TOEWYZING. AVIS. 4 GEMEENTE WESTOUTRE. BËR1GT. NOG GEMEENTE WESTOUTRE. DEFINITIVE GEMEENTE BEVEREN Staet nog maer op 2,000 francs. Staet op 700 francs. Staet op 1,000 francs. Staet op 1,000 francs. Staet op 5oo francs.. GEMEENTE WESTVLETEREN. Staet op 460 francs. STAD YPER. Staet op 4,025 francs. Staet op 5,2î5 francs. Staet op 5,585 f rancs. GEMEENTE ELVERDINGHE. Staet op 2,750 francs. Ruyd den i4 en 24 toop, west de Leke en Van noorden koop 36. Vier-en-dertigsten koop. Zestig aren 61 cenjiaren zaeyland, westkant van de partie ge noemd den Biokbekend per cadaster S. B. numéro 354 paelt oost de volgende partie, zuyd over den eeidenboord koop 26, en 't bosch vidua sieur Leinaertwest 't land van rayu- heer do Bethuineen van noorden de beke. Staet maer op 800 Jranken. Vyf-en-dertigsten koop. Zestig areu 61 centiaren zaeylandoostkant van de gezegde partie den Blok, paelt oost koop 37 nog oust de voolge von mynheer Euyghe-de Schodt zuyd over den|aerdenboord den volgenden koop west den voorgaenden koop en noord de bege. Twec boomkens door den kooper over te nemen voor 12 franken, Staet maer op 800 franken Zes-eu-dertigsten koop. Eene partie bosch, S. B. numéro 355 vau het plan cadastrael, groot 34 aren 67 centiarenmet de tallieoud 2 jaren, plantsoenen, dobbel en eukel winterzaed daer op staende, paelt oost en zuyd 't bosch der hoirs sieur Jacobus Vandrommewest t bosch der weduwe sieur Leinaert te Westoulre, noord koop 35 en de vlooge van mynheer Euyghe- de Schodt. Den kooper moet de opgaende boomen over- nemen voor 125 frankeu. Staet maer op 55o jranken. Zeven-en-dertigsten koop. Eeue partie zaeylaud met vlooge van zuydengroot 5a aren go centiareu bekend per cadaster S. B. numéros 348 en 54g, paelt oost de beke scheedende Westoutre met Reninghelst, daer over 't bchuyst gras van mynheer Hilyghe-de Schodt, zuyd de vlooge van hetegden heer Huyghe-de Schodt, "West koop 35 en van noorden de beke. Staet maer op 700 Jrankeu. Aile de voorschreven goederen afhangende der successie van M AH IE-GODEL1V E DE CROCKoverleden te Reninghelst, worden verkogt kragtens octrooy voor den heer Vre- deregter van het kanton Poperinghedoor den Notaris hier na genoemd. De koopers zullen in gebruyk treden, met den dag van den Overslag, de landen daer toe bestemdzyn reeds bezaeyd met koorn en de andere zaeylanden zyn beploegd, boven de prin- pale koopsomme zullen de koopers moeten be- talen, de onkosten van het akkerwerk, het zaet en ander gewoonlyk recht van s'pagters prys. Van de gereserveerde boomen, bosch-tallie en plantsoenen zal'er koopdag gehoudcn worden op den Donderdag 20" December i838, te beginnen op koop 17, ten g neren 's morgens. A. Een stuk zaeyland, groot 36 aren g4 centiaren, gclegen beueveus aile de volgende partien, wat noord daer afgebrande herberg de Nedergraeve, paelt oost 't land der gemeente Westoutre, zuyd de volgende partie, west de weduwe van sieur Ignaes Specenier, en noord 't bosch sieur Rouseré. B. T wee-en-twyutig areu 4° cent:aren zaey land, paelt oost 't land der gezegde gemeente Westoutre, zuyd de volgende partie, west dito vidua aieur Specenier en noord de voorgande partie. C. Vyf-en-twyntig aren 12 centiaren zaeyland' paelt oost 't land der gemeeute Westoulre, zuyd de volgende partie, west 't bosch sieur Joseph Platevoet, noord de voorgaende partie. D. Zes-en-twyntig aren ig centiaren, zaeyland, paelt oost 't land der gemeente Westoutre, zuyd de volgende partie, west dito Platevoet en noord de voorgaende partie. E. Negen-en-twyntig aren 7 centiaren zaey land, paelt oost't land der gemeente Westoutre, zuyd 't bosch der kinderen Lemoine, west de gezegde weduwe vau sieur Specenier eu noord dito Platevoet. Staet in masse maer op 2,800 Jranken. De goederen sub. litt. A. hebben gebruykt geweest door François Dousy, de koopers zullen in gebruyk treden met den dag van den Overslag. Den Overslag zal plaets hebben op Dynsdag r8«n December i838, ten negen ueren voormiddag precies, ter herberg genoemd de Valkb of het Geraeente-Huysbewoond door Joseph Hof, staende ter plaets te Reninghelst. Het plan figuratif, de titelen van eygendom en de voorwaerden dezer Verkooping berusten ten kantoore van den Notaris LUCIEN, te Re ninghelst. 