ZAEILAND AVIS. Eyken en Essclien Mis-à-prix 580 fr. PLANTSOENEN, 4 TE LANGEMARCK. 9° "Vingt—et—nn ares 90 centiares de fonds bâti et labour Bas-Warnêtontenu en ar- rentenient par le sieur Louis Ghesquiere. 54. - x. TE KOOPEN 33 ÎLllïïGSm&lCÏ, VRYDAG eenten Maerte i85q, ten 2 ureri nacr midJag, ter herberg genaemd bel Hoeksken bewoond door Vitalis Maerten, ter plaets van Langemarck, zal'er in 't openbaer verkogt worden de naerschreven Boschtaillie en Plant soenen, alsook scboone en zwaere Eyken, dienstig voor molen-, kuyp-, timmer- en ander werken, toedies nog Abeelen en Esschen Boomen, te wcten ZONNEBEKE. F.ersten Koop. De taillieoud 8 jaren groeyende in eene partie boschlandgroot 1 hectare 52 aren gelegen in de gemeente Zonnebeke, by 't bof.tedeken Francisais de S/nedtea aen d'ilacne- beke. LANGEMARCK. Tweeden Koop. De faillie met 55 gcteekende plantsoenen staende op y5 aren 5o centiaren boscb genaemd de Hoekskens in de VVyngaerd- Losschen le- Langemarckpaelende van zuyden 't zaeyland kinders Callewaert en van oosten den bosch kinders Pieter Donck. Derden Koop. Item met S'j plantsoenen in eene partie busck genaemd de Zeven Lynen gelegen in de gezegde VVyngaerd-bosscben te laingematck paelende van noorden den 't Lynde bosch en van zuyden 't gras weduwe Jacobus Nullet. Vierden Roop. De faillie met 5o plant soenen in eene verbappende partie boschland, groot 44 aren 10 centiaren, gelegen in de Pi le— kem-bosschen te Langemarck boudende aen de grazingen hofstede P.-J. Beernaertde landen vau wylen den Notaris Comyn en 't boscb joufv. de Shelcke. Vyfien Koop. De faillie met 11 plantsoenen groeyende in 't Abeele bosch groot ontrent 60 aren gelegen te Langemarck, paelende van zuyden aen de Langemarck-straetvan oosten noorden en w est en d'hofstede landen P.-J. Liejooghe. In dezen Bosch zyn'er 10 koopen Eyken. Zesden Koop. De taillie en 225 plantsoenen in een gedeelte van 't boscb genaemd de Paepe tien gemeten, groot 1 hectare 4° aren gelegen te Langemarck in de VVyngaerd-bosschen, pae lende aen den boscb P. Pannetier, de Wyn- gaerd-straet en 't land hofstedcken kinders Antone Callewaert, verdeeld in 7 bestekken, beginnende ten zuydkente. BOESINGHE. Jll/ îHl'K: i U ni» CO Zevensten Koop. Acbt esseben boomen gereguleerd in 5 koopen staende in de singel— baegen eener partie zaeyland gebruykt door sieur Jacobus Liebaertgelegen in Boesingbe oost over den vaerd, by 't huys van Pieter Ver- haeghe en aen de straet van Pilckem na Boesingbe. St-JAN Pilczeb. Achsten Koop. Eenen schoonen abeel dik q voet en lang 5o voet in de bedryfweyde van dito sieur Liebaert by d'berberg genaemd Pilc kem, alleenelyk de straet daer tusschen. BOESIXCIIE. Negensten Koop. 108 Plantsoenen getee- kend in 88 aren 20 centiaren boschland gelegen in 't gezegde Boesinghetusschen de Poelstraet en die van Pilckem na Boesingbe, oost d'hofstede vidua Pieter Baelde voor been Pieter Debergh en noord 't hofstedeken Cnockaert. In dezen laetsten Bosch zyn'er 16 koopen Eyken. LANGEMARCK. Tiensten Koop. Het bakhout en 57 ge- teekende plantsoenen groeyende in eene partie bosch groot 88 aren 20 eentiaren gelegen in de Pilckem-bosschen te Langemarck, abouterende van oosten de bosschen wylen den Notaris Comyn en M. Bieswalzuyd en west de landen dito beer Bieswal, nog