ERFGOEDEREN VAN HOUTWAIREN VENTE DE MeublesBijoux et Argenterie A VERKOOPING BY LICITATIE Œ1Z1B2ÏIB (DEiïEimiE LANGEMARCK. LANGEMARCK BEZETTE OBLIGATIE. imwmmn sosoerseii Langemarck en Westroosebeke. VENDITIE Nieuwe en Oude Bouw-Stoffen Voorwerpen van dien Aerd (1) Dat men het voort zegge. Lundi i4 Mars i842 et jour suivant, heure ordinaire, la mortuaire de D® Anne-Marie IVullemsveuve de Joseph Decneuvelrue de Lille, n® 11, a Ypres, on vendra publi quement tout le Mobilier et Habillemens par elle délaisse's, ainsi que neuf cuilliers a cafle et deux montres de poche en argent, une charlotte en diamants et une chaine d'or. (1) van schoone patrimoneele EH TE Met het houden van twee zittingen waeraf de eerste tôt den 1NSTEL zal dienen Woens- dag 6"1 April i84a en de tweede tôt het ABSOLUIT VERBLYF Woensdag 30®n der zelven maend en jaer 't elkens ten twee uren namiddag, ter herberg genaemd de Drie Ko- ningen, bewoond door de weduwe Engel De- coninckter plaets van Sint Julianus gemeente Langemarck, zal'er te Koop aengeboden worden op 't gewin van eenen Stelpenninck, de naer- sehrevene Goederen en Obligatie, afbangende der nalatenschap van jnffrauw Marie-Catharine Vandermeersch, overleden te Yperen, te weten eersten koop. Eene partie Zaeiland, groot g5 aren 5i centi- aren, gelegen te Langemarck, palende van oosten de Lekkerboterkalsyde, van zuiden de Burger- lyke Godshuizen te Yperen en M' Elleboudt te Langemarck, west de landen der kinderen ver- haghe en noord de gonne van sieur Pieter Pieters. Deze partie Zaeiland zal ook in twee deelen aengeboden worden. tweeden koop. Eene partie Zaeiland met eenen Meersch, in 't geheele groot 2 hectaren 5 aren 5o cen- tiarente gezegde Langemarckabouterende van oosten Mr Elleboudt, zuid den meersch Mr Debaere, west den zelven en de Lekkerboter kalsyde en noord de Steenbeke. Beide de voorschreven koopen zyn gebruikt met regt van pagt tôt en met bavo i848, door S® Pieter-Albert Dochy, ten pryze te weten tôt en met bavo 1842, tegen i85 francs, 75 centimen en voor den overigen terrayn 2o5 francs al by jare, blykens notariale voorwaerden daer van zynde. derden koop. Eene wel bezette Obligatie in kapitael van 5,44s francs 17 centimen, eischbaer den 3o®n Januarius ig36 eu nog eischbaer in geval van verkooping of vervremding van nagemelde hy- potheke, welk kapitael intrest is gevende k 4 172 p. 0/0 en alleenelyk 4 p. 0/0 al by jaer by aldien die voldaen zyn in de eerste zes maenden naer elken valdag 3oea Januarius, ten laste van sieur Antonius Willaert en zyne huis- vrouwe Catharina-Geneviva Vandamme, lands- lieden te Staden en bezet op eene Hofstede bekleed met Woonhuis, Scheurke en Stallingen groot 6 hectaren 28 aren 55 centiaren, al 't eenen blokke, gelegen in Staden, oost der kerk, by het Strooiveldkruis, en 2® noord daer aen te gemelde Stadeneene partie Zaeilandgroot 62 aren 62 centiaren, al gebruikt door de schuldenaeren'ingescbreven ten kantoore van hypotheken te Yperen den 11" February 1837, volume 55 nummer 21. Deze Verkoopinge geschied, kragtens octrooi verleend door de Regtbank van eersten aenleg zitting lioudende te Yperen den g"n Februarius j 842, ten overstaen van d'heer Albertus- Domtnicus Delerive, Vrederegter van 't eerste arrondissement van 't kanton Yperen, door de amptsverrigting van meester COMYN, Notaris te Langemarck residerende, ten wiens kantoore zyn berustende 't