WOONIIUYZEW GOEDEREN daer medegaende Srf, (4) P A TRI M OIS JE LE ffitjdchendaefe, de weduwe van sieur Joannes-Baptiste Jacques, te Wacsten, scbeedende op steenen paelen, van zuiden aen de straet leedende van d'Yper cal- cbiede naer Comen, van westen aen bet zaeiland van d'heer Volbrechten van noorden den voetweg genaerad le sentier de St-George, aen het zaeiland genaerad la partie des Broucques, competerende d'heer Jacques Boedt te Waesten, en aen het zaeiland van gezegden heer Volbrecht Gebruikt zonder recht van pagt door gezegde weduwe Jean-Baptiste Jacques, ten geringen pryie van 162 francs boven de contributien 'S jaers GEMEENTE VLAMERTINGHE. Derden Koop. Eene partie zaeiland groot volgens titel 85 aren 80 centiaren en volgens cadaster sectie J. n° 44o, 88 aren 80 centiaren s-2-go r. gelegen ter gemeente Vlamertingbe, verre west van de kerk weinig zuid van de Cassel-straetpaelende van oosten het land van M. André de Ghelckenog van oosten het gras en van zuyden bet zaeiland van bet hofstedeken van sieur Gerardus Joos, van vresten het zaeiland van mevrauw de Douairière Hyn- derick-de Ghelckeen van noorden het gras van den disch van Vlamertinghe, bet zaeiland van gezegden heer de Ghelcke en het gene van Pieter-Joseph Derycke y Gebruikt zonder recht van pagt door Pieter- >1 Karel Dehuysser, ten geringen pryze van 64 francs 's jaers lovm de contributien. Deze Verkooping geschied, voor het gene de twee eerste koopen hetreftkracbtens octroy van den Rechtbank van eersten aenleg t'Yper de dato 28" Juny i85g, ten overstaen van den heer Vrederecbter van het VVestersche ge- deelte van het canton Yper. Den Instel zal gebeuren Zaterdag derden Augustus 1859 en den Overslag Zat<rdag 17'" der zelfde maend naer, t'elkens ten dry ueren precies naer middag, in d'berberg de Longue-Allée in de Ryssel-straet, binnen de stad Yper. Op den derden koop zullen er TVynpentiingen te winnen zyn. De voorwaerden der Verkooping en de titels van eigendom der te verkoopen Goederen be- rusten ten coinptoire van den Notaris BOEDT. n° 11, in de Lombaert-straet t'Yper. s 4g. - 1. venierhof en weyde, te zamen groot 20 aren 20 centiaren, paiende oost aen numéro 4" zuyd aen den volgenden numéro, west en noord aen den steenweg. 2° Zuyd 'daer aen, eene party zaeyland groot 45 aren 56 centiaren, paiende oost en noord aen den voorigen numéro, zuyd aen het land van M Ghesquiere en west aen den bebouwden grond van Louis Vanhee. 5° Ooit aen den voorgaenden numéro eene party zaeylandgroot 47 aren 24 centiaren paiende oost aen den Brykoven van M. Debaere, zuyd het land M. Ghesquiere, west op gemeen wegelken den voorigen numéro en noord den volgenden. - :a f - 4° Noord aen den voorgaenden numéro, eene party zaeyland groot 2g aren 10 centiaren paleude oost den Brykhoven van M. Debaere, zuyd den voorigen numéro, west numéro 1 en noord den steenweg. En 5° noord daer by de over zyde van den steenweg, een perceelken land, groot 5 aren 70 centiaren, paiende oost het land van mynheer Debaere, zuyd den steenweg, west aen den bebouwden grond van den disch en noord aen den genen van de gemeente Passchendaele. Den kooper zal met de geldtelIing in de opheve der by de konditien vast te stellen pagt tredenen in het liber gebruyk komen met eersten October 1840. Daer zal gemak voor de betaling konnen ver- leend wordtn. De ziltingen voor de Verkooping zullen plaets hebben, te weten Den Instel den Donderdag i8"n July i85g, te Passchendaele, ter herberg bewoond by sieur Pieter Faillie en den drfnitiven Overslag Donderdag eersten der volgende maend Augustus, te Zunnebeke ter herberg het Rooseken, bewoond door sieur Valentin Gouwy, ten 4 ueren naer- middag. De kondttien berusten by den Notaris CHR1ST1AEN, te Passchendaele. Instelpenoingeu le winnen. i5o. - x. SCHOONE PATRIMOMEELE ïflamiEK sa SÛÛÏÏÏÏ» GBSTABN EN GELBCEN TB WESTROOZEBEKE EN LANGEMARCK, in bet openbabr TE KOOPEN. Van wegens de eygenaers stelt men met het houden van 2 zittingen openbaerlyk