ZÀEILANDEN, (4) Ingesteld en verhoogd tôt 4,000 fr. Ingestcld 510 Jr. Ingesteld en verhoogd tôt 1,700 fr. Ingesteld niet 3,700 fr. Ingesteld en verhoogd tôt à,3oo fr. Staet op 45o fr. AlCCUM.ULAT1EN Staet op 4,ioo fr. Staet op 2,200 fr. Staet op 6,600 fr. Staet op 6,600 fr. Staet op i3,4oo fr. JEN BESTEDINGE PEBLIEKE WERKEN 5g aren 90 centiaren (1 g. 1 l. 08 r.), palende oost 't land gebruikt by sieur Six-Taffin zuid de twee volgende loten en t meessellje onder het 8" lot, en noord 't voorgaende lot. Zesde Lot. 81 aren 45 centiaren (1 g. 2 l. 54 r.) zaeiland, zynde den oost-kant van meerder partiepalende oost en zuid t land gebruikt by Six-Taffin, west volgende lot op lakeen noord 't voorgaende. Zevenste Lot. 80 aren 5o centiaren (1 g. 2 l. 4g r.) zaeilandzynde den west- kant dito meerder partiepalende zuid 't land Six- Taffin, west 't volgende lot en noord het 5 lot. Achtste Lot. g5 aren 25 centiaren (3 g. o 48 r.) zaeiland met eenpartielje meersch op 'l noord-oost-einde, palende oost het 7* lot, en 't land gebruikt by Six-Saffin, zuid 't volgende op lake west het hofstedeland gebruikt by sieur Bailleul-Rouzèen noord 't land gebruikt by Vandenbriele en het 5e lot. Negenste Lot. y5 aren 26 centiaren 1 g. 2 12 r.) zaeilandpalende oost 't land gebruikt by Six-Taffin, zuid eenen wagen- weg leedende van d'hojstede gebruikt by Six-Taffin naer Voormezeeledaer over het volgende lot, west 't land gebruikt by siçur Bailleul-Rouzéen noord 't voorgaende lot op lake, Tiende en laetste Lot. Een hectare 98 centiaren (2 g. o l. 87 r.) zaeiland met cingel van westenpalende oost 't land gebruikt by Six-Taffin, zuid de Diependael-beke west 't zaeiland gebruikt by sieur Bailleul- Rouzé, en noord dito wagenweg. De conditien der verpachting berusten ten kantoore van den Notaris VICTOOR te Meessen. SCHOONE HUJZEN, LOGTJNG GELEGEN OP DB (ûsaissrris wnscin&iïa PUBLIBK TE ROOPEN, Dlet gewin van Stel- en Verhoogpenningen. Eersten koop. Een huis, bestaende in Woonplaets, eetplaets, drie kamers, bovenkaraers, zoldering, kelder, peerdenstal en andere gerieven, al over eenige jaren nieuw gemaekt in steen en gedekt met pannen, voords een buis van ouds ten dienste van herberg, goed gekaland, genaemd den Oostaverne-Molen, bestaende in Woonplaets, kamers, kelder, zolder, met stallingen daer agter, als 00k de erve daer medegaende, groot volger.s meting cadastrael sectie B, numéros 262, 262 ee 265 bis van bet plan 4 aren 90 centiaren (34 roen gestaen en gelegen op Wytschaete, gehuchte Oostaverne, abouterende noord en oost a'huis-weede van da weduwe en kinderen d'beer Baratto te Yperen, de bage afgaendezuid 't zaeiland van jouffrou we Eugénie Deneckere, vrou w d'beer Bidart, sebeedende op paelsteenen en west de calchiede van Waesten naer Yperen. De herberg laetst bewoond en nog opengehouden by sieur Livinus Treve, en bet nieuw huis laetst bewoond by sieur Jean-Baptiste Gouwy aldaer onlangs overleden. Den kooper zal aen deze goederen handslaen en in gebruik komen dags naer den overslag. Tweeden koop. Eenen logtingomringeld met schoone levende doornhagengroot 8 aren 76 centiaren ic 00 gelegen op Wytschaete, by de voormelde herberg, palende oost 't zaeiland van d'heer Amare, op half dyk; zuid 't zaeiland van de weduwe en kinderen d'beer Baratto, voetwegeltje daer tusseben, west 't gonne van den disch van Meessen, sebeedende met dyksje en noord den volgenden koop, bage met baer gewoon vrydom alhier medegaende. Dezen logting met het land onder den vol genden koop zyn bekend op bet plan cadastrael sectie D, n° 390, t'zamen op eene grootte van 5o aren 90 centiaren, gebruikt by het sterfhuis van sieur Gouwy, handslag met den overslag. Derden koop. Een woonbuisgrond dies en zaeiland t'zamen groot volgens meting 42 aren 34 centiaren (4e 55 roen), gestaen en ge legen op Wytschaete, gehuchte Oostaverne, palende oost 't zaeiland van M. Amare, sepa- rerende op half dyksje; zuid den tweeden koop de hage met gewoon vrydom af; west 't zaeiland van den discb