HOYEMER M BAIIWLA1, 4 Slaet op 1,200 francs. GEMEENTE WESTROOZEBEKE, Slaet op 700 francs. Slaet op 800 francs. Staet op 300 francs. Staet op 1,800 francs. Slaet op 2,400 francs. Staet op 280 francs. Staen op 6,000 francs. Slaet op G00 francs. Staet op 300 francs. Staen op 1,000 francs. Staen op 7,500 francs. NOG LANGEMARCK, Staet op 3,300 francs. Staet op 1,500 francs. GEMEENTE S'-JANS NEVENS YPEREN, Staet op 800 francs. Slaet op 900 francs. De veylconditien met eygendoms be wyzen zyn berustende t'elks inzaege ter studie van dito Notaris r3LjLT:a. TE WESTROOZEBERE, 3Uîraer in Ijft opcnbucr te iiflopcn. De Veylconditien berusten ten kantoore van dito Notaris VERLEZ en men kan daerof 00k aile inligtingen bekomen by Mtcr DELAV1E Notaris resideérende te Poelcappelle gemeenle Langemarck bezit- ter der eygendoms bewyzen. (t) Elk zegg' het voorls. Poelcappelle nae den Annix op Cappellemolen, van zuiden 't woonhuis van Jacobus Degrave sçheedende op d'helft der sleenen vierstede, en 't Jand derKerkfabriek van Poelcappelle, van westen en noorden 't land derzelve kerkfabriek en nog noord 't woonhuis van Ëmanuel Jolyt en niede- geregtigde. Gebruikt door den eygenaer van diere Lodewyk Samyn, kammeslaeger. by de plaets. 2en Koop. Het zuid-oost eynde van een Huis in twee woonsten met stallingen daer aen Iioudende, en de hoeveelheyd van 22 aren 46 centiaren Lands, onder grond van gebauwen Hovenierhof en Gars daer medegaende, paelende van oosten den eerstvolgenden koop, van zuiden den 4e11 koop, van westen de proprieteyt der kyn deren Haeghedooren en van noorden de behuisde erf van Bernardus Debusscher vader, sçheedende in het Woonhuis op d'helft der steenen vierstede, nog noord M. den baron de Coullemont te Brussel, wezende de Nos 264, 265 en 266 der sectie C. van 't cadaster. 5°n Koop. Oost aen den lestvoorgaenden koop, een parceel Zaeyland groot volgens de maet van het cadaster, seclic C. n° 257,44 aren 3o cen- liaren abouterende van oosten M. den baron De- coulleinonî, van zuiden jouffrauw Rosalie Preneel en de weduwe en kynderen Petrus Sioen te West roozebeke, nog zuid den eerstvolgenden koop, alsook ten deele van westen, nog west den 2on koop en van noorden M. den baron Decoullemont en Joseph Preneel te Westroozebeke. 4,n Koop. Zuid aen den 2'" koop, een par- ceelken Meersch n° 245 der sectie C van 't cadas ter, groot 17 aren 90 centiaren, paelende van oosten ten deele aen den S"" koop en aen de pro prieteyt van jouffrauw Rosalie Preneel te West- loozebeke, van zuiden den eerstvolgenden koop, van westen de proprieteyt der kynderen Haeghe dooren en van noorden dekoopen 2 en 3. 5'" Koop. Nuramer 244 der sectie C van 't cadaster, eene partie Zaeyland groot 1 hectare, 2 aren, 80 centiaren, paelende van oosten jouf frauw Rosalie Preneel, van zuiden den eerstvol genden koop en M. den baron Decoullemont, van westen den disch van Westroozebeke en de kyn deren Haeghedooren en van noorden den lestvoor gaenden koop. 6en Koop. Nummer 243 der zelve sectie, eene schoone partie Zaeyland groot volgens de maet van het cadaster, x hectare, 23 aren, 3o centiaren, abouterende van oosten M. den baron Decoullemont, van zuiden de straet naer Oost- nieuwkerke, van westen den eerstvolgenden koop en den disch van Westroozebeke en van noorden den 5°a koop. 7en Koop. Een parceelken Zaeyland n° 272 der zelve sectie, groot i4 aren, paelende van oosten den lestvoorgaenden koop, van zuiden de straet nae Oostnieuwkerke, van westen jouflrauw Rosalie Preneel en van noorden den disch van Westroozebeke. Masse, de zes lest opgebragte koopen t'zamen inlioudende in oppervlakle 5 hectaren, 24 aren, 76 centiarenzullen 00k by accumulatie te koope gepresenteert worden. 