IIOFS TEDEREN G OE DE REN, Ingestcld 540 fr. PARTIES ZAEYLAND, ©IPISniBAilËlR 'IIS (3) 6' Eco tui» «0 erve io de Rooden-Leeuw- jtraet te Ypre, bewoord door Ferdinandus Kerstemanaen 43 francs 53 cenlimen by jare. De voorwaerden dezer verkooping berusten ten kantore van den Notaris REN1 Lente- ftlarkt, n" 36, te Ypre. 19*- - IN DRANOUTER, EN VYF ANDERE IV D\,enimeien Uytjchaete AL PATRIMOMEKL COED, Op gewin van wyngelden. DRANOUTER, BY DE GRIMMERSLINDE. Een hofstcdeken en landen groot 2 hectaren 46 aren 8 centiarengebruykt door Joannes Flo, die daer aen m>g pagt heeft aen de zaey- landen tôt eersten October, aen de grazingen tôt 25®° December al van het jaer 1849, en aen de gebouwen tôt eersten Mey i85o, ter huersom van >63 francs by jaere, boven de contributien. Dit hofstedeken zal in masse en in de vier êerstvolgende koopen aengeboden zyn. Eersten koop. De hofstede-plaets inbou- dende 76 aren 14 centiaren, weede en huysgrond, met de huyzingen en boomen daer op staende, «trekkende zuyd en noord aboaterende van oosten het bosch van Franciscus Fandelanoitta en 't zaeyland van Franciscus Ferslyppe, van zuyden den derden koopvan westen aen den tweeden koop, en van noorden den zelven Vandelanoilte en 't land van Mm« Bieswal de baegen rondom medegaende. De huyzingen zyn in staenden leenprys ge- bouden door den gebruyker Flo, voor de somme van 244 francs 22 centimenom t' einde van pagt de mindere weerde te betaelen of de meerdere weerde te ontfangen. Tweeden koop. Een stuk zaeyland van 4* ren 11 centiaren, abouterende van oosten den voorgaenden koop, haege afgaende, van zuyden den derden koop en den notaris Vermeersch,, sebeidende op laeke, van westen M1"® Bieswal, dyk meJe, en Franciscus Vandelanoitte, eu van noorden juffrauw Bieswaldyk medi. Derden koop. Een ander stuk zaeyland van 67 aren gi centiaren, abouterende van oosten François Ferslyppe, dyk niedevan zuyden de Paneelstraetvan westen den notaris Fermeersch, op laeke, en van noorden den tweeden koop, op laeke, en den eersten koop, dyk mede, en haege af. Fierden koop. Een stuk zaeyland van 6r aren 74 centiaien, strekkende zuyd en noord, abouterende van oosten Constantia yButfi/i. elshaege afgaende, van zuyden bel boscb van mynheer Dewulfelsbaege medtgaende, van westen 't zaeyland van den zelven beer Dewulf, sebeidende op laeke, eu van noorden de Bergstraet. KEMMEL. Vyifden koop. Een stuk zaeyland van 45 aren 60 centiaren, abouterende van oosten een straetjevan zuyden de weduwe Van- eeckhouttevan westen Laurens Dambreen van noorden den discb van Dranouter. Gebruykt door Geneviva Frambout, weduwe van Basilius Maesbandslag met eersten Oc tober 1859. WYTSCHAETE. Zesden koop. Een stuk zaeyland van 29 aren 10 centiaren, abouterende van oosten *t gebruyk van de kinderen Gombeiren 't land van Louis Delportehaege af, van zuyden Joannes Leynaertscheidende op balve laeke, van westen Pieter Coppin, 00k op halve laeke, en van noorden de straet van Wytsebaete naer Wulverghem. Zevensten koop. Een stuk zaeyland van 44 aren 10 centiaren, abouterende van oosten Joannes Leynaert,elshaege afgaende, van zuyden de straet van YVytschaele naer Wulverghem, van westen mynheer Decousseniaeker, elshaege afgaende, en van noorden den meersch van de weduwe Rotru. De twee leste koopen zyn gebruykt door Ernestus d'Hoisne-Leynuert, tôt eersten Oc tober 1840. Den Instei zal gebeuren tôt Kcmmel ter plaets, in d'herberg den Engel, gebruykt door sieur Jean-Baptisla Del/nota, den Donderdag 5 Sep- tember 1839, des namiddags ten drie ueren onder gunstige voorwaeiden. Den Notaris VERMEERSCH te Nieuwkcrke, is met de verkoopinge belast. igi. - t. OXROERF.XDE FAMILIE- Met gewin van wyngelden. GELDWE. Eersten koop. Eene weede met de huyzingen daer op staende en lochting inhoudende 24 aren 56 centiaren sectie