(3 GEMEENTE WESTOUTRE. GEMEENTE RENINGHELST. GEMEENTE BOESSCHERE i V raukry k). GEMEENTE RENINGHELST. GEMEENTE WESTOUTRE. GEMEENTE LOCRE. GEMEENTE RENINGHELST. dere partie paelt oost eene drevezuyd den voorgaenden kodp west eene drevéen van noorden de zelve dreve, daer over koop een. Staet maer op 700 Jranken. Koopen 8 én g zyn bekend per cadaster S. D. n" 706; staen in masse maer op 1,600 franken. Tiensten koop. Eene partie bosch met de tallie oud een jaer, plantsoenen, dobbel en enkel zaden daer op staende, groot 24 aren 80 centiarenbekend per cadaster S. D. n° 68g paelt noord, oost en zuyd de gezegde kinderen de Crock, en van westen den aerdeboord der lestgenoenide, daer over eene dreve de boomen gereserveert zyn reeds geleekend. Staet maer op 200 Jranken. Eljsten koop. Eene partie zaeyland met wat meerscb, van westen genaemd den Kagtel- Bilk, groot 86 aren 38 centiaren, bekend by het cadaster S. D. numéros 717 en 718, paeit oost eene dreve zuyd koop 25 en de beke west gezegde beke en noord 't gras der kin deren de Crock. Staet maer op 1,5oo franken. Twalfsten koop. Eene zeer goede partie maeygras, groot 76 aren 60 centiaren, bekend per cadaster S. B. n° 547 paelt oost hetj ge- scheet der gemeente Reninghelst met Westoutre daer over de eygendommen van mynbeer de Ghelcke jouffrouw Provoostden 4 koop en mynbeer Huyghe de Schodtzuyd de beke daer op koop 38. west sieurs Roussèré en Cauwelier en noord dito heer de Bethune. Aile de boomen en bollaerden zyn gereserveert en reeds geteekend. Staet maer op 2,65o Jranken. Vertienden koop. Vyf-en-dèrtig aren 74 centiaren zaeyland, genoemd het Tonneken niet wat bosch van westenbekend per cadaster S. D. numéros 731 en 752, paelt oost koop 17, zuyd de" partie bosch genoemd den Brander, eygendom van mejouffrouw Ehsa Deruesca tôt Yper, west en van noorden den volgenden koop; eenen eyke is gereserveert en reeds geteekend. Staet maer op 200 Jrat.ken. Veertienden koop. Eene partie maeygras groot 36 aren gi centiaren, deelmakende van n° 722, S. D. cadaster, paelt oost den voor- gaenden koop, nog oost 't zaeyland van sieur JVydein en kinderen en koopen 17 en 22, zuyd koop i3 en gemelde partie bosch den Brander, west de Brander-bekehalf mede, daer over koop 24, en noord koop 33. Staet maer op 5oo Jranken. Vyjtienden koop. Eene partie zaeyland genaemd de 4 Linnen, groot 5g aren 6g cen tiaren, bekend per cadaster sectie D. numéro 723, paelt oost de partie zaeyland het Hooge- stuk, koop 20, zuyd over de dreve't zaeyland van dito sieur JVydein en kinderen, west koop 33, noord dito koop en 't zaeylar.d van myn- heer Huyghe-de Schodt. Staet maer op 85o Jranken. Zestienden koop. Veertig aren 86 centiaren bosch met de tallie oud 2 jaeren en al het ander catheel daer op staende, gelegen een weinig noord van den Visschens-Molen, paelt van westen d'heer Vandenameelenog oost en van noorden Louis Denys. Staet maer op 3oo Jranken. François Saelen, woonende by deze partie bosch, zal de zejve aen de liefhebbers aenwyzen. De masse van koopen 1, 2, 3, 4> 5, 6, 7, 8, g en 12, staet op 11,600 franken. Het huys staende op koop een, zal gratuitelyk gebruykt zyn tôt ecrsten Mey i83g, door den mede verPooper Louis Deribreus. Een ander HOFSTEDKKKNgroot volgens titel 10 hectaren 8g aren 62 centiaren, bestaende uyt de 12 lestvolgende koopen. Staet in masse maer op 18,600 