GEMEKTE ZEEPZIEDERY, 6768 BOMBES ET BOULETS sciioon nus, llernisen, Stallingen en verdere Edifîlien, met Grond, Erve en Hovenier-hof daer mede- gacnde,door zyne voor deelige gestaelhey den getegendlicyd dienstig tôt allerhande slag van liedryven, Fabrieken en Neiringen te koopen;binnen poperinghe. Staet op 10,500 francs. 1 Den absoluvten Overslag zal plaets hebben Vrydag i8en December i84o, ten 5 uren na middagin d'herberge het Stadhuis op de Groote Markt te Poperinghe. Verkooping van extra schoone Iepen boomen, te noordsciiote. VENTE PUBLIQUE canon de suède. EPil EI¥E Ingesteld G,200 francs. Warnêton cinq minutes de Messines. Zaeiland en Maeigras, binnen ypre. Staet op 7,500 francs. Staet op 0,025 francs. Staet op 1,250 francs. Staet op 500 francs. Staen in massa op 2,500 francs. MERCKEM. Staet op 2,510 francs. Den 2eo en 5ea koop staen in massa op 8,800 francs. fermage du Fumier des Chevaux de troupe, pendant l'exercice i84i. Le cahier de des charges et le modèle de soumission sont de'pose's au bureau du dit Quartier-Maître, et on peut les y consulter, tous les jours ouvrables, de 10 heures a midi et de 2 a 4 heures de relevée. Les soumissions, dûment cachetées devront être déposées, au plus tard, le 19 Décembre quatre heures de relevée. Par ordre du Conseil susmentionné, Le Capitaine Quartier-Maître, POICKET. door verandering van bedryf. H1EITW openbaer Poperinghe. Gastlinis-straete. Eenigen koop. Een schoon, groot en spacieus Woonhuis, met onlangs nieuw gemaekte Zeepziedery, RemisenStallingen inrydende Poorte, gevauteerde Kelders en verdere Édifitien, mitsgaders den Grond, Erve en Hovenier-hof, groot volgens titel 24 aren 44 centiaren staende ende gelegen binnen de stad Pope ringhe ter noord-zyde iu de Gastbuis-strate t'zamen bekend per kadaster sectie F, n. 684, 86, 87 en 91, palende in het geheele van oosten het huis en erve van d'h. Gheerardyn en d'erve van de kinderen Vantoursvan zuiden de gezeyde Gasthuis-strate, van vvesten het huis en erve van d'heer Lebbe ende van noorden tôt half het Engel-straetjen thans gebruikt door d'heer Pieter Yandermersch. Om door den kooper in 't gebruik te treden met den overslag. De voorwaerden met de titelen van eygen- dom berusten ten kantoore van Mtor FRAEYS Notaris tôt 't zelve Poperinghe. (1) en andere Maendag 28e0 December i84oten 11 uren voonuiddag, zal'er openbaer verkogt vvorden op de hofstede gebruikt door Pieter Louwtrge vader, gelegen in gemeente Noordschotede nomber van 61 koopen iepen en andere Boomen waer onder veel extra schoone, konnende dienen voor aile slag van zwaere werken. De verkooping zal gebeuren met tyd van beteling, voor de hoofd koopsommits stellende goede en wel bekende borgen en onder ander voorwaerden alsdan voor te lezen. de de Mardi le i5 Décembre i84o, h deux heures de relevée on exposera en vente publique chez M. Jean Bert, aubergiste a la Trompette, Meninpour compte de qui il appartiendra, par le ministère du Greffier M UL IE R a Menin, 6768 BOMBES et BOULETS DE CANONpesant environ 5o,ooo kilogrammes, fonte de Suède aux charbons de bois, a voir aux Casemates, porte de Lille a Menin. Pour les plus amples informations s'adresser a M. Jean Bert, susdit. Aux conditions a prélire lors de la vente. (2) Qu'on se le dise. schoon patrimonieel TE KOOPEN BINNEN DE STAD YPRE. Gezegd Huis en Erve, gestaen en gelegen binnen de stad Ypreaen de oostzyde der Langhe Meersch straet, geteekend n" 16, pae- Iende van zuiden aen 't huis en erve van de kinders Millecam, van westen de zelve straet, van noorden aen een huis en erve van Mr De la Cauween van oosten aen het Yper-Ieet; in pachte gebruikt door Barbara Desodt, kokinne, ten pryze van 365 francs by jaereboven de contributien. Den Overslag zal gebeuren in het Stad Huis te Ypre, Zaturdag 19"" Décembre i84o, ten 3 uren na middag, onder de voorwaerden rustende ten kantore van den Notaris RENTY, Lente-Markt, n" 26, te Ypre. Het voormeld Huis is 00k uit'er hand te koopen en daer zal, in beide gevallen, aen den kooper aile geraak gegeven worden tôt betalen zyne hoofdkoopsom. (2) Sur une prairie lelong le ruisseau la Douve, près le pont dit Steecbrugge, et sur le verger et terres de la ferme, nommée Potterie, occupée par monsieur Louis Joye, 60 portions de beaux canadas, bois-blancs, pommiers, poiriers et têtards, propres a tous ouvrages de charpente, aux sabotiers et a brûler, h Vendre. Le Samedi 26 Décembre i84o, lendemain de la Noël, a 10 heures du matin. Il y aura terme de payement en constituant des co-acheteurs solidaires. Le notaire ROMMENSh Warnêtonest chargé de cette vente et de la recette. (2) SCHOON HERBERG, te koopen BOESINGHE. Eersten loop. Eene schoone wel geka- lante Herberg, genaemd het Witpeerdmet stallingen en voordere gerieven, mitsgaders een hectare 55 aren 18 centiaren, onder grond dies, hovinge, gras en zaeiland daer roede- gaende al gestaen en gelegen op Boesinghe, gehugte Pilckem. Gebruikt zondf.R PAGTdoor den heer Liebaert, brouwer binnen Ypre, ten pryze van fr. 326-53 cent0 by de jare boven de lasten. Tweeden loop. Een behuisd en beplant Hofstedeken, groot onder hofplaets, gras, zaei land en bosch, II. 2-74-88 centiaren, gelegen op de gemeente Boesinghe, by het Sas. In pagte gebruikt met de partie maeigras hierna vermeld onder den lasten koopdoor Petrus Buloke, voor 9 jareningegaen eersten Octobre 1839, te zaïneu ten pryze van 3oo francs by de jare boven de lasten. Derden loop. Eene partie Zaeiland, 00k gelegen op Boesinghe, groot 75 aren 62 centiaren. Vierden loop. Eene andere partie Zaei land insgelyks gelegen op Boesinghegroot 3i aren 3g centiaren. De twee laestvoorgaende koopen zyn te zamen in pagte gebruikt door de weduwe van Joannes Hondeghem, voor 9 jaren, ingegaen eersten October 1809, ten pryze van 72 fr. by de jare, boven de lasten. Vyfden loop. Eene partie Maeigras groot H. 1-10-95 centiaren, gelegen op Merckem, noord-west van de kerkepalende aen het maeigras van de kerke van Merckem, aen het maeigras van Franciscus-Ignatius Smaggbe, en aen het Martje. In pagte gebruikt met het Hofstedeken onder den eersten koop als aldaer gezeid. Den absoluten Overslag zal gebeuren, binnen de stad Ypre, in de Afspanning het Stad-HuisZaturdag i2en December i84o, om 2 ueren namiddag; ingevolge de voor waerden rustende ten kantoore van den notaris VANDERMEERSCH. (2) Ypres. Imprimerie de Désiré Lajujin-MortierGrand-Place vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1840 | | pagina 4