koop en noord M. Delanghe, met 3i8 plantsoenen, 3o kruilaers eu 100 persen gereser veerd voor inleg. Vrerden koop, groot 88 aren 67 centiaren, of 2 gemeten 7 roedenpaelende oost aen den voor- gaenden zuyd bosch M. Vanreninghewest den eersten koop van de volgende partye en noord M. Delanghe, met $i5 plantsoenen 35 krullaers en i5o persen gereserveerd voor inleg. Art. 4* Eenen boschgroot 4 hectaren 54 aren 55 centiaren of 10 gemeten 115 roeden verdeeld in vyf koopen scheydende op grachten. Eersten koopgroot 1 hectare 25 aren 78 cen tiaren of 2 gemeten 262 roeden paelende oost den lesten koop van de Zeven Gemeten zuyd M. Vanreninghe, west den volgenden koop en noord M. Maieur met 4'9 plantsoenen, 4° krullaers en 200 persen gereserveerd voor inleg. Tweeden koop68 aren 44- centiaren of 1 ge- mej 16g roeden paelende oost den voorgaenden koop, zuyd M. Vanreninghe, west den volgen den koop en noord M. Maieur, met 260 plantsoe nen, 17 krullaers en 100 persen gereserveerd voor inleg. Derden koop, groot 85 aren 21 centiarenof 1 gemet 284 roeden, paelende oost den voorgaenden koop en noord de heeren Maieur en Delanghe, met 3io plantsoenen, 17 krullaers en i5o persen ge reserveerd voor inleg. Vierden koopgroot 84 aren 5 centiaren of t gemet 27 roeden paelende oost den voorgaenden koop, zuyd M. Emmanuel Deghelcke, west den volgenden koop en noord M. Delanghe, met 2go plantsoenen, 21 krullaers en i5o persen gereser veerd voor inleg. Vyfden koop, groot gi aren 5 centiaren of 2 gemeten 24 roeden, paelende oost aen den voor gaenden koop, zuyd M. Emanuel Deghelcke, west M. Vanreninghe en noord sieur Jacobus Neuville en M. Delanghe, met 25o plantsoenen, 18 krul laers en 200 persen gereserveerd voor inleg. Bosschen toebehoorende aen den 4eerMAioc-va* den Peb&eboom grondeygenaer te Yperen. WESTVLETEREN. Art. 1. Het Popelieren Elstgroot 1 hectare 5i aren 33 centiaren, of 3 gemeten verdeeld in 2 koopen scheydende met regte grachten. Eersten koop, wezende het oosteynde, groot 65 aren 66 centiaren, of 1 gemet i5o roeden, paelende oost bosch V. Cardinael, zuyd Ferdinandus D« Molder en noord M. Desleurs, met 270 plantsoenen en 52 krullaers. Tweeden koop, wezende het noordeynde, groot 65 aren 67 centiaren of 1 gemet i5o roeden paelende oost den voorgaenden koop, zuyd Fer dinandus De Molderwest de Potingen en noord Francis Decock en M. Desteurs, met 285 plantsoe nen en 47 krullaers. Art. 2. Den Drie Houck, van de Potingen, groot 1 hectare 12 aren 56 centiaren, of2 gemeten 170 roeden verdeeld in twee koopen, scheydende met regten gracht. Eersten koop, wezende het zuydeynde, groot 56 aren 18 centiaren, of 1 gemet 85 roeden, pae lende oost en zuyd de Potingdreve, west Charles- Louis De Molder en noord den volgenden koop, met i5o plantsoenen en 10 krullaers. Tweeden koop, wezende het noordeynde, groot 56 aren 18 centiaren, of 1 gement 85 roeden, paelende oost de Potingdreve, zuyd den voor gaenden koop, west Charles-Louis De Molder en noord M. Maieur, met 122 plantsoenen en 8 krul laers. En eyndelyk eene partye, groot aren 78 centiaren, of 1 gemet00k gelegen in Westvle teren tegen de herberg den Eyketoebehoorende sieur Jacobos Markit, tôt Oostvlelerenen de kynders sieur- Lotus Market, tôt Pollynchove, paelende oost en noord bosch Joannes Butstraen zuyd bosch M. Vergeelsoone en noord zaeyland M. Behaghel, met ii3 plantsoenen en 5 espen. Deze verkooping zal gebeurenmet tyd van betaelyng tôt ien julius 1837 mits stellende be— goede en beker.de borge, en gereed te betaelen den ion pennyng verhoog. De gegadigde konnen hun aenbieden by den boschwagter Carolus Pieu, woonende tôt Westvleteren langst de Loostraetedie aile verzogte inlichtingen zal ver- leenen. 1-2. COMMUNE DE KEMMEL. Dans un verger de la fermejadis occupée par Jean-Baptiste Dassonneville après Pionle long du chemin qui conduit de Kemniel Wyischaete, un peu ouest de la ferme la Grange d'Hollande, près celle du Panhuys, belle veste dmrbres, AU NOMBRE DE 11g MARCHÉS. Comprenant des beaux ormes, frênes, bois- blancs et chênes,entr'autre un bel arbre tournant, propres par leur qualité et longueur, toutes sortes de gros ouvrages de charpente et de mou lins nacelliers tonneliers et autres ouvrages. Le lundi g janvier 1837, dix heures précises du matin, dans le verger sus-énoncéil sera procédé cette vente, sous des conditions ordi naires avec long terme de payement, moyennant d'établir caution solidaires et de payer comptant cinq francs par marché, qui valideront sur le principal et accessoires. Le Notaire VERMEERSCH, JNeuve-Eglise, est chargé de cette vente et recette. 215.-2. Qu'on se le dise. COMMUNE DE DRANOUTRE. Le long du chemin conduisant de Dranoutr Neuve-Église. Dans une partie de bois nommé Kivaebusch et dans une pâture et une partie de pré tenant audit bois. 60 ormes, 26 beaux chênes16 bois blancs, 6 frênes et une saule, formant 102 portions. Ces arbres par leur belle qualité en longueur et grosseur, sont propres tous ouvrages de char pente, pour moulins, nacelliers et tonneliers et pour scier des belles planches de salle. A VENDRE, Le jeudi 12 janvier 1837, dix heures préci ses du matin, il sera procédé cette vente sur le lieu sous des conditions fovorables et long crédit pour le paiement. L'assemblée dans ledit bois le Kwaebusch près de la ferme occupée par Gouwy-Zwyngedauw. Le Notaire VERMEERSCH Neuve-Eglise est chargé de cette vente. 214-1. YpresImprimerie de Lamrin-Moktiib Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde*

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4