HOFSTEDEN, OPENBARE VERKOOPING onroerenoe goederen ±MVi)£ih WEIDE EN WOONHUIS, gemeentê langemarck. Telkens ten 2 uren namiddag, in de af- spanning het Zweerd, te Yperen, op de Groote Markt. De titels van Eigendotn, plans en last- voorwaerdeu zyn beruslende ten kantore van den Notaris le Lan gemarck, ter plaets van Poel-Cappelle verblyvende. Op Dinsdag 31 Augusty 1832, 2 ueren naer middag, in d'herberge den Leeuw, te Rousbrugge, gehouden door Benoit Criem, OPESBAERE VERKOOPING en OVER- SLAG van: van schonne en goede pairfimouleele BESTAEiDE IN TALLIE- PLANTSOEN- EN BOOMBOSCH, gestaen en gelegen btntten î>e gemeenten ®an L1HGE1H1RCK, EESSEN, ZILLEBEKE EN "WESTOCTER. itn koop. Twee hektaren 3o aren 5o ceir- liaren Zaeiland, bekend by kadaster, seklie H, nummers 8o4, 8o8a en 809, liggeude al den west- kant langs de kalsyde van Langemarck naer Bix- schole, palende zuid joufv. Vercrnysse, weduwe van den beer Bossaert, te Rorlryk, en bel gehruik van Pieter Borry, west de Groene straet, en noord M. Capron te Yperen. 20n koop.Een stuk Zaeiland groot volgens kadaster sektie A, numnier 54o, 64 aren, palende oost Sr Ghyselen, zuid en west Mynheer den baron Van Znyleu Van Nyvelt, te Vlainertinghe, noord den zelven heer baron Van Zuylen Van Nyvelt en Sr Ghyselen. 3"n koop. Eene party Zaeiland, metende by kadaster, sektie A, numnier 069, 61 areu 20 centiaren, houdendeoost M. Struye, te Brielen en joufv. Vercruysse voornoemd, zuid Rarel Samyn, west eenen weg en noord gezeide joufv. Ver cruysse. De daer op staende Booineri geschat 14o franken. Deze dry koopen le santen groot 3 hektaren 55 aren 70 centiaren, gebruikt door Louis Debruyne, te 232 franken 's jaers en de lasteu. 4"n koop. Eene schoone en goede party Bosch, met de Taillie ond 5 jaren, al de wel groeyende Plantsoenen en £oomeamils door den kooper Je betalen 4,5oo franken voor prys, genaerud de fVestoutrebosch, groot volgens ka- dastrale mate sektie C, numnier 328, 2 hektaren 86 aren 20 centiaren, paleode oost Sr Rarel Matten, en Mynheer Theodor De Gheus, te Ype ren, zuid en west den zelven heer De Gheus, en noord den heer graef Dejonghe. Om daer aen te kouien met de geldlelling. De boschwachter Pif.ter Crombez, zal de lief- hebbers ailes aentoouen. GEMEElNTE eessen. 5°" koop. De Hofplaets van een zeer goed en schoon Hofstedeken, genaemd hel Blauwhuis, inet opstaeride (luis.en andere Gebouwen, i9ooni- gaerd, Logting, Gras en 2 partyen Zaeiland, al ten eenen blokke, by kadastrale mate sektie A, nutumers i3g tôt en met i45 groot twee hek taren o5 areu 60 centiaren, en volgens titel 2 hektaren 01 are 20 centiaren, staende en liggende west van de kerk, digt by de stokery, houdende oost M. DeClercq, te Z?mgge, zuid de Herrewyn weg en west M. Willems, te Dixtnude. De hier op staende /?oomen geschat 200 franken. 6"" koop. Noord aen 2 aeneenhoudende par- tyeii Zaeiland sHekkende oost en west, groot by tytel g5 aren 82 centiaren, palende west en noord genaeinden heer Willeins en oost gezegden heer De Clercq. De /?oomen op dezen koop geprezen 60 franken. y'" koop, Eene goede party Maeigras, ge naemd hel Kleen Brouksken, groot volgens tytel, 52 aren 29 centiaren, palende oost en zuid de baron Peellaerl Steeninaere, west de weduwe Zfedert en noord de vaert de Sarre. De dry laetste koopen uitmakende een der beste HOFSTF. DEKENS van de streek, groot 3 hektaren 4g aren 31 centiaren, ten gebruike van Jacobus Stroom, mils 270 franken by jare, boven de belastingen, zal 00k in mas aenge- boden worden. GEiMEENTE ZILLEBEKE. 8on koop. De Hofplaets van eene goede en schoone Hofstede genaemd de Schaepbaillie met opstaende Huis en andere Gebouwen, eene party Zaeiland, party Maeigras en Logting al aen elkanderen, groot by kadastrale mate sektie A, nummers 101, 102, io3, io4, 107 en 108, 2 hektaren 43 aren 90 centiaren, staende en ge- legen noord van de kerk en slechts 3 kilometers van de stad Yperen, houdende zuid aen den steen- weg van Yperen naer Meenen en west aen de straet leideude van den zelven steenweg naer Zonoebeke. 