HUYS, HOFSTEDE 4 RENTE. Un jeune CHIEN berger bâtard pelage roux foncé, la queue plus pâle et en plumet, a été perdu, h Lédeghem, dans la matinée du jeudi, 9 mai, i83g. On est prié d'en donner des nouvelle, le cas échéant, au pro priétaire, Charles Pattoufermier, a Pas- schendaelequi paiera tous frais de nourriture et autres que cette remise pourrait occasionner, ut. - 2. SCIIOON virnœ wi®d«h» Slpa&yûuulencsfôaeijgraé EN RENTE OPENBAER TE VERKOOPEN BINNEN LOO. Waer van den Instel zal gebeuren op Donderdag 20"0 Junius 1839, en den Over- slag op Donderdag 4®n Julius daer naer Retiens len twee ueren naer middagin de herberg het Stadhuys, binnen Loo. LOO STAD. Eersten koop. Een schoon huys hebbende verscheyde beneden- en boven-karuers, besloten koer en hovenierhof daer agter, te zaruen groot in oppervlakte 4 ares 56 centiares of 5a roeden staende aen de znydzyde van de Weststraet, palende oost het huys en grond van den heer de Witle en noord het huys eu grond van sieur Mantel Lestmael bewoond door sieur Engelbertus Vereeckeom handslag met de betaeling van den verkoopprys. GEMEENTE VAN LOO. Zes hectares 3 6 ares 13 centiares of i4 gemeten i5g 172 roeden) hofplaels boomgaerd, vette weyde en zaeylanden, ge- bruykt door sieur Ivo Vereeckemet regt tôt eersten Oclober 185 2, aen den prys van 537 francs 5o centimes by jaere boven de publyke las te n} verdeeld in de 7 volgende koopen. Tweeden koop. Den helft waer van den wederhelft toebehoord aen de kinderen en kleyukinderen van sieur llenricus-Andries Vereecke, van 36 ares 92 centiares (of 253 roeden wezende het Nederhof van de hofstede hewoond door dito Ivo Vereeckeschelfhof van noorden en singel van oostenmet de schuere en hebbende twee dosch-vloeren, dryf- vakken en uytlaeten van westen en van zuyden daer aen, met dezen helft gaende. Derden koop. West daer aen 97 ares 62 centiares of 2 gemeten 69 roeden boom gaerd palende west de straet leydende van de groote Kruysstraet naer de Busckbrugge met het oosteynde de 2e en 5' koopen zuyd de fainillie van de Woude en noord de 4* eu 6e koopen. Vierden koop. Noord aen den 3®n koop, een hectare 18 ares 19 centiares of 2 ge meten 210 roeden) vette weyde, palende oost den 5®n koopjoufvrauw de weduwe Vandermeersch tôt Merckem en den volgenden koop, west de zelve straet en noord mevrauw de Baronne de Juigny de Pamele tôt Doornyk. Vyfden koop. Oost aen den 4®n koop, 38 ares 52 centiares of 264 roeden) zaeyland, palende oost den volgenden koop, zuyd den 2" koop, west den 3®" koop. Zesden koop. Oost aen de koopen 2 en 5, een perceel zaeyland verhappende zuydvvaert tôt aen den 8®" koop, groot 1 hectare 96 ares 70 centiares of 4 genieten i48 roeden), fialende oost den volgenden koopnoord de anden van de weduwe Vandermeersch en mevrauw de Baronne de Joigny de Pamele. Zevensten koop. Oost daer aen een ander perceel zaeyland groot 81 ares 42 cen tiares of 1 gemet 248 roeden palende oost sieur Blanckaert tôt Hoogstade op half gragt en paele, zuyd den volgenden koop en noord boomgaerd joufvrauw de weduwe Vander- meersch. Achlslen koop. Zuyd daer aen eene weyde groot 78 ares 22 centiares of 1 gemet 236 roeden palende oost weyde sieur Blanckaert zuyd de famillie van de Woude de volgende hofstede en het Bureel van Weldadigheyd van Loo. NOG GEMEENTE VAN LOO. Eene welbstimmerde Hofstede groot i4 hectares 87 ares (of ha gemeten gebruykt met de koopen 14 en 1 5 door sieur Norbertus- Cornelius Caes, met regt lot eersten Oclober i852, le zamen aen den prys van 823 francs by jaere, de zelve hofstede verdeeld in de 5 volgende