8en Koop. Weynig noord west der hofplaets onder den 2cn koop, een parceel Zaeyland wezende het n° 1g2 der sectie B van 't cadaster groot 34 aren80 centiaren, paelende van oosten den meersch van Joseph Preneel en den steenweg van Yperen nae Brugge, van zuiden het behuisd land van Jan Devoldervan westen de Hooghlede straet en vau noorden den eerstvolgenden koop. 9en Koop. Noord aen den lestvoorgaenden koop, een partieken Zaeyland zynde het n° 101 der zelve sectie groot 25 aren, paelende van oos ten den meersch van Joseph Preneel, van zuiden den lestvoorgaenden koop van westen de Hoogh lede straet en van noorden het gars van 't hofste- deken toebehoorende JoannesKestelyn en gebruikt door Josephus Crombez. Masse, de koopen 8 en 9 t'zamen groot 5g aren 80 centiaren zullen 00k by zaemenvoeging te koopen gepresenteert worden. Totale Masse, de acht lest opgebragte koopen t'zamen uitmaekende een schoon behuisd ende beplanl HOFSTEDE^LEN, groot volgens de eygendoms bewyzen, 3 hectaren, 88 aren, 42 centiaren, en volgens de maet van het cadaster 5 hectaren, 84 aren, 56 centiaren gestaen en gelegen binnen degemeenle van Westroozebe ke, op eenen zeer kleynen afstand van de plaets by d'herberg Roomen, zuid oost en noord west by den steenweg leydende van Westroozebeke nae Hooghlede, inpagtgehouden door Bernardus Debusschere in huiwelyke met Eugenia Hoedt met recht van gebruik tôt en met Bavo i853, ten pryze van 3oo francs boven de grond en andere lasten by jaere, zullen 00k by verzame- ling te koope gepresenteérl worden. verbe zl'id-west van de kerk. io"n Koop. N" 651 der sectie G van het cadaster, eeu parceel Bosch met de Taillie gescho- ten van 4jaeren, aile de Boomen, Plantsoenen en Zaeden daer op staende, groot 1 hectare, 38 aren 70 centiaren, paelende van oosten d'erfgenaemen M. Thimotbé Merghelynck, van zuiden Madame Frenelet te Brugge en d'erfgenaemen M. Debrier- Legraverand, van westen joufTrauw Vanoutryve en van noorden d'erfgenaemen M. Aeben teYperen. n"1 Koop.Weynig noord-west van den lestvoorgaenden koop, eeu ander parceel Bosch, met de Taillie ter oude van 4 jaeren, aile de Boo men, Plantsoenen en Zaeden daer op staende, groot volgens de maet van het cadaster sectie G, n" 656, 57 aren, 4o centiaren, abouterende van oosten en zuiden d'erfgenaemen M. Thimothé Merghelynck, van westen d'erfgenaemen Mvnheer Debrier-Legraverand en van noorden M. Placide Capron te Yperen. noord-oost ver van de kerk. t2,n Koop. N° i64 der sectie A, van het cadastereene partie Bosch met de Taillie ter oude van 4 jaeren, aile de Boomen Plant soenen en Zaeden daer op staende groot 33 areD 45 centiarenpaelende van oosten het zaeyland genaemd den Verhrandenhoschvan zuiden het bosch van de borgerlyke Godshuizen te Yperen, van westen het gortne van Mevrauwe de douairière Hyndericken van noorden de Groenestraet. i3cn Koop. Een ander parceel Bosch, groot volgens de maet van het cadaster sectie