Goddelijk;© Diensten Uit onze Kerkregisters w Jani ZONDAG 8, Hoogdag oan Sinxen. Volle afllaat, te verdienen op de gewone voorwaarden, mits een paro chiale kerk te bezoeken en de beloften van het H. Doop sel te vernieuwen deze beloften zullen van op den predikstoel onder al de HH. Missen voorgelezen wor den. Onder de H. Mis van 6 en van 7 u. wordt de Generale Absolutie gegeven aan de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congre- ganisten. Te 10 u., plechtige Hoogmis uitvoering der driestemmige Mis van Aug. De Boeck, met orkest. Te li 1 /2 u. zielmis voor Camille Larnou. 's Namiddags, te 3 u. Sol. Vespers en plechtig Lof waaronder Sermoen door E. H. Deconinck. Daarna oefe ningen der Congregatie. Maandag 9. Te 9 u. sol. Huwelijksmis voor Mr Marcel Neels en Jufvr. Lizzie Claus, Stoffelstr. Op Dinsdag 10 en Woensdag Iwordt Onze Lieve Heer thuis gedragen ter gelegenheid van den Hoogdag van Sinxen naar de zieken en kranken der parochie Dinsdag binnen de stad en Woensdag buiten de stad. Woensdag 11 alsook Vrijdag 13 en Donderdag 14 zijn Quatertemperdagen geboden vasten en vleeschderving. Vrijdag 13. 's Avonds, te 8 u., plechtig Lof, met sermoen, ter eere van het H. Hart van Jesus. ZONDAG 13, feestdag der H. Drievuldigheid. Onder de H. Mis van 7 u. zal de indrukwekkende cere monie plaats hebben van de plechtige Communie. Te 11 1/2 Zielmis voor de afstorven familieleden van Poly- door Casier, Bruggesteenweg. Te 4 u. Sol. Vespers, plechtigheid voor onze Eere- Communicanten Maandag 16. Te 7 1/2 H. Mis van dankzegging voor de Eere Communicanten. Dinsdag 17. Te 7 u., gezongen Mis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 19, H. Sacramentsdag (afgestelde Heilig dag). Generale Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 I /2 u., H. Mis met zang en eerste HCommu nie van onze lieve kleintjes.Te 9 u.. Hoogmis. 's Avonds, kwart voor 8 u., Sol. Vespers en te 8 u. plechtig Lof. Vrijdag 20. 's Avonds te 8 u., plechtig Lof met sermoen, ter eere van het H. Hart van Jesus. ZONDAG 22, Plechtigheid van HSacramentsdag Hoogmis te 9 1/2 u. Daarna te 10 1/2 u., plech tige Processie ter eere van het Allerh. Sacrament. 's Namiddags is er Congregatie. Donderdag 26. 's Avonds, te 6 1/2 u. bloemen hulde aan het H. Hart, van wege de schoolkinderen. Vrijdag 27Feest van het H. Hart van Jesus. Te 7 u. Sol Mis (uit den offerblok) en alg. Communie Akte van Toewijding en zegen met het Allerheiligste. 's Avonds, te 8 u. plechtig Lof met sermoen door den Z. E. Heer Deken. ZONDAG 29. Onder de H. Mis van 6 en van 7 u.,[alg. Communie voor denH. Hartebondder christene vrouwen en jonge dochters. Te 3 u. Vespers en Lof. Te 4 1/2, parochiale Processie op St-Pieters. Geen Congregatie. Juii. Dinsdag IIe 7 u., gezongen Mis voor de heeren Armand en Roger Persyn. Woensdag 2, jeestdag van O. L. Vrouw Bezoeking. Gen. Absolutie aan de Derde-Ordelingen. Donderdag 3. 's Avonds te 8 u., wordt iedereen verwacht in de zegenrijke oefening van het Heilig Uur. Vrijdag 4, eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus en alg-meene Communie. 's Avonds, te 8 u., plechtig Lof, Akte van Eereboet en Sermoen. ZONDAG 6. Te 7 u., H. Mis en Alg. Commu nie voorden H. Hartebond der mannen en jongelingen. Door het doopsel herboren Werden in onze Sint-Maartenskerk doar het H. Doopsel gezuiverd van de erfzonde en tot kinder ei Gods herboren II M ei, Simone Beernaert, d. v. Leon en Maria Meyfroodt, Kaai-West. I 1 M ei, Maria Vanderghote, d. v. Pieler en Bertha Cuvelier, Korte Meerschstr. 1 1 Mei, Maria-Louisa Lalue, d. v. Jules en Lucie Ternier, Kaaistr. 18 Mei, Willy Boiies, z. v. André en Palmire Devos, Veemar kt. 18 Mei, Denise Evera-t, d. v. Gastonen Maria Ge- quière, Noordlaan. 25 Mei, Charles Fiers, z. v. Georges en Marie Ver- haeghe, Elverdinghestr. 25 Mei, Theresia Dekaezemaeker, d. v. Mauiice en M arie Lacante, Minneplem. 25 Mei, Roland De Moor z. v. Joseph en Berths Marchand, Hondstr. 29 Mei Eugène Vandenbioucke, z. v. Ernest en Laura Casteleyn, Cartonstr. 1 Juni, Lucien en Roger Mus, tweehngskes v. Achille en Esther Calant, Boomgaardstr. Onze beste gelukwenschen voor ouders en kinderen. Door het huwelijk verbonden 14 Mei, Marcel Deschilder en Aline Cailliez, Korte Thouroutstr. 24 Mei, Louis Leupe en Maria Rouserez, van Vla- mertinghe. 31 Mei, Arthur Deketelaere en Maria Carbon, Korte Thouroutstr. 2 Juni, Jos. Pinte en Febronie Dedulle, Minneplein. 2 Juni, Maurice Depuydt en Simone Hollebeke, Kalf vaart. 7 Juni, Alfred Moerkerke en Julia Van den Broucke, Brugsche steenweg. 7 Juni, Ferdinand Kernnck en Jeanne Knockaert, Dixmudestr. Gods zegen Op al uw wegen Sterfgevallen zijn er niet, geen een, God zij gedankt. Middelerwijl werden elf geboorten ingeschreven. En dat wijst op een gezonden, bloeienden toestand van St-Maartensparochie.. Qrukk. Ch. Temperman, Meenenstraat23, Yper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1930 | | pagina 5