WE1DEN, MEUBELEN, B050I-T AILLIE 3 VERKOOPING SCHOONE PJTRIMONIEELE TOT POLLYNCHOVE STAD Y P R JE. En 3° Op eene partie Gras, gebruykt door Sieur Francisais Decat langst dito Yper- straet. 27 Koopen. Vele van deze Boomendoor hunne dikte en kwaliteyt, zyn dientig voor Schrynwerkers, Tinnnerlieden, Wagenmakers, Klompmakers en allerhande slach van werken, als 00k voor brandbout. Er zal langen tyd van betaeling zyn, mits stellende solvabel mede koopers, en den tienden pemiyrik seffens te voldoen. De vergadering zal plaets hebben ter Hof- stedegebruykt door Sieur Jacobus fYycke langst de Yperstraet. Den Notai is VAN EECKE, ter residentie van Nieuwkerkeis met dees Verkooping en ontvangst belast. 35. 1. van timjuebmans -en pompmaekers—allaem TE VOORMEZEELE. in de gezegde gemeente Voormezeelepalende van noorden het Bosch van Mr Adolphe de Gheusvan zuyden het Zaeyland van Mr Dautervaudten den behuysden grond en Zaeyland van Jean-Baptiste Treveen van oosten en westen het Gras en Zaeyland der Weldaedigheyd van Voormezeele. Deze Verkooping zal gebeuren met tyd van betalinge voor de hoofdkoopsom, mits stellende goede borgenen onder ander voorwaerden alsdan voor te lezen. 5i. - 2. sten aenlegzitting houdende tôt Veurne dato 2°" December 1837, ten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton van Haringhe. De voorwaerden van deze Verkoopingen met de bewyzen van eygendom van de te verkoopen goederenberustende ten kantoore van den Notaris FLOOR tôt Loo. 27. - 2. OPENBAERLYK TE VERKOOPEN. Z aet VRYDAG 2en February i838, ten 11 nren voormiddag, zal'er ten huyze van de weduwe Delbecque, 1er plaets van Voormezeele. Vendilie gehouden worden van MeubelenManskleede- renLynenTimmermans en Pompmaekers— gereedschap, en veel andere voorwerpen. Deze Verkooping zal gebeuren met gereed gcld, vAprdje koopen-die 5 francs en daer beneden Ledragenen onder ander voorwaerden alsdan voor te lezen. 3o. - 2. SCHOONE VERKOOPING »_•-. van EN PLANTSOENEN TE VOORMEZEELE. VRYDAG 3" February i838, ten 4 uren juist namiddagzal'er openbaerlyk verkocht worden, in d'berb.erge bewoond door Sieur Pie ter Debacker ter plaets van Voormezeele. Eerst de Taillie oud 7 jaeren, met 23 getee- kende plantsoenen, staende op eene partie bosch genaemd den Kleynen Eekb:«>uck, gelegen in de gemeente Voormezeele, groot 44 aren .70 cen- tiaren, palende van noordwesten de Kwekstraet, van zuyden den grooten Eekbrouck en den behuysden grond van Sieur Vanthwyne, en van oosten den .Bosch van den zelven Vanihuyne, •En ten tweeden de Tajllie ond 7 jaeren met 49 geteekende plantsoenen en eenen Eyke staende op eene partie Bosch genaemd de Lan- gehaege, groot 47 aren 60 centiaren, gelegen Zaturdag ioen Februarins i838, zal ge beuren den Instel en Zaturdag 24en der zelve maend, zal gebeuren den Oveuslag, t'elkens ten twee ueren naermiddagin de berberg bewoond door sieur Pieter de Schodt lot Pollynchove. Van een geriefelyk Huys, dienstig tôt oef- fenen alderhande neiringen, bestaende in Eetplaets, Salette, Keuken, Kelder en Vaute, daerbovertwee boven KamersHoutlogie Stal en voorder geriefelykheden, staende ter oostzyde van de dorpplaets van de gemeente van Pollynchoveop eeuwigen cynsgrond toebehoorende de Kerk-fabriek van de zelve gemeente, waer over jaerlyks betaeld word 80 centimenhoudende het zelve Huys noord aen dat van sieur Pieler-Antoine Jansen den gevel gemeene, zuyd aen het Huys van Carolus Barraden gevel hier geheel mede, en de agterplaets paeld noord aen die van sieur Jansen, den meur in bard hier mede, zuyd aen de agterplaets van dito Barra, den meur in bard insgelyks hier mede, maer den steenput in het gescheyd is gemeene met het Huys van sieur Barra. Gebruykt door Joanna-Theresia Claere- boudt, oui handslag met ien Mey i838. Donderdag x5®n Maert i838, ten twee ueren naermiddag, in^de berberg de Oude jCasselry-e op het gehugte de Fynteele gemeente van Pollynchovebewoond door Pieter Bruneel, zal gebeuren de openbaere Verkooping in eene zittag van een Huys, bestaende in Keuken, Woonkamer, Kelder en Kamer daer boven, met Scheur, Koeystallen en voorder edificien, staende op het voor- noemd gehugte de Fynteele van zuyden den Sasdyk en van westen de Hooydreve nevens de plaets alwaer de Hooybrugge ge- leyd word. Gebruykt door Pieter Bruneelgetrauwd aen de weduwe yan Carolus Ghysel, met regt tôt icn Mey 1839. De Verkooping van het lestvoorschreven Huys en afhangelykheden, zal gebueren kragtens vonnis verleend door den Regtbank van Eer- en en touizcx 1» te koopen binnen de Zaturdag 3en Februarius 1838ten 2 uren namiddag, in de herberg het Stad- huis te Ypre, zal'er door den Notaris R E NT Y, resideerende binnen de zelve S lad, voortsgevaeren worden tôt den Over- slag van x° Eene schoone en wel beplante Hojstede met haere gebauiven in den alderbesten stael, groot volgens kadaster 16 hectaren 92 aren 80 centiaren, gelegen in de ge meente Kemmel een tveinig west der kerk in paclite gebruikt door Cecilia-Francisca Taffein voor 9 jaeren ingegaen den eersten October i837, ten pryze van 956 francs by jaere boven de belaslingen. Verdeell in koopen en massen. Ingestfcld in masse 34,025 francs. 2° Eenen Boomgaerd en behuisden grond met tuinte zamen groot volgens kadaster 99 aren 60 centiaren, gelegen te Kemmet gebruikt lot bavo i84g door de weduwe van Zacharius Vrambout aen wie het huis en bout gewas is toebehoorendeten pryze van 60 francs 5g centimen by jaere. Ingesteld i,45o francs. 3° Eene Weide gelegen in gezegde Kemmel, groot volgens kadaster 1 hectare 36 aren 80 centiarenlaetst gebruikt door Francis Desmaret. Ingesteld 2,58o francs. 4" Eene partie Zaeiland met eenen Singel te zamen groot volgens kadaster een hectare 22 aren, gelegen in de ge meente Voormezeelegebruikt door Francis Gryson tôt eersten October i838 ten pryze van 75 francs by jaere. Ingesteld 2,990 francs.

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 3