AVIS. LANDGOEDEUEX (4) Eersten loop- Eene partie gras, strekkende zuid en noord, een weynig draeyende ten zuideynde, en happende ten westkante, pae- lende van oosten 't zaeyland van M. Bieswal gebruykt door Amandus IAebaert, van zuiden den meersch onder den volgenden koop en den gonnen van den beer advocaet Carpentier te Yperenbestophaege hier medegaende, en op half dyksken, van westen den boomgaerd van sieur Louis-Eugène Bossaert, de haege alhaer medegaende, en van noorden d'hofplaets van den zelven Louis-Eugène Bossaertde bestophaege met ordinaire vrydom afgaende, groot 86 aren 209 milliaren. Tweeden loop. Zuid aen den voorgaenden koop, een partiekcn meersch, strekkende oost en west, draeyende in diversche plaetsen, ten zuidkante, abouterende van oosten den meersch van M. Bieswalgebruikt door Amandus Liebaertseparéerende op laene, van zuiden 't gras en hovenierhof van den zelven heer Bieswal, de bestophaeghe en het hout daer buiten hier afgaende, van westen den meersch van den heer advocaet Carpentier separe'erende op dyksken, en van noorden den voorgaenden koop, groot i3 aren 818 milliaren, EERSTE MASSE. De twee voorschreven loopen C zamen uitrnaekende in lande, eene hoeveelheyd van 1 hectare 27 milliaren zullen ool by verzaemeling te koope aengeboden worderu Derden loop. Weynig west van voor- gaende, 1 hectare 34 aren 21 centiaren gras, paelende van oosten sieur Louis - Eugène Eossaert, op leegte, van zuiden M, Levaleye van westen het zaeyland onder den eerst- volgenden koop, noch west 't bosch uytmaekende den vyfden koop, en van noorden M. Karel Schottey-Bossaertnotaris te Dixmude. Fierden koop. Eene partie zaeyland der grootte van 76 aren 44 centiaren paelende van oosten den lestvoorgaenden koop, van zuiden deu eerstvolgenden koop en gemelden beer Karel Schottey, van westen 't zaeyland onder den zesden koop, en van noorden nog genaemden beer Schottey Fyfden koop. Een perceel bosch in- houdende 4o aren 43 centiaren, abouterende van oosten 't gras onder den derden koop van zuiden M. Levaleyevan westen M. Karel Schottey-Bossaert en van noorden den lestvoorgaenden koop. Zesden koop. Een hectare 35 aren 53 centiaren 4 milliaren zaeyland, genaeind het Kwaedestukstrekkende in het geheele zuid en noord, paelende van oosten den voorgaenden koop en het bosch van M. Karel Schottey voornoemd, van zuiden M. Bieswal, gebruik Amandus Liebaertvan westen 't zaeyland van sieur Louis-Eugène Bossaert en kinderen, en van noorden nog gemelden heer Schottey- Bossaert. TWEEDE MASSE. De vier laetste loopen t' zamen uit- maekende in lande eene grootte van 3 hectaren 86 aren 61 centiaren 4 milliaren zullen ool by accumulalie te loope gepre- sentéerd worden Zevensten koop. Eene scboone partie zaeyland groot 2 hectaren 24 aren o3 centiaren, paelende van oosten sieur Pieter van Isacker- Markey, de heeren Francis Decoene, Levaleye en 't gebruik Joannes Hebbenvan zuiden de Poperingstraet leydende van Langemarck plaetsnaer Pilckem,en M .Levaleye voornoemd, van westen d'erfgenaemen M. Delimon-Steen- brugghegebruykt door Pieter-Joannes Fer- straete, en 't land sieur Louis-Eugène Bossaert, van noorden den zelven sieur Bossaert en d'erfgenaemen M. Delimon- Steenbrugghe gebruikt door dito Ferstraete. Achlsten koop. Eene andere partie zaey land genaemd de Lampernisse, groot 1 hectare 23 aren 25g milliaren, strekkende oost en west, verhappende ter zuidzyde, paelende van oosten en ten deele van zuiden de zaeylanden der erfgenaemen wylen M. Delimon-Sleen- brugghe, gebruikt door Ferstraetenog zuid naest den westen 't gonne van Francis Samyn, gebruikt door Pieter-Joannes Deturck en 't gras van den zelven Samyn, van westen den nog