KOOPDAG 3 PLAJSTSOENEN Roozendael, bewùonl cloer A mat-us Hof, staende 1er plaets van Reninghelst. GEMEENTE RENINGHERST. Eersten Koop. Een hectare 7 aren ni centiaren grasbeplant met veele jonge fruytboomen en met huys schuere stal- lingen en voordere gebouwen, onlangs nieuw gemaelt daer op staende, alwaer Theresia Vanelstlande, weduwe van sieur Pieter Van dromme, overleden is, gelegen in Reninghelst byden hasleel- Mulen, zynde etne dryhoekte partiedie abouteert van oosten de Locre- slrael, zuyd den meersch der tveduwe en linderen van sieur Carel-Joseph Six, en den eygendom van mynheer de Coster, tôt Yper, nog zuyd en van westen, d'erve van d'heer Labbé te Poperinghe en noord d'erve van sieur Melchior Onraet en consoorlen. GEMEENTE LOCRE. Tweeden en laetsten Koop. Twee-en- dertig aren 80 centiaren bosch met de taillie, en planlsoenen daer op staende aile de buomengereserveerl zynde om er koopdag van te houden, dags naer den definitiven Overslag), gelegen in Locre, aen den voet van den Scherpenbergby de herberg de Zonne, paelt noord de Locre-slrael. De koopers zullen in gebruyk treden van voorzeyde goederendie afhangende der nalatenschap der zelve Theresia Vanelstlandt, met den dag der geldtelling. Er zal ecne premie van een ten honderden ioegeslaen zyn aen den hoogsten Jnstelder. De tilelen van eygendon en voorwaerden der vei Looping berusten ten kantoore van den Rotaris LUCIEN le Reninghelst. VAN BOSCIITAILLIE EN PLA1NTSOENE N als 00k van TE RENINGHELST. Donderdag iZ'" January i84o, met de uer van den middag préciszal men ter plaets verhoopen Ten eersten, de Taillie oud 5 jaeren met 16 geleekende Planlsoenen, staende op 22 aren 4o centiaren boschgelegen te Reninghelst, in den Roosen-hil, tien minuten zuyd van de plaets. by d'hofstede gebruykt door Pieter—Jacob us Bats, en die de zelve aen de liejhebbers zal aenwyzen. Ten tweeden op gemelde partie bosch, 20 loopen Abeelen, 7 koopen Popelieren, 3 koopen Eyken. En ten derden op eene partie bosch, ge legen in de Bunders by de Meessen-straet, tien minuten van de herberg het JVieltjen paelende oost gras hofstede vidua sieur Verdonck10 koopen Eyken en 8 koopen Abeelen zoo te zamen 5i koopen Boomen dienstig voor molewerkenkuyperspump- makers en meubelmakers. De vergadering ten huyze van dito Pieter-Jacobus Baes, alwaer men zal voo- renleezen de voorwaerden der verkooping die zal plaets hebben met tyd van belaeling voor de koopsomme principael mils stellende medekoopersgedomicilieert binnen het ar rondissement Yper en gereed belaelende 5 francs per koopdie zullen valideeren op de koopsomme en voorbespreken. Den Notaris LUCIENresiderende te Reninghelst, is belast met deze verkooping en onlvangsl. Y E N l> I T I E VAN RQgQlZT; AEkkEEŒ en TE RENINGHELST. Dynsdag aenstaende i4en January i84o, ten twee ueren namiddag, in de herberg de Nieuwe Weireld,bewoont door LouisGervois-Graveline, staende by de plaets van Reninghelst. zal men publiek verkoopen, voor den ontbloot dezer jaere x84o, te weten Van wegens mynheer Huyghe-de Schodt, burgmeester tôt voornoemde Reninghelst. GEMEENTE NVESTOETRE. Eersten Koop. De Taillie oud 7 jaeren, in welke men ontrent 1,000 Hoppe-Perssen kan kappen, met 4 geteekende plantsoenen staende op eene Vlooge groot 62 aren 09 centiaren, gelegen