9'" koop. Oost aen eene schoone en goede pariy Gras, groot iugevolge kadaster sektie A, itummer 100, dry hektaren 72 areu 3o centiaren, palende zuid aen gezeiden steenweg van Yperen naer Meenen. De hier op staende Ztoomen geprezen 4oo franken. iotn koop. Noord aen en noord aen den 8cn koop, twee goede. partyen Zaeiland met eene party Bosch le samen groot by mate van hef kadaster sektie A, nummers 109, 110 en 111, 3 hektaren 36 aren 70 centiaren, palende west de straet leidendë naer Zonoebeke, noord Mynheer Behagel-Delimon en oost Myuheer de baron De Vyuck-Huyghe. De Zfoomen hier op groeyende geschat 565 franken. De koopen 8, 9 en 10, metende 9 hektaren 52 aren 90 centiaren zullen 00k in een geveild worden. 1100 koop. Oost aen den 9e0 koop 6 hek taren 18 aren 20 centiaren Zaeiland, #osch en Maeigras teu eenen blokke gekend op het plan kadastral, sektie A, nutumers 25, 89 tôt eu met 96, 98,99, 99b,s, palende noord gezeiden heer baron De Vyuck-Huyghe, oost Myuheer Vande- vyver, zuid de Fransche 2?eek en den steenweg van Yperen naer Meenen. De^oomen op dezeu gewaerdeerd 108 franken. 12°" koop. Zuid eu oost aen de genaeinde Fransche Beek, eene party Zaeiland en 2 par- tien Z?oscn aeneenhoudende, palende oost ge zegden heer Vandevyver, zuyd Myuheer Ztiebuyck voorzitter der burgerlyken regtbauk te Yperen en genoemden steenweg van Yperen naer Mecuen, by dadastrale mate sektie A, numnier 85, 86 en 87 groot 3 hektaren 29 aren 70 centiaren. De koopen 11 en 12 inhoudende 9 hektaren 47 aren 90 centiaren zullen 00k in een aenge- boden worden. De koopen 8 tôt en met 12 le samen groot 19 hektaren 80 centiaren zullen in mas aengebo- den z\n. 13e11 koop. Al den zuidkant langs de raeerge- noenide steenweg van Yperen naer Meenen, een stuk Land groot by kadaster sektie B, numéro 22, i3 aren 90 centiaren, palende zuid en west M. De Patin, koninklyke procureur, te Yperen. i4en koop. Regt over den 8,n en g"" koop en al den zuidkant langs meermae! gezeiden steen weg van Yperen naer Meenen eene allerbeste party Zaeiland groot by kadastrale mate sektie B, nu méro 1, 2 heclaren 38 aren, palende zuid de onde straet van Yperen naer Meenenthans Mynheer Denecker, en west de straet van Ziilebeke naer het Wielken. i5,n koop. West en noord aen de gezeide straet van Ziilebeke naer het Wielken, eene goede party Land, volgens kadaster sektie A, nummer 210 groot 1 hectare 14 aren 10 centiaren, hou dende west Mynheer Robert Delmote, de dyk hier geheel mede. t6*n koop. Noord aen, een schoon stuk Zaeiland, palende west gezeiden heer Delmote, de dyk hier 00k geheel medegaende, noord de kalsyde van Yperen naer Meenen, en oost de straet van Ziilebeke naer het Wielken, volgens kadaslraele mate seklie A, nu mmer 209, groot een hektare 08 aren 90 centiaren. De twee laetste koopen, groot twee hectaren 2 3 aren zullen 00k in een geveild worden. 17"° koop. Al den noordkant van gezeiden steenweg leidende van Yperen naer Meenen, en al den westen der straet naer Zonnebeke, een schoon en goed stuk Zaeiland, paleude west en noord Mynheer Behagel-Delimon, inhoudende by kadas ter, seklie A, nummer io5, 58 aren 3o centiaren. De tien leste koopen uitmakende een aller~ schoonsle en goede HOFSTEDEgroot 24 hektaren 34 aren, bewoond en gebruikt zonder pacht door de weduwe van Rarel Sixte Provoost le 1,100 franken 's jaers zal 00k in mas le koopen aengeboden worden. GEMEENTE WESTOUTER. 18e0 koop. Eene Grasweide met daer op staende Huis van twee wooningen en andere Ge bouwen, groot volgens titel 1 hectare 11 aren il centiaren, gestaen en gelegen op het gehuchte het Hekxken, palende oost Mynheer Van Houver- Salon, zuid den Yperweg; west deu Poperingweg eu noord de kinderen Philipphus Dedrie. Door den kooper te betalen i,65o fr. over boomprys. Gebruikt door Louis De Crocq, te 165 fr. by jare boven aile belastingen. Krn ten henderden voor Ingtelpenning te winnen. SITC^G-SIT. INSTEL Zaturdag 28" Augustus TOESLAG Zaturdag 11" September (S) Elit zegge het voorts. Studie van den Notaris BCSSASSo" te GyVERINCHOVE. eene goede en wel bebouwde en beplante PATRIMONIEELE Groot onder LANDEN van diversche natenr 25 hectaren 8 aren 10 centiaren, gestaen en ge legen te Stavele, weynig oost van de kerke, be kend by cadaster art. 173 en 370 der sectie A verdeeld in 18 koopen. Gebruykt door de gebroeders Carolus en Fran- ciscus Lelieur met regt lot 1 October i853, mils 1704 francs by jaer. Conditien by genaemden Notaris BOSSAERT, en inlichtingen te bekomen by den Notaris BAN- COURT te Proven. (2)

Le Propagateur (1818-1871) | 1852 | | pagina 3