genaemden Samyn en van noorden het Molenstraetjen. TOTALE MASSE. De aclit voorschreven loopen tzamen uitbrengende in lande eene grootte van 8 hectaren 33 aren 66 centiaren 90 milliaren, gelegen binnen de gemeente van Langemarck, weynig west van deszelfs plaetszyn ge bruikt door den vooren genaemden sieur Louis-Eugène Bossaert, met recht van pachl toi en met eersten October i846, ten jaer- lykschen pryze van 4g2 francs 53 centimen, en zullen 00k by zamenvoeging te koope aengeboden worden. Negensten koop. En eyndelinge een huis ten dienste van twee woonstenmet 3 aren 822 milliaren landserve, strekkende ge- melde erve zuid en noord, aboutéerende van oosten Pieter Derille, zoon van Joannes, van zuiden de straet leydende van Langemarck naer Yperen en Boesinghe, van westen den behuisden grond erfgenaemen Francis IVoussen en van noorden 't gras van de zelve. Gebruikt door den eygenaer van diere Karel-Josephus Vanhove en Dominicus Accou, omme by den kooper daer aen hand te slaen met eersten Mey i84o. Deze verkooping zal gebeuren onder het gewin van lnstel- en Ferhoogpinningen door het ministerie van M*" DELA VIE, Notaris, residéerende te Poelcappelle, gemeente Lange marck, ten wiens kantoore de vevlconditien met eygendomstitelen ter inzaege van een ider zyn berustende. n3. - 2. Le 8 Juin i83g a midi, le Conseil d'Admi nistration supérieure du ier régiment de Chasseurs a Cheval a Ypres, mettra en Adjudication publique la Fourniture des Fourrages verts h l'écurie (trèfle ordinaire qui seront nécessaires pour les chevaux, pendant la saison courante. Les Soumissions, dûment cachetées, seront reçues au bureau du Capitaine Quartier-Maître, où l'on peut prendre connaissance des con ditions, tous les jours non fériés, de 10 a 12 heures. Ypresle premier Juin 1809. 114. - 2, SCHOONE openbaerlyk TE VERKOOPEN TE POLLYNCHOFE. Waer van den Instel zal gebueren op Donderdag 4en Julius i83g, en den Overslag op Donderdag i8en der zelve maend, t'elkens ten twee ueren naer middagin de herberg de Loobrugge tôt Pollynchove, gebruykt door sieur Chrisliaen. GEMEENTE VAN POLLYNCHOVE. i Eersten koop. Een perceel zaeyland groot 87 ares 55 centiares of 2 geraeten), zynde ontrent dryhoekig, jwelende oost en ten deele zuyd en noord de landen van de hofstede gebruykt door Pieter Ducourannog zuyd den volgenden koopwest de Broekstraet noord naer den westen zaeyland van mevrauw de baronne de Joigny de Pamele. Tweeden koop. Een ander perceel zaeyland, groot 1 hectare 3i ares 33 centiarse of 3 gemeten paelende rondom aen de landen van de hofstede gebruykt door Pieter Ducouran en aen den eersten koop. Derden en lesten koop. Twee perceelen zaeyland te zamen groot 2 hectares 21 ares 65 centiares of 5 gemeten 19 roeden paelende oost en noord de landen van de kinderen Markey en consoorten, zuyd boom gaerd van mevrauw de Carnin tôt Brugge en zaeyland van sieur Pieler-Ludovicus van Eecke tôt Pollynchove, west zaeyland van mevrauw de Carninnog west en noord de landen van het hofstedeken toebehoorende de weduwe Neudt tôt Pollynchove. De voorschreven Goederen zyn gebruykt door het sterfhuys van sieur Francisais Deraveom handslag met het scheiren de vrugten van den aenstaenden Ougslen zullen verkogt zyn kragtens regterlyke au- torisatieten overstaen van den heer Fre- deregter van het kanton van Haringhe door het arnbt van den Notaris FLOOIl ter residentie van Loo. De veylconditien met de bewyzen van eygendom, berusten ten inzage der gegadigde, ten kantoore van den zelven Notaris FLOOR, en dieswegens zyn aile inlichtingen te bekomen ten kantoore van den Notaris DE CAE, tôt Alveringhem. t12- 2» Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4