Jranken. Zeventienden koop. A. Twee hectaeren 32 aren 5g centiarenbehuyst en beplant gras, gelegen wat zuyd van den Kasteel-Molen, nevens de Locrestraet, paelt oost de partie gras littera B. volgende en koop 18, zuyd 't bosch jouf frouw Delportewest dito jouffrouw Delporte en koop i5 en noord koopen ig en 22. B. Een hectare 48 aren 41 centiaren gras, paelt noord'en oost mynheer Huyghe-de Schodt nog oost 't gras sieur Pieter—Jacobus Ryc— kewaert, zuyd den volgenden koopwest de partie gras littera A. hier vooren en nog west koopen 1 g en 20. Deze partien zyn bekent per cadaster S. D. numéros 72g, 73o en 700 bis, de gereserveerde boomen zyn reeds geteekend. Staen in masse maer op 4>ooo Jranken Achttienden koop. Eene zeer goede partie bosch groot een hectare 58 aren 14 centiaren met 266 gause plantsoenen het dobbel en enkel winterzaed milsgaders de opgaende boomen daer op staende, doorsneden van eene dreve, bekend by cadaster S. D. numéros 653 en 654» paelt oost eene dreve daer over 't land en bosch van mynheer de Coster na Frvncisca Hennebel nog oost schtrp de Locre-straetvan zuyden 'l bosch van sieur Pieter Annoot te Nieuwkerke en van dito jouffrouw Delporte, van westen en ten deele van noorden den voorgaenden koop en nog noord 't gras van dito sieur Ryckewaert aerdeboord hier mede scheeden op dyk. Op deze partie zyn gereserveerd eenen eyke reeds geteekend en de tallie oud 6 en 7 jaren met 5og plantsoenen geteekend met 't letter H. Staet maer op i,35o Jranken. Negentienden koop. Eene partie zaeyland genoemd de Kurte 2 Gemeten groot 87 aren 48 centiarenbekend per cadaster S. D. n" 725 paelt oost eene dreve, daer over koop 17, zuyd gemelden koop, west koop 22, en dito sieur JVydein en kinderen noord een singelken medegaende met Hooge-stukkoop 20 en nog noord over de dreve de gezegde partie iand het Hooge-stuk. Staet maer op 1,200 franken. Twyntigsten koop. Esne partie zaeyland genoemd het Hooge-stuk met singels van oosten en zuyden, te zamen groot een Hectare 54 aren 53 centiaren, bekend per cadaster S. D, numéro, paelt oost met het singelken of aerdeboord over de dreve 't bosch genoemd de Capelle-Vlooge competeerende gezegden heer Boedtnog oost over de dreve de landen van mynheer Huyghe- de Schodt voornoemd en koop 21, van zuyden eene dreve, daer over koop ig, nog zuyd met den aerdeboord over gezegde dreve, gezegden koop ig en 't land van dito JVydein en kin deren van westen koop i5 en noord dito heer Huyghe-de Schodt. Staet maer op 2,i5o franken. Ren-en-twyntigslen koop. Vyf-en-twyntig aren i3 centiaren zaeyland, S. D. numéro 665 van het cadaster, paelt oost eene dreve, zuyd en noord den eygendom van mynheer Huyghe- de Schodtwest eene dreve daer over den voorgaenden koop. Staet maer op 35o Jranken. Tivee-en-twyntigsten koop. Eene partie zaeyland genoemd het Passchierken met singel van oosten, groot 3o aren 86 centiaren, bekend per cadaster S. D. numéro 728, paelt oost koop ig, zuyd koop 17, west koop 14, noord dito sieur JVyden en kinderen. Staet maer op 5oo franken. Drie-en-twyntigsten koop. Eene partie zaeyland, het Bek-stuk mmet een weinig vlooge van zuyden, groot 52 aren 68 centiaren, paelt oost den volgenden koopzuyd dito heer Huyghe-de Schodtwest 't land van Onze- Lieve-Vrouwe-Capelie tôt Locre en van noorden eene dreve, zynde deze partie bekend per ca daster S. D. numéro 780. Staet