A REPRENDRE, MAISON DE COMMERCE coin eu. gheluvelt en comen. avervicq en comen. gheluvelt en comen. gemeente comen. gemeente wervicq. gemeente moorslede. pour cause de décès. SOPHIE ROUSSEL, a ypres, S'adresser pour tout ren seignement, rue de Lille, 28, Ipres. Tweeden koop. Eene partie Zaeiland met Meersch van westen, sectie E, nummer 48, groot 67 aren 80 centiaren, palende van oosten liet land van Jean-Baptiste Masschelein op vorre, van zuiden den 1" koop op halfdyk, van westen den gezeiden steenweg en van noorden de eigendommen van den Notaris Forrest op half dyk. Derden koop. Eene partie Zaeiland sectie E, nummer 55', groot 88 aren 80 ceniiaren, palende van oosten het land der voornoemde kinders Delerieve, van zuiden de straet, daer over den volgenden koop, van westen den steenweg en van noorden ^en eerslen koop; de haege langst het gars op eenen halven meler vrydom hieraf- gaende en verders op half dyk. Vierden koop. Zuid over de slraet een perceel Meersch met Singel, sectie E, num- mers 132* en 132', groot te saraeu 23 aren 20 centiaren, palende van oosten en van zuiden de gronden van mynheer César Van Elslande op leegte, van westen Joef- frouw de weduwe Van Elslande te Comen, en van noorden de straele. Vyfden koop. Noord-west van de voorgaende, een perceel Zaeiland sectie A, nummer 70, groot 26 aren 20 centiaren, palende van oosten het land van de we duwe YVaignon te Comen, zuid en west Pieter Bals, nog zuid en noord het land van mynheer Blanchard-Evrard ie Ryssel. De vyfvoorsclireven koopen maken le samen uit eene IIOFSTEDE in liel geheele groot 3 hectaren 03 aren 55 centiaren, gebruikl door den rnedevcrkooper Ignatius Van Kohaeys, aen 280 francs byjare, boven de contribulien, met regl van gebruik tôt 1" Oclober 1864. Zesden koop. JLTer geraeente van Gheluvelt, een YVoonhuis met aenhou- dende Peerdestal, Se heure en Koeislal van oosten, Ovenheur van zuiden sectie B, nu m mers 430, 431, 432, kadaster Ghelu velt, nummers 1 en 3 van hetgene der gemeente Comen, te samen van den in- lioud van 74 aren 08 centiaren, Grond van gebouwen, Gars en Hovenierhof, palende te samen van zuid-oosten en van oosten het volgende, nog zuid oost het land onder koop negen, zuid west het land koop 7, nog zuid west en len deele noord-west over bel klein Zandvoordestraetje, bel land van den medeverkooper ilautekiet en noord-oost den steenweg van Yper op Meenen, dus74 08 GEMEENTE 3. Eene happende partie Meersch, bekend by kadaster Wervicq, sec tie A, nummers 159, 140 en 141 en Comen sectie A, nummer 2, te samen van den inhoud van 40 aren 50 centiaren, palende van noord ooslen den steenweg van Yper op Wervicq, van zuiden het land van mynheer Vandermeersch- Tranueel en den negensten koop en van westen het voorgaende dus 40 50 Te samen 114 58 I Zevensten koop. Wesl aen den voor- gaenden koopeene partie Zaeiland waervan een deel voor dezen hosch sectie B, num mer 433, gemeente Gheluvelt, groot 62 aren 70 centiaren en gemeente Comen sectie A, nummers 5 en 6, groot 82 aren 70 centiaren, alzoo le samen inhoudende 1 hectare 45 aren 40 centiaren. palende van oosten den voorgaenden, en koop 9; van zuiden den volgenden koop en het land van M. Vuylsteke le Gheluwe, van westen hetgene van M. Dumont te Comen en Jean Baptiste Dehusschere en van noorden het klein Zandvoordestraetje. Acblslen koop. Eene partie Zaeiland sectie A, N° 13, groot 54 aren 60 centiaren, palende oost den volgenden koop, op half dyk, den voetweg hiermede, van zuiden het land van M. Blanchard Evrard op half dyk, van westen bel land van mynheer Vuylsteke en van noorden den voorgaen den koop, ook al op half dyk. ISegensten koop. Eene partie Zaeiland sectie A, nummer 4, groot 73 aren 70 cen tiaren, palende van oosten het land van