GOEDEREIV, (s) H. NAGELS. TI ÉTAT CIVIL D'YPRES. la moitié du prix de vente et la totalité des frais seront payables immédiatement au bureau du Receveur de l'enregistrement et des Domaines susdit. L'autre moitié du prix devra être payé avant le 1" Décembre 1844. Fait Ypres le 8 Juin 1844. x.r Receveur de l'Enregistrement et des Domaines, SCHOONE PATRIfflONIEÉLE ONROEREND& CEEEGEM (POELCAPPELLE), ALDAER IN HET OPENBAER TE KOOPEN. M1" DStsATIS, notaris resideérende te Poelcappelle, geineente Langemarck, zat in liet openbaer le koope aenbiedende volgende schoone onrocrende Goederen, aile van patri- inçnieélen oorsprong. Eerslen koop. 8 aren 4o centiaren Gars, ten noord-oost eynde van meerdere partie, pae- lende van oosteD en noorden een straetjen leydende nae den Annix of Cappelletuolenvan zuiden den derden koop scheidende op geplante staeken, van westen den eerstvolgenden separeérende als vooren. Tweeden koop. Gelyke 8 aren 4o centiaren Gars ten noord-west eynde der zelve partie, paelende van oosten den voorgaenden koop sepa reérende op geplante staeken, van zuiden den eerstvolgenden, scheedende als vooren, van wes ten een kleyn straetjen of uitweg en van noorden een ander straetjen genaetnd het Kwellestraetjen. Masse. De twee vooischreven koopen t zamen inhoudende in oppervlakte 16 aren 8o centiaren, deel van n° 497 der sectie E van het cadaster, zeer wel gescbikt voor Hovenier of Bauwland, zullen 00k by verzameling te koope gepresenteért zyn. Derden koop. Eene bewalde Hofplaets, bekleed met Woonhuisen verdere Gebauwen, en de hoeveelheyd van 35 aren o4 centiaren Lands, ooder Grond van Gebouwen, Hofplaets, Water en Boomgaerd, wezende n" 4g6 en deel van 497 der zelve sectie, paelende van oosten t'zaeyland erfgenaetnen Pauwelyn, van zuiden den volgendeu koop, scheedende op geplante staeken ten oost en west kanten, van westen een kleyn straetjenen van noorden de koopen een en twee scheedende als daer by is gezeyd. Fierden koop. Nummers 4g4 en 4g5 der sectie E van t'cadaster, 33 aren i4 centiaren Hof en Boomgaerd, met de daer op staende Gebanwen, eonsisteérende in een schoon Koey en Peerdestal, met Scheur en Waegenhiiis al aen elkanderen, abouterende van oosten t'zaeyland erfgenaemen Pauwelyn, van zuiden den eerstvolgenden koop, van westen een straetjen en van noorden den derden koop, scheedende als daer by is gemeld. Masse. De vier voorschreven koopen in t'geheele groot onder Erf, 84 aren 98 centiaren, met de daer op staende Gebauwen, zullen 00k by accumulatie le koope gepresenteérd wezen. Fyfden koop. Een schoon parceel Zaey- land, groot volgens de roaet van het cadaster, sectie E, n" 4g3, 58 aren 4o centiaren, strekkende zuid eu noord, paelende van oosten t'zaeyland erfgenaemen Pauwelyn, van zuiden de zelve al op half dykvan westen een kleyn straetjen en van noorden den lestvoorgaenden koop, de dooren haeghe alhier afgaende. Zesden koop. Een ander parceelken Zney- land, zynde het u° 65o der sectie E van t'cadaster, groot 43 aren 4o centiaren, strekkende als vooren, abouterende van oosten een straetjen, daer over den derden en vierden koopen, van zuiden een partieken land behoorende aen de kerk van Poel cappelle, van westen de proprieteyl erfgenaemen Pieter Lefebvre en van noorden de zelve erf genaemen Lefebvre. Zevensten koop. Nummer 652 der ctiese E van t'cadaster, eene scboone partie Gars, der grootte van 91 aren 80 centiaren, strekkende oost en west, abouterende van oosten het meer ge- naemde straetjen, van zuiden t'gars-erfgenaemen Lefebvre en den volgenden koop van westen sieur Ignatius Vnlsteke en de nog genaemde erfgenaemen Lefebvre en van noorden de kerk van Poelcappellede haeghen rondotn alhier medegaende. Achtsten koop. Eene happende partie Zaeyland, groot volgens de maet van het cadaster sectie E, n° 654, 5g aren 10 centiaren, abou terende van oosten t'gars der erfgenaemen Le febvre, van zuiden den elfsten koop op half dyk, van westen den eerstvolgenden koop en van noorden den lestvoorgaenden koop. Negensten koop. Nummer 655 der sectie E van het cadaster, een partieken Zaeyland der grootte van 34 aren 20 centiaren, strekkende zuid en noordpaelende van oosten den lest voorgaenden koop, van zuiden den elfsten koop, van westen en noprden sieur Ignatius Vulsteke. Tiensten koop. Een perceel Zaeyland, deel van n° 657 der sectie E van het cadaster, groot 56 aren 4g centiarenstrekkende als vooren abouterende van oosten, westen en noorden sieur Ignatius Vulsteke, van zuiden den elfsten koop en t'zaeyland M. D'haene de Steenbnyse te Gend. Elfsten koop. Eene lange partie Zaeyland, 00k deel van n° 657 der sectie E, (waer in g'enclaveért is ten zuid-west eynde, circa 31 aren 89 centiareneygendoin van M. Vanmeiris te Belle) groot onder erf 67 aren 61 centiaren, abouterende