BOSCHTAILLIEN Boesynge en Brielen. Cl) leren en Ferdinand us Lecomlezuyd Jo- annes Hkyghe west de Lynile straet eir noord Zaeylaud van Carolus-Ludovic us De Bergh. '.JM-, M Belast met eene obligalie van 800 francs b 4 172 p. °/o die den booper zal mogen afreken vau;zyuen koopprys. De voorschreven goedei en zyn voortkomende ■van de erfnis van Pieler-Josephus Godderis oyerleden tôt Westvleterenzullen verkogt zyn nyt kragte van octroy en Justitieten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton van Haringbeoui in gebruyk te ko- luen inet de geldtellinge. Nog westvleteren. Artykel 1. - VETTE WEYDE. Eene Vette Weyde groot agtervolgens tytel 1 hectare 78 aren, 46 centiaren of 4 gemeten 2 5 roe den eu by cadaster bekend op de grotte van l hectare, 82 aren, 90 centiaren of 4 ge meten 53 roeden gelegen noord by de dorp- plaetspaelende oost weyde sieur Pieter— Joseph Capoenover de welke deze weyde vryen uytweg heeft, zuyd Zaeyland sieur Kastelyn en gras van het hofstedeken toe- behoorer.de sieur De Bruyne tôt Pollinchove gebruykt door sieur De Crooswest de hof- landheke en noord Maeygras jouflfrouw de vreduwe Dehem Gebrnykt door sieur Pieter-Joannes Kes- telyn met regt tôt 11 november 1841 aen 160 francs by jaere boven de publyke lasten. Gemeente van STAVELE. - Artykel 2. - HOFSTEDEKEN. Een hetim- merd en beplant Hofstedekengroot agter- volgens tytel 2 hectaren, 3g aren, 38 cen tiaren of 5 gemeten, i4o 1/2 roeden by cadaster bekend op de grotte van 2 hectaren 42 aren, 10 centiaren of 5 gemeten, 159 roeden gebruykt zonder pacht, door de we- duwe Francis Ducourantgelyk van de jaeren 1790, ten geringen pryze van i4i francs 5o centimen 's jaers, om handslag met 1 october 1867, verdeeld in de 4 vol gende koopen met reserve van varzanielynge. Eersten koop. - De hofplaets met de huy- zingen, hovenier-hof en boomgaerd, groot per tytel 93 aren, 61 centiaren of 2 gemeten, 4t 172 roeden en per cadaster een hectare, 4o centiaren of 2 gemeten, 88 roeden pae lende oost, zuyd en qoord Mr Ollevier tôt Veurne, en noord de Abeele straet. Tweeden koop. - Een parceel Zaeiland groot per titel 96 aren, 2 centiaren of 2 gemeten, 58 roeden en per cadaster g3 aren 4o centiaren of 2 gemeten, 4o roeden pae lende oost de Abeele straet, zuyd den vol- genden koopwest erfgenamen Drion en noord Pieter Bau. Derden koop. - Een parceelken Zaeyland groot per tytel 26 aren55 centiaren of 182 roeden en by cadaster maer 26 aren of 178 roeden, paelende oost de abeele straet, zuyd sieur Louis Adriaenwest erfgenamen Drion en noord het voorgaend perceel. Vierden koop. - Een perceel Maeygras ge legen in den voorleet Brôuk, groot per titel 23 aren5o centiaren of 15g roedenen per cadester maet 22 aren, 3o centiaren of 153 roeden, palende oost de weduwe Criem zuyd en west Mr Delatre tôt Veurne, noord Pieler Carton tôt Watou en Mr Delatre. De koopers der Vette Weyde in West vleteren en van Hofstedeken in Stavele zul len mogen in handen houden, den helfd van hunne koopsommenvoor 8 jaeren aen den iutreste van 4 p. De conditien van deze verkooping, be- rusten ten inzage der gegadigde, ten kantoore van den Notaris FLOOR te Loo. 47. - 2. Elk zegt het voorts. SGHOONE EN ZWAERE PLANTSOENEW TE KOOPEN, staende binnen de gemeenten van - BOESYNGE OOST ÙVER DEN VAERD. Alvooren de Taillie oud zeven jaeren met de aldaer medegaende Plaiiléoénen, geleekend in de Schorsse, benevens de naervolgendemet de let- ters F. E. ataende op 1 hectare, 5i aren, 4« cen tiaren Bosch-Landaboulerende van oosten de Poesefstraetevan zuiden M. Karel Waiwein, van westen d'hofstede gebruikt by Karel Ver- meerach en van noorden het gewezen Stininarie- Bosch gesepareért in dry partien zoo volgt. Eersten