WELKOM Qoddeïijke Diensten Uit onze kerkregisters Goudkorreltjes Van rechts en links vernemen wij dat De Tuinklokke in den smaak valt van de parochianen. Vele menschen zullen al de nummertjes zorgvuldig bewaren. Later wordt dat een keurige collectie. Zulk een parochiebladje mag er zijn... 't was er noodig... 't is aantrekkelijk.we weten nu toch van iets... 't zal veel goed stichten... enz. In dien zin hoorden wij spreken. Het eerste geluid van De Tuinklokke werd ook heel vriendelijk begroet door al de weekbladen van Yper. Wij zijn er blij om en dankbaar. Onze gedoopten De volgende kindertjes onzer parochie werden, door bet H. Doopsel, verrijkt met het goddelijk leven der heiligmakende gratie 2 Maart, Hélène Rossèy, d.v. Jules en Pauline Devos, V eurnesteenweg. Jacques Bultinck, z. v. Jozef en Maria Decorte, Vee markt. Julien Larnou, z. v. Camille en Hélène Messiaen, Janseniusstr. 12 Maart, Maria-Theresia Verhack d.v. Cyriel en "Maria Debruyne, Neerstad. 16 Maart, Mireille-Maria Van Robaeys, d. v. Raoul ién Bertha Lagrou, Boterstr. 19 Maart, Maria-Josepha Verwilghen, d. v. Karei en Julia Borginon, Mondstr. God zegene en beware onze lieve kleinen Onze gehuwden Op 22 Maart, gingen in S'-Maartenskerk het huwelijk toan Jan Clevers, Wed. v. Celestine Casteleyn, en Julia Ballois, wed. v. Camille Cleenewerck, Cartonstr. Onze afgestorvenen Gedenkt in uw gebeden de ziel van Pieter-Louis De Cock (1848) wed. van Elisabeth De ■Ooster, Cartonstr. 15 Maart. Euphrasie Baelen (1878), echtg. van Honoré Masnre, 'Dixmudesteenweg. 16 Maart. God geve aan hun ziel de eeuwige rust Op 5 Maart werd Ghislaine De Grave (19 Juli 1929) dochtertje v. René en Emma Langeraert (Kalfvaartstr.), aan deze aarde ontnomen en binnengedregen in het ■hemelsch Paradijs. Lief engeltje, spreek voor uwe onders en voor ons allen ten beste bij Onzen Lieven Heer. Alle kinderen zijn juweelen, maar niet alle ouders zijn diamantslijpers. Wanneer het hart te luide klopt, hoort men de stem niet meer van het verstand. Langs de stTaat van straks komt men aan het huis van nooit De ziel slacht de vogels hoe hooger ze klimt, hoe gelukkiger zij is. Den arme gegeven, is Gode geleend. OP ALLE WEEKDAGEN H. Mis te 6 u., 6 1/2, 7 u. en 7 3/4. Het Lof, thans te 6 u. Den Donderdag, te 7 u., H. Sacramentsmis en zegen met het Allerheiligste. 's ZONDAGS H. mis te 6 u.. 7 u., 8 1/2 u., te 10 u. Hoogmis voor de Parochianen en te 11 1/2 u. gelezen Mis. Vespers en Lof te 3 u. Maart ZONDAG 23, derde zondag Van de leasten. Te 8 1/2 u. Sol. Zielmis voor Mr Henri Segers, Slachthuis straat.Te II 1/2 u. Zielmis voor Vr. Leonie Depoor- ter, We van Charles Liefooghe, Statiestr. 's Namiddags te 3 u. Vespers, Lof en Passiesermoen door E. Pater Michel, Carmeliet. Daarna oefeningen van de Congregatie. Dinsdag 25, feestdag van O. L. Vrouw Boodschap. Te 7 u. Zielmis voorde heeren Armand en Roger Persyn, Surmontstr. Te 9 u. Hoogmis. 's Avonds kwart vóór 6 u. Sol. Vespers en daarna plechtig Lof. Woensdag, 26. Te 7 u. H. Mis ter eere van dei» H. Joseph. Vrijdag 28. Na het Lof van 6u., gemeenschap pelijke Kruisweg. ZONDAG 30, vierde zondag van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de christene vrou wen en jonge dochters. Te 8 1 2 u. Sol. Zielmis voor Mr Hector Lammers-D'Hulst, Brugge steenweg. Te II 1/2 u. Zielmis voor Vr. Gabrielle Vandeburie- Mestdagh, Oude Houtmarktstr.van wege den Suppor tersclub. 's Namiddags, onder het Lof, Passieser moen en daarna Congregatie. April Dinsdag Te 7 u., H. Mis voor bijzondere -overledenen. Donderdag 3. 's Avonds te 6 u., wordt de zegen rijke oefening van het Heilig Uur gehouden, met uit stelling van het Allerheiligste. Vrijdag 4, eerste vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus, en Akte van Toewijding. Alg. Communie voorde schoolkinderen. 's Avonds, te 7 u., plechtig Lof en Sol. Kruisweg. ZONDAG 6, Passiezondag. Te 7 u. H. Mis en alg. Commuuie voor den H. Hartebond. Te 8 1/2 u. Sol. Mis voor Marie en Madeleine Leclerck, Oude Veur- nestraat, slachtoffers van den oorlog. Te II 1/2 u. Zielmis voor de gezusters Dedulle, Minneplein.'s Na middags, onder het Lof Passiesermoen Dinsdag 8. Te 7 u. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 10. Onder de H. Mis van 7 u., Paasch- communie voor de kinderen van Sint-Michielsschool en van de Stadsmeisjesschool. Vrijdag II. Na het Lof van 6 u., gemeenschappe lijke Kruisweg. Zaterdag 12. Biechtgelegenheid 's namiddags vat» af 3 u. en heel den avond. ZONDAG 13, Palmzondag.De schikkingen zijn vermeld in ons artikel Een heuglijke dag Drukk. Ch. Temperman, Meenenatraat, 23, Yper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1930 | | pagina 4