ZAEYLANDEN, (4) TE KOOPEN. o PUBLIER TE PACHTEN, 'Antoine Delcambremet regt toi -en met Bavo i842. Eersten koop. Drie-en-twintig nren 10 centiaren zaeilandstrekkende zuid en noord, abouterende van oosten den volgenden hoop op païenzuid de straet van den Schreiboom naer Poelcapelledaerover 't gras, liofstede mynheer Fandermarliere te Yperenwest den behuisden eigendom van d'heer burgmeester Ooghe en noord de Laudate-beke, daerover de hofslede-landen mynheer Lagrange-Doncker te Yperen Tweeden koop. Negen-en-twintig aren 4o centiaren zaeiland, strekkende zuid en noordabouterende van oosten den 3en koop, zuid gezegde straetwest den ion koop en noord de Laudate-bekedaerover M. La- grdnge-Doncker Derden koop. Vier-en-veerlig aren 10 centiaren zaeiland, strekkende als beide de voorgaende koopen, abouterende van oosten den 4en koop op half dykzuid de straet naer Poelcapellewest den 2en koop en noord de Laudate-beke. MASSE. De 5 vooren bescbreven koopen t' zamen groot 96 aren 60 centiaren en bekend onder den nummer 757, zullen by zamenvoeging te koope geveild worden. Vierden koop. Nummer eene partie zaeiland der hoeveelheid van 54 aren 00 centiarenabouterende van oosten den 5cn koop op half dyk, zuid t land M. Vandermarliere en gezegde straetwest den 3°" koop en noord de Laudate-beke daerover M. Lagrange-Doncker voornoemd. Zesden koop Een andere partie zaei landbekend onder den nummer 762 der cadastrale mategroot 58 aren 4o centiaren, strekkende oost en westabouterende van oosten 't land M. Fandermarliere, daerover de Fryen-boscii-kalsydezuid den zelven heer Fandermarliere, west den 5en koop en noord de Laudate-bekedaerover l land M. Lagrange-Doncker. De veil-conditien met tilelen van eigendom en plan cadastral zyn 't elks bezigtiging berustende ten kantoore van den Notaris COMYN, te Langemarck residerende. WOONIIUYS EN ERVE, op S>&SS@;H!EÎ!HE>&2;li2 pl'bliek Van wege de eygenaers stelt men met het houden \an twee zittingen, openbaerlyk te koop, het volgende Goed, staende en gelegen te Passchendaele, noord by het dorp, te weten EENIGEN KOOP. Een huys alsnu twee-woonst en afhange- lykheden met t3 aren 6 centiaren kadaster maet erve, onder bebouwden grond en land, palende noord en oost het land van sieur Vandamme en consoorten, zuyd den boomgaerd van vidua Decapmaker, west den hof van den heer Bayart, thans gebruykt, de westwoonst door Bernard Lapiere, mits 43 francs 53 centimen en de oostwoonst, door Karel Mer- nout, mits 25 francs 4o centimen, boven de lastenby jaeremet regt van gebruyk tôt eersten Oclober aenstacnde. De zittingen zullen plaets hebben, ten dorpe van Passchendaele, ter herberg het Hand- bogenhof, bewoond by sieur Augustin Duthoy, te weten Den Instel op Woensdag 3en Juny i84o, en den Finaelen Overslag, Woensdag 17"* der zelve maend, t'elkens om 3 ueren naer middag. De konditien by den Notaris CI1R1STIAEN te Passchendaele. wyngeldbn te win nen. ZEER SCHOONE EN GOEDE DRYFWEYDEU EN MAEYWEYDE, gelegen in follynciiove, TOT 0OSTFLETEREN. Maendag i5en Juny i84o, ten 2 uren naer middag, zal te Oostvleteren, gehuchte Elzen- damme, in de herberg het Schipken, gehouden door sieur François van Beverendoor het ministerie van den Notaris DEBOO, tôt het zelve Oostvleteren residerende, gedaen worden voor den tyd van negen geheele en na een- volgende