TWEE HOFSTEDEN 4 VERKOOPING ZAEILANDEN MET BOSCH. Men bied le koop, kraglens Oclrooi ver- Icend door de Reglbank van eerslen aenleg le Yper en ten overslaen van mynheer den Vrederegter vanbelkanlon Passchendaele, bygestaen van mynheer zynen Grenier, met bel houden van iwee ziningen de vol- gende onroerende Goederen WERVICQ. Eerslen koop. Een Woonbuismel aenhoudende Schuer, koeislal, van oosten en 52 aren 45 cenliaren Grond van ge- bouwen, Hovenierbof, Gars en Zaeiland, bekend by kadasier seclie E, nummers 49, 50, 51 en 52. palende van oosten de vol- gende partie land, zuid koop drie, de haege op eenen halven meter vrydoua liiermede, west den steenweg van Cruyseecke naer Wervicq en noord den tweeden koop dus52 45 3. Eene partie Zaeiland sectie E, nummer 54, groot 44 aren 90 cen liaren, palende van oosten de kin- ders mynheer Delerieve, zuid den derden koop, west bel voorgaende en noord sieur Jaan Baptiste Mas- schelein, dus44 90 Te samen. 97 35 lngesleld 4,350 francs. Tweeden koop. Eene partie Zaeiland metMeerscb van weslen, sectie E, nummer 48, groot 67 aren 80 cenliaren, palende van oosten bel land van Jean-Baptiste Masschelein op vorre, van zuiden den 1" koop op half dyk, van westen den gezeiden steenweg en van noorden de eigendommen van den Notaris Forrest op half dyk. lngesleld 1,575 francs. Derden koop. Eene partie Zaeiland sectie E, nummer 53% groot 88 aren 80 cenliaren, palende van oosten hel land der voornoemde kinders Delerieve, van zuiden de slrael, daer over den volgenden koop, van westen den steenweg en van noorden den eerslen koop; de haege langst bel gars op eenen halven meter vrydotn hieraf- gaende en verders op half dyk. Ingesteld 2,050 francs. Vierden koop. Zuid over de straet een perceel Meersch met Singel, sectie E, num mers 132" en 132\ groot te samen 23 aren 20 cenliaren, palende van oosten en van zuiden de gronden van mynheer César Van Elslande op leegte, van weslen Joef- frouw de weduwe Van Elslande le Comen, en van noorden de slraete. lngesleld 300 francs. COMEN. Vyfdeti koop. Noord-west van de voorgaende, een perceel Zaeiland sectie A, nummer 70, groot 26 aren 20 cenliaren, palende van oosten bel land van de we duwe Waignon te Comen, zuid en west Pieler Bals, nog zuid en noord bel land van mynheer Blanchard-Evrard le Hyssel. lngesleld 550 francs. De vyf voorschreven koopen maken le samen uit eene UOFSTE DE in hel geheele groot 3 hectaren 03 aren 55 cenliaren, gebruikt door den medevcrkooper Ignatius Van Kobaeys, aen 280 francs by jare, boven de contributien, met regt van gebruik lot 1° Oclober 1864. Masse der eerste 5 koopen ingesldSO fr Zesden koop. JLTer gemeente van Gheluvelt, een Woonhuis met aenhou dende Peerdestal, Sche-.. a en Koeis'-al van ooslen, Ovenbeur van zuiden sectie B, nummers 430, 431, 452, kadasier Ghelu velt, nummers 1 en 3 van hetgene der gemeente Comen, le samen van den in- lioud van 74 aren 08 cenliaren, Grond van gebouwen, Gars en Hovenierbof, palende te samen van zuid-ooslen en van ooslen hel volgende, nog zuid oosl bel land onder koop negen, zuid-west hel land koop 7, nog zuid west en len deele noord-west over bel kleinZandvoordeslraetje, het land van den medeverkooper llaulekiel en noord oosl den sieenweg van Yper op Meenen, dus74 08 GEMEENTE WERVICQ El* CO.1IEl*. 3- Eene happende partie Meersch, bekend by kadasier Wervicq, sec- lie A, nummers 159, 140 en 141 en Comen sectie A, nummer 2, le samen van den inhoud van 40 aren 50 cenliaren, palende van noord-oosten den sieenweg van Yper op Wervicq. van zuiden het land van mynheer Vandermeersch- Tranneel en den rtegenslen koop en van weslen bel voorgaende dus 40 50 Te samen 114 58 (Miel ingesteld). Zevensten koop. Wesl aen den voor- gaenden koopeene partie Zaeiland waervan een deel voor dezen bosch seclie B, num mer 435, gemeente Gheluvelt, groot 62 aren 70 cenliaren en gemeente Comen sectie A, nummers 5 en 6, groot 82 aren 70 centiaren, alzoo te samen inhoudende 1 hectare 45 aren 40 centiaren, palende van ooslen den voorgaenden, en koop 9; van zuiden den volgenden koop en het land van M. Vuylsteke te Gheluwe, van weslen hetgene van M. Dumont te Comen en Jean-Baptiste Dehusschere en van noorden het klein