fVylsehaete. Lot 20. Negcn-en-veertig aren 97 centiaren Zaeiland gebruikt door François Belpeire. 1 Lot 21. Een hectare 85 aren 21 centiaren Behuisd-Land. gebruikt door Pieter Lignel. Lot 22. Zes-en-zestig aren i5 centiaren Behuisd-Land, gebruikt door Jan-Baptisle Vlaminck. Lot 23. Twee hectaren g4 aren 43 centiaren Zaeiland, gebruikt door Duminicus Tracket. Voormezeele. 1 Lot 2 t. Eene Hofstede groot 49 liectaren 9 aren 5 centiaren gebruikt door de weduwe an Jacobus Therry. Lot 26. Tvvee en vyftig aren 18 centiaren Zaeiland gebruikt door François Petitna varel Kyndt. Woesten. Lot 26. Twee liectaren 5 aren 79 centiaren pehuisd-Landgebruikt door Jan-François ^loury. Lot 27. Acht-en-tachentig aren 19 centiaren Zaeiland, gebruikt door Jacobus De Poorter. Lot 28. Vier-en-zestig aren 9 centiaren Zaeiland gebruikt door Jan-François Moury. Boesinge. Lot 29. Vier-en-veertig aren 3g centiaren Zaeiland, gebruikt door Joannes Razeeuw. Lot 3o. Tvvee-en-twintig aren 78 centiaren Zaeiland. gebruikt door Benecliclus Liejooghe. Lot 3i. Tvvee liectaren 18 aren 72 centiaren Zaeiland, gebruikt door Martinus De Schoclt. Lot 32. Een hectare 9 aren 65 centiaren YVèide, gebruikt door Thomas Clarysse. Brielen. Lot 35. Een hectare i5 aren 23 centiaren Zaeiland, gebriukt door Pieter-Joannes Gontier. Lot 34. Eene Hofstede groot 18 hectaren 45 aren 96 centiaren, gebruikt door de weduwe van Jan-Baptisle Keslelyn. Lot 35. Eene Hofstede groot 6 hectaren 78 aren 67 centiaren, gebruikt door Emanuel Knockaert. Vlamertinge. Lot 36. Een Hofstedeken groot 3 hectaren 5 aren 60 centiaren gebruikt door de weduwe van Pieter-Joannes Brion. Lot 67. Zeven-en-dertig aren 92 centiaren Zaeiland, gebruikt door Cosmas Rommens. Sinl-Jan nevens Ypre Lot 58. Acht-en-vyftig aren 79 centiaren Zaeiland, gebruikt door Joannes Du Bois. Lot 3g. Eene Hofstede groot 23 hectaren 4r aren 78 centiaren gebruikt door Engel De Bancll. Lot 4o. Zeven aren 34 centiaren Behuisd- Laudgebruikt door M. Louis Castricque. Lot 4i. Zes aren 6r centiaren Uitweg, voor- gaendelyk gebruikt door M. Louis Herman. Sint Jacobsnevens Y pre. Lot 42. Acht-en-tachentig aren 19 centiaren "Weide, gebruikt door Karel Verliack. Lot 43. Een hectare 68 aren 5i centiaren "Warmoeziers-Landgebruikt door Lodeivyk De la Haye. Lot 44. Drie-en-dertig aren 80 centiaren Land, gebruikt door Henrik Nicaise. Sint-Pielers, nevens Ypre. Lot 45. Zeven hectaren 5s aren 76 centiaren IIofstede-Landen, gebruikt door Pieler llille. Lot 46. Zes aren 46 centiaren Behuisd- Land, gebruikt door de weduwe van Jan-Bap tisle Staelen. Zillebelce. Lot 47, Een hectare 1 are 42 centiaren Zaeiland gebruikt door Pieter Braem. Loker. Lot 48. Een Hofstedeken groot 4 hectaren 6 aren 1 centiare, gebruikt door de weduwe van Pieler-Joannes Dondeyne. De voorwaerden dezer Verpachting rusten ter bezigtiging van de liefhebbers, ten komp- toire, van den Notarié VANDERMEERSCH, oude Houtmarkt, n° 27, te Ypre. xo-i. vente d'arbres A SAINT-JEAN LEZ YPRES. Mardi 5i janvier 1837, a midi pre'cis l'administration des Hospices-Civils de la ville d'Ypres, fera vendre sur les lieux, i48 lots de très-beaux Ormesdes meilleures espèces et d'une grosseur peu commune, croissant sur les terres des fermes respectivement occupe'es par Emmanuel Douchy et la veuve de Jacques Gilleberttoutes deux situées h S'-Jean lez Yprescontre la grande route d'Ypres h Bruges. Cette vente aura lieu a 8 mois de crédit, moyennant de payer comptant un 1 ome ensus du prix principal et de constituer de cautions solvables. Elle commencera sur la ferme occupée par la veuve Gillebert. 