jarenwaervan het eerste beginnen zal met den eersten der maend October i84o, de publieke Verpachtinge van 20 hectaren 06 aren 80 centiaren land, onder zaeylanden, vette weyde, dryfweyden en maeyweyde, al in eenen blokgelegen binnen de gemeente van Pollynchove, tusschen den Iloogendyk en den Groenendyk, oost aen de hofstede ge bruykt zyn door sieur Joannes Deschryver, baes in den Peereboom te Reninghe, en door genoemden Deraeve,* gelegen in loten als volgt Eerste Lot. Twee hectaren 27 aren 4o centiaren zaeylandin vier perceelen aen elkander, gebruykt by Deschryver, palende oost aen zaeyland van d'heer Schadet en gebruykt door François Decrock, herbergier in den Overvaerd te Reninghe, zuyd het zaeyland onder het tweede lot, west de vette weyde onder het derde lot en noord den Groenendyk. Tweede Lot. Eene partye zaeyland groot 2 hectaren o4 aren 60 centiaren, houdende oost genield zaeyland van M. schadet en ge bruykt by Decrock, zuyd aen den Hoogendyk, west aen zaeyland onder het vierde lot en noord aen het eerste lot j, gebruykt door Deschryver. Derde Lot. Eene vetle weyde groot 2 hectaren 32 aren 4o centiaren, houdende oost aen het zaeyland onder het eerste lot, en noord aen den Groenendyk, nog noord een perceeltje land van den disch van Pol lynchove en den bebouwden grond van Philippe Beun en andere; gebruykt door Deraeve. Fierde Lot. Vier hectaren 5o aren 20 centiaren zaeyland, in vyf perceelen aen elk ander waervan als nu twee gebruykt zyn door Deraeve en drie door Deschryver, hou dende te zamen van zuyden aen den Hoogendyk en noord aen de vette weyde onder het derde lot. Fyjde Lot. Twee perceelen zaeyland en twee perceelen gras aen elkanderen te zamen groot 2 hectaren 93 aren 3o centiaren, houdende van oosten aen den behuysden grond van Beun en andere, de vette weyde onder het derde lot en het zaeyland onder het vierde lot, zuyd aen den Hoogendyk en noord den Groenendyk; het zaeyland is gebruykt by Deschryver en het gras door Deraeve. Zesde Lot. Drie perceelen dryfgras en. een perceel maeygras te zamen groot 3 hec taren 64 aren 60 centiaren, al gebruykt door Deraeve, palende zuyd aen den Hoogendyk, west zaeyland van de kinderen van d'heer Robert Dehnotte te Yprenoord den boom gaerd van Deraeve, 't zaeyland onder het zevenste lot en dat onder het vyfde lot. Zevensle en laetste Lot. Twee hectaren 34 aren 3o centiaren zaeyland, in vier per ceelen aen elkander, palende te zamen van Oosten acn de twee perceelen zaeyland onder het vyfde lot, zuyd twee perceelen gras onder het zesde lot, west zaeyland en gras van Deraeve en noord den Groenendyk; de twee perceelen houdende aen den Groenendyk, zyn gebruykt door Deraeve en de twee andere door Deschryver. De pachters zullen gehouden zyn te stellen solidaireborgen raetbegoede bekende persoonen. Voorders zal deze Verpachting geschieden onder de voorwaerden berustende, benevens het plan-figuratif, op welk de grootte van elk perceel staet ter inzage van de gegadigden, ter studie van den Notaris DEBOO voornoemd. M" Cuvelier me'decin-accoucheur, rue de la Préfecture, n" 9, a Lilletient une maison de santé pour les accouchemens. Cette maison est convenablement, distribuée, et a un beau jardin. Les soins les plus minutieux sont donnés a ses pensionnaires. Y près. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4