ZAEILANDEN, 4 ACCU31ULAT1EN BAS-WARNÉTON [France.] Premier Lot. Une maison usage de cabaretnommé de Fond le l'Eauavec son fonds et le petit pré de Lysoccupée pur le sieur Pierre-François Parez. Deuxième Lot. 70 ares 88 cenliarés [800 fs] de terre en labouroccupés par la F' Jean-Philippe Fer Un. Troisième Lot. 1 hectare 24 ares o4 centiares [i4oo u9] de terre en labour occupés par le sieur Henri Lehoucq. Quatrième Lot. 70 ares g5 centiares [800 v5] de pareille terreoccupés par le sieur Joseph Calle. Cinquième Lot. 8 ares 86 centiares [100 v9] de terre et fonds de bâtiments occupés par Pierre-François Haezebroucg. BAS-WARNÉTON [Belgique.] Sixième Lot. 44 ares 3o centiares [3oq v9] de terre en labouroccupés par le sieur Augustin Lepoutre Septième Lot. ^4 ares 5o centiares [3op f9] de pareille terre, occupés par les sieurs Baptiste et François Marant frères. Huitième Lot. 62 ares 02 centiares [700 u9] de pareille terreoccupés par Jean-Baptiste Desmarets. Neuvième Lot. 17 ares 72 centiares [200 v'~\ de pré de bèqueoccupés par le sieur Séraphin Laumosnier. Dixième Lot. 26 ares 48 centiares [3 00 t>9] de pré cle Lysoccupés par la commission administrative. Onzième Lot. i4 ares 06 centiares [i35 u~] de pareil pré de Lysoccupés aussi par la commission. Douzième Lot. 44 ares 10 centiares [5oo v9] de pareil pré de Lysoccupés encore par la commission. Treizième et dernier Lot. 17 ares 64 centiares [200 v9] de pareil pré de Lys occupés encore par la commission. Pour tous frais l'adjudicataire paiera le dixième du montant d'une année de location. Les adjudicataires devront être munis de cautions reconnues solvables et agrées par la commission administrative. Le cahier des charges de celte location est déposé en l'élude du notaire COURTENS de Cominesqui en est chargé. SCHOONE HUJZEN, LOGTJNG IN GELECEN OP DE GiKossm wursGE&nœ» PCBLIIK TE KO OP EN, Met gewm van Stel- en Verhoogpenningen. Eersten koop. Een huis, bestaende in Woonplaets, eetplaets, driehamers, bovenkamers, eoldering, kelder, peerdenstal en andere gcrieven, al over eenige jaren nieuw gemaeht in steen en gedekt met pannen, voords een huis van ouds I n dienste van herberg, goed gekaland, genaemd den Oostaverne-Molen, bestaende in Woonplaets, kamers, kelder, zolder, met stallingen daer agter, als 00k de erve daer medegaende, groot volger.s meting cadastrael scctie B, numéros 262, 265 ee 263 bis van het plan 4 aren 90 centiaren 34 roen gestaen en gelegen op Wytschaete, gehuchte Oostaverne, abouterende noord en oost d'huis-weede van de vreduwe en kinderen d'heer Baratto te Yperen, de hage afgaendezuid 't zaeiland van jouffrouwe Eugénie Deneckere, vrouw d'heer Bidart, scheedende op paelsteenen en west de calchiede van Waesten naer Yperen. De herberg laetst bewoond en nog opengehouden by sieur Livinus Treve, en het nieuw huis laetst bewoond by sieur Jean-Baptiste Gouwy aldaer onlangs overleden. Den kooper zal aen deze goederen handslaen en in gebruik komen dags naer den overslag. Tweeden koop. Eenen logting, omringeld met schoone levende doornhagengroot 8 aren 76 centiaren i<= 00 gelegen op Wytschaete, by de voormelde herberg, palende oost 't zaeiland van d'heer Amare, op hait' dyk; zuid 't zaeiland van de weduwe en kinderen d'heer Baratto, voetwegeltje daer tusschen, west 't gonne van den disch van Wytschaete, scheedende met dyksje en noord den volgenden koop, hage met haer gcwoon vrydom alhier medegaende. Dezen logting met het land onder den vol genden koop zyn bekend op het plan cadastrael sectie D, n° 3go, t'zamen op eene grootte van 5o aren go centiaren, gebruikt by het sterfhuis Van sieur Gouwy, handslag met den overslag. Derden koop. Een woonhuis, grond dies en zaeiland t'zamen groot volgens meting 42 aren 54 centiaren (4e 55 roen), gestaen en ge legen op Wytschaete, gehuchte Oostaverne, palende oost 't zaeiland van M. Amare, sepa- rerende op half dyksje; zuid den tweeden koop de hage met gewoon vrydom af; west 't zaeiland van den disch van Wytschaete, seheedende met een dyksje en noord de groote straet van Wytschaete naer Hollebekegemeten tôt