D, nummers 4'9» 42° en 421 van bet plan cadastraelhoudendc aen de eygendoinen van Pieter-Joseph Peelde arme schole van Wervick, de weduwe Bernard Vandamme en zusler. Tweeden koop. Een hectare 4 aren 80 centia ren zaeyland, houdende aen de proprietey ten van de kinderen Delannoy van Mm® Vandenpcere- boom-Laloy, aen d'arme schole van Wervick, van M. Peel en van M. Couttenier. Derden koop. Eene lange partie zaeyland met eene happe groot 63 aren, sectie A, numéro 62g van het plan cadastrael, paelende aen de guedercn van de weduwe Bernard Vandamme en zuster, van M"" Yandenpeere- boom-Laloy, van den notaris Deleforterie en mynheer Delanghe en aen het straetje genaemd Poliepclstraelje. Deze drie koopen uitmaekende een kleen pacht- hoveken, gebruykt zonder pacbt door de weduwe Gerardus Dewachter, zullen by accuinulatie te te koope gesleld zyu. WAESTEN, TVat zuyd van Meessen, by den NagtegaeL Vierden koop. Eene weede met lochting en een huys daer op staendeinhoudende t hectare 16 aren 5o centiaren, sectie A, nummer* 361502 en 563 van het plan cadastrael, paelende aen de goederen van André Deconinck, M. Delafontaine, van Louis Coppin, Philippua Lemenude kinderen J.-B. Vandecastelle, en aen de straet van Meessen naer de Hutte. Gebruykt met recbt van pagt tôt eerstén $bre 1840, door Celestine Pourcelle weduwe vân André YVerquin, aen 100 francs by jaere boven de contributien. WYTSCIIAETE, west van de plaets. Fyjden koop. -- Een lang stuk zaeyland van 42 aren 10 centiaren, sectie A, numéro 285 van het plan cadastraelabouterende van van oosten Cornil Baelde van zuyden eenen wageweg leedende naer het Kroonaerstraet je van westen 't zaeyland van Gabriel Outillent, en van noorden de weede van den zelven Baelde. PAROCHIE KEMMEL, Oost jegens 't gescheed van IVytschaete. Zesden koop. Een hectare o5 aren 10 centiaren weede, bosch en zaeyland in eenen blok, sectie C, nummers 372, 573, 374 en 3-]3, abouterende van oosten het Kroonaerstraet je van zuyden juffrauw Adèle Deneckerevan westen den meersch van M. Fontaine-Calmeyn, en van noorden M. Fontaine-Calmeyn, afgaende. De twee laetste koopen gebruykt door J.-B. Lebleu die nog pacht heeft tôt eersten Oc-, tober 1845. V00KMEZEELE. Zevensten koop. Eene partie zaeyland t* vooren boscb, zynde eene drieboekte partie, groot volgens tytel 97 aren 02 centiaren en volgens plan cadastrael, sectie C, numéro 69, inhoudende g5 aren 5o centiaren, abouterende van oosten een straetjen van Yper naer Waesten van zuyden Pieter Leynaert, van westen M. André de Ghelcke tôt Yper en van noorden een straetjen loopende van den Yperscben steenweg naer Berniekens-walle. Gebruykt door Francis Titeca, die nog pacht heeft tôt eersten October 1845 38 fiancé by jaere boven de contributien. WYTSCHAETE, nog west de plaets. Achtsten koop. Eene weede met een Luit en andere édificien daer op staende, groot een hectare 2 aren 5o centiaren, sectie A, nummer* 202, 2o5 en 204 van het plan cadastrael, abou terende van oosten den elfsten koop, van zuyden M.Jacques Coisne, haege medegaende, van westen M. Justin Deneckerhaege afgaende en van noorden de straet van Wytscbaete genaemd Bellestraet. Negensten koop. Vyftig aren tachtig centiaren zaeyland en bosch sectie A, nummers 213 en 214 van het plan cadastrael, abauterende van oosten de weduwe en kinderen van Em manuel Brulein, van zuyden de weede van de weduwe Baratto en aen de weduwe Verviscb, van westen den elfsten koop sebeidende in de taillie en van noorden de gczegden Bellestraet. Koop 8 en g gebruykt zonder pacbt door Ludovicus-Josepbus Draem. Tienden koop. Een-en-dertig aren t» centiaren meersch sectie A, numéro 20g van het plan cadastrael, abouterende van oosten juffrauw du Bar, zuyd de weduwe Verviscb, van westen

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 3