FILLE D'Y PRES. VBHI1CB 4 Eerste Masse. De vier voorschreven loopen zamen groot volgens cadastraele mael 42 aren 70 centiarenzullen ool by zamenvoeging te toope aengeboden worden Tvveede Masse. De dry voorschreven loopen zamen ùitmakende den nummer 74o der sectie B, van het cadastrael plan, groot 1 hectare 12 aren 20 centiaren, en volgens nieuwe maethectare 18 aren 22 centiaren, zullen ook by accumulalie te loope gepresenteerd worden. Vierde Masse. De twee voorgaende loopen le zamen ùitmakende den nT 770 der sectie C, van het cadastergroot in oppervlakle 1 hectare 38 aren 5o centiaren zullen ook by accumulalie le koope gepre senteerd worden. Vyfde Masse. De twee voorschreven loopen, te zamen groot 85 aren 90 ceutiaren, zynde den nT qbo der sectie C van het cadaster, zullen insgelyks by zamenvoeging te koope gepresenteerd worden. Tôtaele Masse. De negentien voor schreven loopen zynde aile van eene schoone gelegentheyd, zeer nae by van de dorpplaets van fVestroozebeke en van goede hoedanig- heydals ten meerderen deele zich bevin- dende in de eerste classe, van den cadaslraelen legger dier gemeentete zamen groot 7 heclaren 06 aren 02 centiaren, gebruikt door de weduwe en kinderen Pieter-Jacobus Derde Masse. De twee lestvoor- Binteineygenaeren oan dierewarof den Me Cuvelier médecin-accoucheur, rue de la Préfecturen° 9h Lilletient une maison de santé pour les accouchemens. Cette maison est convenablement distribuée, et a un beau jardin. Les soins les plus minutieux sont donnés a ses pensionnaires. GEMEENTE WESTROOZEBEKE. Eersten ioop. Een woonhuis met aen— houdende koeyestal, gebauwen in steen, schuer, peerdestal van vvesten en wagenhuis van oosten, aile afgezonderd van het woonhuis, toe dies 20 aren 57 centiaren landonder grond van gebauwen y bofplaetSy hovenicrbof en gras, daer medegaende, gestaen en gelegen benevens de volgende koopeubinnen de gemeente van Westroozebeke op deszelfs plaets, ùitmakende dezen koop, den hoek tusschen de steenwegen leydende van \peren naer Biugge en Passchendaele, by dies zeer gedienstig tôt uitoefenen van aile neiringen, makende deel van de nummers 644, 645 en 646, der sectie B, van het cadastrael plan. Tweecien loop. Noord aen den voor- gaenden, een perceelken boomgaerd, deel van de nummers van het cadaster hiervooren, groot 7 aren 66 centiaren. Derden loop. Noord aen den lestvoor- gaenden koop, een partieken boomgaerd, groot 7 aren 37 centiaren. Vierden loop. Ook noord aen den lest- voorgaenden, 7 aren 3o centiaren boomgaerd. Vyfden loop. Zuid by de voorgaende hofplaets achter d'herberg sieur Jean de Gryze, een parceelken zaeyland, deel van meerdere partiezynde den noordkant groot 56 aren o5 centiaren. Zesden loop. Zuid aen den lestvoor- gaenden koop 4g aren 53 centiren zaeyland. Zevensten loop. Ook zuid aen den lestvoorgaenden, een partieken zaeyland, groot 52 aren 84 centiaren. Achlsten loop. Zuid by de voorgaende partie, een perceel zaeyland groot volgens oadastraele maet, sectie C, n° 742, 63 aren 60 centiaren. Negensten loop. Zuid-west by het voor gaende, 5o aren 10 centiaren zaeyland deel van meerdere partie, bekend onder de numéro 763 van de sectie C van het cadaster, alwaer een wagenweg is doorloopende, grenzende oost de Dosselstraet. schreven loopen t'zamen groot in opper- vlakte, 1 hectare 20 centiaren, zullen ool by zamenvoeging te koope