4 4° koop. Eene partie Meersch, groot vol- gens lac/asterseclie B, N' 616, 72 aren 90 centiarenpaell 't lancl van dito sieur Ges- quiere't land van sieur Camerlynck-Fan Eecle, en de Kwakkel slraele. De Boomkens over le neemen voor 5 francs. 5° koop. Eene partie Zaeylandmet een kleyn deelken Bosch, groot een hectare 54 aren 91 centiarenpaell dito heer notarié Boedt M. Vandaele, advokaet lot Yper, dito Loridan- IVulleman, koop zes, den disch van Renin- ghelst en den 1 g" koop, dito Mansuetus Lori- dan en genoemden sieur Camerlynck - Van Eecke. 6" koop. Een stuk Zaeyland, groot 48 aren 80 centiaren, doorsneden van de Kwakkel straetepaelt dito Loridan-IVulleman den volgenden koop, den disch van Reninghelsl en den voorgaenden koop. 7" koop. Een stuk Zaeyland, groot 52 aren, paelt dito Loridan- fVulleman, de we- duwe en kynderen van Caro/us-Franciscus Loonis en den voorgaenden koop. 8" koop. Een stuk Zaeyland, groot 52 aren, paell sieur Loridan-JVullemandito ■weduwe en kynderen Loonis, Eugenia Loonis, koop 9 en 19. 9° koop. 45 aren 20 centiaren Zaeyland, paelt den voorgaenden koop, Eugenia Loonis, den volgenden koop, dito sieur Mansuetus Loridan en koop 19. îo" koop. 3o aren 3o centiaren Zaeyland, paelt oosl koop 8, Eugenia Loonis. het behuyst gras van dito heer notarié Boedt, en vidua sieur Vandetvynckel le Poperinghe. il" koop. 4g aren ho centiaren Zaei- land, paell dito Loridan-IVulleman, de wedu- Marlinus D'hondt te Dickebusch, den volgenden koop, de weduwe Rommens en M. Boedt, nolaris. 1 2° koop. 55 aren 4o centiaren Zaey land, paelt de gezeyde weduwe D'hondt, den volgenden koop, vidua Rommens, en den voor gaenden koop. i3° koop. 3i aren 90 centiaren Zaey land, paelt vidua Marlinus D'hondt, den volgenden koop, vidua Rommens en den voor gaenden koop. 14° koop. 44 aren 71 centiaren Zaey land, paelt gezegde weduwe D'hondt, den volgenden koop, koop 13 en 16. i5*° koop. 1 hectare 52 aren 5g centiaren Zaeyland, paelt vidua D'hondt, de beke schee- dende Reninghelst met Dickebusch, den vol genden en den voorgaenden koop. De Boomen over le nemen voor 35 francs. 16" koop. 66 aren 90 centiaren Zaey land. paelt koopen 14 en i5de gemelde beke, dito heer Boedt en vidua Rommens. 17'° koop. 1 hectare 01 are 3o centiaren Zaeyland en Meersch, paelt den sleenweg van Reninghelst plaetse naer de stad Yper, dito heer notarié Boedt, sieur Pieter-Joseph Camer lynck, en koop 18. 18° koop. Een stuk Zaeyland, groot 1 hectare 21 aren 4o centiaren, paelt gezegden steenweg, koop 17, dito sieur Camerlynck, den heer nolaris Boedt en sieur Pieter De Coninck. MASSE der voorschrevene 18 koopen, uyl- makende eene Hofstede groot 16 heclaren 61 aren 80 centiarengebruykt door de colicitanten sieur Livinus Van Caeyseele en zyne huys- vrouwe Natalia- Cecilia Camerlynck, tôt Bavo 1856, mits 1,216 francs voor jaerlykschepagt- somme boven de contributien en andere laslen. Boven 222 francs over de pryzie Boomen. ZAEYLANDEI* by gemelde hofstede. 1 g" koop. 44 aren 1 o centiaren Zaeyland, paelt dito Loridan-IVulleman, koopen 5, 8 en 9, sieur Mansuetus Loridan, en den disch van Reninghelst. Gebruykt door den colicilanl sieur Pieler- Amandus Camerlynck-Fan Eecke, toi Bavo t854, mits 32 Jrancs 's jaers voor paglsomme boven de contributien. 20° koop. 66 aren 20 centiaren Zaeyland, paelt de weduwe en kinderen sieur François Sagon west sieur Loridan-kf ulleman en de weduwe Vandewynckel. Ook gebruykt door den colicitant S' Camer- lynck-Fan Eecke, toi Bavo 1854 48 francs 32 cenlimen 's jaers voor pachl boven de con tributien. BOSSCHEIÏ in den roozennil. 21" koop. 84 aren 06 centiaren Bosch met de Taille, Plantsoenen, dobbel en enkel Zaden daer op slaendepaelt jouffrouwen Druant tôt Zarren en sieur Gombier te Renin ghelst, de Roozenliil straete, koop 22, de beke en 't bosch van sieur Depuydt. De Boomen gereserveert, over le neemen voor 341 francs. Handslag met de geldtel- ling. 22" koop. 87 aren 4i centiaren Bosch, met de Tallie, Plantsoenen, dobbel en enkel Zaden daer op staende, paelt den 21" koop, zuyd de Roozenliil straete, den disch van Re ninghelst en jouffrouwe Flora Ferricx, weduwe cTheer Vanderdonck, en vidua sieur Camer lynck. De Boomen gereserveert, over te neemen voor ail francs. - Handslag met de geldlelling. MASSE van koopen 21 en ai, zynde een Bosch groot volgens meling, een hectare 71 aren hj centiaren met de Tallie, Plantsoenen, dobbel en enkel Zaden, om hand te slaen met de geldlelling. Boven 6o3 francs voor de pryzie Boomen. BOSCH EU ZAÇTLAHI», by den scherpenberg, agter d'nerberg de zonne. 