LA MODE BOÔMEN, 4 REVUE DU MONDE ÉLÉGANT. BOSCHTAILLIE EN PLANTSOENEN KOOPDAG TAN BOOMEN Vier Jeta koop. - Voorts «le Taillie ouJ G jaeren, staende 0p 5g aren, 44 centiaren Bosch-Land »et ioo Plantsoenenliggende west nevens d'Hofslede gebruikt door Joseph Vanhacke ahouterende uost hct Slaektestraetjen, zuid de voljgemje partie, scheedende op dyk, en noord den* Btech van Pieter Van Eeckesepareérende op pachteenen, Vyfden koop. - Item de Taillie ter elde als vdorèn groeyende op gelyke 5g aren 44 centia- ren grond «net 8o Plantsoenen, ahouterende van oosten het gemelde Slaektestraetjen van zuiden den eygendom van den verkooper, scheedende op een dyksken en van noorden de voorgaende partie. Item de Taillie ter gelyke oude van zes jaeren staende op 2 hectaren i are, 5g centiaren Bosch- I.and, zynde den oostkant van eene meerdere Îartiç, liggende oost jcgens het Hofstedeken ge- ruikt door Joannes Knockaertzuid het Zacy- land geexploiteérd door Engel Robaeys, verdeeld in vier bestekken als volgt. Zesdan koop. - Eerste beslek-, groot 5i aren, 45 centiaren met 5i Plantsoenen, paelende van oosten het gezeyde Slaektestraetjenvan zuiden het Zaeyland dito Robaeys, en van noorden den volgenden koopsepareérende met dyk. Zevensten koop. - Tweede bestek, ter groote van 5g aren 68 centiaren daer in begrepen de bewalde «note met 44 Plantsoenenahouterende oost het genoemde Slaektestraetjenen zuid den VOorschreven koop. AcEtsten koop. - Derde bestek, groot 44 aren, 10 centiaren, met 42 Plantsoenen paelende zuid het Zaeylaftd dito Robaeys, west bet volgende bestek op half dyk, en tioOrd de'gemelde mote. Negensten koop. - Vierde bestekgroot 46 aren, 16 centiaren, met 6t Plantsoenen komende van oosten aen het voorgaende beslek op half dyk zuid het-gezeyde Zaevland, en noord de genoem de mote. BRIELEN. Voorts de Taillie oud gelyke zes jaeren groevende op 1 hectare, n aren, 72 centiaren Bosch-Land, genaemd de Langerekken, paelende van oosten de VVulve-Dreve, van zuiden het Bosch Gabriel Lauw,en van noorden bet Gras der Hofstede eertyds gebruikt door Marcus Cu- velle, gesepareérd in twee partienals volgt. Tienden koop. - Eerste partie, groot 4g aren g8 centiaren met 58 Plantsoenen ahouterende van zuiden dito Lauw van noorden de voor- noemde Bofstede en van oosten den naersebreven koop, scheedende met een dyksken. t Elfsten koop. - Tweede ende leste partie, groot 61 aren, 74 centiaren, met, 64 Plantsoenen, paelende van oosten de gemelde Wulve-Dreve, en van westen den voorgaendén koop. Pieter Van Usem te Boesynge, niet verre van de plaets woonende, zal de licfhebbers de koopen «entoonen. C - De verkooping zal geschirden op Donderdag synde den 16 Februarius 1857, ten twee ueren naemiddagin d'herberghe de Zwaene bewlnoud door Joannes Ghyselen ter plaetse van Boesynge, met langen tyd van betaeîinge, inits stellende solvable borgen ofle medekoopers, behoudens den tienden penning der koopsomme, en vyf francs voor bespreék van iedercn koop comptant te be- taelen. /,5. - 1. Modes Littérature, Arts et Théâtres. Recueil des articles littéraires les plus re marquables, publiés a Paris par MM. Janiu De Balzac, Ch. Nodier, V'° Walsh, André Delrieu, Émile Deschamps, M™' d'Abrantes, de Brady, Constance Aubert, de Girardin, etc., etc. Cronique des bals de la courbruits de salons, etc. Un cahier 8" par huitaine, avec Dessins de Modes, Musique, Vues de Châteaux etc. Prix 5 fr. par trimestre- 16 fr. par an. On s'abonne a Yprcs et dans les autres villes chez les directeurs des postes. 35-2. KOOPDAG VAN SCHOONE EN ZWAERE IEl'EN, EECKEN, ESSCIIEN, ABEELEN, POPELIEREN EN AXDEKE TE LANGEMARCK. Maendagi5° february 1857, ten 11 ueren voormiddag, zal'er in het openbaer verkogt worden i° 4<> koopen boomen, staende in de garzmgen, aen de zaeylandcn en-nieersch deelmakende der hofstede gebruikt door sieur Carolus Nollet bin- nen het gemeente Langemarckdigt iegens de Flaets van Poelcappelle lanst de kalsyde leedende van Yperen naer Brugge ende op eenen kleynen afstand van' d'herberg genaemd de Kwelleals- mede op het hofstedeken gebruikt door Ludovic a Devacht weduwe Pieter Clareboudtdicbte zuid iegens de voorgaende hofstede. 