348. - x. L'Administration VANDERVEKEN et Comf8, fait connaitre au Public que la voiture partant 7 heures du matin, de Lille hôtel de la Cocr Royale et 7 172 heures du matin, d'Ypres hôtel du Soleil sur la Place, correspond direc tement avec le chemin de Fer, les voyageur arrivent par la de la Deligedce seront conduit gratis au chemin de Fer. 545. - 1. Zaterdag 22e» December i858, ten twee uren precies naer middag, in d'herberg de Longue Allée, in de Ryssel-straet binnen de stad Yper, zal geschieden de Définitive Toewyzing der naer- schreven Goederen. arrondissement vburne Eersten Koop. - Eene partie zaeiland genaemd de Zeven Lynen, groot een hectare vier aren 21 centiaren, paelende rondoin aen de grasingen en landen van d'hofslede gebruikt door Pieter- Francis Gast, weinig noord van de Loo-straete. Gebruikt met de vier volgende koopen door gezegden Gast. Tweeden Koop. - Eene partie zaeiland groot 58 aren 81 centiaren, paelende aen het zaei land van de weduwe van Eecke te Stavele, den boomgaerd van Pieter Fagho en aen de Loo-straete. Derden Koop. - Eene partie zaeiland groot 52 aren 10 centiaren, paelende aen het zaeiland van den disch van Hoogstadc, aen het gene van de kinderen Pieter Faghoaen den be- buisden grond en gras alwaer den Brouck-Molen- straet. Vierden Koop. - Een stuk zaeiland groot 56 aren 20 centiaren paelende aen den voorgaenden en volgenden koop, het zaeiland van den heer graef de Bocarmê en aen de Brouck-Molen— straet. Vyfden Koop. - Een partieken zaeiland groot 2g aren 54 centiaren, paelende aen den voor gaenden koop, aen de zaeilanden gebruikt door Joseph Vanengelant en aen den disch yan Hoogstade. De 5 voorschreven koopen in masse en staen nog maer op 5,5oo Jrancs. Zesden Koop. Eene partie bosch met de tallie, plantsoenen, dobbel en enkel eek-zaden daer op staende, groot 60 aren 56 centiaren, verre oost van de kerk paelende aen het bosch van de kinderen van d'heer vande Broucke te Poperinghe, aen het gene van d'heer de Stuers het bosch van den disch van Westvleteren en het gene van de kinderen H amers. Zevensten Koop. - Een huis en erve in de St-Jans-straet. n° 10 alwaer de weduwe de Brier onlangs overleden is, houdende van oosten aen het huis van Joannes Verhaeghe en van westen aen den hof van d'heer Corel kValwein. Achtsten Koop. - Een huis en erve, n° ig, in de Tempelstraetgebruikt door Adolphe Boyaert. Negensten Koop. - Een huis op ceins-grond, aen den oost-kant van de Boter-Markt, n° 8 maekende het hoek-huis van het Cassel-straetjen, laetst gebruikt geweest door J..B. François. Tienden Koop. - Twee aen elkanderen hou dende partien allerbeste zaeiland, groot 76 aren 44 centiaren, digt by de plaets van Élvcrdinghe, paelende aen het zaeiland van den geweezen bailliu Dehaene, van zuiden het gras van het hofstedeken van jofTrouw TVerkyn bet gras van d'heer Jacobus Vanderghote en van westen en van noorden het gras van den heer graef d'Eust. Gebruikt zonder recht van pagt door Hya cinthe Slabbinck. De voorwaerden der verkooping berusten ten comptoire van den Notaris BOËDT, n° ti, in de Lombaerd-slraet t'Yper. 346. - 1. En vertu d'une Autorisation Ministérielle, les Conseils d'Administration des 5* et 8' régimens d'infanterie, mettront en Adjudication la con fection des fournitures de »4 Tables et Pupitres l'usage des écoles régimentaires de ces deux régimens. Les soumissions devront être re mises au bureau du Capitaine Quartier - Maître du 8* régiment, le 14 Décembre au plustard. Ces soumissions devront être cachetées et porter fiour suscription Entreprise des objets 'usage des écoles Militaires. L'ouverture en sera faite audit bureau, le i5 Décembre, 11 172 heures, en présence des membres des con seils d'administration susdits. Les amateurs pourront prendre connaissance des conditions au bureau du Capitaine Quartier-Maître du 8e ré giment- 345. - 2. Y près. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 4