in Westoutrepaelt oost de beke inaekende het gescheet met Reninghelst, daer over 't gras van gemelde^ heer Huyghe- de Schodt, gebruykt door "Frhncois Lemahieu en van zuyden den volgenden koop en 't bosch der kinderen sieur François Vandromme. Tweeden Koop. De Taillie oud 7 jaeren, in welke 3oo Hoppe-Perssen te kappen zyn, staende op eene Vlooge, groot i4 aren 70 centiaren, paelt oost eu zuyd 't bosch der gezeyde kinderen sieur Vandromme, west 't boscb der weduwe sieur Levnaert, noord den voorgaenden koop en zaeyland van genielden heer Huyghe-de Schodt. GEMEENTE RENINGHELST. Derden Koop. De Taillie oud 6 jaeren met 57 geteekende Plantsoenen, staende op eene partie bosch, groot 26 aren 27 centiaren, gelegen te Reninghelstin den Roosen-hil paelt ztiyd de Roosen-hiî-straeten noord 't zaeyland geuoemd den Troggebruykt door François Lammerandt. En van wegens mynheer Vandergliote- Huyghe, eigenaer te Brugge. GEMEENTE RENINGHELST. Vierden Koop. De Taillie oud 6 jaeren, met 20 geteekende Plantsoenen staende op eene Vlooge en aerdeboord al den oost, zuyd en noordkant medegaende, te zamen groot 21 aren i5 centiaren, deelmaekende van de partie bosch den Roosen-hil, paelt west départie zaeyland gebruykt door Martinus Desramaut. Vyfden Koop. De Taillie oud 6 jaeren, met 83 geteekende Plantsoenen staende op eene partie bosch genoemd den Wykgroot 49 aren 5 centiaren doorsneden van eenen voetweg, leedende van de Loker-Bosschen naer het Heetpaelt noord en oost 't bosch van d'heeren Vandermeersch, zuyd 't zaeyland van sieur Joseph de Zegher west 't zaeyland en meersch van de zelve heeren Vandermeersch. Zesden Koop. De Taillie oud 6 jaeren, met 4i geteekende Plantsoenenstaende op eene partie Bosch, groot 29 aren 18 centiaren, gelegen in de Geusekens by d'hofstede gebruykt door Pieter Hennebel, paelt oost het Feutenaer- straetjen, en noord 't zaeyland gebruykt door dito Hennebel. Zevensten Koop. De Taillie oud 6 jaeren, met 137 geteekende Plantsoenen, staende op 71 aren 61 centiaren Bosehgelegen in de Bunderswat noord van de plaetse, nevens de Kriek-straetepaelt oost 't behuyst gras der hofstede der weduwe sieur Augustinus Verdonck. BY nET GEIILCHT DE CLYTTE. Achtsten Koop. Eyndeling de Taillie oud 6 jaeren, zonder Plantsoenen, staende op het Bosch genoemd den Consse-Bandt, paelt zuyd de Kemel-bekewest 't land gebruykt door vidua sieur Pieter Vandooren, en noord eene dreve. Op gewoonelyken tyd van betaling mits stellende bekende medekoopers gedomilieert onder het arrondissement van Yper, en gereed betalende den ion penning met de andere voorbespreken. Den Notaris LUCIEN, resideerende te Renin ghelst, is met deze Venditie en outvangst belast. La Société formée par les sous-officiers du 8mo régiment d'infanterie, donnera Dimanche, 19 Janvier i84o,une deuxième représentation au profit des pauvres de cette ville. Le Spectacle sera composé comme il suit x3 Une grande ouverture exécutée par MM. les artistes desmusiques militaires de la garnison. 2° Les Héritiers, ou le Naufrage, comédie en un acte. 3° Le grand air de Fra-Diavolo, chanté avec accompagnement, par un sociétaire. 4° Théobald, comédie-vaudeville en un acte. 5° Grande ouverture exécutée comme il est dit ci-dessus.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 3