elks bezigtiging de voowaer- den en titelen van eigendom, men kan ook aile inligtingen bekomen by meester DELA VIE Notaris te Poelcappelle, gemeente Langemarck. (2) elk zeg' het voorts. VENDITIE en binnen de gemeenten Er zal op de hier naer vastgestelde daegen voorlgevaeren worden tôt de naerschreven openhaere verhoopingen te weten 1° Maendag 28"n Maert i842, wezende den 2®n Paeschdag) ten 3 ueren naemiddag. A. Voor de herberg den Bonten Os bewoond door Pieter-Ignatius Bekaert binnen de ge meente van Langemarck, dicht jegens de plaets van Poelcappellelangst de lalsyde leydende van Yperen nae Brugge, van on- trent 120 koopen brandhout, bestaende in harte en zagte spleleharte en zagte ameloo- zen voorts gezaegd bard en pannelatlen veel schoon veld en andere spaenderssparren, zeer gedienstig voor stopperssenerreweet- ryseh10 koppels gezaegde abeelen korde- waegtraemen, 2 kordewaegens, 2 eyken peirde rollen2 lyfrollen, 2 heegdenhoeselaere, 3 waegenketens met nog andere goederen als dan te presentéereru En B. Ter hofsteden gebruikt door sieurs Joannes-Pietfers en Romanus Goethals binnen de zelve gemeente Langemarckop eenen kleynen ajstand van de voorschreven herberg den Bonten Os van 3o koopen brandhout ten meerderen deele bestaende in iepen splele. De vergaedering in gemelde herberg den Bonten Os. En 3® Dynsdag 5®° April i842 wezende den feesldag van Maria-Boodschap) ten 2 uere naemiddag, binnen de gemeente van Westroosebekeniet verre van de Lynwaed Bleekerie der weduwe Hosten, op de hofsteden gebruikt door sieurs Leonardus Devriendt en Jacobus Haeghedooren, van 80 koopen brand hout ten meerderen deele bestaende in zagte splete zeer gedienstig voor broodbakkers, veele veld en andere spaenders; toe dies 20 koopen schoone iepen en abeelen scholffen. De vergaedering ter hofplaets der hofstede gebruikt door sieur Devriendt, alwaer de verkooping zal beginnen. Deze verkoopingen zullen gebeuren met gewoonelyken tyd van betaelinge, mils door de koopers stellende goede en welbekende medekoopers ten vergenoegen van Meester D E L A VIE notaris residéerende te Poel cappelle, gemeente Langemarckmet den ont- vang van diere bêlas t. (1) Maekt het ruchtbaer. van en vele andere tot Op Dinsdag 22®" Maerlei842, om 2 uren naer middag zeer precies, zal men publiekelyk verkoopen ter gemeente Brielen op het Drie Torrekasteel komende met eene dreve aen den steenweg leydende na Elver- dinghe eene groote hoeveelheyd nieuwe en oude Bouw-stoffen en andere voorwerpenbe staende namentlyk in verscheyde gevelde iepen boomenvele drooge abeelen en popelieren planken en vierkante slukken gezaegd hout eenen onlangs nieuwgemaekten iepen trap voor een gebouw van drie stagien, fransche venster raemenzes gelyke vensters half rond en groote ruylen van eyken hout met charnie- ren en spangiolettendeuren, persiennen, barrieren, schragen, zeer vele dikke note- laren en peerelaren planken, stellagien, spar ren, centeringen, daktigchels en veurslpannen, gré en andere groote steenen, marmer schouwe, posturen in potaerde om in hoven le slellen, pedestaelen in hout, iepen brandhout, en veel andere voorwerpen te lang om te melden. Op drie maenden tyd van betaling mils stellende goede en welbekende borgen ter aenveerding van den notaris DEBOO te Oost- vleteren residerende met deze verkooping en ontvang belast.

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 3