ROOPDAG ANNONCES. K.OOP1) AGEN Vrugten te Velde,N BOUWSTOFFEN nis a.©s m air ©au fi N n 1 T I E Vrugten en Beesten B E R I G T. 3 HUYSRAEDEN, BEESTIALEN, Mise-à-prix et Enchérie, Savoir TE BLAMER TIN G HE. raphrase de celle de SaManha. Il y attaque vivement le soi - disant congrès dont il signale l'indécence et l'horrible turbulence; les mesures insensées et factieuses, les insultes contre le trôneetc. VAN EN ANDERE En G" Vrydag Feestdag van den heyligen Michaël), ten g ip uren 's morgenster lier- berg Lewoond door Claudius Rigal ter plaels van Langcmarck van aile de bouwstofifen der huys, schaer en Stallingen van gcmelde hofstede genacmd de Roodcpoorle gebruykt door vidua Karel Scharlaeken te Langernarckomme te weiren voor 3i dccember aenstaende. En ver- dceld in 4 loten te weten Ecrste Lot. - Het woonhuys ten grooten deele in wit steenhebbende eene lengde van 14 meters 5o ccntiinctcrs op ecnc breede van 8 meters. Tweede Lot. - Het peerde, koeye en iwyn- stallen 00k gcdceltelyk in steen met schcur ter lengde van 17 meters^4^ centiineters en ter hoogle van 6 meters. Derde Lot. - Wagcnhuys, lang 8 meters 70 centimctcrs, breed 5 meters 3o ccntimeters met aenhoudende gebouwkcn, voor en afge- zonderd van geraeldc 2 voorgaendc loten, al in hout en overdckt met stroy. En vierde Lot. - Aile de steendammen, hout acn de mestputten en wallingen met Fruyt- boomkens en doorenliagen in 't hof. 204. - 1. Dat men het kenbaer maekt. de Boitshouckeavec partie des terres Wulpen et Fumes, occupée par les enfants Vandecasteelejusqu'au 1" Octobre i858, au rendage annuel de 2,5o3 francs 36 cen times. Cette Ferme sera cxpose'e tant comme chargée d'usufruit au profit et la vie durante de M"" la Douairière Dcmoucheron de Vynchcnt que comme libre de cette charge. A charge d'usufruit. fr. 30,175 Libre d'usufruit 65,000 206. - 1. van Den notaris COMYN ter standplacts van Lan- gemarck zal aldaer, met tyd van bctaclinge voor "de koopen boven de 5 francs, beboudens stellende goede wel bekende en in het arrondis sement van Ypcren gebuysvestc mtdekoopcrs, bouden de naerschrcvcn Koopdagente weten 1® Woensdag 20™ September 1857, ten 1 ure namiddag ter hofslcde en landen gcnacmd de kleyne Kracybcke gebruykt door Joannrs Socncn langst de Groencstracte te Langcmarck van 3 hectaren acrdappelcn 25 aren Geele peen eene kwanliteyt gczaegd en ongezacgd hout en andere roerende voorwerpen. sa Ton aelven dage jo« September 1857ten 4 uren namiddag op het land deel Tan 't hof- stedeken gebruykt aoor Joanncs Moncy by den Windrift te Langernarck van 75 aren aerdappelen. 3® Donderdag 2i«" September 1837, ten 11 uren voormiddag, ter bofslede en landen gebruykt door Jacobus Piattecuw zoon van Pieter by den Kerkhof-Molen en op eenen kleynen afstand der plaels van Langernarck van generalyk gehecl zynen buysracd bestaende in koper (wacronder tournois), tin, ysergleyze en aerdewerk sebapra, kleerkassc, kuypcn en keirn, 4 spocl- atanden met yseren bandenstoelentafels beddingen wilte en grauwe bastierenecn kwantiteyt brandhout, landsallaem, klicfhamer met 7 weggen, 2 wacgenketens4 melkkoeyen, jaerling Teérsse, 1 kalf, 2 lyfzeugen en 60 aren alderscboonstc aerdappelen te velae. 4® Vrydag 22*® September 1837 Ten 1 ure namiddag ter hofstede ende medegaende landen genaemd den Groenen - Spriet gebruykt door Antonius Oogbe noord de aerk van Langernarck van huysraed, kuyp en keirn wasch en an- 'dere kuypen lands allaem, 1000 voet eyken latten, slagborlogie met kasse, 2 melkkoeyen, 4 zwynen, s hectare aerdappcls ten lande en meer andere goederen. 