mynheer Vandermeersch Tranneel op half dyk, van zuiden den meersch van mynheer Blanchard Evrard, wesl de koopen 7 en 8 en noord den zesden koop. GEMEENTE wervicq en gheluvelt. Tienden koop. Noord langst den steen weg van Yper op Meenen, eene partie Zaeiland en deellje Bosch kadaster Wer vicq, sectie A nummers 9 en 10, le samen groot eene hectare 64 aren 10 ceniiaren en gemeente Gheluvelt sectie A nummer 871, groot 55 aren 30 centiaren, alzoo le samen 2 beélaren 17 aren 70 centiaren, palende van oosten den volgenden koop en het hosch van het Gaslhuys van Wervicq, zuid den gemelden steenweg, west Fran- ciscus Goucquie en noord de dogîer Vermeulen en mynheer Godtschalck Van Elslande te Wervicq. Elfxten koop. Een drie hoekte partie Land voordezen Bosch sectie A, nummer 11, groot 63 aren 20 centiaren, palende van oosten het hosch van het Gaslhuys te Wervicq op halfdyk.. zuid en zuid west den steenweg van Yper op Wervicq en noord- west en noord den voorgaenden koop. Twaelfslen koop. Zuid over den steen weg, eene partie Zaeiland met Meersch, hekend by kadaster sectie A, nummers 155 en 134, te samen groot 61 aren 80 cen tiaren, palende van noorden en noord- oosten den steenweg, van zuiden het hosch van mynheer Philippe Vanden Berghe le Meeneu. nog zuid en west het land van mynheer Blanchard-Evrard, nog van wes ten mytiheer Vandermeersch-Tranneel op half dyk. De zeven voorschreven koopen maken eene welbel'i'.isde en belimmerde UOFSTEDE uit, in het geheele groot 7 hectaren 30 aren 98 centiaren, in paclite geliouden door den mede- gereg'igden Earolus Bugghe, aen 600 franks byjare, boven de contribulien, met regt tan gebruik lot 1'° Oclober 1864. Derlienden koop. Een Huis met afhan- gelykheden sectie F, nummers 129, 150 en 131, le samen van den inhoud van 1 are 68 cenliareD Erf, onder Bebouwden Grond en Hof ter dorpplaels, palende oost den bebouwden grond van Petrus Dobbelaere, zuid de Gentstraet, west de woning en erf der weduwe en kinders Depovere en noord het land van den Prins Demont Morency, bewoond door sieur Auguste Dufort, aen 5 fr. per maend, contribulien aen den eige- naer, met pagtregl tôt den eersten Mey 1863. Veerlienden koop. Eene partie Zaei land, gelegen zuid-oost van de kerk, sectie C nummer 54', groot 93 aren 60 centiaren, palende oost de proprieteit van vidua Stock te Meenen, zuid het land van Jacohus Vandevoorde, west de Slypstrael en noord mynheer Delevingne. Vyftienden koop. Zuid van den voor gaenden koop, eene partie Zaeiland met Bosch van westen, sectie C nummers 572, 374 en Cingel deel van 373, te samen groot 1 hectare 75 aren 30 centiaren, palende oost de Slypstrael, zuid en west de weduwe en kinders Dewiîte ie Dadizee- le, nog wesl mynheer Victor Holvoel, nog west en noord Jacohus Vandevoorde en nog noord de weduwe en erfgenamen Defoort. De koopen 14 en 15 worden in pachl ge- houden door den medeverkooper Charles Van liolleghem, ien pryze van 150 franks by jare, met pagtregl iot 1" Oclober 1863. Den INSTELzalgeschieden'op Woensdag 14" J a m'a n y 18G3, ter herberg den Casino, plaets Moorslede, bewoond door Charles Vermynck. Den OVERSLAG op Woensdag 28" January 1865, ter herberg Bhetorica te Moorslede, Breulslraet, bewoond door Jan hilez. Om telkens te beginnen ten drie uren namiddag. De voorwaerden van Verkooping en titelsvan eigendom berusten ten kantoore van den Noiaris VERLEZ te Moorslede. Men kan aile inlichtingen bekomen by den Notaris BAYART te Becelaere. lostel penningeu le winceo. de mademoiselle POUR CAUSE DE DÉCÈS, des conditions très favorables, re nommée pour un magasin de confiance, en Toiles et autres articles daunage, bien achalandé depuis plus de cinquante ans. '«Mp. «le LIHBlf.LtnBU.

Le Propagateur (1818-1871) | 1863 | | pagina 4