A, Nr 270, 67 aren io centiaren abouterende van oosten het bosch van sieur Petrus Degryze van zuiden 't zaeyland gebruikt door Louis Pau- welyn van westen M. Vandenbogaerde en van noorden het bosch van d'erfgenaemen Jouffrauw Yerstraete met de Taillie ter oude van 5 jaeren, aile de Boomen Plantsoenen en Zaeden daer op staende. De zitling der Verkooping zal plaets hebben voor het ABSOLUIT VERBLYF, Woensdag 29°" October i845, ter herberg genaemd het Gouden Hoofd, bevvoond door Joannes Bintein ter plaets van Poelcappelle gemeente Langemarck te beginrien ten 3 ueren naetniddag. t Maekt het ruglbaer. SCHOON gelegen by de plaets, Den Notaris VERLEZresideérende te Moorslecle, zal met het houden van twee zillingen wanof de eerste dienende voor Instel zal plaets hebben op Donderdag 3o"n October i845, ter ajspanning de Barrière bewoond door Sieur Charles Lainaire, en de tweede voor het Absoluit Verblyf op Donderdag i3en No- vember daer naerin het Gemeenle Huis bewoond door de kynderen Haeghedooren, beyde ter dorpplaets van Westroozebeke, en l'elkens ten 3 ueren naemiddagin het openbaer te Koope aenbieden. Een schoon en goed parceel Hovenier of Bauwlandgroot volgens titel 3o aren 95 centiaren, en volgens de maet van het ca daster sectie B, N" 5iy, maer 29 aren gelegen binnen de gemeenle van Westrooze beke, noordwesl by de plaets, digt iegens den Tiendenbergh, paelende van oosten d'erfge naemen Blanckaert den voetweg alhier g heel medegaende, van zuiden de behuisde erve van de kynderen Tiburtnis Wallop haeghe met vrydom afgaende, van westen C land van de weduwe en kynderen Jacobus Burette veurge- meens en van noorden den hovenierhof gaende met d'herberg den Tiendenbergh, toebehoorende sieur Degrave brouwer le Passchendaele hae ghe met vrydom alhier afgaende. Lest gebruikt door de kynderen Tyteca en waer af den kooper met de geldtelling zal vermogen in gebruikt komen. Dit parceel zal 00k in de naervolgende vier koopen gepresenteert worden te weten 1 ",el' Koop. Zynde den noordkanl, groot 7 aren 7 3 3/4 centiaren, paelende van oosten d'erfgenaemen Blanckaertvan zuiden den volgenden koop sçheedende op geplante stae- ken, van weslen de weduwe en kynderen Jaco bus Burette en van noorden sieur Degrave. 2*" Koop. Zuid aen den voorgaenclen koopgroot gelvke 7 aren 7 3 3/4 centiaren, paelende van oosten d'erfgenaemen Blanckaert, van zuiden den volgenden koop sçheedende op geplante slaeken, van westen de weduwe en kynderen Jacobus Burette en van noorden den ien koop sçheedende als daer by is gezeyd. 3en Koop. Zuid aen den 2e" koop groot gelyke 7 aren, 7 3 3/4 centiaren, abouterende van oosten de noggenaemde erfgenaemen Blanc kaert, van zuiden den volgenden koop separeé- rende op staeken, van weslen de weduwe en kynderen Jacobus Burette en van noorden den 2en koop separeérende a/s aldaer is gezeyd. 4en Koop. Eyndeling zuid aen den 3e" koop, groot 7 aren y 5 3/4 centiaren, paelende van oosten d'erfgenaemen Blanckaert, van zui den de behuisde erve van de kynderen Tibnrtius Wallop van westen de weduwe en kynderen Jacobus Burette en van noorden den 5cn koop §clieedende als claer by gezeyd. Ypies, Imprimerie-Librairie de Mésiré I..niii!*iii-:viortier? éditeuj-propriélaire, Graiid'placevis-à-vis de ia graud'-garde. J

Le Propagateur (1818-1871) | 1845 | | pagina 4