3 In geste] (1 500 francs. Ingesteld 200 francs. Ingesteld 100 francs. Ingesteld 150 francs. Ingesteld 150 francs. Ingesteld 1G0 francs. Ingesteld 750 francs. VENDITIE Meubiliaire en Iluiscatheylykc Goederen, Landsallaem, WaegenarnaschBces- tiaelen en Vrucliten op den akker te Langcmarck. VENDITIE Meubiliaire en Huiscathcylyke Goederen, iMndsallacm, Beestiaclcn en Vrucltlcn te Velde te Langemarck. Huisraed, LandsgerecdschappenDccsliaten en Vruglcn Landhouwers-GerecdschappcnWagens Peirden, Koeyen, Zwyns, Ezel, Mculieleii, Brandhout, Voeder en Aprdappels te Velde, op de hofstede het Necdcrliof der Abdij te ZônttEBEKE, in het dorp. Landl/ouwcrs-Gctuyg. Meubelen en lluyscatheylen. Aerdappels te Velde. I de u>eduwe Franciscus Pouillie aen 7 o Jrancs s'jaers. Vierden koop Een huis staende te llolle heke 00k op ander grond, tegenwoordig on- bewoond. Vyfden koop. Eenen behuisden grond inhoudende 88 C. gelegen le llolleheke gebruikt door sieur Ignaes-Bernard Beirnaerl Lot bavo 1849 œn fr. x-4o c, s'jaers. Zesden koop. Een perceel hovinge, groot a A. 5o C. gelegen te llollehekepalende van noorden aen des zelfs plaets; gebruikt door voornoemden Beirnaerl, aen 5 francs s'jaers zonder pagt Zevensten koop. Een perceel land, groot 4 A. 80 C. gelegen te llolleheke,gebruikt door Joannes Schaekman, aen 8 jrancs s'jaers, zonder pagt. Achsten koop. Nogeen perceel lancl, groot 8 A. 4o C. gelegen le llolleheke, gebruikt door François Vlaemynck, aen 16 Jrancs sjaers, zonder pagt. De vier laelste koopen zullen 00k in masse aengeboden worden. Den OviïRSLAG zal plaets hehben binnen Yperin de herberg de Belle Vueby de Ryssel-poortbewoont door sieur Vereecke- Duricz, Zalerdag i8en September i84i ten 3 uren precies na rniddag. De voorwaerden dezer verkooping beruslen ten kantoore van. dm notaris BENTY voor- naemd, Lenle-Markt n" 16 te Yper, (2) van Den Notaris DFXAVIE residecrende te Poel- cappelle, gemeeute Langemarck, zal op Woensdag 29"" September i84i (wczende S'-Michiels dag) ten negen ueren s'morgens by openbaere venditie verkoopen, ter hofplaets en op de landen uit- maekende de schaephofstede gebruikt door de vveduwe Pieter Debevele binnen de gemeente van Langeinarck, langst de straete leydende van dees laetste gemeente nae Passchendaele, diebt jegens 't gehugte 'S Graeven tafel, hae- ren huisraed bestaende in, koper, tin, yser, galleys, steen en aerdewerk, slaghorlogie met kas, stoelen, tafels, beddebakken, beddingen, koffers, kassen, sebaprae, keiren met zyne toe- behoorten, rnelk, vleescb, schoutsel en wasch- kuyppen, melk en waterseulen, al bet landsallaem van hauwen, spaeden, greepen, drytanden, vorken en raekels, eene baelpompe, 2 wagens wanof een met breed beslag, drywielkarre, 3 werke- peerden met bunue arnassure, 2 zuigevkachtels, 12 alderscboonste melkkoeyen, 2 achltien maen- ders veéi'ssen, 5 drynkeling calvers, 5 jonge zwynen, 2 hectaren, 18 aren, g5 centiaren, (5 G o L o R) aerdappels, 1 hectare, 5i aren, 37 centiaren G o L o R) baver, en een deel erreweten al te velde, met nog andere goederen alsdan te presentee'ren en le lang om bier te melden. Deze venditie zal gebenren met gewoonclyken tyd van betaclinge, mits door de koopers stcllende goede en welbekende medekoopers en de be- spreken gereet voldoende. (2) Elk zegg liel voorts. v1k Dynsdag 28<"' September i84i, om elf neren voor rniddag precies, zal den notaris DELAV1E verbyvende te Poelcappelle gemeente Lange- marck, by openbaere venditie verkoopen, ter hofplaets en op de landen nitmnekende bet liofstedcken gebruikt door Joannes-Baptiste Ges- qnière binnen de gemeente van Langeinarck, zuid by de grootc Rousselaere straet g'heel zynen huisraed consisteércnde in koper, tin, yser, steen en aerdewerk, slaghorlogie met kas, sebaprae, stoelen, tafels, beddebakken, beddingen, kuippe en keiren allaem, landsallaem, van hau wen, spaeden, greepen, drytanden, vorken en raekels, kordewaegen, 4 schoone melkkoeyen, eene achttien maender veêrse, een drynkeling kalf, 5 zwynen, ontrent s hectare, 3i aren, 37 centiaren, (3 G. o L. 0 R. aerdappels. 