tSffoeeràch&odcfi en ZAEÏLANDEN, IX il ET OPEXCAER TE KOOPEN. 3 gemeten paelende rondom aen de landen van de hofstede gebruykt door Pieter Ducouran eu aen den eersten koop. Derden en lesten lovp. Twee perceelen zaeyland te zanien groot 2 hectares 21 ares 65 centiares of 5 gemeten 19 roeden paelende oost en noord de landen van de kinderen Markey en consoorten, zuyd boom- gaerd van mevrauw de Carnin tôt Brugge en zaeyland van sieur Pieter-Ludovicus van Eecke tôt Pollynchove, vvest zaeyland van mevrauw de Carninnog west en noord de landen van het hofstedeken toebehoorende de weduwe Jteudt tôt Pollynchove. De voofschreven Goederen zyn gebruykt tfoor het slerfhuys van sieur Franciscus Deraveom handslag met het scheiren de vrugten van den aenstaenden Ougsten pullen verkogt zyn kragtens regterlyke au- torisalieten overslaen van den heer Fre- deregter van het kanton van Haringhe door het ambt van den Notaris FLOOR fer residentie varï Loo. De veylcotidilien met de bewyzen van eygeudom, berusten ten inzage der gegadigde, jeu kantoore van den zelven Notaris FLOOR, en dieswegens zyn aile inlichtingen te bekomen ten kantoore van den Notaris DE CAEtôt Alveringhem. 112 - 1. SCIIOONE PATRIM0N1ÉELE onroerende G 0 13 E II E E EST A EN DE IN GOBDB alsook ekn WOONBUIS MET DAER MEDEGAENDE ERF al cel6gen te Met het houden van twee zitdagen, wanof den isUn tôt den Instel dienen zal, Donderdag i3ea Juny 1839, en den tweeden tôt de Définitive Toewyzing Donderdag 4e" July daer naer, t'elkens ten 3 ueren naeiniddag, ter herberg en brauwerie genaemd S'-Barbara, bewoond door sieur F.ngel-Albert van Eecke, ter plaets van Langeùiarckzal'er in het openbaer te koope aengeboden wordende volgende onroerende Goederen, te weten Eersten koop. - - Eene partie gras, strekkende zuid en noord, een weynig draeyende ten zuideynde, en happende ten westkante, pae lende vau oosten 't zaeyland van M. Biesival gebruykt door Amandus Liebaert, van zuiden den meersch onder den volgenden koop en den gounen van den heer advôcaet Carpentier te \peren, bestophaege hier medegaende", en op half dyksken, van westen den boonigaerd van s'enr Louis-Eugène Bossaert, de haegè alhaer medegaende, en van noorden d'hofplaets van den zelven Louis-Eugène Bossaertde bestophaege met ordinaire vrydom afgaeude, groot 86 aren 209 milliaren. Tweeden koop. Zuid aen den voorgaenden koop, een partieken meersch, strekkende oost en west, draeyende in diverscbe plaetsen, ten zuidkante, aboutereude van oosten den meersch van M. Bieswal, gebruikt door Amandus Liebaertseparéerende op laene, van zuiden 't gras en hovenierhof van den zelven heer Bieswalde bestophaeghe en het bout daer buiten hier afgaeude, van westen den meersch van den heer advôcaet Carpentier separéerende op dyksken, en van nortrden den voorgaenden koop, groot i5 aren 818 milliaren, EERSTE MASSE. De twee voorschreven koopen zamert uitmaekende in lande, eene hoeveelheyd van 1 hectare 27 milliaren zullen 00k by verzaemeling le koope aengeboden worden. Derden koop. Weynig west van voor- gaende, 1 hectare 34 aren ûi centiaren gras, paelende van oosten sienr Louis - Eugène Bossaert, op leegtc, van zuiden M, Levaleye van westen het zaeyland onder den eerst- volgenden koop, noch. west 't bosch uytmaek,ende den vyFden koop, en van noorden M. Karel Schottey-Bossaértnotaris te Dixraude. Fierden koop. Eene partie zaeyland der grootte van £6 aren 44 centiaren paelende van oosten den lestvoorgaenden koop, van zuiden den eerstvolgendcn koop en gemelden heer Karel Scholtey, vau westen ■'t zaeyland onder den zesden koop, en van noorden nog genaemdeu heer Scholtey, Fyfden koop. Een