Instel en Verhoogpenningen te winnen. SCETJES,, YERDERE GEBOLWEA EN ERYEj Zonnebeke, in den Westhoek, Wyngelden te Winnen. (1) Elk zeg het voorts. wDDaataasssî ERFVE, GARS EN ZAEYLAND, Te Koopen te Langemarck. GEMEENTE LANGEMARCK, (poelcappelle.) MASSE. MASSE. Instel en Verhoogpenningen te winnen. 3 ït S t S IL. W 1 près. Imprimerie-Librairie de Désiré Lambin-Morlier, éditeur-propriétaire, Grand-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde, 34. Den INSTEL op Maendag 25,n April i842, ter herberg de Groenedreef bewoond by sieur Joseph Vandersype en den DÉFINIT1VEN OVERSLAG, Maendag gen Mey daer naer ter herberg het Gouden Hoofd bewoond by sieur Joseph Fansteenkistein het dorp, 't elkens ten 4 ueren naer middag. De konditien berusteo, ten kantoore van den notaris CHRISTIAEN te Passchendaele, roen kan daer van aile inlichtingen bekomen, by den notaris VUYLSTEKE te Wervick. (1) Elk zeg het voorts. op te koopen. Yan wege de eygeuaer, stelt men met het bouden van twee zittingen openbaerlyk te koop het volgende goed, gelegen op ZONNEBEKE, IN DEN WESTHOEK. eenigen koop. Een woonhuys, scliuer, stalling, ovenbeur en verdere grieflykheden, met 53 aren 90 cen- tiaren erveonder bebouwden grondweyde en cingelhaeg, zynde alsnu met andere landen gebruykt als hofstedeken, paelende oost de wa- terstraetzuyd de haeg hier geheel medegaende, het land van Mr Amaere, west met den cingel het land van den disch van Zonnebeke, en noord den bebouwden grGnd van sieur Jean Vermeersch en het land van Mr Amaere, thans in pagte gehouden, door sieur Francis Vermeersch, mits 100 francs boven de lasten by de jaere, met regt van gebnjyk tôt ien October i845. De zittingen voor de verkooping zullen plaets hebben, te Zonnebeke, te weten Den Instel op Dyssendag 26°" April i842, ter herberg de Bryke, bewoond by sieur Eu gène De Grout, en den definitieven Overslag op Dyssendag ioen Mey daer naer in het dorp ter herberg de Linde, bewoond by sieur Pe- trus Vuylsteke, t'elkens ten vier ueren naer middag. De konditien berusten ter studie van den notaris CHRISTIAEN, te Passchendaele. schoone patrimonieéle bestaende in met daer medegaende in het openbaer Door het ministerie van M1" DELAVIE notaris residéercnde te Poelcappelle, gemeenle Langemarck, zullen er in het openbaer verkogl worden de naerschreven onroerende goederen te weten eersten koop. Een Buis ten dienste van twee woonslen met 7 aren, 88 centiaren landserfveonder bebauwden grond en hovenierliof daer me degaende, gestaen ende gelegen binnen de gemeenle van Langemarck, op de plaets van Poelcappellepaelende de erfve van 00sten de gonne van Pieter Borryvan zuiden de calchiede leydende van Yperen nae Brugge van westen de proprieteyt van Francis De- jonghe en van noorden den zelven Dejonghe. Gebruikt te weten de westersclie woonste door Pieter Devacht en de gonne van oosten door Josephus D'heere beyde zonder titel van pagt. tweeden koop. Den zuidkant van een goed en solide Huis ten dienste van twee woonsten met het recht van pacht tôt en met bavo i845 aen 6 aren 66 centiaren lands, eygendom der Kerk-fabriek van Poelcappellewaer op gemelde woonhuis is staende met hovenierliof daer medegaende gestaen en gelegen te gemelde Langemarck, op de zoo genaemde Nieuweplaels te Poel cappelle, paelende van oosten de straet ley dende van de plaets van Poelcappellenae den Annix of Cappellemolenvan zuiden westen en noorden den eygendom der voor- schreven Kerk-fabriek, nog noord het overig van het woonhuis competerende Louis Samyn en by hem gebruikt aldaer scheedende op d'helft der steenen vierstedeals 00k op eenen bardelen weeg op den zolder. Gebruikt door Joseph Vermeersch. derden koop. Eene Hofplaets bekleed met woonhuys