21 aren, 89 centiaren bitteraepen te velde, een deel booi en strooi by het honderd, iniiners ailes wat er ten liuize, hove en op de landen van gemeld hofstedeken nog zal bevonden worden. Deze venditie zal gebeuren met gewoonclyken tyd van betaelinge mits door de koopers slellende goede en welbekende medekoopers en de be- spreken gereet voldoende. (2) Elk zegg' het voorts. VRYWILLIGEN KOOPDAG vàk te langemarck. Donderdag 23"* September i84i, ten 10 uren voormiddag precies, ter hofstede en landen gebruikt door Pieter-Joscph Legrand te Lan geinarck, weinig zuidwest der plaets langst bet Doodemanstraetjen, zal'er gehouden worden koop- dag van geheel zynen huisraed bestaende in koper, tin, yser, steen en aerdewerk, slaghorlogie met kas, stoelen, tafels, banken en beddingen, voorts kuip en keirnallaein, wascbkuippen, bael- karteel en kuipen, windmolen, eene groote kwan- titeit brandbout, zool en wagenarnasch van wagen, karre, kegge, ploeg, 5 heegden, hoe- selaere, 2 rollen en 2 lyfwagens, item bouvven, rakels, spaden, vorken en andere landsgeveed- schappen; 1,000 terwen bouwclaers, 200 roggen geleyen, 5oo bondels klaver en 600 bondcls withooy van de eerste kwalileit6 hectoliters haver, 10 hectoliters roggc, 5 hectoliters booncn al van 't jaer i8 to. I11 de sclieur 5,000 sçboof terwe, 600 schoof rogge, 600 schoof baver en 2,000 schoof booncn; 1 werkepeerd met zyn tuig, 4 melkkoeyen en 1 kalf, toedies nog 5o aren aerdappelen te velde en meer andere goederen als dan aentebieden. Dezen koopdag zal gehouden worden met gewoonen tyd van betalinge voor de koopeu boven de 6 francs, behoudens stellcnde goede welbekende en in het arrondissement van Ypcren gebuisveste medekoopers ter aenveerding van den Notaris COMYN te Langemarck residerende met dezen koopdag en des zelfs ontfangsten bclast. (2) Elk zegge het voorts. GROOTE VENDITIEN van Op Donderdag 25cn, Vrydag 24e0 September 1841en Macndag volgende noodig zynde, t'elkens te beginnen ten 9 ueren 's morgens, zal den notaris C11RIST1AEN, by openliaere venditie verkoopen ten verzoeke van inadama vidua Delavaleyete Zontiebeke in bet dorp, op de hofstede bet Ncerbof der Abdy, le weten Beestialen. Vier werkepeirden, 1 ezel, 12 goede melk koeyen, 1 stier, 6 jaerlingen, 4 kalvers en ia vette zwyns. Grooten kalsyde wagen met breed beslag, 2 ander wagens, tilbury, 5 karren, waer onder 2 met breed beslag, 2 zoolen, 5 ploegs, i' aerdappelploeg8 eggen 2 sleepboutten 5 haelkarteelen, haelpompen, windniolens, vans, graenziften, zakken, houwenspaden, rakels, haelkuypen, kordewagens, koolstekken en meee, andere landbouwers-gereedschappen. Aile de meubelen en huyscatheylen, van eene groote en wel gestofleerde boerdery, zoo als tafels, stoelen, banken, koper- yzer-r tin- aerde- en gleyerswerk, slaghorlogie, kassen, kommoden, beddebakken, bedderye, gordynen, grooten pn« piter, keirns, melkkuypcn tubbe melkketels, heemers, vleescbstanden, eene groote kwantiteyt brandhout en veel andere voorwerpen, te me-, nigvuldig om alhier te melden. Onitrent 4 hectaren zcer schoone aerdappels te velde, verdeeld in koopen t'elks gerieve. ORDER DER VENDITIEN. Eersten dag; wat ineubels, en al de beestiaelen en bet landbouwers-getnyg. Tweeden dag; bet overig der meubels, het brandhout, voederj en de aerdappels te velde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1841 | | pagina 3