den aerdeboord. Gebruikt, te weten het huis met 17 aren 52 centiaren onder grond dies en zaeiland daer medegaende by Antonius ver Eecke, voor g jaren ingegaen den eersten October 1837, ter optie aen den verhuerder alleen van einde van pacht te maken t'einde de 3 of 6 eerste jaren, ten pryze van 4o francs 's jaers vry van lasten; en 't overig land by het sterfhuis dito Gouwy, aen welk overig land den kooper zal handslaen met den overslag. Vierden koop. Eene partie zaeiland groot volgens titel een hectare 64 aren 63 centiaren (17e 20 roen) en ingevolge de meting cadastael sectie B, n° 358, een hectare 61 aren 40 cen tiaren gelegen op Wytschaete, by d'hofstede gebruikt by Desomer, palende oost aen het Samperstraetje leedende van de groote Hollebéek- straet naer 't Hooge-Pacht-hofzuid 't land van d'heer Justus Ghesquiere te Waesten, west den bosch van sieur Jean-François Boudry te ftlecssen en noord 't zaeiland en de weede van sieur Claeys-Cuvelier te Ledeghem. Gebruikt, te weten i° de helft ten zuid- einde by Leonardus-Joseph Descamps, Charles Verbeke, Pieter Denturck en Pietcr-Francis Odent, voor g jaren ingegaen den eersten October i858, aen 72 francs 53 centimen 's jaers boven de contributien; 20 18 aren 82 centiaren by het sterfhuis Gouwy, waer aen den kooper zal in gebruik komen met den overslag; en 3« gr aren 48 centiaren zynde 't restant ten noord- einde by Pieter-Jacobus Odent, 00k voor jaren ingegaen den eersten October 1858 60 francs 5o centimen 's jaers, boven de lasten, Vyjden koop. Eene partie zaeiland met bosseltje ten oostkante, en brykebakkerie ten zuid-einde t'zamen groot volgens titel een hectare 80 aren 22 centiaren (20e 35 roen) en volgens cadaster sectie B, n° 107, een hectare 7g aren 70 centiaren gelegen op Wytschaete, by d'hof stede van Desomerpalende oost 't zaeiland van de broeders Liebaert, 't bosseltje van M Froidure te Cotnen en 't zaeiland van M. Charles Volbrecht te Waesten, en elshage alhier mede; zuid de groote straet van Wytschaete naer Hollebeke; west 't zaeiland van jouffrouw Struyj te Yperen en aen zaeiland en gras van M. dis Bois te Armentières, scheedende op half dyk, en noord den bosch van de broeders Liebaert Gebruikt hy 't sterfhuis sieur Gouwy, hand. slag met den overslag. Deze partie zal in twee deelen 00k te koop geboden worden als volgt Eerste deel Een hectare 27 aren 28 cen tiaren i4° 32 roen te nemen ten noord-einde scheedende oost-west-waert op regte linie en piquetten, de 2 eiken alhier met hun vrydom mede. En twetde deel Het overig land die gediend heeft voor de Bryk-ovens, onder conditie van ten eeuwigen dage uitweg te geven aen het eerste deel. Zesden en laetsten koop. Een partietje bosch met vele schoone boomen, plantsoenen en zaden en de talie 5 jaerschote daer op staende, groot 8 aren bekend op het cadaster sectie fi, n° 204, gelegen op Wytschaeteby d'hofstedj van Romanus Cuvelier, palende oost 't zaeiland van d'heer Verhaeghe, pastoor te Wytschaete en zusters, op half dyk; zuid 't bosch van sieur Pieter-Franciscus Leterme, scheedende op boenen, west d'huis-weede van sieur Joannes Vandamme, hage af, en noord 9t gras van M. Deconind te Yperen hage af, en't zaeiland van den zelven op dyk gebruikt by 't sterfhuys sieur Gouwj, handslag met den overslag. Eersten en tweeden koop te zamen. Tweeden en derden koop in eene masse. Eersten, tweeden en derden koop in eene masse. Vierden en vyfden koop in eene masse. En de 6 koopen in eene masse. Deze verkooping zal gebeuren tôt Wytschaete in de gemelde herberg den Oostavernen-Molen, in twee zitdagen wanaf den eenen voor den Instei op Maendag 27e11 April 1840, en den anderen tôt den Ovkrslao op Maendag 1180 Mei daer naer, t'elkens om 3 uren naermiddag. Den Notaris VICTOOR te Meessen, is met de verkooping belast. M" Cuvelier, médecin - accoucheurrue de la Préfecture, n° g, h Lille, tient une maison de santé pour les accouchemens. Cette maison est convenablement distribuée, et a un beau jardin. Les soins les plus minutieux sont donnés a ses pensionnaires. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4