Goddelijke Diensten Juli ZONDAG 12. Onder de H. Mis van 7u. alg. Communie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 u., sol. zielmis voorVr. WeHof-Domicent> Dixmudestraat. Te 11 1/2 u.. zielmis voor Vr.Ch. Boutens-Gryson, Dixmu destraat. Na Vespers en Lof is er Congregatie. Te 4 u. parochiale Processie op St- Niklaas. Woensdag 15. Verjaardag van de plechtige Conse cratie onzer kerk te 7 u., sol. Mis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn der parochianen. Donderdag 16.Te 7 u., sol. zielmis voor Vr.Wed. Verbiese-LeclercqVeurnesteenweg. ZONDAG 19.Te7 u., H. Misenalg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1930 en 1931, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Te 8 1/2 u., sol. zielmis voor Vr. Wed. Verbiese-Le- clerq, Veurnesteenweg. Te 1 1 1/2, zielmis voor Mr Leon Beddeleem, Veurnesteenweg. Onder de H. Mis van 11 !/2u. uitvoering door de Chorale St-Martin van Roubaix. Vandaag is er gedurige aanbidding in de Kapel van St-Vincentiuscollege. Dinsdag 21 Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Te II 1/2 u. plechtig Te Deum ter gelegenheid van den nationalen Feestdag. Vandaag is er gedurige aanbidding in de Kapel der Zusters Larrrotte, Rijsselstraat. Woensdag 22. Te 7u., H. Mis ter eere van den H. Vincentius a Paulo, van wege 't Werk der Damen van Barmhartigheid. Zaterdag 25. Te 1 1 u. Sol. Huwelijksmis voor den Heer Louis Jallier (Ronse) en Juf. Bertine Hollebeke, V eurnesteenweg. Vandaag is er gedurige aanbidding in St-Jacohskerk. ZONDAG 26.Te 7 u.H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Onder de Hoof mis te 10u., wordt de drie stemmige Mis van Kretschmer uitgevoerd door het Sint Gregoriuskoor van Moescroen. Na Vespers en Lof is er Congregatie. Maandag 27.Te 9u., H. Mis ter eere van de H. Moe der Anna, van wege 't werk van de christene moeders met gelegenheidstoespraak door E.H. De Busschere. Augustus Zaterdag Dezen namiddag, en Zondag heelden dag, aflaat can Portiuncula te verdienen onder de gewone voorwaarden, telkenmale men de St-Maartenskerk bezoekt en daar bidt volgens de intentiën van Z. HeiligheicJ den Paus 6 maal Onze Vader, Wees Gegroet en Glorie zij den Vader... ZONDAG 2. Plechtigheid van O. L. V. van Thuyne, patrones der stad Yper. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 9u., Plechtige Hoogmis.Te 10 u., Yper's Processie ter eere van O. L. Vrouw van Thuyne. Gelezen missen te 6u. 7, 8 1/2, 10 en 1 1 1/2. 's Namiddags, sol. Vespers en plechtig Lof te 4u. Maandag 3.— Te 9u. sol. Jaargetijde voor de overle dene parochianen.Van heden af, gedurende veertien dagen, plechtig Lof te 6 1/2 u. ter eere van O. L. Vr. van Thuyne, aan een rustaltaar in den dwarsbeuk (transept) waar het kostbaar beeld geplaatst wordt en versierd. Dinsdag 4. Te 9 u., plechtige Lijkdienst voor de gesneuvelde Y persche soldatenvan wege den Vlaamschen Oud-Strijdersbond, met omhaling ten voordeele van de Fundatie. Donderdag 6. 's Avonds, te 6 1/2 u., oefenig van het Heilig uur (meditatie, gezang en gebeden) met uit stelling van het Allerheiligste. Vrijdag 7. De gewone oefeningen ter eere van het H. Hart van Jesus. ZaterdagS.Te 6 1/2 u., zielmis voor den Heer Rosier Bomert, Dixmudestraat. ZONDAG 9. Te 7u., H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten, alsook voor de leden der Gilde van O. L. Vrouw van Thuyne. Te 8 1/2 u., zielmis voor den Heer Jules Van Hecke, Blauwe Leliestraat. 'sNamiddags te 3 1/2 u., plechtig Lof, uitgevoerd door het gemengd Koor van St-Maartens. Te 4 u. orgel recital door Flor. Peelers, orgelist van St-Rombauts, te Mechelen. Woensdag 12, feestdag van de H. Clara. Gen. absolutie voor de Derde Ordelingen. Donderdag 13. Gedurige aanbidding in het O. L. Vrouw Hospitaal. Vrijdag 14. Vigilie (of vcoravond) van O. L. Vrouw Hemejvaartgeboden vastendag en vleeschder- ving. 's Avonds, Biechtgelegenheid van 5 tot 7 l/2u. Zaterdag 15, feestdag Can O.L. Vrouw Hemelvaart. Al de goddelijke Diensten gelijk 's Zondags. Te 4 1/2 u, gaat de parochiale processie van St-Jacobs uit, ter eere van O. L. Vrouw. ZONDAG 16.Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1930 en 1931alsook voor de kinderen der groote en kleine leering.Na het Lof, wordt het kostbaar beeld van O. L. Vrouw van T huyne processiewijze teruggedragen van het rustaltaar naar de O. L. Vrouwkapel. Dinsdag 18. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Er is generale Berechting voor de zieken en kranken der parochie: Dinsdag 1 8n birnen stad en Woensdag 19° buiten stad. Vrijdag 2/.Gedurige aanbidding in onze kerk heel den dag wordt het Allerheiligste ter aanbidding uitge steld. Te 9u. Hoogmis. Te 6 1 /2 u. plechtig Lof waaronder sermoen. ZONDAG 23. Na Vespers en Lof, is er Con gregatie. Dinsdag 25, feestdag van den H. Ludovicus.Gen. absolutie voor de Derde Ordelingen. Vrijdag 28 Gedurige aanbidding in de kapel der Rousbrugge-Damen ZONDAG 30. Onder de H. Mis van 6 u. en van 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Drukk. Wed. Temperman, Meenenstraat, Yper

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 4