ERFGOEDEREN, VRUGTEN gemeenteTwestouter. gemeente kemmel. OPENBAERE FERKOOPING van extra goede Zacylaiuleii en Grazingen, gelegen TE RAMSCAPPEL (VEURNE.) Den Notaris DE BUSSCHEREte Brugge rcsiderende, zal op Zaterdag eersten Augusty *84o, voor den Inslel, Zaterdag 8"n der zelve maend acht dagen daer na voor de Oproeping en Zaterdag 22en der zelve maend voor den Definiliven Overslag sonder eenigen uitstel, openbaerlyk verkoopen in de Verkoopzael der Notarissen ter Stadhuize te Brugge, telkens om 4 ueren namiddag. i° H. 9-01-07 C. (G. 20-1-10 R.) Zaeylaud en Gras, gelegen te Slype, verdeeld by affiche in 8 koopen, en gebruikt door sieur Benedictus Mus, ten geringen pryze van 420 fr. 's jaers, boven de lasten. 2° H. 7-04-90 C. G. i5-2-8o R. Gras en Land, te Ramscappel by Nieuport, t'eenen Llokkeverdeeld by affiche in twee koopen gebruikt door sieur Carolus Cannyn a 55o fr. 's jaers, boven aile lasten. En 5° H. 12-31-20 C. (G. 27-2-50 R. Zaeyland, ter zelve Ramscappel, by den Yzer, al t'eenen blokke, verdeeld by affiche in drie koopen, gebruikt door M. Joannes Danneel, burgmeester te St-Jooris, voor i,o5o francs boven aile lasten. Deze verkooping geschied ten overstaen van den heer Yrederechter Coppieters, bygestaen door zynen greffier. De titclen, plans en conditien van verkooping berusten t'elks inzage, ten kantore van gezeiden Notaris DE BUSSCHERE, by de beurze. VAN ALLERBEST8 TE LOUER, Met gewin van een half par honderd voor Instel-penning. Eersten koop. 76 aren17 centiaren gras en zaeyland aen elkander houdende bekend op het kadaster, sectie C, nummers 556 en 356 bis, strekkende oost en west, paelende oost en zuyd sieur Benedictus Liefoogbescheedende op een dyksken, west eenen voetweg en daer over sieur Constantinus Liefooghe en noord den zelven Benedictus Liefoogbe en mynheer Bieswal te Belle, de dooren baege mede en de elsbaege afgaende. In pagte gebouden door sieur Josepbus Lief oogbe, tôt i"n October x845, ten pryze van 42 francs, by jaere, boven de grondlasten. Den kooper zal moeten de boomen daer op groeyende, overnemen voor eene somme van 40 franken. Tweeden koop. 55 aren, 4> centiaren zaey land, gebragt op bet kadaster, sectie A, nuramer 572, strekkende zuyd en noord, bappende van oosten, paelende oost sieur Ludovicus Deneut en de kinderen sieur Franciscus Dambre, sebeedende op paelen, zuyd de genoemde kinderen Dambre, dyk af, nog zuyd de kinderen sieur Leynaert, half dyk, west eenen jokweg, en daer over sieur P ieter Dambre, en noord de Noordstraet. Verpagt voor 5,6 of 9 jaeeen, die begonnen zyn ien October i856, aen sieur Pieter Dambre, 34 francs by jaere, boven de lasten. GEMEENTE LOKER. Derdcn koop. Eene seboone en welbeplante weydenaby de plaets, groot 2 bectaren, 64 aren, 60 centiaren, genaemd bet Wafeihof, bap pende ten westboekebekend op het kadaster onder de sectie B, r.ummer 43, paelende oost d'beer Boddaert, haege af, zuyd mynheer Behagel- Debaene, te Belle, baege mede, nog zuyd in d'bappe sieur Baptiste Verbeke, baege mede, west den zelven Verbeke, haege af, nog west in de happe een straetjen leedende van den Roo- denberg naer Dranouter, en «îoord de groote Belle-straet. In pagte gehouden door sieur Joannes-Baptiste de Keuwer, tôt 25"n December i845, ten pryze van i45 francs, by jaere, boven de grondlasten. De boomen overtenemen voor veertien honderd francs. Vierden koop. Een vierde deel in bet gemeen voor de andere deelen, met d'beer Joannes Vandenbusschemolenaer te Dickebuscb, en de kinderen sieur Vanexemte Loker, van r hec tare, 74 aren, g3 centiaren gras, met een kleen deelken vloge ten zuyd-westeyndein welk geënclaveerd is, 22 aren, 5 centiaren, eygendom van het bureel van weldadigheyd van Loker die met steencn is uytgepaeld, bekend op bet kadaster sectie B, nummers 176 en 177, strek kende oost en west, paelende in bet geheel van oosten aen de Smytcr-straetvan zuyden eene partie gras genaemd Bloedloorebehoorende mynheer Tberryte Belle, de belft der baege ten Westeynde alhier mede, nog zuyd het Salaed- straetjen, van westen den meerscb van mevrouw van Lichterveldeen van noorden den eerstvol- genden koop. Het vierde deel der boomen (niet mede begrepen 5 iepen en escb langs den akker en 7 iepen in de eerste reke, te beginnen met den vyfden langs de straetdie gereserveerd zyn), door den kooper over te nemen voor 40 francs. Vyfden koop. Den vierde deel gemeen als by den laetstvoorgaenden koop gezeyd is, van 47 aren, 48 centiaren zaeyland, gebragt op het kadaster onder de sectie B, nummer 