BOOMEN, 4 ©©S'IT&IËÎIB&IBïr» 45,000 Francs Placer, avond 's middngs precics voordvacren tôt de naerschreven openbaere vcrkooping, te weten EERST, in eene partie bosch toebehoorende sieur Joannes-Baptiste Bossaert, landbauwer te Sint-Jacobs l>uilen perengelegen binnen de gemeente van Langemarck in de zoo genaemde Pilckem-bosschen noord-oost by deszelfs ge- bugtte, paelende van ooiten de kinderen Markey en van westen bet zaeyland der hofstede gebruikt door Petrns Degrysetoebeboorende mynheer Struye, den nomber van 37 koopen, schoone Eyk en-Booraen konnende dienen voiir scheép molen, timmer— en wagenwerkcn, alsook voor kuypers. NOTA De vergadering aen n° 1, EN TEN TVYEEDEN, immediatelyk naer bet «yndigcn der verkooping Boomen, ter berberg en brauwerie, genaemd Sint-Barbara hewoond en gebruikt by sieur Eogel-Albert van Eecke ter plaets van Langemarck. r° 201 extra schoone en zwaere in de scbors geteekende Plantsoenen ten meerdcren deele lyste- boomen zeer gedicnst'ig voor latte - splyters staende in de partie hoscli hiervooren, toebe boorende sieur Bossaert, verdeeld in twee koopen. Eersten koop, van zuiden, y 1 Plantsoenen. Twecden koop, noord aen den voorgaenden Ht Plantsoenen. Nota De taillie word gereserveérd voor den eygenaer. 1 2° De taillie oud zcven jaren met 175 schoone en zwaere in de scbors geteekende Plantsoenen staende op eene patlie bosckland, grcot 1 hectare 64 aren 4o centiaren, toebeboorende den beer advocaet Carpentier te Yperen, gelegen binnen degemeente Langemarck, in de genaemde Pilckem- Bosschen, diclile iegens de voorgaende partie boscb-, zynde de eersle partie van de Elf-gemeten, paelende van oosten oen de Dixmudestraet, van zuiden *t boscb mynbeer Bebaegbel, van westen 't zaeyland M. Struye, ded der bofstede gebruikt door Petrus Degryse en van noorden den beer Proprietaris, verdeeld in de vier koopen of be- atrekken, te weten Eerste bestek, van oosten met 4° Plantsoenen, Tweede bestek, west daer acn met 39 Plant soenen, Perde bestek west aen 't voorgaende met 54 Plantsoenen. En vierde bestek, west aen 't voorgaende met 6t Plantsoenen. 5° De taillie oud gelyke 7 jaren, met y5 schoone en zwaere in de scbors geteekende Plantsoenen, groeyende op eene partie boscbland genaemd de Langebeyte. groot 1 hectare 52 aren 3o centiaren, toebehoorende gemelden beer advocaet Carpentier gelegen binnen de gezeyde gemeente van Langemarck, op eenen kleynen afstand van Sint-Jans ter Vonte paelende van oosten 't bosch M. Iweins, van zuiden de Beék- straet, van w-esten mevrauw de douairière Hyn- dericx en van noorden M. den dpctor Reynaert, ■yerdeeld in twee koopen of bestekken, te weten Eerste bestek, van noorden, met 52 Plantsoenen. Tweede bestek, zuid daen aen met, met 4* Plantsoenen. 4° De taillie ter elde van 6 jaren, met i3r schoone en zwaere Plantsoenen, groeyende op eene partie boscbland, groot 1 hectare 32 aren 3o centiaren toebeboorende sieur Trissesoone, vader, te Stavel, gelegen binnen de gemeente van Bixschote, weynig west van den Bixscbote- molen, paelende van oosten en zuiden de pro— prieteylen van M. Elleboudt, van westen de gonne van Joannes Desmadryl en van noorden gemelden beer Elleboudt, verdeeld in dry koopen of bestekken, le weten Eerste bestek van noorden, met 40 Plantsoenen. Tweede bestek, zuid daer aen, met 48 Plant soenen. Derde bestek, zuid aen 't voorgaende, met 43 Plantsoenen. 5° Veertien koopen schoone en zwaere Eyken, konnende dienen voor scheép, molen- en timmer- werken, als 00k voor kuypers, in deze leste partie bosch staende. 