koop. - Eerste partie 5g aren, 5g cen tiaren, inet 70 Plantsoenenaboulerende van oosten de voorschreven Poeselstraete, van zuiden den Bosch dito Beer Waiwein, van westen de gemelde Hofstede, en van noorden de volgende partie aldaer scheedeùde op eene laene ofte dykskcn, T weeden koop. - Tweede partie, groot 70 aren, 11 centiaren, met ioi Planlsoenen paelende van oosten de meergenaemde Poeselstraete, van zuiden de voorgaende partie, en van noorden de vol gende, scheedende als vooren. Derden koop. - Derde partie, groot 21 aren, 91 centiaren met 54 Plantsoenen houdende oost de nog gezeyde Poeseistraetezuid de voorgaende partie, en noord het gewezen Seminarie-Bosch. Vierden koop. - Voorts de Taillieoud 6 jaeren, staende op 5g aren 44 centiaren Bosch-Land met 100 Plantsoenen, liggende west nevens d'Bofstede gebruikt door Joseph Vanhacker, aboulerende oost het Slaektestraetjcnzuid de volgende partie, scheedende op dyk en noord den Bosch van Pieter Van Eeckesepareérende op paelsteenen, Vyfden koop. - Item de Taillie ter elde als vooren groeyende op gelyke 5g aren 44 centia ren grond met 8o Plantsoenen, aboulerende van oosten het gemelde Slacklestraetjen van zuiden den eygendom van den verkooperscheedende op een dyksken en van noorden de voorgaende partie. Item de Taillie ter gelyke oude van zes jaeren staende op 2 hectaren 1 are, 3g centiaren Bosch- Land, zynde den ooslkant van eene meerdere Cartie, liggende oost jegens het Hofstedeken ge- ruikt door Joannes Knockaertzuid het Zaey land geexploiteérd»door Engel Robaeys, verdeeld in vier bestekken als volgt. Zesden koop. - Eerste bestek, groot 5i aren, 45 centiaren met 5t Plantsoenen paelende van ooslçn het gezeyde Slaektestraetjenvan zuidçn het Zaeyland dilo Robaeys, en van noorden den volgenden koop, separeérende met dyk. Zevensten koop. - Tweede bestek, ter groote van 5g aren 68 centiaren daer in begrepen de bewalde mole met 44 Plantsoenenaboulerende oost bet genoemde Slaektestraetjenen zuid den voorschreven koop. Achtsten koop. - Derde bestek, groot 44 aren, 10 centiaren, met 42 Plantsoenen, paelende zuid het Zaeyland dito Robaeys, west het volgende bestek op half dyk, en noord de gemelde raote. Negensten koop. - Vierde bestek groot 46 aren, 16 centiaren, met 61 P lantsoenen komende van oosten aen bet voorgaende bestek op half dyk zuid bet gezeyde Zaeyland, en noord de genoem de mote. BRIELEN. Voorts dç Taillie oud gelyke zes jaeren groeyende op 1 hectare, 11 aren, 72 centiaren Bosch-Landgenaemd de Langerekkenpaelende van oosten de Wulve-Dreve, van zuiden het Bosch Gabriel Lauwen van noorden het Gras der Hofstede eertyds gebruikt door Marcus Gu- velle, gesepareérd in twee partien, als volgt. Tienden koop. - Eerste partie, groot 49 aren, 98 centiaren, met 38 Plantsoenen, aboulerende van zuiden dito Lauw van noorden de voor- noeinde Hofstede en van oosten den naerschreven koop scheedende met een dyksken. Elfsten koop. - Tweede ende leste partie, groot 61 aren, 74 centiaren, met 64 Plantsoenen, paelende van oosten de gemelde Wulve-Dreve, en van westen den voorgaenden koop. Pieter Van Uxem te Boesynge, niet verre van de plaets woonende, zal de liefhebbers de koopen aentoonen. De verkooping zal geschieden op Donderdag zynde den 16 Februarius 1837, ten twee ueren narmiddag, in d'herberghe de Zwaene bewooud door Joannes Ghyselenter plaetse van Boesynge, met langen tyd van betaelinge, mits stellende solvable borgen ofte medekoopers, behoudens den tienden penning der koopsomme, en vyf francs voor bespreék van iederen koop comptant te be- taelen. t\i- - 2. Ypres. Imprimerie dé~LiMiia-iyioaTua Grand'-Plaçe, vii-à-tis la Grand'-Garde-

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4