schenr, peerd,- koeyezwyn- en andere stallingen en de hoeveelheyd van 44 aren 37 centiaren lands onder bebauwden grond, liovenierhof en gars daer medegaende, gestaen en gelegen le gezegde Langemarck, noordwesl der plaets van Poelcappelleoost by de calchiede leydende van de zelve plaets van Poelcappelle nae het bosch van Houlhulst, paelende van oosten de proprieteyt van sieur Louis Muyssenvan zuiden eene dreve alhier tôt d,helft medegaende, daer over 't behuisd gars van Pieler-Ignalius Bekaert, van westen 't zaeyland erfgenaemen Verschaeve, en van noorden den volgenden koop. vierden koop. Noord aen den lestvoorgaenden koopeen parceel Zaeyland groot 27 aren 29 1/2 cen tiaren, paelende van oosten 't zaeyland sieur Louis Muyssen, van zuiden den lestvoorgaen den koop, van westen 't zaeyland erfgenaemen Verschaeve en van noorden 't gonne van sieur Muyssen voornoemd De twee voerschreven koopen 't zamen in- houdende in oppervlakte 71 aren 66 centiaren zyn gebruikt door Pieter- Ludovic us en Marie- Josephina Swaenepoel, landslieden te Lan gemarcken zullen 00k by accumulatie te koope gepresenleérl worden. vtfden koop. Binnen de gezegde gemeenle van Lan gemarck, niet ver van den Watervlietmolen, een Huis ter usantie van woonste, voordere gebauwen en 8 aren 93 centiaren landserfve onder bebauwden grond en hovenierliof daer medegaendepaelende van oosten eenen voet- weg leydende nae Poelcappelledaer over 't land der weduwe en kynderen van Joannes Goudezeune en van noorden 't zaeyland M. den graef Dejonghe d'Ardoye. zesden koop. Zuid aen den voorgaenden koop, 7 aren 25 172 centiaren zaeyland zynde den ooslhelft van eene partie van i4 aren 5i centiaren, paelende van oosten gezegden voetweg daer over het land der weduwe en kynderen De- grave, van zuiden het land der erfgenamen Verhaeghe te Wylschaetegebruikt door Karel Deback van westen Joannes Goudezeune en van noorden den lestvoorgaenden koop. zevensten koop. Een parceelken Zaeyland groot 5 aren 51 i/4 centiaren wezende den zuid helft van meerdere partieaboulerende van oosten Karel Bintein, van zuiden de wederhelft dezer partie toebehoorende Joannes Goude zeune voornoemd en van noorden M. den burggraef Dejonghe cf A rdoye. De dry lest opgebragle koopen uilmaekende (zamen een schoon Woonhuis met 21 aren 69 3/4 centiaren lands, gebruikt door Pieter Goudezeune, zullen 00k by zaemenvoeging te koope aengeboden worden. De zittingen voor de verkooping zullen plaets hebben binnen de gemeenle van Lan gemarck te weten de eerste voor den Instel Vrydag 22cn April i842 ter herberggenaemd den Treurlniet bewoond door Joannes Van- denbroucke langsl de kalsyde leydende van de plaets van Poelcappelle nae het bosch van Houlhulst, en de tweede voor het Ab- soluït Verblyf Vrydag 6,a Mey daer naer ter herberg den Bonten Osbewoond door Pieter-Ignatius Bekaert by de plaets van Poel cappelle en (elkens te beginnen ten 3 ueren naemiddag. De veylcondilien met eygendoms bewyzen, zyn beruslende t'elks inzaege ter studie van dilo Notaris DELAVIE. (2) Zaturdag 25'° April i842, ten 4 uren na middag, in de Estaminet de Gelemde Leeuwen op de Boter-Markt te Ypre, zal'er voortsgevaren worden opgewin van Premien, tôt den Instel van i° Twee stukken Zaeyland, het eene groot y5 aren 26 centiaren en het ander 75 aren 4i centiaren, gelegen te Voormezeele, gebruikt door Jacobus Lepla en Félix Beuneken, aen 6i francs by jare. 2° Eene partie Bosch groot 56 aren, gelegeu te Zillebeke. En 3° een Huis ten gebruike van Bakkeryj staende aen de westzyde der Rysselstraetge~ teekend n° 116, thans onbewoond. De voorwaerden dezer verkooping berusten ten kantore van den notaris RENTY, te 4pre.

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 4