11—1. schoone B0SCHTAILL1EN EN PLANTSOENEN Openbaer te koopen te Poperinghe. Op vrydaege 27e11 january 1837ten een eure naer middagin d'herberge het Sladhuis op de Groote-Markt- te Poperinghe, zal'er openbaerlyk verkogt worden de Boschtaillien en Plantsoenen staende op de naerschreven Bosschen, toebehoorende de borgerlyke Gast- buyzen en de kerke van Sinte-Bertens te Poperinghe, dit voor den ontbloot 1837, te weten Borgerlyke GasthuyzenPoperinghe. 1De Taillie staende op 9 hectaren 44 aren 69 centiaren bosch met 2177 geteekende Plantsoenen verdeelt in negen loten, ge- legen te Poperinghein den Helhoek en de Haegebaerthoek. PFestvleteren. 20 De Taillie staenede op 82 aren 85 centiaren bosch met 33o geteekende Plantsoenen,noord de Tempeldreve. Crombeke. 3® De Taillie staende op 1 hectare 39 aren 65 centiaren bosch met 54o geteekeile Plantsoenen west de Handstraete. Proven. 4° De Taillie staende op 3o aren 29 centiare bosch met 85 geteekende Plantsoenen, ge naemt den Messeput. Vlamertinghe. 5° De Taillie staende op 5 aren i5 centiaren bosch met 10 geteekende Plantsoenen, achter d'herberge den Pouper. Kerke van Sl-Berlens te Poperinghe. 6° De Taillie staende op 74 aren 9 centiaren bosch met 160 geteekende Plantsoenen gelegen te Poperinghe in den Helhoek Abeelestraete en Haegebaerthoek Cassel— straetjen bestaende in twee loten. Dit op tyd van betaeling mits stellende goede borge en betaelende gereet den iodBn penning. De voorwaerden der verkooping berusten ten kantoore van den Notaris GHELE1N te Poperinghe. 12-1. Elk zeg' het voort. nofstede te ver&gopen. u Donderdag 9e11 februarius 1837ten een uere naermiddagin de herberg den Haml bewoond door sieur Pieters binnen Loo zal gebeuren den Overslag van eene wel be- timmerde Hofstede gelegen ter gemeente van Pollinchove, verre noord van de kerk en weinig noord-west van de Loobrugge, groot 5 hec taren 79 aren 33 centiaren of i3 gemeten 70 roeden oude maetegebruykt door Franciscus Fer-bois voor 9 jaeren ingank hebbende ge- nomen i*n october i856, aen 33o francs 83 centinien 's jaers boven de publyke lastcn, palende aen de Clainerasstraet, aen de eygen— dommen van defamillie Billiau tôt Poperinghe, M. den sénateur De Coninck tôt Ypre, M. Au- trique tôt S'-Nicolais en mevrouw Deman tôt Brugge. De licitatie verkooping der zelve Hofstede is bevolen door den Regtbank van eersten aenleg zitting houdende tôt Veurne door het ambt van den Notaris FLOOR tôt Loo, ten over- staen van den heer Vrederegter van het kanton van Haringhe. 12-1. woonhuis en erfve MET BEZETTE RENTE In het openbaer te koopen te Langhemarck. Met het houden van twee zitdaegen manof den eersten tôt den Instel dienen zal woensdag i8en january 1837 en den tweeden tôt den défi- nitiven Overslag woensdag, ien february daer naer, t'elken ten 3 ueren naemiddag ter herberg enbrauwerie genaemd de Roozendaelebewoond door Joannes-Gregorius Markey ter Plaets van Poelcappellegemeente Langemarck zal'er in het openbaer verkogt worden te weten

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 3