189 CHEVAUX. RENTE. ADMINISTRATION L'Enregistrement et des Domaines. VESTE PUBLIQUE 293 CHEVAUX iiieten 210 roeden) vette weyde, palende oost den 5*° koopjoufvrauw de weduwe Vandermeersch tôt Merckem en den volgenden koop, west de zelve straet en noord mevramv de baronne de Joigny de Pamele tôt Dooruyk. Niet ingesleld. Vyfden loop. Oost aen den 4en koop, 38 ares 52 centiares (of 264 roeden zaeyland, palende oost den volgenden koop, zuyd den 2°" koop, west den 3e" koop. Niet ingesleld. Zesden loop. Oost aen de koopen 2 en 5, een perceel zaeyland verhappende zuvdwaert tôt aen den 8°" koop, groot 1 hectare 96 ares 70 centiares of 4 gemeten i48 roeden), palende oost den volgenden koop, noord de landen van de weduwe Vandermeersch en jnevrauw de baronne de Joigny de Pamele. Niel ingesleld. Zevenslen loop. Oost daer aen een ander perceel zaeyland groot 8l ares 42 cen tiares of 1 geraet 248 roeden palende oost sienr Blanckaert tôt Hoogstade op half gragt en paele, zuyd den volgenden koop en noord boomgaerd joufvrauw de weduwe Vander meersch. Niet ingesleld. Achtslen lcoop. Zuyd daer aen eene weyde groot 78 ares 22 centiares of 1 gemet 236 roeden palende oost weyde sieur Blanckaert zuyd de famille van de JVoude de volgende hofstcde en bet Bureel van Weldadigheyd van Loo. Niet ingesteld. NOG GEMEENTE VAN LOO. Eene welbetinnnerde IIofstede groot i4 hectares 87 ares of 52 gemeten gebruykt met de koopen i4 en i5 door sieur Norbertus- Cornelius Caesmet regt tôt eersten October 1862, te zatnen aen den prys van 823 francs by jaere, de zelve hofstede verdeeld in de 5 volgende koopen. Negensten loop. De hofplaets met al de huyzingen, schuer en stallingen, hovenierhof, boomgaerd, gras en zaeyland, te zamen groot agtervolgens cadaster tôt 3 hectares 12 ares 16 centiares, palende oost den volgenden koop, zuyd den 11'° koop, west het Bureel van Weldadigheyd van Loo, de voornoemde straet en de famillie van de IVoude, noord de zelve en het Bureel van Weldadigheyd van Loo. Niel ingesleld. Tienden loop. Een groot perceel zaey land groot volgens cadaster 2 hectares 83 ares 5o centiares en de welke ter oostzyde ligt een perceelken zaeyland toebehoorende joufvrauw Devisch tôt Alveringhempalende oost de famillie van de IVoude en het Bureel van Weldadigheyd te Loozuyd den 12e" koop, west den 9'" koop en noord den 8cn koop. Niet ingesteld. Elfslen loop. Zuyd aen den 9e11 koop 2 hectares 80 arcs 20 centiares hooy- en wey- landen, palende oost de 10% 12" en 13e koopen, zuyd en west naer het zuyden de weyde van de erfgenaïuen mejoufvrauw Georgine Deman, nog west maevgras van het Burgerlyk Godshuys te Loo, noord den g"" koop. 1Met ingesteld. 3 5 Twaelfsten loop. Oost aen de koopen 1 o en 11, twee perceelen vette weydete zamen groot 1 hectare 91 ares 60 centiares palende oost de famillie Vereecle, en het Bureel van Weldadigheyd te Loo, zuyd den volgenden koop, west de io° en 11e koopen, noord den ion koop en het Bureel van Welda digheyd te Loo. Niet ingesteld. Dertienden loop. Zuyd daer aen en zuyd aen de weyde van het Bureel van Weldadigheyd van Loo 3 hectares 35 ares 3o centiares hooy- en weylanden, palende oost den Beverdyk-vaerd den volgenden koop en weyland van mevrauw de baronne de Joigny de Pamelezuyd den zelven vaerd en de weyde van Pieter Noterdamme tôt Loo, west de 11e en 12e koopen, noord den 12" koop en de weyde van het Bureel van Weldadigheyd te Loo. Niet ingesteld. De 5 leste loopen