Goddelijke Diensten LJit onze Kerkregisters OP ALLE WEEKDAGEN: H. Mis te 6 u.,6 1/2, 7 en 7 3/4 u. Het Lof thans te 6 u. Den Woensdag, te 6 1/2 u., H. Mis voor een bijzon dere intentie. Den Donderdag, te 7 u., H. Sacramentsmis en zegen met het Allerheiligste. Den Zaterdag, 1/4 vóór 8 u., H. Mis ter intentie der offeraars aan den offerblok van de nieuwe kapel van O. L. V., op Brielen-Watermolen. 's ZONDAGS H. Mis te 6 u.( 7 u., 8 1/2., te 10 u. Hoogmis voor de parochianen en te 111/2 u. gelezen Mis. Vespers en Lof te 3 u. September ZONDAG 21. Onder de H. Mis van 7 u., alg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1930, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Te 8 1/2 u., zielmis voor M' Julien Dehaene van wege S'-Maartenskring Te 1 1 1/2 u. Zielmis van wege de Poilus de France afdeeling Yper voor de ge sneuvelde soldaten en hun opperbevelhebber Maarschalk Foch, met gelegenheidstoespraak door M81 Regent, van Rijssel. In St-Pieterskerk Wordt de plechtigheid gevierd van O. L. Vrouw van de zeven Weeën volle aflaat die meerma len op denzelfden dag kan verdiend morden, gelijk de Portiuncula-aflaat. Maandag 22.Te 8 1/4 Sol. Mis ter eere van God den H. Geest, voor onze schoolkinderen. ZONDAG 28. Onder de H. Mis van 6 en van 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der chris- tene vrouwen en jonge dochters. Te 8 1 /2 u. zielmis ▼oor Mr Julien Dehaene van wege St-Maartenskring Te 11 1/2 u., zielmis voor de afgestorven leden van de familie Dubois, Slachthuisstraat. October Woensdag I. Te 8 1/2 u., huwelijksmis voor Mr Alois Lowier en Vr. Sylvie Hennekein, Brugsche steenw. Donderdag 2. 's Avonds, te 6 u., wordt de god vruchtige oefening van het Heilig Uur gehouden, in verband met de_devotie tot de H. Kleine Theresia van bet kind Jesus. Vrijdag 3.- Feestdag van de H. Theresia van het Kind Jesus, en ls,e Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus, met alg. Communie en Akte van toewijding. 's Avonds, te 7 u., plechtig Lof, Akte van Eereboet en Sermoen. Zaterdag 4. Feestdag van den H. Franciscus van Assisië Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 9 u., Sol. Huwelijksmis voor Mr Eugène Lazoore en Juff. Maria Van Exem, Kaai-West. Te 11 1/2 u., Sol. Huwelijksmis voor Mr Raymond Droulans en Juff. Marie-José Dobbels, Mondstraat. ZONDAG 5. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 8 1/2 u. zielmis voor Mr Jules Vlaemynck, Boesin- ghestraat. Te 3 u. Vespers en Lof waarna Con gregatie. In Sl-Jacobskerk begint de plechtige Octaaf ter eere van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans. Op alle week dagen. onder het Lof van 7 u. Sermoen door E. Pater Kenis, Predikheer. Dinsdag 7. Feestdag van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans. Te 7 u. gezongen Mi3 voor de Heeren Armand en Roger Persyn. ZONDAG 12. Te 7 u. H. Mis en alg. Commu nie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 u. Sol. Ziel mis voor Vr. Maria-Martha Qualy, echtgenoote van Mr Robert Devos, Surmontstr. 's Namiddags, te 4 u., gaat de Bedevaart van den H. Roozenkrans uit op Sint Jacobsparochie. Dinslag 14. Feestdag van den H. Donatianus, patroon van ons Bisdom. ZONDAG 19. Onder de H. Mis van 7 u., alg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1930, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Algemeene Missiedag Missiepreek onder al de HH. Missen en bijzondere omhaling voor de Voortplanting des Geloofs. Dinsdag 21. Gezongen Mis voor de Heeren Ar mand en Roger Persyn. ZONDAG 26, feest van Christus-Koningdat luis terrijk zal gevierd worden. Onze gedoopten Onze groote Sl Maartensfamilie werd verrijkt met vijf kindertjes die in onze kerk het H. Doopsel ontvingen 18 Aug., Charles Dehaene. z. v. Maurice en Rachel Verleure, Dehaernestraat. 23 Aug., Joseph Denys, z. v. Celest en Maria Breyne, Elverdinghestraat. 24 Aug., Paula Peene, d. v. Achiel en Antoinette Vandeviver, Minneplein. 2 Sept., Joseph Nevejans, z. v. Polydore en Andrea Sinaeve, Boterstraat. 5 Sept., Joseph Speybrouck, z. v. Gerard en Alice Maréchal, Groote Markt. Mochten al die kindertjes gave en gezond blijven en opgroeien in eer en deugd. Onze gehuwden Hebben, hand in hand, elkander eeuwige liefde en getrouwheid toegezeid 27 Augustus, Daniël Depuydl en Jeanne Lewyllie, Dixmudest eenweg. 8 September, Albert Tougard en Rosa Devos, Dix- mudestraat. I 7 September, Marcel Depuydt en Jeanne Bossaert, Boomgaardstraat. God zegene, met zijn mildste zegeningen, die nieuw- gestichte familiën. Onze afgestorvenen God zij gedankt, sedert 9 Augustus 11., geen één sterf geval. Drukk. CK. Temperman, Meenenstraal23, Yper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1930 | | pagina 4