GOEDEREN, HOFSTEDE, ANNONCES. - On nous écril de Gandavant - hier la nuit Il est minuitle jury prononce le ré sultat du concours BESTAENDE IN EENE BEHUYSDE EN BEPLANTE 3 GEMEÈNTE LANGEMAKCK. HOFSTEDE. Pensionnai de Heusden I« prix. - Com munes Loo-Chnsiy.-Musique militaire GuidesI" prix 4" régimenta* prix 6e régiment, mention honorable.-tailles de a* rang Ménio I«r prix Deynze, a0 prix.- failles de I" rang Bruxelles, I" prix Lille, a* prix.- Tenue militaire Ménin.-.E/ortf/Jf'nuvi/ Lille. Lille a parfaitement bien exécuté. Celte musique est très-forte et nombreuse. Les morceaux de l'harmonie de Bru xelles ont été enlevés ils ont électrisé jusques l'auditeur le plus indifférent. Des bravo des vive les Biuxellois 1 ont d'a bord porté le jugement que le jury est venu confit mer. BEKICT. Op maendag a8e* augustus 1837, om 3 vren namiddhgsin d'auberge de Goude Poorlebinnen de stede van Dixmude, zal roen doen den Definitiven OverslagVan twee zeer goede en aeuzienelyke Hofsteden gestaen en gelegen binnen de gemeeule van Clercken, en een weynig in Zarren digte tegen nialkanderen t'samen groot circa 4o bectaren, palende namenllyk aen d'eygen- dommen van de beeren Penerande-Simon, de Jongbe, Bortier, Bedeit, Douairière Lafranq etc.gebruykt door Philïppus Houweele Joseph Madelein en andere, breeder by plak- brieven gedetailleert, staen t'sameu nog maer ingestelt 45,55o francs. Meu zal konnen payement doen met versebeyde kapitalen ten intreste van 4 p. De veyl conditien zyn ter studie van Mt,r SYOEN Notaris te Merckein, 00k aile inlichtingen te bekomen by den heer L. Dasonville tôt Eessen. a86. - 1. SCHOONE PATRIMONIEELE ONROERENDE H1T1CAD1BI 1 ZAEILAND, MEERSCH, BOSSCHEN H TWIS HU1ZEN EN ERVE, PUBLIEE TE KOOPEN BINNEN ÏPEREN. Kractens octrooy verleend door den recht- bank van eersten aenleg zitting houdende te Tper, word'er door de ambttverrigting van den notaris BOEDT t'Yper en ten overstaen van den heer vredereenteropenbaerlyk te koop aengeboden de naschreven onroerende goederen. Eene schoone bebuisde en beplante Hofstede groot volgens titel onder hof-pjaets boomgaerd, gars, zaeiland en bosch, y bectaren 83 aren 24 centiaren gelegen binnen de genieente Lan- gemarck weinig zuid-oost van Poelcappelle en by bet gescheed met de gemeente Passchendaele seclie E van het cadaster, gcbruikt met départie meersch onder den elfsten koop door de kinders Paulus Callens, ten geringen pryze van 653 francs 06 centimen 's jaers boven de contributien, met recbt van pacbt lot eersten october i838. Deze bofstede zal te koop aengeboden worden a in masse en séparatelyk in de tien volg» nde rr koopen aile aungewezen volgens cadastrale maet. Eersten koop. - De behuisde hofplaels met hovenier-bof en boomgaerd groot volgens ca daster seclie E numéros 116 1 ry inclus, 86 aren y3 centiaren happende ten noord-kante oost-vvaert, palende van oosten den boomgaerd van M. Alexander Malou van zuiden een slraetjen van westen en van noorden bet land van de gezusters Gros, t'Ypre. Staet op 2 5 00 francs. Tweeden koop. Eene partie zaeiland nu méro 215 groot yy aren 70 centiaren, strek- kende zuid en noord palende van oosten ge— zegde gezusters Gros van zuiden van westen en van noorden aen het zelve straetjen. Staet op 2000 francs. Derden koop. - Eene partie gras numéro 517 groot 76 aren 5o centiaren bappcnpe ten west - kante zuid - waert palende van oosten aen den boomgaerd en zaeiland van Pieter - Joannes Bamelis van zuiden en van westen de partie zaeiland onder den vylden koop nog van westen en van noorden ge zegden Bamelis en nog van noorden gemelde straetjen. Staet op i5oo francs. Vierden