maer op 400 Jranken. Vier-en-twynùgsten koop. Een parlieken maeygras groot 14 aren i5 centiarenbekend per cadaster S. D. numéro 77g, paelt oost over de beke koop 14, zuyd de gemelde beke> daer over de partie bosch genoemd den Brander^ west den voorgaenden koop en noord eene dreve Staet maer op 100 franken. Vyf-en-twyntigsten koop. Vier-en-vyftig aren 3g centiaren zaeyland, S. D. numéro 71Q cadaster, paelt oost eene drevezuyd 't land van mynheer Huyghe-de Schodt, west de beke en noord koop 11. Staet maer op 600Jranken. Zes-en-twyntigsten koop. Eene partie maeygras, groot 43 aren g8 centiarenS. D. numéro 721 cadaster. happende ten noord— oosthoucke, paelt oost 't zaeyland van gezegden heer Huyghe-de Schodt, nog oost en van zuyden koop 10, nog zuyd koop, west en ten deele van noorden de beke, en noord den voorgaenden koop. Staet maer op 85o franken. Zeven-en-twyntigsten koop. Twee-en- zevuntig aren 02 centiaren, zaeyland met wat senhel, by d'hofstede genoemd den Rentakker S. B. nnmero 644 cadaster paelt oosten de straet leedende van Reninghelst naer Locre, zuyd 't land van mevrouw Bieswal tôt Belle west en noord de kinderen Pieter-Jacobus de Coninck. Staet maer op 760 Jranken, Acht-en-twyntigsten koop. Eene partie zaeyland met wat singel van zuyden groot 55 areu 12 centiaren S. A. numéros 106 en 120 cadaster, gelegen wat oost van den Scher- penberg paelt oost 't land van mynheer de Gheus tôt Voormezeale, zuyd de kinderen van mynbeer Vanderghote^tiuyghe le Brugge eu hoirs Dorothea R a beau west 't land d'heer de Baere en de Bclle-slraet. Staet maer op 1,15oJrankeru\ Het woonhuys alleenlyk van het voorschreven Hofstedeken, zal gratuitelyk gebruykt zyn door sieur Pieter-Jacobus Camerlynck, toi eersten Mey i83g. Negen-en-twyntigsten kcop. Een partieken maeygrasgroot 8 aren 75 centiarenbekend by het cadaster S. D. numéro 6g6, paelt oost den meersch van mejuffrouw Danneelzuyd de beke, daer over den volgenden koop, west koop 2 en noord den meersch van dito heer de Bethune, den els daer op staende is gereserveerd. Staet maer op 60 Jranken. Dertigsten koop. Eene partie maeygras grooj i5 aren 18 centiaren, S. D. numéro 6g5 van het cadaster paelt oost 't zaeyland van mejouffrouw Danneelzuyd eene dreve west koop een en noord de beke, daer over deu voorgaenden koop; de gereserveerde boomen zyn reeds geteekend. Staet maer op 100 franken. Een-en-dertigsten koop. Een - en - vyftig aren 57 centiaren zaeyland genaemd de Braem- Bilk, noordkant van de partie bekend by het cadaster S. D. numéro 672, paelt oost over de dreve de eygendommen van myuheer H uyghe-de Schodt en van sieur JVulleman vader en kin deren west eene dreve van noorden gezegden heer H uyghe-de Schodt en kinderen sieur Nico- laus de Crock. Staet maer op 65o Jranken. Twee-en-dertigsten koop. Een-en-vyftig 37 centiaren zaeyand, zuydkant van de voor— noemde partie S. D. numéro 672 cadaster, paelt oost eene dreve daer over den gemelden heer \Luyghe-de Schodt en sieur JVulleman met kinderen, zuyd gezegde kinderen sieur de Crock west eene dreve en noord de voorgaende partie. Staet maer op 65o Jranken. Drie-en-dertigsten koop. Eene partie maey gras groot 56 aren 76 centiaren, deel vau numéro 722, S. D. van bet cadastrael plan, paelt oost koop x5, zuyd sieur JVydein en kinderen, nog

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 3