5® Donderdag 28*" September 1857'1 mid- dags ter hofstede genaemd de Roodepoorte ge bruykt door de weduwe Karel Scharlaeken gelegen langst de Dixmude straet te gezegde Langernarck, van een groot deel van haeren huysraed, kuyp en keirn, standen, lands allaem, 1400 bondels terwen strooy, 3oo bondels kla- verhoy der eerstc snede, 4 melkkoeyen, 1 kalf, 6 zwynen, 75 aren aerdappelen te veldc en meer andere goederen alj dan aentebieden. ciueewtcJ - CUI Ten sterfhuyze van sieur Trouez en huysvrouwe staende ter plaetse van Reninghelstzal'er gehouden zyn Donderdag naesl i4,n September 1837 ten 9 ueren s'morgens precieszal'er gehouden zyn 1® Van meubelen, bestaende in eene seboone slag borlogic, koper, lin, yzer, porceleyn ga- leys en aerdewerk, tafels, stoelen, kassen commoden, bed-bakken, mallrassen, pluynun hoofdeyndcn en oorkussens, wolle sargien, bedde- lackens(luwynen, servietten, eenen alambic, verscheyde bockcngroot cnklcyn brandhout, immers van aile de meubelen ten sterfhuyzc te bevyndcn. 2® Van. mans en vrouwe kleedcrenbestaende in laeken fraks en broeks, gilets, verscheyde catoenen kleedsels, mantel, bals-en zak docken, hemdcns, koussen, schoen, eenen hoed, seborter van zyde en andere stoifien, en in meer andere. En 3® Van het nacrvolgende goud en zilver- werkcen diamanten kruysgouden kecten gouden oore slingers, verscheyde ringen, wanof twee versiert met gesteenten, twee zilvercn snuyfdosen, zilveren monter en verscheyde zilvcr haeken en oogen. Deze venditie zal gebeuron met gereed geld te betaelen in banden van den Notaris LUCIEN, resideerende te Reninghelst. 2o5. - 1. Le Notaire FLOOR h la résidence de Fumes, procédera le Mercredi 20 Septembre 1837, deux heures de relevée,, en l'hôtel la Noble Rose, h Furnes, a I'Adjudication Définitive sans rémise ultérieure, d'une très-belle FERME, dont toutes les Terres sont de la meilleure qualité, contenante en totalité 29 hectares 43 ares 21 centiares, située en la commune Op Dondrrdag, 21 september 1837, ten'9 ucren voormiddag op d'Hofstede en Landen gebruykt door Franciscus Vandamme, te Vla- mertinghe, langst den steenweg leidendç naer Poperinghe, by de herberghe genaemd S'-Andries, zal men opcnbacrlyk venditie houden van meu belen en huisraeden, alderbeslc slag-horlogie akker bauwallaem, boterruinnenalderbcstcn en schoonen kcirnc met toebehoorten. 22 Aren 4 centiaren Comeine. 58 Aren 78 centiaren Aerdappelen. 7 Alderbeste Melkkoeyen en 4 Veerscn. En nog veel meer voorwcrpen te lang om hier te mclden. Deeze venditie zal geschiedcn met tyd van belaelinge mits stellende goede en welbekende borge en de bespreken comptant te betaelen bc- nevens de koopen van vyf franken en dacr beneden. Den Nolaris VF.RMINCK ter standplaetse Vla- mertinghe fis met deze venditie en des zelfa ontvangst belasL 207. - 1. L 1 Op maendag i8en september 1837, om 3 uren namiddag in d'auberge de Goude Poorte binnen de stede van Dixmude, zal men doen den definitiven overslag zonder verder nytstel van twee zeer goede en aenzienelyke Hofsteden, gestaen en gelegen binnen de gemeente van. Clcrcken en een weynig in Zarrendigte te- gen malkandercn l'samen groot circa 4o hec taren palende namentlyk aen dreygendommen van deheeren Depeneranda-Simon, Dejonghe, BorticrBcdertdouairière Lafrancq etc. Gebruykt door Philippus Hauweele Joseph Madelein en andere, breeder gedetailleert by plakbrieven staen t'samen nog maer 54,000 francs. Men zal konnen payement doen met verscheyde kapitalen ten intreste van 4 p. °/0. De veyl-conditien zyn berustende ter studie van Mtfr S4 OEN notaris te Merckemmeji kan 00k aile inligtingen bekomen by den heer L. Dasonville te Eessen, 200. - 2.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 3