van VVytschaete, seheedende met een dyksje en noord de groote straet van Wytschaete naer Hollebekegemeten tôt den aerdeboord. Gebruikt, te weten s het huis met 17 aren 52 centiaren onder grond dies en zaeiland daer medegaende by Antonius ver Eecke, voor 9 jaren ingegaen den eersten October 1837 ter optie aen den verbuerder alleen van einde van pacbt te maken t'einde de 3 of 6 eerste jaren, ten pryze van 4o francs 's jaers vry van lasten; en 't overig land by bet sterfhuis dito Gouwy, aen welk overig land den kooper zal handslaen met den overslag. Vierden koop. Eene partie zaeiland groot Volgens titel een hectare 64 aren 83 centiaren (17° 20 roen) en ingevolge de meting cadastael sectie B, n° 358, een hectare 61 aren 4° cen_ tiaren gelegen op Wytschaete, by d'hofstede gebruikt by Desomer palende oost aen bet Bamperstraetje leedende van de groote Hollebéek- straet naer 't Hooge-Pacht-hofzuid 't land van d'heer Justus Ghesquiere te Waesten, west den boscb van sieur Jean-François Boudry te Qleessen en noord 't zaeiland en de weede van sieur Claeys-Cuvelier te Ledeghem. Gebruikt, te weten i" de belft ten zuid- einde by Leonardus-Josepb Descamps, Charles Verbeke, Pieter Denturck en Pieter-Francis Odent, voor 9 jaren ingegaen den eersten October i838, aen 72 francs 53 centimen 's jaers boven de contributien 2° 18 aren 82 centiaren by bet sterfhuis Gouwy, waer aen den kooper zal in gebruik komen met den overslag; en 3° 63 aren 48 centiaren zynde 't restant ten noord— einde by Pieter-Jacobus Odent, 00k voor g jaren ingegaen den eersten October i838, aen 60 francs 5o centimen 's jaers, boven de lasten. Vyfden koop. Eene partie zaeiland met bosseltje ten oostkante, en brykebakkerie ten zuid-einde t'zamen groot volgens titel een hectare 80 aren 22 centiaren (20° 35 roen) en volgens cadaster sectie B, n° 107, een hectare 79 aren 70 centiaren gelegen op VVytschaete, by d'hof stede van Desomer palende oost 't zaeiland van de broeders Liebaert, 't bosseltje van M. Froidure te Gomen en 't zaeiland van M. Charles Volbrecbt te VY aesten, en elshage alhier mede; zuid de groote straet van VVytschaete naer Hollebeke; west 't zaeiland van jouffrouw Struye te Yperen en aen zaeiland en gras van M. du Bois te Armentièresseheedende op half dyk, en noord den boscb van de broeders Liebaert Gebruikt by 't sterfhuis sieur Gouwy, band. slag met den overslag. Zesden en laetsten koop. Een partietje boscb met vele schoone bcomen, plantsoenen en zaden en de talie 5 jaersebote daer op staende, groot 8 aren bekehd op bet cadaster sectie B, n° 204, gelegen op Wytschaete, by d'hofsteda van Romanus Cuvelierpalende oost 't zaeiland van d'beer Verhaeahe, pastoor te Wytschaete en zusters, op half dyk zuid 't boscb van sieur Pieter-Franciscus Leterme, sebeedende op boenen, west d'huis-weede van sieur Joannes Vandamme, hage af, en noord 't gras van M. Deconinck te Yperen bage at, en 't zaeiland van den zelven op dyk gebruikt by 't sterfhuys sieur Gouwy, handslag met den overslag. Eersten en tweeden koop te zamen. Tweeden en derden koop in eene masse. Eersten y tweeden en derden koop in eene masse Vierden en vyfden koop in eene masse. En de 6 koopen m eene masse. Deze verkooping zal gebeuren tôt Wytschaete in de gemelde herberg den Oostavernen-Molen, den Overslag zal plaets bebben Maendag 11e0 Mei 1840, oui 3 uren naermiddag. Den Notaris VICTOOR te Meessen, is met de verkooping belast. VAl» jQOiOl Woensdag 6en Mey i84o, ten 5 ueren naermiddagin het Dorphuys tôt Crombeke zal door d'Administratie van de Kerkfabriek, worden overgegaen lot de Publieke Aen- besledinge van de herslelling der Pastory, bestaende in Dak-, timmer-, schryn-, verw- en glas-werk. Het beslek en begrooting beloopende ter somme van 1,176 francs, benevens de con ditien der aenbestedinge berusten ter inzage van een ieder in het dorphuys tôt Crombeke. Elk zegge het voord. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'rPlacevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4