4 MEUBELEN BOSCIITAILLIE, PLANTSOENEN, II AK-Iiour, 45,000 Francs Placer, VERKOOPING VAW en VOORWERP EN TE OOSTVLETEREN. V Maendag 28"1 January 183g 's middags te teginnen zal'er verkogt worden ter herberg den Meyboora op de plaets van Oostvleteren i° tafels, stoelen, ledekanten, schoone kleerkasse, koflfer, koper-tin-yzer-gley en aerdewerkaile slag van beddingeu; lynwaed, zoo als servietten, laekensbemdens veel mauskleederen en een kooperen monter. 3" Allerley soorten van instrnraenten van •chirugie, pharmacie bestaende in flesschen, potten, enz. En 3° 80 koopen boekcn belrekkclyk de medecine, chirurgie en accouchementen,historie- boeken en andere. Met gereeden gelde. 23. - 1. EXTRA SCHOONE VEND1T1E VAN ZWAERE EYKEN EN ANDERE Den Notaris DELA VIE te Langemarckter plaets van Poelcappelle residcérende zal op Dynsdag iaeD February i83g(wezende vasten- avond 'a middags precies voordvaeren tôt de naerschreven openbaere verkooping, te weten EERSTin eene partie bosch toebehoorende sieur Joannes-Baptiste Bossacrtlandbauwer te Sint-Jacobs buiten Yperen, gelegen binnen de gemeente van Langemarck in de zoo genaemde rilckem-bosschen noord-oost by deszelfs ge- liugtte, paelende van oosten de kinderen Markey en van westen het zaeyland der hofstede gebruikt door Petrns Degryse, toebehoorende mynheer Struyeden nomber van 27 koopen, schoone Eyken-Booraen konnende dienen voor scheép molen, timmer- en wagenwerkcnalsook voor iuypers. NOTA De vergadering aen n° 1. EN TEN TWEEDEN, iinmediatelyk naer het eyndigen der verkooping Booroen, ter herberg en brauwerie, genaemd Sint-Barbara bewoond en gebruikt by sieur Engel-Albert van Eecke ter plaets van Langemarck. i° 202 extra schoone en zwaere in de schors geteekende Plantsoenen ten meerderen deele lyste- Jboomenzeer gedienstig voor latte-splyters staende in de partie bosch hiervooren, toebe hoorende sieur Bossaert, verdeeld in twee koopen. Eersten koop, van zuiden, gt Plantsoenen. Tweeden koop, noord aen den voorgaenden 111 Plantsoenen. Nota De taillie word gereserveérd voor den eygenaer. 2® De taillie ond zeven jaren met 175 schoone en zwaere in de schors geteekende Plantsoenen staende op eene pattie boschland, grcot 1 hectare 54 aren 4" centiaren, toebehoorende den heer advocaet Carpentier te Yperen, gelegen binnen de geraeente Langemarck, in de genaemde Pilckem- Bosschen, dichte iegens de vaorgaende partie bosch i zynde de eerste partie van de Elf-geraeten, paelende van oosten oen de Dixmudestraet, van zuiden 't bosch mynheer Behaeghel, van westen 't zaeyland M. Struye, de«l der hofstede gebruikt door Petrus Degryse en van noorden den heer Proprietaris, verdeeld in de vier koopen of be- strekken, te weten Eerste bestek, van oosten met 4° Plantsoenen, Tweede bestek, west daer aen met 3g Plant soenen, Perde bestek west aen 't voorgaende met 34 Plantsoenen. En vierde bestek, west aen 't voorgaende met 62 Plantsoenen. 3° De taillie oud gelyke 7 jaren, met 73 schoone en zwaere in de schors geteekende Plantsoenen, groeyende op eene partie boschland genaemd de Langebeyte, groot 1 hectare 32 aren 3o centiaren, toebehoorende gemelden heer advocaet Carpentier gelegen binnen de gezeyde gemeente van Langemarck, op eenen kleynen afstand van Sinl-Jans ter Vonle paelende van oosten 't bosch M. Iweins, van zuiden de Beék- straet, van westen mevrauw de douairière Hyn- dericx en van noorden M. den doctor Reynaert, verdeeld in twee koopen of bestekken, te weten Eerste bestek, van noorden, met 3a Plantsoenen. .'1 Tweede bestek, zuid daen aen met, met 41 Plantsoenen. 