uytmalende de zelve Hojstede, zyn by verzameling niet ingesteld. De zelve Hofstede zal verlogl wezen onder last van le dienente beginnen met 2in Maert 1809, eene jaerlylsche lyfrenle van 108 francs 84 centimes ingesteld op het hoofd in leven van Francisca Vereecke, dienstmeyd tôt Loooud 4y jaren, Veertienden loop. Een perceel Weyde groot 87 ares 55 centiares, palende oost den Beverdyk - vaerd zuyd weyde mevrauw de baronne de Joigny de Pamelewest en noord den i3° koop. GEMEENTE VAN RENINGHE. Vyftienden loop. Een perceel maeygras groot 76 ares g4 centiares, palende noord en oost de maeygrazen van de famillie Huughe te Yperen, zuyd maeygras M. Vanhoobroucl de Moreghem, noord maeygrazen Charles Delva te Reninghe, M. de Ghelcle tôt Yperen en de Burgerlyke Godshuyzen aldaer. Niel ingesteld. Zestienden en lesten loop. Eene eeuwîge lastelyke rente bedragende in kapitael tôt 1,100 francs a 5 p en alleenelyks aen 4 1/2 ten honderden alswanneer de verloopen be- taeld zyn binnen de drie maenden naer den vervaldag, bepaeld op i5° October, verschnldigd door Carolus Mantel tôt Loo en Maria Vroome zyne huysvrauw, bezet op hun huys, grond en hovenierhof, staende aen de zuydzyde van de Weststraet binnen Loo. Niet ingesteld. De licitatie Verloopi.ng der voorschreven Goederen is geoclroyeerd door den Regtbank van eersten Aenlegzitting houdende tôt Veurne, by vonnis verleend op rekwest, in date 10° Mey 183g, om te gebeuren door het ambt van den No taris FLOOR 1er residenlie van Looten overstaen van den heer Vrederegter van het lanton van Haringhe. De Yerkoopvoorwaerden met de Lewyzen van eygendomberusten ten inzage der ge- gadigde, ten kantoore van den zelven Notaris FLOOR. i3i. - 1. DE &»V!EIR§» m En vertu d'une décision de monsieur le Ministre des Finances, le Receveur des Do- inaines soussigné, procédera, par le ministère du Notaire ÀNTON1SSENet en présence de Mr DEVADDER, sous-intendant militaire de 1™ classe, a Anvers, a la vente publique et définitive de 484 Chevaux de Trait et 5 Chevaux de Selleayant pour la majeure partie Vcige 4 8 ans, provenons du 2m" ré giment d'Artillerie, en garnison en cette ville. Cette vente aura lieu a 10 heures du matin, a l'Esplanade a Anvers, et en trois séancessavoir Le Mercredi 3 Juillet 1839, on adjugera 189 Chevaux. Le Mardi 9 i5o Et le Samedi i3 i5o CONDITIONS PRINCIPALES. La vente se fera au plus offrant et dernier enchérisseur, avec augmentation de 10 p, °/t pour tous frais. Le payement pourra se faire en trois termes, savoir un tiers comptant, un tiers a trois mois et le dernier tiers 6 mois de la date de la vente, sauf a fournir caution suffisante. Pour prendre communication du cahier des charges, s'adresser au bureau des Domaines, rue des Juifs, n' 1369. Anversle 19 Juin 185g. LE RECEVEUR DES DOMAINES, i3o. - 2. D. LAP. VENTE DE Appartenons ci la 3°" batterie montée du ier régiment d, Artillerieet de la io* batterie montée du 2mo régiment d'Ar tillerie, Ypres. i.B Le trois Juillet, 1800 trente-neuf, et ainsi de suite de cinq en cinq jours, savoir le 8, i3, 18 et 23 Juillet, a neuf heures du matinil sera procédé sur l'Esplanade, près de la porte de Bailleul, h Ypres, par le ministère du Notaire L A M B I N, audit Ypres, et en présence de MM. NAGELS, Receveur de l'Enregistrement et des Domaines et ST1ELLEMANSSous-Intendant Militaire de 1" classe, tous deux au même Ypres, a une Vente publique

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 3