HOFSTEDEKEN, ZAEILANDEN, WEIDEN, IBllSSCilI EN BiSSCHEN, OJB VIT GEMEENZAEÎIHEID TE 8GH El D EU. OPENBARE VERKOOPING Den Notaris CHSMSTIJLSlt zal van wege de eigenaers mel hel houden van 2 zittingén openbaef te koop veilen de volgende ONROERENDE GOEDEREN, slaende en gelegen op bouwen toebebooren, voor î}0 jaren, bei gonnen Ie" Qctober 1858, mils e|k 35 francs, boven de lasten, by de jare.. 8" koop. Eene parly Zaeilandgroot 33 aren 80 centiaren, palende oosl het land van den heer Delorge, zuid den be- bouwden grond van Louis Vandevoorde, wesl de slraet en noord den heerDelafaillie, tbans gebruikt door S'Joye. 9*" koop. Een pariyken Sparren- en Beukenbosch, grool 14 aren 80 centiaren, palende oosl koop 10, zuid den Disch van Passchendaele, west den bebouwden grond van den heer Lambin Vannesle en noord hel land der Kerkfabriek van Passchendaele. 10"" koop. Oosl daer aen eene vvelbé- plante Dreef en iwee perceelen Bosch, te zamen grool 34 aren 70 cenliaren, palende oosl aen het land van M. Cardinael, Léo nard Cappelle en M. Bracqueval, zuid de Osselstrael, dilo Cappelle en Maesen, west Jan Yandenameele en noord koop 11. 11"° koop. Eene lange parly Sparren- en Beukenbosch, grool 24 aren, palende oosl aen den voorigen koop en het land van den heer Bracqueval, zuid koop 10, bel land van Jan Vandenameele en jouf- frouw vidua Oebouck, wesl hel land vao den heer Lambin Vannesle en noord het land van jouffrouw vidua Marant. 12'" koop. Zuid wesl daerby, eene parly Boom- en Tailliebosch, groot 34 aren 50 centiaren palende oost den be bouwden grond van den heer Spillebout en ander, zuid bel land van dezelve, wesl het land van den heer Decostèr en noord het geen van den heer Lambin-Vannesie. 13"° koop. Wèst daer by, eenen goe- den Boom en Plantsoenbosch, grool 82 aren 10 cenliaren, palende oosl de slraet leidéhde van den sleenweg naer den Stuiver, zuid den volgenden koop, west koop 15 en noord het land van Louis Herreman. -,j 14'" koop. Zuid daer aen, eene parly Grond bestemd voor Za.eiland, groot 39 aren 40 centiaren, palende oosl dilo slraet, zuid het land van den heer Denys, west den volgenden koop en noord koop 13. 15"" koop. West aen den voorgaenden koop, eene parly Boom- en Sparrèbosch, groot 13 aren 60 cenliaren, palende oost koop 14, zuid het land van den heer Denys, west koop 16 en noord kéop 13. 16'° koop. West aen den voorgaenden koop, eene parly Beuken- en Sparrèbosch, groot 1 hectare 31 aren 50 centiaren, pa lende oosl koop 15, zuid den grond vaq den heer Denys, wesl koop 19 en noord koop 17. 17'° koop. Noord aen den voorgaen den koop, eene parly Zaeiland metMeersch, De zillingen voor de Yerkoopiqgetv zullen plaels bebben te Passchendaele, in bel dorp, te weten Den l.\STEL op Woensdag 12"° Maekt 1862, 1er herberg het Handbogen-Hof, bewoond by S' Duthoy, en de OLSTHEEIE 10E\V\ZINÇ op Woensdag 26 der zelfde maend, ter herberg Vlaepderen, bewoond by Sr Pollefeyt, telkens ten 3 uren namiddag. De voorwaerden berusten ten kantoore van dilo Notaris CHRISTIAEN, ook aile inlichtingen le bekomen by den Notaris DE M UELElN A E R Ete Iseghem. »st nM i «obobiff .sptl§3'l «îidobb Instel penningen te winiicn. LANGE!» AllCK, 1'° koop. Een Huis mel nieaw ge- bouwken daer aen, afhankelykneden en 62 aren 76 centiaren Erve, onder bebouw den Groqd, Vischput en Meersch, palende oost en noord hel land van M. Gorayn, zuid den volgenden koop en west den steenweg. i v h. «11 2"" koop. Zuid aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 81 aren 90 cenliaren, palende oosl den Volgenden koop, zuid het slraeijen leidende naer den Keirselaer, wesl den steenweg en noord den voorigen koop. 3e" koop. Oost açn den voorgaenden koop, eene party Zaeiland met Meersch langs den oost en zuidkant, te zamen groot 85 aren 20 centiaren, palende oost den volgenden koop, zuid het slraeijen loopeqde naer den Keirselaer, west koop 2 en noord het land van M. Comyn .en het geen van Jw vidua en kinderen Elleboudt. 