4° De taillie ter elde van 6 jaren, met i3i schoone en zwaere Plantsoenen, groeyende op eene partie boschland, groot 1 hectare 32 aren 3o centiaren toebehoorende sieur Trissesoone, vader, te Stavel, gelegen binnen de gemeente van Bixscbote, weynig west van den Bixschote- molen, paelende van oosten en zuiden de pro- prieteyten van M. Elleboudt, van westen de gonne van Joannes Desmadryl en van noorden gemelden heer Elleboudt, verdeeld in dry koopen of bestekken, te weten Eerste bestek van noorden, met 40 Plantsoenen. Tweede bestek, zuid daer aen, met 48 Plant soenen. Derde bestek, zuid aen 't voorgaende, met 43 Plantsoenen. 5° Veertien koopen schoone en zwaere Eyken, konnende dienen voor scheép, molen- en timmer- werken, als 00k voor kuypers, in deze leste partie bosch staende. 6° Zeventien koopen schoone lepen-Boomen dienstig voor timmer-, wagen- en andere werken, staende in eene grasweyde toebehoorende en gebruikt by Joannes Vandenbroelelandbouwer te Sint-Jans hevens Yperen, gelegen binnen de gemeente van Boesinghe, langs het Sas-straetjen, noord-west by de Pilckem-kalsyde en op eenen kleynen afstand van d'herberg den Pislap. De volgende Boschwachters zullen de lief- hebbers de taillie, plantsoenen en boomen te verkoopen ter herberg sieur van Eecke, ter uit- zondering der laetst genaemde boomen, welke aile te vooren moeten bezigligd zyn, aentoonen, te weten Engel Desmedt, woonende op het gehugte Pilckem de bosseben numéros 1 en 2 Ignatius Vanderhaeghelandbauwer te Lange marck, den bosch n° 3, by welken hy il woonende, en Joannes Taccoen, den n° 4, by welken bosch hy insgelyks is woonende. Deze verkooping zullen gebeuren met' ge- woonelykcn tyd van betaelinge mits. door de koopers te stellende goede en welbekende mede— koopers en de bespreken gereet voldoende. 21. - 1. VERKOOPING VAN Geschoten van zeven jaren gelegen te Toebehoorende het Arm-Besteur van Nieuwkerke. Eersten loop. De taillie op 56 aren 44 centiaren 8 milliaren Boschgelegen te Nieuwkerke, in de Brouken l>y d'hofstede het West-Hof. Tweeden loop. De taillie op ig aren 11 centiaren Bosch, gelegen te Dranouter, op den Helleberg hy de Bontekattc, houdende aen den volgenden koop. Eerden loop. De taillie op 48 aren 11 centiaren Bosch, 00k gelegen te Dranouter, op den Helleberg by de Bontekatte, langs de straete van Nieuwkerke naer Belle, houdende aen den tweeden koop. De Verloopinge der JRosschenzal ge- houden zyn op den derden koopden Woensdag 6,a February i83g, ten een lier just naer middagmet tyd van be- talinge. De conditien van Verkoopinge, goedgekeurd door de permanente deputatie van den Pro- vincialen raed van AVestvlaenderenherusten ter inspectie der liefhebbers ten kantoore van den Notaris VERMEERSCHtôt Nieuwkerke en in het Secretariaet der Regeering van 't zelve gemeente, 23. - 1. A 4 P. °/o, MOYENNANT BONNE HYPOTHÈQUE. A s'adresser chez M. Poupart- Vienne, agent de la caisse des Propriétaires, rue de Dixmude, a Ypres. 17.-2. Y près. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4