koop. - Eene happende partie zaei land numéro 3o8 groot 1 hectare 1 are 70 centiaren strekkende zuid en noord palende van oosten, van zuiden en westen de proprié- teiten van M. Emanuel De Gbelcke en van noorden de twee volgende koopen. Staet op 2020 francs. Vyfden koop. - Eene partie zaeiland numéro 32o, groot 1 hectare yi aren yo centiaren, paiende van oosten aen het zaeiland van ge- zegden Bamelisaen den derden en aen den votgenden koop van zuiden den voorgaenden koop de landen van den heer burggraef Debaene en d'beer Emannel De Gbelcke van westen Kcegden heer Dehaene en van noorden dito melis en den derden koop. Staet op 3200 francs. Zesden koop. - Eene partie zaeiland bekend numéro 3i3 op de grotte van 66 aren 40 centiaren, strekkende oost en west, palende van oosten gezegden Bamelis, van zuiden d'heer Emanuel De Gheleke en den vierden koop van westen en van noorden den voorgaenden koop en bet zaeiland dito Bamelis. Staet op i46o francs. Zevensten koop. - Eene partie zaeiland nu méro 439, groot 5a aren 60 centiaren, strek kende zuid en noord palende van oosten den volgenden koop van zuiden een straetjen, dacr over den disch van Langemarcq van westen den disch en van noorden den meersch van M. Dumon. Staet op 800 francs. Acbtsten koop. - Eene partie zaeiland met een klein hoeksken boscb ten noord-kante numéro* 44° en 441 Rr°°t 1 hectare y4 aren 70 cen tiaren, palende van oosten den volgenden koop, gezrgde joelfrouwe Gros en de bekevan zui den een straetjen en den volgenden koop van westen den voorgaenden koop en gezegden heer Dumon'en van noorden den zelven heer Dumon en de beke. Staet op 5510 francs. Negensten koop. - Eene partie zaeiland nu méro 442 groot 72 aren 70 centiaren, pa lende van oosten en van zuiden een straetjen, van westen en van noorden den voorgaenden koop en nog van noorden de gezusters Gros. Staet op i5oo francs Tienden koop. - Een partieken bosch numéro 201 groot 34 aren yo centiaren, palende rond- om aen de propriéteiten van de genoemde ge zusters Gros. Staet op 5oo francs. De tien voorschreven koopen zyn te za- men uitmaekende de voormetde hofstededie u in masse zal te koop aengebode» worden. Staet op. 21,000 francs. Elfsten koop. - Eene partie meersch sectie C numéro 4°^ groot 67 aren 20 centiaren palende van oosten mevrouwe Oepaemelevan zuiden de bekevan westen joQ'rouwe Ovyn en van noorden het land van mevrouw Dn- ruttegebruikt door gezegde kinderen Callens. Staet op 5ooo francs. Twalfsten koop. - Eene partie boscb sectie ET. numéro 172, groot 42 aren palende van oosten en van noorden aen het land van M. Delimon van zuiden de P ilcketn—slraete en van westen bel bosch van mevrouw Hynderick-De Gheleke* Staet op 600 francs. Dertienden koop. - Eene partie boscb sectie H. numéro i5o, groot 80 aren 20 centiaren ver— happende ten noord-kante oost-waertpalende van oosten de bosschen van de kinderen Markey, van zuiden den disch van Sint-Janvan wes ten d'bofstede-ianden van M. Slruye en van noorden Pbilippus en Albert Van Eecke en gezegden Markey. Staet op io5o francs. Veertienden koop. Eene by nae dry-hoekige partie boscb in de wyngaerd bosschen sectie G numéro 374» groot 1. hectare 3 aren, pa lende van oosten de bosschen van M. Loui* Cortyl en sieur Hosdey, van zuyden M. Grys— peerd van westen de groene-straete en het bosch M. De Brier en van noorden gezegden heer Cortyl en de kinderen Donck. Staet op i4a5 francs. De drie voorschreven partyen boscb zullen aen de liefhcbbers aengewezen zyn door Pieter— Francis Van Hove woonende in de wyn— gaerd-bosschen op Langemarck.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 3