23°koop.3o aren 20 centiaren Zaeyland, paelt de twee volgende koopen, 't bosch sieur Jacobus Crabbe te Locre, 't land M. den burg- graef De .Tonghe lot Brussel en de kynderen sieur Fandenbussche. Het Huys daer op staende competeert aen den gebruyker Ludovicus De Quecker. 24° koop.4g aren 4i centiaren Zaeyland en Bosch, paelt de kynderen sieur Ryckewaert, M. Carolus Ryckewaert, pastor lot Eggewaerls Capelle, dito Crabbe, den 2 3° en 25° koop. 25° koop. 4g aren 4i centiaren Zaeyland en Bosch, paelt dito kynderen sieur Ryckewaert, de koopen 23 en 24, en gezeyde kinderen Fan- denbussche. MASSE van koopen aZ, 24 en a5 le zamen groot by gedaene meling, een hectare 29 aren 02 centiaren, bekent by cadasler seclie D, N" 85 en 267, gebruykt door Ludovicus De Quec ker, toi Bavo i858, mils 5o Jrancs voor jaer lyksche pachlsom boven de contributien. By het paclit contract is geslipuleert dat dito De Quecker, gelieel de partie moet veranderen in Zaeyland en dat den eigenaer, len eynde van den pacht het huys moet overneemen in voile staende weerde. Al de voorschrevene Goederen worden verkogt i ten overslaen vau Mynheer den Vrederegter en Greffier van bel kanton Poperinghekragtens wysdom octrooi der regtbank van eerslen aenleg toi Yper den 8° Angusly 1849. NOG RENINGHELST. ZAEÏLANDE1Ï gelegen by de hier boven beschrevene hofstede. 26° koop. Een stuk Zaeyland met wat Singel, groot 54 aren 60 centiaren, gelegen by het voorzeydgehucht, genoemd den Ouderdom, paelt M. Boedt nolaris, M. Adolpli en jouf- frouw Firginie Luciend'acliehebbers van Becucoucheen den steenweg leedende van Reninghelst plaets naer de stad Yper. 27° koop. By den voorgaenden koop, den steenweg alleenlyk daer tusscheneen stuk Zaeyland groot 4i aren 80 centiaren, paelt dito heer Boedt, gemelden steenweg en Joannes- Ignalius Gesquiere en kynderen. 28° koop. Een stuk Zaeyland met wat Flooghe groot 55 aren 74 centiaren, by den Goedmoet Molen, paelt de Kwakkel straete, den disch van Reninghelsl, koopen 5 en 19 en de weduwe sieur Fandewynckel. 29" koop. By koopen 16 hier vooren, een stuk Zaeyland met wat Flooghe, langst de beke, te zamen groot 1 hectare o4 aren 63 cen tiaren, paell 'l land van genoemde vidua sieur Fandewynckel, de beke scheedende Reninghelst met Dickebusch, den volgenden koop, 't land der kerke en disch van Dickebusch en der kyn deren dito sieur Gesquiere. 3o" en laetsten koop. 28 aren 80 cen tiaren Zaeyland, paelt den voorgaenden koop, de gemelde beke, den heer notarié Boedt en de kerk en disch van Langemarck. Koopen 26 3o inclus gebruykt tôt bavo 1857 door meergenoemden sieur Joannes-Igna- tius Gesquiere, mits 208 francs 's jaers voor pachlsomme, boven de contributien. Plan figuratif, eigendoms titelen en vei- lings voorwaerden, ten kantoore van den Notaris LUCIEN, te Reninghelst. Inslel penningen le tvinnen. (l) elk zegg' het voorts. STUDIE VAN DEN NOTARIS GCl/ITIT, te VRYDAG 21'° SEPTEMBER i84g, ten 3 uren naeriniddag, ter herberg bewoond door de kinderen Claudius Rigal ter plaets van Lange marck, zal'er overgegaen worden tôt den OFER- SLAGzonder verder uitstel, van A. Eene behuisde en beplante HOFSTEDE groot ontrent 10 hectareD, gelegen te Langemarck by den Koekoek in pagt gehouden door Pieter Lescouwïer B. Twee WOONHUIZEN en ERVE te gezegde Langemarck; 1 C. Een HOF- STEDEKEN groot 2 hectaren, 66 aren, 3o cen tiaren in Merckem, ten gebruike van Lodewyk Callewart; D. Een HUIS met ERVE en een parlieken BOSCH in Merckem, weinig noord van 't voorgaendegebrnikt door Engel Letierb en Bouquillon En E. 8,237 francs, 28 centimen KAP1TALEN van Rente en Bezette Obligatien, al wel gehypothekeertbreeder by plakbrieven verdeeld in 22 koopen. De Goederen hiervooren beschreven zyn in- gesteld en verhoogd geweest, te welen de Hofstede onder lelter A. 19,950 francs; B. 1,000 francs; C. 3,100 francs; D. 825 francs en E. te zamen 6,755 francs. 1 elk zeg het voorts. Ypres, Imprimerie-Librairie de Désiré Lambin-Mortier, éditeur-propriétaire, rue de Lille, 10, près la Grand'Place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1849 | | pagina 4