perceel bosch in- houdende 4o aren 43 ceniiaren, aboulerende van oosten 't gras onder den derden koop van zuiden M. Levaleyevan westen M. Karel Schottey-Bossaert en van noorden den lestvoorgaenden koop. Zesden koop. Een hectare 35 aren 53 centiaren 4 milliaren zaeyland, genaemd het Kwaedestukstrekkende in het geheele zuid en noord, paelende van oosten den voorgaenden koop en het bosch van M. Karel Scholtey voornoemd, van zuiden M. Bieswal, gebruik Amandus Liebaert, van westen 't zaeyland van sieur Louis-Eugène Bossaert en kinderen, en van noorden nog gemelden heer Schottey- Bossaert. TWEE DE MASSE. De vier laetste koopen l' zamen uit maekende in lande eene grootte van 3 heclaren 86 aren 61 centiaren't milliaren, zullen 00k by accumulalie te koope gepre- sentéerd worden. Zevensten koop. Eene schoone partie zaeyland groot 2 hectaren 24 aren o3 centiaren, paelende van oosten sieur Pieter van Isacker- Markey, deheeren Francis Decoene, Levaleye en T gebruik Joannes Hebbenvan zuiden de Poperingstraet leydende van Langemarck plaets naer Pilckem,en M .Levaleye voornoemd, van westen d'erfgenaemen M. Delimon-Sleen- brugghe, gebruykt door Pieter-Joannes Fer- slraete, en 't land sieur Louis-Eugène Bossarrl, Van noorden den zelven sieur Bossaert en d'erfgenaemen M. Delimon - Sleenbrugghe gebruikt door dito Verslraele. Achlsten koop. Eene andere partie zaey land genaemd de Lampernisse, groot 1 hectare 23 aren 269 milliaren, strekkende oost en west, verhappende ter zuidzvde, paelende van oosten en ten deele van zutdep de zaeylauden der erfgenaemen wylen M. Delimon-Sleen- brugghex gebruikt door Fs,rstraçtejiog zuid naest den westen 't gonne van Francis S'amyn, gebruikt door Pieter Joannes Delurck, en 't gras van den zelven Samyn, van westen den nog genaemden Samyn en vau noorden het Moleustraetjen. - TOTALE MASSE. De aclit voorschreven koopen t' zamen uitbrengenile in lande eene grootte van 8 heclaren 33 aren 66 centiaren 90 milliaren gelegen binnen de gemeente van Langemarck weynig west van deszelj's plaetszyn ge bruikt door den vooreH genaemdèn sieur Lonis-Ëugèue Bossaert, met recht van pàcllt tôt en met eersten Oclober 1816, ten jaer- lykschen pryze van 492 francs 53 centimert, en zullen 00k by zamenvoeging te kooph aengeboden worden. Negenslen koop. En eyndelinge een huis ten dienste van twee woonstenmet 3 aren 822 milliaren landserve, strekkende ge- melde erve zuid en noord, aboutéerende van oosten Pieter Derille, zoon van Joannesvan zuiden de straet leydende van Langemarck naer Yperen en Boesinghe, van westen den behuisden grond erfgenaemen Francis JFoussen en van noorden 't gras van de zelve. Gebruikt door den eygenaer van diet'e Karel-Josephus Vanhove en Dominions Accou, omme by den kooper daer aen haïul te slaen met eersten Mey i84o. Deze verkooping zal gebeuren onder het gewin van Instel- en Ferhoogpinningen door het ministerie van Mter DELAV1E, Notaris, residéerende te Poelcappelle, gemeente Lange marck, ten wiens kantoore de veylconditicn met eygendomstitelen ter inzaege van een ider zyn bernstende. 113. - 1. AVIS. Le 8 Juin 1839 midi, le Conseil d'Admi nistration supérieure du 1" régiment de Chasseurs h Cheval a Ypres, mettra en Adjudication publique la Fourniture des Fourrages verts l'écurie (trèfle ordinaire), qui seront nécessaires pour les chevaux, pendant la saison courante. Les Soumissions, dûment cachetées, seront reçues au bureau du Capitaine Quartier-Maître, où l'on peut prendre connaissance des con ditions, tous les jours non fériés, de 10 h 12 heures. Ypres, lé premier Juin 1809, 114. - 1.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 3