HOFSTEDEN, ZAEYLANDEN, le l'-colonel commandant d'armes, 4225. - 2. DULLAERT SCHOONE PATRIMONIEELE JfUYZENBOSSCHEN en PASSCHENDAELE EN MOORSLEDE. IN PASSCHENDAELE. 4 IN MOORSLEDE. BECELAERE. NOG BECELAERE. LANGEMARCK. r;- BOESINGHEby 't Sas. LANGEMARCK. Les cahiers de charges et conditions de «cette Adjudicationseront déposés dans les Bureaux du L'-Colonel Commandant d'Armes et du Directeur dudit Etablissementou chacun pourra en prendre connaissance. Les soumissions qui ne seraient pas dans les formes prescrites ou qui renfer meraient quelques conditions autres que celles stipuléesseront rejetées. Ypres le premier Octobre 1800 trente sept. m K<D®1PIB8 II® HPŒ1IÊÏÎ* Eersten koop. - Eene behuysde en beplante hofstede, voorheén herberg genaemd den Mey boom, groot volgens cadastraele maet 8 hectaren 85 aren 60 centiaren en by tytelen 10 hectaren j4 aren 26 centiaren gelegen in de gemeenten van Passchendaele en Moorslede. Gebruykt door Pieter-Jacobus en Rosa Dochy met recht van pacbt tôt en met eersten october 1841 ten geringen pryze van 400 francs 's jaers. Gemelde Hofstede is in masse ingesteld geweest 10,000 francs. En deze zal 00k in de volgende perceelen te koop aengeboden worden. A. De HofplaetsHovenierbof en Boomgaerd strekkende oost en west eene partie zaeyland ter zuydzyde en eene partie zaeyland ter noord zyde eene partie zaeyland en eene partie boscb, van westen daeraenuytmakende eenen happen- den blok, palende van oosten de straet van Passcbendaele na den Keyberg te Becelaere, nog oost en zuyd in d'happe bet sparrebosch van ■den heer graef de Diesbach in Zwitserland, nog zuyd het boscb van de famillie van den Peere- boom en bet vague land van denzelven heer de Diesbach en west denzel ven heer de Diesbachal op balfdyk, en met de noordzyde de Yper-straet, en van Moorslede naef Zonnebeke; west van daer, twee partien zaeyland met singel van zuyden palende met den oostkant de landen van meerge- melden heer de Diesbach op dyk met den zuvdkant bet boscb en singel der famillie van den Peereboom op dyk en laenemet den west- iant bet boscb van dito heer de Diesbach op balidyk, en met den noordkant, aen dezelve Yper-straet, al binnen bet gemeente Passcben daele sectie D. uummers 573, tôt en met 378, 581382 586 en 387 te samen groot 5 hec taren 41 aren 7° centiaren. B. Eene verhappende partie zaeyland, groot 84 aren 20 centiaren bekend by sectie E. num- mer 507 palende zuyd en oost in d'happe mynheer Verroest pastoor te Gheluveld op voet- weg en laene west de straet. van Passchendaele naer den Keyberg, met de noordzyde het spar rebosch van sieur Augustinus Leconte en nog oost het sparrebosch van sieur Gryspeerd op balfdyk. C. Zuyd daerbyeene bynae drieboektige partie zaeyland met singel van westen zynde denummers 514 en 5i5 derzelve sectie E. palende met de oostzyde het bosch mynheer Verroest het land mynheer Rabaut te Brugge en bet sparrebosch van de famillie Berchman op laene, met de zuydzyde bet volgende met de westzyde en bet noordeynde bet sparrebosch en land van den heer graef de Diesbach op dyktoedies zuyd daeraen den nummer 516 derzelve sectie, eene partie zaeyland voorheén boscbpalende met de oostzyde bet sparrebosch der kinderen Louis-Eugène de Neckere te Moorslede op dyk, met den zuydkant en westzyde aen de Yper- straet en van Moorslede naer Zonnebekeen noord het volgendete zamen groot 1 hectare 7 aren 70 centiaren. D. Zuyd daeraen, over dezelve straet, eene partie zaeylandstrekkende zuyd en noord met singel hage van noorden en oostenalsook eene partie bosch van zuyden daeraenzynde num- mers i5 14 >5 en 16 derzelve sectie D pa lende met den oostkant den behuysden grond van den heer pastoor Verroest het land van den heer graef de Diesbach en het land Pieter-Jaco bus van de Pitte op balfdyk met het zuyd- eynde bet land Baptiste de Witte 00k op half- dyk met de westzyde aen de straet van Pas scbendaele naer den Keyberg, met het noord eynde aen de Yper-straet, en van Zonnebeke naer Moorslede en bet