te koop de 17/24 deelen in een bebouwd en beplant Hofstedeken, groot in erve H. i-45-6o of G. 4-o-go R.), staende en gelegen op Passchendaele, îangs den steenweg op Yperengebruikt door de eygenaers weduwe en kinderen Kesteloot verdeeld als volgt i° De hofplaets bekleed met huys van twee WooDsten, stalling en afhangelykheden met hn- Met het bouden van twee zittingen, wanof den eersten lot den Instel dienen zal Woensdag 3i° July i85g, en den tweeden tôt de définitive Toewyzing Woensdag 14° Ougst daer naer, t'elkens ten 5 ueren naemiddag, ter berberg het Guoden Hooro, bewoond door Joannes Bentien ter plaets van Poelcappelle, gemeente l.angemarck, zal'er in bet openbaer verkogt worden de vol gende Onroerende Goederen, te weten Eersten Koop. Een onlangs uit den grond nieuw gebauwen woonhuis ter usantie van herberg genaemd Roomennevens 1 hectare 12 aren, 20 centiaren lands-erve, onder grond der gebauwenbovenierhof en zaeiland daer medegaende, zynde eene verhappende partie, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Westroozebekeop eenen kleynen afstand van deszelfs plaets, Iangs de kalsyde leydende van de plaets van Westroozebeke naer Hooghlede, paelende de erve van oosten eene dreve alhier tôt d'helft medegaende. van zuiden de gemelde kalsyde leydende van Westroozebeke naer Hoogh lede en den meersch van de weduwe en kinderen Jean Preneel, van westen M. Maes en van noorden d'erfgenaemen M. Pieter-Ignaes Preneel. Bewoond en gebruikt by den eygena r van diere Eduardus Osslyn. Tweeden Koop. Een woonhuij met aen- houdenden timmermans-werkwinkel en bakkerv van oostentoe dies schuerken en weéfkamer, van westen aen het woonhuys houdende, koeye- en zwynstal van noorden, mitsgaders 24 aren, 2 centiaren lands-erve, onder grond van ge bauwen, ho venierhof en partieken zaeiland daer medegaende, gestaen en gelegen tôt 't zelve West roozebeke beneden den Tiendenberg paelende gemelde erve van oosten M. Auguste Hamers, aldaer separéerende aen den hovenierhof op d'belft der doorenharge, en aen het zaeiland op gtlyken heift doorenhaege, van zuiden de straet loopende van de plaets van Westroozebeke naer de Vyfwegehier geheel afgaendevan westen de straet leydende uit de voormelde straet naer Staden-dreve, alhier tôt d'helft mede gaende, daer over den eygendom der kinderen Haegdooren, en van noorden sieur SennesaeL Gebruikt door Petrus Vermeulen, en waer aen den kooper zal vermogen hand te slaen met het tellen der penningen koopschats. Den kooper van dezen koop zal ook de faculteyt hebben het groot^te gedeet/e zyns konpprys op termyn in handen te blyven be- houden ten intreste van 4 ten honderden by jaere. IL&£î©ÏESfliUR©lK» Derden Koop Een huis ten diensfe van woonste met 17 aren 52 centiaren lands-erve, onder grond van gebauwen en bovenierhof daer medegaende, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Langemarck, zuid oost der plaets van Poelcappelle, paelende de erve van oosten, de gonne van Thomas Rosezvan zuiden een straeljen leydende naer den WaMcntolen, van westen't geb'nikt Pieter Maesen en van noorden 't gonne der weduwe Pieter Vandamme. Gebruikt door den mede eygenaer van diere Petrus Lesage, met recht van pacht tôt en met eersten October 1840, ten pryze van 65 francs 49 centimen by jaere. Not». Bv aldien er gene voldoende offert geduen wierden om den tweeden koop te konnen adjugéeren. zal men ten dage der Defnitive Toewyzing hierboven bepaeld. over- gaen tôt deszelfs openbaere Verpachting voor eenen termyn van negen naer een volgende jarenin egaen met den dag der toewyzing. Deze Verkooping zal gebeuren onder het gewin van Instel-en Verboogpenningen door bet mir.isterie van den Notaris DEL A VIE, ter plaets van Poelcappelle, gemeente Langemarck, residerende, ten wiens kantoore de veylcondilien met titelen van eygendom t'elks inzage zyn berustende. *5i. - s. Yprès. Imprimerie de LAitutiN-MoRTiLii, Grand'-Placevis-à-vis la Graad'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4