BEHUYSDE REPLANTE GR vsaveide, SQSCBS&tb&IËN! TE RENINGHELST, PLANTSOENEN CÏÏolûel te D^ccfien tôt Ocdvùtcren. il Troisième Marché. Le Taillis avec 28 Plançons de 59 ares 5o centiares 6e ^5 vs tenant de levant au marché qui précède, de midi au 8« marché drève entre deuxde couchant le marché suivant, et de nord la terre de Robaeys. Quatrième marché. Le Taillis avec 23 Plançons de 63 ares 10 centiares 7e io vs tenant de levant au marché qui précèdede midi au 7" marché, drève entre deux, de couchant le marché suivant, et de nord la terre de Robaeys. Cinquième marché Le Taillis avec 21 Plançons de 56 ares 60 centiares 6e 25 vs tenant de levant au marché précédent, de midi le suivant, de couchant le bois des enfans Van- dermersch de Kemmelet de nord la pâture de Delrue. Sixième marché. -- Le Taillis avec 16 Plançons de 35 ares 20 centiares (4e 00) tenant de levant le marche suivant, de midi la pâture de la ferme occupée par Lebleude couchant les bois des enfans Vandermerschet de nord au marché précédent. Septième marché. Le Taillis avec 28 Plançons de 35 ares 20 centiares 4e 00 vs tenant de levant le marché suivant, issue entre deux, de midi ladite pâture, occupée par Lebleu, de couchant le marché précédentet de nord le 4* marché. Huitième marché. Le Taillis avec 54 Plançons de 47 ares 8° centiares 5° 25 vs tenant de levant le marché suivant, de midi la drève de la Kriekeryde couchant la pâture occupée par Lebleu et le marché précédent, et de nord le 3» marché. Neuvième marché. -- Le Taillis avec 55 Plançons de 47 ares 80 centiares 5e 25 vs tenant de levant le marché suivant, de midi la drève de la Kriekeryde couchant le marché précédent et de nord le 2e marché. Dixième et dernier marché. Le Taillis avec Plançons de 47 ares 80 centiares (5c 25 vs) tenant de levant la terre de la ferme occupée par Lebleu de midi la drève de la Kriekery de couchant le marché précédent, et de nord le ir marché. Les Ventes ci-dessus auront lieu avec long crédit, moyennant d'établir des co-acheteurs solidaires. Le Notaire VICTOOR, la résidence de Mes sines, est chargé de ces Ventes et de la recette. C) EENE SCHOONE EN Grool een hectare 7 aren 24 centiaren gelegen in Reninghelstby den Kasteel— Mo/en, zynde eene clrie-hoekte partiedie abouleert van ooslen de Locre-straet zuyd den meersch der iveduwe en kinderen sieur Six en den eygendom van cVheer de Conter, no g zuyd en van westen (Verve van d'/ieer Labbè en noord (Verve van sieur O/irael en consorten, maer nog gebragt lot jrancs 3,o5o-oo. OPEXBAER TE KOOPEX JVaer van den Absoluiten Overslag zal geschieden fVoensdag aenstaende 29'° January i84o, om twee ueren namiddag précis, in de herberg genoernd Roosendael, staende ter plaets van Reninghelst. Lest bewoond en gebruykt door de af- gestorvene Theresia van Élstlandeweduwe van sieur Pieter Vandrommeom door den kooper in gebruyk te treden met den dag der geldtelling. Daer zullen Verhoogpenningen aen de Ver- boogers toegestaen worden. De voorwaerden der verkooping en tilel van eygendom, berusten len kantoore van de Notarié LUCIEN, te Reninghelst. ZEER SCHOONE MET GETEEKENDE Op Donderdag 6en February i84o, ten 2 uren naer-middag, ter herberg gehouden door de weduwe François Dekyndt, ter plaets van Oostvleterenzal er door het ministerie van den Notaris DEBOO, tôt het zelve Oost vleteren residerende, publiek verkocht worden voor den ontbloot te Maerte eerst komende de volgende partyen boschtaillien met de geteekende plantsoenengelegen in de naer- schrevene gemeenten, te weten GEMEENTE OOSTVLETEREN. Eerslen koop. De taillie ond 