aengeboden worden. Elfslen koop. Eene partie zaeyland met cingelhaege ten oostkante t'zamen groot bj aren 60 centiaren, ùitmakende de nummers 761 en 762 der sectie C van het cadaster. Twaelfsten koop. Zuid-west by den lestvoorgaerden koop, den oostkant van eene partie zaeyland, groot 77 aren 07 centiaren. Dertienden koop. Den westkant van de voorschreven partie zaeyland, groot 61 aren 43 centiaren. Veertienden loop. Oost by koop 5, alleenelyk den steenweg van Westroozebeke naer Passchendaele daer tusschen, den zuid- kant van eene partie gras, groot 43 aren 06 centiaren. Vyftienden loop. Den noordkant van de zelve partie gras, inhoudende 42 aren 84 centiaren. Zeslienden koop. Zuid by de voorgaende partie graseen perceel zaeyland groot vol gens cadastraele maet, sectie C, n° 58g, 44 aren 20 centiaren. Zevenlienden loop. Oost by de schaep- hofstede, gebruikt door de weduwe en kin- deren Calmeyn, een partieken boschland, met de taillie oud een jaer, zynde den n" 56g der sectie van het cadaster, groot 28 aren 20 centiaren. Achttienden loop. Verre west van de dorpplaets, i3 aren 45 centiaren bosch, met de taillie oud dry jaeren daer op staende zynde d'helft van eeue meerdere partie en deu noord-oost kant, deel van het nummer 621 der sectie A, van het cadaster, genaemd de Vuyle-Marrote. looper in het gebruik zal lomen met eersten October 184 zullen ook by accumulatic te koope gepresenteerd worden. Deze verkooping zal gebueren onder het gewin van instel- en verhoogpenningenen met het houden van 2 zitdagen wanof den eersten voor den Instel dienen zal Woensdjg 2oen Mey i84o, en den tweeden voor de définitive Toewyzing Woensdag 5ea Jnny daer naert'elkens ten 2 uren naemiddag ter herberg genaemd het Gouden - Hoofd, bewoond door den medegeregtigden sieur Joannes Binteinter plaets van Poelcap- pelle, gemeente Langemarck, door de ambts- verrigting van MUr DELA VIE Notaris, residerende tôt 't zelve Poelcappelleten wiens kantoore de veylconditien met eygen- domstitelen en cadastraele maete, t'elks inzage zyn berustende. L'ENREGISTREMENT ET DES DOMAINES. DE 6 BEAUX ET BONS trt Mi và vi du 2" régiment d'artillerie. Negentienden loop. Den zuidkantof de wederhelft van het voorschreven perceelken bosch, groot gelyke i3 aren 45 centiaren. Tienden koop. Zuid aen het voorgaende, gelyke 5o aren 10 centiaren zaeyland met elzerie van zuidenzynde den zuidkant van de n" 763, sectie C van het cadaster. Le vingt-trois Mai x 84o11 heures du matin, il sera procédé sur la Grande- Place Y près, par le receveur de En registrement et des Domaines Yprès, en présence de M. Stiellemans, sous-intendant militaire de 1" classe, la vente publique de 6 beaux et bons Chevaux du 2° régiment d'artillerie. La vente se fera au comptant avec 10 p. °/Q d'augmentation pour subvenir aux frais Les Chevaux seront voir huit jours avant la vente, le matin depuis 8 jusqu'à 12 heures et Vaprès-dîner depuis 2 jusqu'à 4 heures, dans les écuries militaires. Fait Ypres, le six Mai i84o. LE RECEVEUR, II. N A GELS. LE SOXTS-1STE1ÎDAJIT DE I CLASSE, STIELLEMANS. Vu et approuvé par le Directeur de l'Enregis trement, des Domaines et des Forêts de la Flandre-Occidentale, soussigné. Brugesle 11 Mai i84o. VERDUSSEN. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Placevis-a-vis la Grand'-Garde,

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4