178, strek kende oost en westpaelende oost Thérésia de Groote, en den eerstvolgenden koop, zuyd den laetstvoorgaenden koop, west den meerscb van mevrouw van Lichtervelde, en noord Livinus Houck. Zesden koop. Gclyk vierde deel als vooren van 43 aren, 28 centiaren zaeyland, bekend op bet kadaster, sectie B, nummer 180, strekkende oost en west, paelende oost aen de Smyter-straet, zuyde en een kleen deelken van westen, de partie gras onder den vierden koop, nog west den laetstvoorgaenden koop, en noord Tbérésia de Groote. fysvensten koop. Een gelyk vierde deel van 79 aren, 52 centiaren zaeyland, bekend op bet kadaster, sectie A, nummer 3i2, strekkende zuyd en noord, paelende oost sieurs Martinus en Franciscus Ryckewaert, zuyd bet Loker-straetjen, west de weduwe en kinderen sieur Eranciscus Lebouck, en noord Baptiste Verbeke en andere. Achtsten koop. Gelyk vierde deelvan 3o aren, 29 centiaren zaeyland, met cingel van westen over het dyksken, bekend onder de sectie B, nummer 21g, van het kadaster, paelende oost de kindrren sieur Joannes-Baptiste de Crues zuyd bet armbestuer van Loker, west den notaris Vermeerscben Pieter-Joannes Dondeyne, en noord mevrouw van Lichtervelde. Negensten koop. Een vierde deel als vooren, van 1 hectare, 2 aren, 24 centiaren zaeyland, met cingel op aerdeboord van westen, strekkende oost en west, gebragt op bet kadaster, sectie B, nummer 225paelende oost de kerkfabriek van Loker, zuyd mevrouw van Lichtervelde, west sieur Joannes de Haese, mynheer Cleenwerk, te Belle, en de weduwe Pieter Doire, te Keramel, en noord de kinderen sieur Joannes-Baptiste de Keuwer. Tienden koop. Gelyk deel als vooren ge zeyd is, van 22 aren, 72 centiaren bosch en meerscb, bekend op bet kadaster, sectie B, nummers 215 en 216, paelt oost mevrouw van Lichter velde, zuyd en noord den notaris Vermeersch, en west sieur Pieter Crabbe. Het vierde der boomen overtenemen voor 60 francs. De goederen beschrcven onder de zeven laetste koopen, zyn in pagte gehouden tôt ien October 1845, door de kinderen van sieur Joannes-Bap tiste de Creus, ten pryze van 5o5 francs, by jaere, voor het geheel, boven de grondlasten. Masse den zeven laetste koopen, groot te zamen 5 hectaren 02 aren, 47 centiaren (u g. 2 h. 57 r.). De verkooping der voorsebreven goeden geschied ten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton Mcessen en door het ambt van den notaris VAN EECKE, ter residentie van Nieuw- kerke, tôt dies benoemdby gewysde verleeni door de Rcgtbank van Eersten aenlegzitting houdende te Yper, de dato 3en Julius 1840. NOG KEMMEL. En elfsten koop. Eene partie zaeyland, groot volgens kadastraele maet, 4° aren, 70 centiaren, aldaer bekend onder de sectie A, nummer 375, paeld oost aen het aemgesticht van Kemmel, op paelen, zuyd de kinderen sieur Louis Leynaert, te Westouler, west de partie land gebragt onder den tweeden koop, op paelen, en noord het Noord-straetjen. Gebruykt zonder regt van pagt door Pieter- Felix Dambre. Den Instel zal gebeuren den Woensdag 29"* Julius 1840, en den definitiven Overslag, den Woensdag i2ed Oogstdaer naer, t'elkens ten drie ueren naer middag juyst, in de herberg bewoond door sieur Pieter Corneelter plaets van Loker. De liefhebbers konnen nader inligtingen beko- men by gemelden notaris VAN EECKE, ten wiens kantoore de verkoop-voorwaerden en titelen van eygendom zyn berustende, alsook by d'beer VANHOUVER-SALON, zaekwaernemer te Westouter. VœiRIKiûOÏKH'a AN TK SICKEBUSCn. Donderdag îo'" July 1840, ten 1 ure namiddag, zal'er openbaerlyk verkogt wordenop het hof- stedeken gebruikt door sieur Antonius Goudezeune, gelegen in de gemeente Dickebusch by het Uallebast, de volgende vrugtente weten 1 hectare 4* aren koorn; 72 aren boonenj 27 aren baver, En 60 aren meersch-hooyal gereguleert in koopen t'elks gerief. De verkooping zal gebeuren met tyd van be— taling, mits stellende goede borge, en onder andere1 voorwaerden alsdan voortelezen. Schoone Patrimoxiele iàÉP'-x "mI® 110 ESTE DE, groot gl jjCCtaren 52 aren g0 centjareny gelegen op Moorslede, gebruykt door de kin deren Verfaillie, ten geringen pryze van 58S francs 84 centimen boven de lasten, openbaerlyk te koopen, by derden zitdag, op Woensdag 5cn Augustus i84o, te Moorslede plaets, ter herberg het Springende-Peerd, om vier ueren na noen, agtervolgens de voorwaerden berustende by Mt;r DENECKER, Notaris te Moorslede. Slaet op 17,680 francs. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-PIace, vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4