in t'g'heele van oosten het meer genaetnd straetjenvan zuiden d'erfgenaemen Pauwelyn en sieur Ignatius Vulsteke, van westen M. D'haene de SteenhuyseteGend en van noorden d'erfgenaemen Lefebvre, sieur Ignatius Vulsteke en aen achtsten, negensten en tiensten koopen. Masse, de elf opgebragte koopen uitmaekende t'zaemen eenen blok, inhoudende in oppervlakte 4 hectaren g5 aren 98 centiaren, gcbruikt zoo als hier uaer is gezeyd, zullen 00k in eene masse te koope gepreseuteerl wezen. Twaeljsten koop. Een partieken goed Hovenierland, wezende het n° 58 der sectie D, van het kadaster, strekkende oost ende west, abouteerende van oosten een straetjen of uitweg, van zuiden de behuisde erven van Francis Note en Antonius Vandenbroucke, van westen 't gars erfgenaemen Van Isacker, en van noorden den eerstvolgenden koop, groot 26 aren 3o centiaren. Dertiensten koop. In de zoo genaemde Poelcappelle Meersschen, 4o aren 29 centiaren Maeygars, deel van n° i42, der sectie D, van het cadaster, liggende ten zuidkante, palende van oosten een straetjen of uitweg naer de plaets van Poelcappelle, van zuiden den lest voorgaenden koop, den waterput alhier g'heel medegaende, als 00k 't gars erfgenamen Van Isacker, de dooren haeghe alhier afgaende, van westen den meersch erfgenaemen Develter, de haeghe alhier medegaende en van noorden den eerstvolgenden koop scheedende op staeken ge- plant ten oost en westeynden. Feertienslen koop. 45 aren 4o centiaren Maeygars, 00k deel van n* i43, abouteerende van oosten een straetjen, van zuiden den lest voorgaenden koopvan westen den meersch erfgenaemen Develter en den gonnen van Jouf- vrauw de wednwe Vancraeylinge en van noorden den volgenden koop scheedende op staeken. Fyjtiensten koop. 44 aren 08 centiaren gelyk Maeygars, en deel van 't zelve n" i42, paelende van oosten het evengemeld straetjen of uitweg, van zuiden den lestvoorgaenden koop scheedende als daerby is gezeydvan westen de meersschen van Joufvrauw de weduwe Van- cracylinghe en M. Vaudermadeliere de wilgen alhier medegaende en van noorden den volgenden koop separeerende op geplante staeken. Zesliensten koop. Eyndelinge 49 aren 63 centiaren Maeygars zynde het noordersch gedeelte wezende eene happe, ende het overig van n* i42, paelende van oosten ten kleynen deele nog gemeld straetjen of uitweg en iu d'happe 't land M. Deridder, van zuiden den lestvoorgaenden koop, scheedende als daerby is gezegd, van westen de meersschen van Joufvrouw de weduwè Vancraeylinghe en M. Vanderma- deliere en van noorden 't zaeyland erfgenaemen Van Isacker. Masse, de vier laetstbeschreven koopen 't zamen uitmaekende eene alderschoonste en beste partie Maeygars wezende het n* i42, der sectie D, van bel kadaster, groot in oppervlakte 1 hectare 79 aren 3o centiaren zullen 00k in eene masse te koope gepresenteerd worden. Totale Masse, de koopen een tôt en met xes- tien, te zamen uitmaekende een schoon behnisd en bewald Hofstedeken het beste der omstreken als zich bevindende in de eerste classe van den cadastraelen legger der gemeenle, groot volgens de eygendoms bewyzen 7 hectaren 23 aren 4? centiaren en volgens de maet van het cadaster 7 hectaren 1 are 58 centiaren, gestaen en ge- legen binnen de gemeente van Langemarck op en by de plaets van Poelcappelle, in pagt ge- houden door Désiré Ghyselen, met recht van gebruik tôt i,n October i845, ten pryze van 525 francs boven de grond ende andere bêlas- tingen by de jaerezullen 00k in eene masse te koope aengeboden worden. De koopers zullen de helft hnnner koop- pryzen op termyn in hunne handen mogen blyven houden ten intreste van 3 172 p. by jaere. Er zal eene premie van een half ten honderdrt aen de hoogste instelders toegestaen worden. De zittingen voor de Verkooping zyn bepaeld en vastgesteld te weten De eerste voor den INSTEL Donderdag 27** Juny 1844, in de afspanning den Hert bewoond door Jacobus Prentenen de tweede voor het Ahsoluit VERBLYF Donderdag 11" Julius daer naer, ter herberg het Gouden Hoofdbewoond door Joannes Binteinbeyde ter plaets van Poelcappelle, en t'elkens te beginnen ten 3 neren naemiddag. De voorwaerden met eygendoms bewyzen en cadastrael plan zyn berustende t'elks inzaege ter studie van dito notaris DELAFIE. (2) Maekt het ruchtbaer. Du IS Juin au IS lurlua. NAISSANCES. 0 Du sexe masculin, -, 1 Du «exe féminin, a I. Vu mort-né du sexe masculin. MARIAGES. Néant. DÉCÈS. 1. Dethieuvr, Isabelle-Claire, âgée de 75 ans, jardinière. veuve de Ignace Baelen, rue de St-Jscques, n» 16. a. Platteau, Cathérine-Joséphine, âgée de 4' ans, mar chande, épouse de Jean-Baptiste Dvoghe, rue du Verger. n° 3f. Y pi es, Imprimerie-Librairie de De*Ire I.ambln-Vlurller. éditeur-propriétaire, Grand'place, vis-à-vis de la grand'-gardr.

Le Propagateur (1818-1871) | 1844 | | pagina 4