west den discb van St-Jan en noord M. Vergeelzoone en den disch Boesinghe. Voords zyn'er 00k in deze partie Bosch i5 koopen Eyken. Nota. Francis van Hoi>e, boscbwagter in de gezegde Wvngaerd-bosschen, zal de lief- bebbers ailes aentoonen. Dezen koopdag zal gehouden worden met langen tyd van betaeling, beboudens door de koopers te stellen goede, wel bekende en in het Arrondissement van Yperen gebuysveste mede- koopers ten genoegen van meester C 0 M Y N Notaris, ter verblyfplaets van Langemarck. 55. - 1. SCH00NE PATRIMONIEELE en TE KOOPEN ontfangen verhoogen en doen de Définitive Toeavyzing Zaterdag i6en Maerte daernaer 00k ten 5 tiren nainiddag, ter herberg ge naemd den Olipbant, bewoond door Franciscus de Roo, aen de oostzyde der Dixmude-straet, te Yperen zal'er in 't openbaer te koopen aengeboden worden LANGEMARCK. Eersten Koop. Een huis zvnde van ouds eenen schoonen en wel gekalanten vettewary laken en ander winkel en 00k door zyne ge- legendbeid zeer wel geschikt voor herberg of wel tôt uitoeffenen van aile ander bedryf, toedies eene houtlogie en 8 aren 4o centiaren erf daermedegaendegestaen en gelegen ter plaets van Poelcapelle, gemeente Langemarck, bekend by het plan cadastral sectie D, nummers 4o en 41 pal en de van oosten het huis en erf Ferdinand Doomszuid de kalsyde van Yper op Bruggewest 't huis en erf van Joannes Vanderhaeghe en den hof van Jacobus Vanacker, en noord den eigendom weduwe en kindereri Jacobus Vanisacker. Gebruikt door Jan-Baptiste Vanacker. Tweeden Koop. Een huis ten dienste van twee woonsten benevens 5 aren 67 centiaren erf daermedegaendeal bekend by plan cadastral sectie E, nummers 6a5, 624, 625 en 626 00k gelegen te Langemarck ter gezegde plaets van Poelcapelleabouterende van oosten 't gras mynheer Louis-Bernard Comyn te Roozebeke, zuid en west den eigendom van Joannes Bentein, te vooren de kinderen d'heer Soenen en noord het huis en erf van mynheer Louis Soenen en eenen vryen uitweg tôt aen de kalsyde van Yper na Brugge. De woonste van zuiden is zonder pacht gebruikt door Joseph Roose. En de gonne van noorden is ledig en onhewoond. Derden Koop. Eene partie zaeiland, groot by titel 55 aren 53 centiaren eu volgens plan cadastral sectie C, nummer 8o5, 47 aren 5o centiaren gelegen te Langemarck, weinig west van Poelcapelle, abouterende van zuiden en noorden mynheer Amand Comyn, west Léonard Boury en noord een straetjen van den vryen bosch na den Wa'leniolen gebruikt door gezegden Jan-Baptiste Vanacker, Deze verkooping zal gebeuren op het gewin van Instel penningendoor het ampt van meester Servatifs-Idesbaldus COMYN, Notaris te Langemarck ten wiens kantoore zyn berustende de voorvvaerden en titelen van eigendom. 5i. - 2. Met het houden van twee zitdagen zonder meer) waeraf den eersten tôt den Instel zal dienen Donderdag 28e11 Februarius »83g, ten 5 uren namiddagten herberg genaemd 't Smisken bewoond door Joannes Haspeslag ter plaets van Langemarck, en den tweeden tôt En vente chez Lambin et Fils, imprimeurs) rue de Bailleul, n° 6Ypres, Analectes historiques, ou documents ine'dits, pour l'his toire des faits, des mœurs et de la littérature, recueillis et annotés par M. le docteur h Glay, Paris, i858, in-8*, broché, 5 francs. 52. - 2. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4