4'° koop. Oost aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 86 aren 50 centiaren, palende oost de weide van den heerVan Isacker, zuid hel straetje naer den Keerselaer, west koop 3 en noord het land van J" vidua en kinderen Elleboudt. o koop. Noord west by koop 1, eene Gras Weide groot 35 aren 40 centiaren, palende oost de Lekker-Boler kassyde, zuid en west het land en boomgaerd der kinderen Pieters en noord de beek. De vyf voorschreven koopen zyn le zamen uilmakende een zeer sclmon Hofstedeken groot in Erve h. 3 51 76 c-, die qemakkelyk tôt Speelgoedjen kan ingerigt worden, en waer van de gronden zeer goed zyn lot het baldten van bryken. Hel zelve word in packte gehouden, door Joseph Roose. upsiùsHiam jÎ> ob »I1m i De 5 koopen zullen in eene of meer zamen- voegingen aengeboden worden. PASSCHENDAELE. 6° koop. Eene party Zaeiland, groot 86 aren 20 centiaren, palende oost het land van den Disch van Passchendaele, zuid, wesl en noord het land van de beeren Vantieghem, gebruikt door den heer De- graeve. T" koop. Eene party Zaeiland met boeksken Bosch, te zamen groot 72 aren 40 cenliaren, palende oost den grond van den Disch van Kortryk, zuid hel land van den heer Lambin-Vannesle, west het land van M. Vandenpeereboom en het bosch derkinderèïi Pieters en noord den meersch van den Disch van Yper, in cinspacht ge houden, door liarolus Millevilte en Francis Victoor aen welke de daer op slaende ge- ten noord oosthoeke, le zamen groot 4 hectare 16 aren 30 cenliarep, palende oost koop 13, zuid koop 16, west de koopen 18 en 19 en noord het land van M. Jweins en het geen van den Disch van Passchendaele. 18e" koop. Wesl aen den voorgaenden koop eene parly Sparrèbosch doormengd met Beuken, groot 49 aren 20 centiaren, palende oosl koop 17, zuid de koopen 19 en 20, west het bosch van M. Yander- meersch en noord het land van M. Iweins. 19"° koop. Zuid aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, grool 1 hectare 1 are 80 centiaren, palende oost de koopen 16 en 17, zuid koop 26 en het land der gemeente van Passchendaelewesl op half dreef de koopen 20 en 23 en noord koop 18. 20°° koop, Ten zuid-west hoeke aen den voorgaenden koop, eene party Zaei land, grool 50 aren 80 cenliaren, palende oost koop 19,zuid koop 23en wesl koop 21. 21" koop. West aen den voorgaenden koop, eene parly zware Beuken en Spar rèbosch, groot 1 hectare 14 arén 60 cen liaren, palende oost koop 20, zuid koop 21, wesl de Schipstraet en noord hel bosch van M. Vandermeerscb, 22koop. Zuid aeu den voorgaenden koop, eene party Zaeiland, groot 81 aren 90 cenliaren palende oost koop 23 zuid hel land van M. Hynderick, west de Schip straet en noord koop 21. 23"° koop. Oost aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 41 aren 10 cenliaren, palende oosl op half dreef, koop 19, zuid koop 24, west koop 22 en noord koop 20. 24'" koop. Zuid aen den voorgaenden koop eene party Zaeilandgroot 49 aren 50 centiarçn palende oost op half dreef, koop 26, zuid koop 25, west het land der gemeente van Passchendaele en hel geen van M. Hynderick en noord koop 23. 25"° koop. Zuid aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 25 aren, palende oosl het huis en land vian S'De- beuf, zuid den steenweg van Passchendaele naer Zonnebeke, west het land van M. Landas en de gemeente Passchendaele en noord koop 23. 26"° kbop. Ten noord oost hoeke aen den voorgaenden koop, eene party Zaei land, groot 41 aren 80 centiaren, palende oost het land van de beeren Decosler en Denys, zuid hel land van M. Ghesquiere en het geen van Sr Debeuf, west op half dreef koop 24 en noord koop 19. De koopen 13 tôt en met 26 te zamen groot in Erve 9 heclaren 38 aren 40 centiaren, zullen op de vraeg der liefhebbersin eene of meer zamenvoegingen aengeboden worden. van ben GELEGEN OP LAtXGEMARCK EX PASSGHENDAELE. i.angs ue lekker-boteft kalsyde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1862 | | pagina 4