2° ro koopen boomen, staende in het gars en aen eene partie zaeyland deelmaekende der hof stede gebruikt door sieur Antoine Vandepitte tôt 't zelve Langemarck, houdende aen de landen der hofstede dito Nollet, alleenelyk den steenweg van Yperen nae Brugge daer tusschen. 3° 60 koopen boomen groeyendein de garzingen en aen de zâeylanden deelmaekende der hoistede tans gebruikt door sieur Pieter-Joannes Pieters, naer de weduwe sieur Jacobas van Jsacker, binnen de zelve gemeente van Langemarck, iangst de meergenaemde kalsyde leedende van ïperen nae Brugge, «Jicht iegens d'herberg genaemd den Keersselaer. Onder dezen nomber van boomen bevinden er zich menigvuldige schoone en zwaere iepen en eeckendienstig voor timmer, waegen en andere werken item extra schoone en zwaere abeelen en popelieren voor bardde welke aile zeer ge- makkelyk zyn voor den transport, door hunne aengelegentheyd van meer genaemde kalsyde van Yperen na Brugge. De vergaedering ter hofplaets sieur Nollet. Naer het eyndigen der voorschçeven venditie zal men noch te koop presenteéren ter herberg genaemd den Keersselaer bewoond door sieur Franciscus Declercq binnen het gemeente Lange marck. i° De taillie oud 7 jaeren met 200 in de schors geteekende plantsoenen groeyende op eene partie boschland in 't geheele groot 1 hectare 97 aren 06 centiarencompelerende den heer advocaet Carpentiér te Yperen, gelegen binnen de gemeente van Langemarck op eenen kleynen afstand van d'hofstede genaemd de Craeybeke gebruikt door Jacobus van Eecke-Samynpaelende van oosten en zuid?* de Groenestraetevan westen den heer, verkooper en van noorden Ol.Caestricque-Werkyp. Verdeeld in vier koopen of bestekken te weten: Eerste bestek Van noorden met 46 plantsoenen. Tweede bestek iuid daer aen met 55 plantsoeoen. Derde bestek zuid daer aen met 65 plantsocfnen. En vierde bésfek zuid daer aen met 34 plant soenen. Den boschwachter Engel Desmedt woonende Iangst de straete leedende van Pilckem naer Boe- synghe zal de liefhebbers dezen bosch aentoonen. Deze rerkoopingen zullen gebeuren met lange* tyd van betaeîinge mits stellende goede en wel- bekende medekoopers en de bespreken gereet voldoende. 37-2. Dat men het voort zegge. DIENENDE VOOR CONSTflUCTIE EN BRAND- HOUT TOT OOSTVLETEREN. Op raaendag 6,n februarius 1837, ten 2 oren naer middag precieszal'er door bet ministerie van den Notaris DE B00 tôt Oostvleteren resi— dereadevoorsgegaen worden in de gemeente Oostvleteren op de naerschreven plaetsen tôt de Publieke verkoopinge van Ebsst I V' De volgende Boomen staende op gars gebruykt by sieurs Jean-François De Bergh en Eugène Baelde, gelegen zuyd digte by het gehuchtc den Kortenkeerlangsden steenweg na Woesten, gelegd in koopen. 1° Op eene partye gars gebruykt by sieur De Bergh, it koopen iepen, eykenesscuehpope lieren en 1 abeel. 20 Op eene partye gars gebruykt by 'sieur Baelde14 koopen iepen en esschen. Ten tweede» De volgende Boomen staende op landen van het hofstedeken gebruykt by sieur Louis Vanacker getrouwd met de dochter' Boyava langs ge- inelden steenweg leydende na Woesten en hou dende zuyd aen het voorschreven gars van sieurs De Berg en Baelde, 00k gelegd in koopen. s3 Op de hofplaets, 3 koopen popelieren. 2° Op eene partye gars oost over dito steenweg, 14 koopen iepen, esschen en 1 popelier. De koopen breeder uytgedrukl byplakbrieven. De verkoopinge zal gebeuren met tyd van betaeîinge mils stellende goede en bekende borgen, en de bespreken comptant te betaelen. 5o-3. Dat men het voortzegge. Vprès, Imprimerie d« Lansis-Moiiisa Grand'-Place, yis-à-tis la Grand'-Garde*

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4