sparrebosch der kinde ren Louis-Eugène de Neckerete zamen der hoeveelbeyd van 1 hectare 5o centiaren. Tweeden koop. - Eene partie Boscbland met Taillie en veel welwassende boomen groot by cadastrale maet sectie A nummer 81 55 aren 20 centiaren bappende ten zuydkante met den oostkant d'hofplaets en zaeyland d'beer deSlovere van den Berghe te Cortryk zuyd bet boscb M. Evrard te Ryssel op boken west 't gene van Jan-Baptiste Casier te Becelaere op laene, en noord den boscb kinderen mynheer Struye-de Patin te Yperen. Ingesteld 600 francs. Derden koop. - Eene andere partie boscb met hakhout, plantsoenen en jonge boomen, bekend by cadaster sectie A. nummer gogroot 84 aren qo centiaren strekkende oost en west palende met het oosteynde het boscb en met de zuydzyde bet land erfgenamen mynheer Staelens te Gend op half dyk met het westeynde bet gras d'beer de Sloovere van den Berghe voor— noemd en met bet noordeynde het boscb der kinderen Struye-de Patin. Ingesteld 800 francs. Op de laetste partie boscb bevynd er zig eene hoeveelbeyd groote-beuken boomen die door den kooper zullen mogen aenveerd zyn voor den door de verkoopers vastgestelden prys. Joannes Carrein boschwacbter te Zonnebeke, zal de liefhebbers de voorschreven twee partien bosch aentoonen. "4" Vierden koop. - In hetzelve gemeente Len- gemarck noord van de kerke eene alderschoonste partie Bosch genaemd den Kleynen Mangelaere, met de taillie geseboten van twee jaren,en een groot getal alderzwaerste Plantsoenen ,- toediea nog een Huys met tuyn en zaeyland gebruykt door den boschwacbter Emmanuel Beauprez te zamen der hoeveelbeyd van 3 hectaren 3o aren 88 centiarenstrekkende oost en west palende van oosten en zuyden den grooten Man gelaere competeerende de kinderen Willem van Acker nog zuyd en in deele west 't land voor— beén bosch van M. Debrouckere-de Geest nog west de kerke van Langemarck en noord 't hof- stedeken Ignaes van Vandamme en M. Scbottey te Merckem. Ingesteld 73oo francs. YPEREN Recollette-straet. Vyfden koop. - Een Huys gelegen binnen gemelde stad Yperen, ter noordzyde in de An- dries-Geeraerts of Recollette-straet gemerkt nummer 3 en alwaer de weduwe d'beer Pieter- Joseph fiottelier onlangs overleden is palende met de oostzyde bet huys en erf sieur Wenis met de westzyde betgeen van d'erfgenamen Do— rothea Thibault en met de noordzyde den hof d'beer Louis Bouten. Ingesteld 43oo francs. Zesden koop. - Een Huys,l Scheur en Stal- lingen onder een dak met Hofplaets Hovenier bof en Zaeylandvan noorden en oosten daer aen alsook eene groote Weyde te zamen der hoeveelbeyd van 3 hectaren 8 aren 6g centia ren gelegen te Boesinghe noord over den vaert-, palende van oosten het land Joannes Hartezoone, zuyd bet gras en land Susanna de Graeve en het land Jacobus-Franciscus Vermeersck west dito Vermeersch en noord bet Overdragt-straet- jen daerover M. Elleboudt. Ingesteld 8700 francs. Gebruykt door Jacobus-Ludovicus Bousse- maere, voor g jaren ingank genomen eersten october i836 ten ad venante van 266 francs 35 centimen 's jaers. Zevensten koop. - Eene partie Zaeyland groot 88 aren 20 centiarengelegen te Langemarck noord der Kerkabouterende van oosten de straet na den Draeybank, zuyd de Beek-straet, west deu discb Langemarck en mevrouw Durutte— de Meezemaekeren noord Ferdinandus Landts- beere nu zyne kinderen. Ingesteld i55o francs. Gebruykt door Ignaes van der Haeghe, ten pryze van 4$ francs 35 centimen 's jaers, met rebt tôt en met bavo 1845. De definitieve Toewyzing dezer te koop ge- veylde Goederen zal gebeuren op Woensùag, a5'n october 1837, ten 3 uren namiddag, ter herberg de Citadelle, bewoond door sieur Louis Verschaeve, buyten de Meenen-poort der stad Yperen. De veylconditien met eygendom tytelen zyn t'elks bezigtiging, berustende ten kantoore van den Notaris COMYN tôt Langemarck residerende. Er zullen Wynpenningen te Winnen zyn. 228. - 1. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Placevis-a-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4