Zandvoordeslraetje. Ingesteld 3,000 francs. Achtsten koop. Eene partie Zaeiland sectie A, N° 13, groot 54 aren 60 centiaren, palende oost den volgenden koop, op half dyk, den voetweg hiermede, van zuiden het land van M. Blanchard Evrard op half dyk, van weslen het land van mynheer Vuylsteke en van noorden den voorgaen den koop, ook al op half dyk. lngesleld 1,200 francs. Megensten koop. Eene partie Zaeiland seclie A, nummer 4, groot 75 aren 70 cen tiaren, palende van ooslen het land van mynheer Vandermeersch Tranneel op half dyk, van zuiden den meersch van mynheer Blanchard-Evrard, west de koopen 7 en 8 en noord den zesden koop. Ingesteld 1,600 francs. GEMEENTE WERVICQ EN GHELUVELT. Tienden koop. Noord langst den steen weg van Yper op Meenen, eene partie Zaeiland en deeltje Bosch kadasier Wer vicq, seclie A nummers 9 en 10, te samen groot eene hectare 64 aren 10 cenliaren en gemeente Gheluvelt seclie A nummer 871, groot 53 aren 30 cenliaren, alzoo le samen 2 hectaren 17 aren 70 centiaren, palende van oosten den volgenden koop en het bosch van het Gasthuys van Wervicq, zuid den gemelden sieenweg, west Fran- ciscus Goucquie en noord de dogter Vermeulen en mynheer Godtschalck-Van Elslande te Wervicq. (iMet ingesteld). Elfsten koop. Een drie hoekte partie Land voordezen Bosch seclie A, nutnmer 11, groot 63 aren 20 cenliaren, palende van ooslen het bosch van het Gasthuys te Wervicq op half dyk. zuid en zuid west den steenweg van Yper op Wervicq en noord- west en noord den voorgaenden koop. (Met ingesteld). Twaelfslen koop. Zui^over den steen weg, eene partie Zaeiland met Meersch, bekend by kadasier seclie A, nummers 133 en 154, te samen groot 61 aren 80 cen liaren, palende van noorden en noord- oosten den steenweg, van zuiden hel bosch van mynheer Philippe Vanden Berghe te Meenen. nog zuid en west het land van mynheer Blanchard-Evrard, nog van wes ten mynheer Vandermeersch Tranneel op half dyk. (Miel ingesteld). De zeven voorschreven koopen maken eene welbeliuisde en belimmerde HOFSTEDE uit, in hel geheele groot 7 hectaren 30 aren 98 cenliaren, in paclite gehouden door den mede- geregligden Karolus Hugghe, aen 600 franks by jare, boven de conlribulien, met regt van gebruik toi ltn Oclober 1864. Masse der 7 koopen ingesteld 16.000 francs. Dertienden koôp. Een Huis met afhan- gelykheden seclie F, nummers 129, 150 en 131, te samen van den inhoud van 1 are 68 cenliaren Erf, onder Bebouwden Grond en Ilof ter dorpplaels, palende oost den bebouwden grond van Petrus Dobbelaere. zuid de Genlslraet, wesl de woning en erf der weduwe en kinders Depovere en noord het land van den Prins Demont Morenry, hewoond door sieur Auguste Dufort, aen 5 fr. per maend, conlribulien aen den eige- naer, met pagtregt tôt den eerslen Mey 1863. lngesleld 975 francs. Veerlienden koop. Eene partie Zaei land, gelegen zuid-oost van de kerk, sectie C nummer 54% groot 93 ar-n 60 centiaren, palende oost de proprieteit van vidua Stock le Meenen. zuid het land van Jacobus Vandevoorde, west deSlypstrael en noord mynheer Delevingne. lngesleld 5,100 francs. Vyftienden koop. Zuid van den voor gaenden koop, eene partie Zaeiland met Bosch van weslen, sectie C nummers 372, 574 en Cingel deel van 575, te samen groot 1 hectare 75 aren 50 cenliaren, palende oost de Slypstraet, zuid en west de weduwe en kinders Dewittete Dadizee- le, nog wesl mynheer Victor Holvoet, nog west en noord Jacobus Vandevoorde en nog noord de weduwe en erfgenamen Defoorl. lngesleld 5,100 francs. De koopen 14 en 15 worden in pacht ge houden door den medeverkooper Charles Van Rollegliem, len pryze van 150 franks by jare, met pagtregt lot 1" Oclober 1863. Den OVERSLAG zal geschieden op Woensdag 28PO Janoary 1863, ter herberg Rhglorica le Moorslede, Breulstraet, be'- W'oond door Jan Filez. Otn telkens le be- ginnen ten drie uren namiddag. De voorwaerden van Verkooping en titels van eigendom herusten len kantoore van den Notaris VERLEZ te Moorslede. Men kan aile inlichlingen bekomen by den Notaris BAYART te Becelaere. es, Bl.N.NEN VAS EN GHELEYELT EN CO.1IEl*. GIIELEYELT Ei* CO.11 El*. GEMEENTE COMEN. GEMEENTE WERVICQ. GEMEENTE MOORSLEDE. mp. de I.AVBir-ltnRIV.

Le Propagateur (1818-1871) | 1863 | | pagina 4