6" Zcventien koopen schoone lepen-Boomen dienstig voor timiner-, wagen- en andere werken, staende in eene grasweyde toebehoorende en gebruikt by Joannes Vandenbroelelandhouwer te Sint-Jans nevens Y pertngelegen binnen de gemeente van Boesinghe, langs het Sas-straetjen, nourd-west by de Pilckem-kalsyde en op eenen kleynen afstand van d'herberg den Pislap. De volgende Boschwachters zullen de lief— bebbcrs de taillie, plantsoenen en boomen te verkoopen ter berberg sieur van Eeckc, ter uit— zoi dering der laetst genatmde booinenwelke aile te vooren moeten bczigtigd zyn. aentoonen, te weten Engel Desmedt, woonende op het gehugte Pilckein de bosschen numéros 1 en 2 Ignatius Vanderhaeghe, landbauwer te Lange marck, den bosch n° 3, by welken hy is woonende, en Joannes Taccoen, den n° 4, by welken boscb hy insgclyks is woonende. Deze verkooping zullen gebeuren met' ge- woonelykcn tyd van betaelinge mils door de koopers te stellende goede en welbekende mede- koopers en de bespreken gereet voldoende. 21. - 2. KOOPDAG VAN EXTRA GROOTE IEPEN, EYKEN en ABEELEN Dienstig tôt allerley soort van werken 9 mitscaders van zeer schoone BOSCHTAILLIEN met geteekende plantsoenen Op Donderdag 3t«n January i83y, ten een uere naer middag precies, ter herberge de Sterre gehouden door sieur Depuydt lot Oostvleteren gehuchte den Kortenkeer, zal er door het mi- nisterie van den Notaris DEBOO, tôt het zelve Oostvleteren residerende, publiek en la hausse verkocbt worden. Ten eersten. De boomen toebehoorende aen het Armgesticht van Oostvleteren, te weten GEMEENTE WESTVLETEREN. Op bet hofstedeken gebruykt by Pieter Derycke, digte aen de Loostraet en de berberg de Kustplaets. 21 koopen Icpen-boomen. GEMEENTE OOSTVLETEREN. Op eene partye boscb langs de Nieuwestraet, genaemd de 4 Gemeten aen den zuydkant. - 3 koopen Eyken-boomen. Op eene partye boschgenaemd de Zeven- Lynen, palende noord aen den Kattooren. 2 koopen Eyken-boomen. Op eene partye zaeyland, gebruykt by sieur Jacobus Deblock, langs zyne dreve gaende naer zyne hofstede. 1 Eyke. Op eene partye gras gebruykt by sieur Charles Dequekersmid genaemd het Verbrande- Bo'imgaerden langs de calchiede van den Kor tenkeer na Elzendamme. - 7 koopen Iepen-boomen. Op eene partye gras gebruykt by sieur François Bossaert, agter het huys van vidua Merleveie digte aen den steenwcg. 3 koopen boomen. Ten tweeden. De taillie met geteekende plantsoenen voor den ontbloot van te Maerte i83y, staende op de biernaer uytgedrukte Bos schen, competerende aen het Armgesticht van Oostvleteren, te weten GEMEENTE OOSTVLETEREN. Eersten Koop. De taillie oud 7 jaren, met 205 geteekende plantsoenen, op eene partye bosch, groot 45 aren 44 centiaren, gelegen in Oostvleteren, strekkende oosl en west, palende west het gras van François Flahou en noord aen mynbeer V anmerris Tweeden Koop. De taillie oud 7 jaren, met 48 geteekende plantsoenen, op eene partye bosch, groot 22 aren 70 centiaren, in Oostvleteren, palende zuyd aen het Nazareth te Ypre. Derden Koop. De taillie oud 7 jaren, met 206 geteekende plantsoenen, op eene partie bosch, groot 8g aren 88 centiaren, in Oostvleteren, strekkende zuyd en noordpalende zuyd aen de Nieu westraet. Vierden Koop. En de taillie oud 7 jaren, met i56 geteekende plantsoenen, op eene partie boscb, groot 56 aren 88 centiaren, in Oost vleteren, strekkende oost en west, palende oost 't gras van M. Vandenpeereboom en west boscb van jolfrouw Liefooghe. Nota. Sieur Petrus-Ignatius Mazereel boschwachter tôt Oostvleterenzal de voor- schrevene Bosschen de liejhebbers aentoonen v Deze verkoopinge zal gebeuren met tyd van betaelinge mits stellende goede en bekende borgen, en betaelende gereed het bespreek. a5. - 2. A 4 P. °Jo, MOYENNANT BONNE HYPOTHÈQUE. A s'adresser chez M. Poupart- Vienne agent de la caisse des Propriétaires, rue de Dixmude, a Ypres. 17.-3. Y près. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4