koopen. Negensten koop. De hofplaets met al de huyzingen, schuer en stallingen hovenierhof, boomgaerd, gras en zaeyland, te zamen groot agtervolgens cadaster tôt 3 hectares 12 ares 16 centiares, paiende oost den volgenden koop, zuyd den 1 ien koopwest het Bureel van Weldadigheyd van Loo, de voornoeinde straet en de famillie van de Woude, noord de zelve en het Bureel van Weldadigheyd van Loo. Tienden koop. Een groot perceel zaey land groot volgens cadaster 2 hectares 83 ares 5o centiares en de welke ter oostzyde ligt een perceelken zaeyland toebehoorende joufvrauw Devisch tôt Alveringbem, palende oost de famillie van de Woude en het Bureel van Weldadigheyd te Loozuyd den 12®" koop, west den 9°" koop en noord den 8e11 koop. Elfslen koop. Zuyd aen den g®0 koop 2 hectares 80 ares 20 centiares hooy-en wey- landen, palende oost de 10°, 12e en 13e koopen, zuyd en west naer het zuyden de weyde van de erfgenamen mejouf rauw Georgine Deman, nog west maeygras van het burgerlyk Godshuys te Loo, noord den g®" koop. Twaelfsten koop. Oost aen de koopen 10 en 11, twee perceelen vette weyde, te zamen groot 1 hectare 91 ares 60 centiares palende oost de famillie Vereeckeen het Bureel van Weldadigheyd te Loo, zuyd den volgenden koop, west de 10® en n« koopen, noord den ion koop en het Bureel van Welda digheyd te Loo. Dertienden koop. Zuyd daer aen en zuyd aen de weyde van het Bureel van Weldadigheyd van Loo 3 hectares 35 ares 3o centiares hooy- en weylanden palende oost den Beverdyk-vaerd den volgenden koop en weyland van mevrauw de Baronne de Joigny de Pamele zuyd den zelven vaerd en de weyde van Pieter Noterdamme tôt Loo, west de 11e en 12' koopen, noord den 12" koop en de weyde van het Bureel vau Weldadigheyd te Loo. De 5 leste koopen uylmakende de zelve Hofstedezullen 00k by verzameling opge— roepen zyn. De zelve Hofstede zal verkogt wezen onder last van te dienen, te beginnen met 2 1n Maert i83g, eene jaerlyksche lyfrente van 108 francs 84 centimes ingesteld op het hoojd in leven van Francisca Vereecke, dienslmeyd toi Loooud 47 jaren. Veertienden koop. Een perceel weyde groot 87 ares 55 centiares, palende oost den Beverdyk-vaerd, zuyd weyde mevrauw de Baronne de Joigny de Pamelewest en noord den i3n koop. GEMEENTE VAN RENINGHE. VyJtienden koop. Een perceel maeygras groot 76 ares g4 centiares, palende noord en oost de niaeygrazen van de famillie Huuglie le Yperen, zuyd maeygras M. Vanhoobrouck de Moreghemnoord maeygrazen Charles Delva te Reninghe, M. de Ghelcke tôt Yperen en de Burgerlyke Godshuyzen aldaer. Zeslienden en lesten koop. Eene eeuwige lastelyke rente bedragende in kapitael tôt 1,100 francs a 5 p. "j„ en alleenelyks aen 4 1/2 ten honderdenalswanneer de verloopen be- taeld zyn binnen de drie maenden naer den vervaldag, bepaeld op i5DOctober, verschuldigd door Caro/us Mantel tôt Loo en Maria Vroome zyne huysvrauw, bezet op hun huys, grond en hovenierhof, staende aen de zuydzyde van de Weststraet binnen Loo, De licitatie Verkooping der voorschreven Guederen is geoctroyeerd door den Regtbank van eersten Aenlegzitling lioudende tôt Veurne, by vonnis verleend op rekweslin date 10" Mey i83g, om te gebeuren door het ambt van den Notaris F L 0 0 R ter residenlie van Loolen overstaen van den heer Vrederegler van het kanton van Haringhe. De Verkoopvoorwaerden met de bewyzen van eygendomberusten ten inzage der ge- gadigde, ten kantoore van den zelven Notaris FLOOR. 109. - 2. Yprès. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Placevis-a-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4