7 jaeren, met 445 geteekende plantsoenen op eene partye bosch, groot 87 aren 56 centiaren gelegen tôt Oostvleteren, paelende oost het gras van M. Louis Vandenpeereboom te Ypre en noord aen het bosch van vvylen d'heer Arsene Vermande, te Oostvleteren. Tweeden koop. De taillie oud 7 jaeren, met 280 geteekende plantsoenen, op eene partye hosokgroot eene hectare 08 aren 42 centiaren, zynde het noorddeel van de partye genaemd de Gasthuys vier geuieten gelegen in Oostvleterenstrekkende zuyd en noord, paelende oost de Cathoorenzuyd de partye onder den volgenden koop, west zaey- land gebruykt door sieur Jean-François Ain- poorter en noord het bosch van M. Deman. Derden koop. De taillie oud 7 jaeren, met 120 geteekende plantsoenen, staende op eene partye bosch, groot 45 aren 78 centiaren, zynde het overigdeel van de partye genaemd de Gasthuys vier gemeten gelegeu in Oost vleteren, paelende west aen het gemeld zaeyland gebruykt door sieur Anipoorter en noord de partye onder den tweeden koop. De drie voorgaende koopen toebehoorende aen het Arragesticht van Oostvleteren aj door deszelfs boschwachter Pieter Ignatitu Mazereel de liefhebbers aengetoont worden. Vierclen koop. De taillie oud 7 jaeret, met 125 geteekende plantsoenen op eene partr> bosch, groot 20 aren 35 centiarenin Oost- vleteren, paelende oost zaeyland van Pieter- Jgnatius Mazereelzuyd bosch van den dise, van Oostvleteren en noord bosch van dit Mazereel naer wylen sieur Charles Devloo. GEMEENTE RENINGHE. Vyfden koop. De taillie oud 7 jaeret, met 276 geteekende plaentsoenen en krullaers op eene partye bosch, groot 43 arei 78 centiaren, gelegen in Reninghe, paelendî van oosten bosch van den disch van Reninghe, zuyd en noord zaeyland van sieur François Lacour en west zaeyland van sieur Pieter Wallop. GEMEENTE POPERINGHE. Zesden koop. De taillie oud 7 jaertt, met 120 geteekende plantsoenen op eene partye boschgroot 21 aren 90 centiaren, gelegen in Poperiughe, weynig zuyd van Banken-lyndestrekkende zuyd en noorl, paelende oost Sperrebosch van M. Joseph Vanuierris en west land van Joannes Henniot, De koopen 4, 5 en 6 zullen de liefhebLea aengetoond Worden door François Wollaert, landbouwer te Oostvleteren. NOG GEMEENTE OOSTVLETEREN. Zevenslen koop. De taillie oud 7 jaeret, met 528 plantsoenen geteekend in de schors met de let ter V, op eene partye bosch, groc: 1 hectare 60 aren 52 centiaren, gelegen is Oostvleteren, paelende noord aen den Oudet burgweg leydende van den Tempelaere naa de Wippe, oost bosch M. Vandermarliere et. wast bosch van M. VValwein-Bouchelet, te Ypre. :r| Aclitslen koop. De taillie oud 7 jaeret, met 452 plautsoenen en 7 krullaers, al ge teekend letter V, op eene partie bosch, groot 1 hectare 45 aren g3 centiaren, gelegen il Oostvleteren, paelende oost aen den voor- gaenden koopzuyd bosch van M. Cle'men; Merghelynck en west aen den volgenden koop. Negensten en laelslen keop. De taillie oud 7 jaeren, met den nomber van 4ï2 plantsoenen et 1 2 krullaers al geteekend letter Vstaende op eene partye bosch, groot 1 hectare 3i aren 34 centiaren, gelegen tôt het zelve Oostvleterenpaelende oost aet den voorgaenden koop, zuyd aen bosch van genaemden heer Merghelynckwest bosch M. Yanderghote en noord bosch van M* Messeleyn te Popepinghe. Pieter-Leopold Bruneel, bewaerder van de drie laetste koopen zal de zelve de liefhebbers aentoonen. De koopers zullen het besprek moeten ge- reed betaelenvoor het prencipael zullen zf genieten van tyd van betaeling mils stellende goede en bebende borgen.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 2